8.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj. Budete se taky brát 8.8.2008 ? Máte už zamluvený termín na místě kde se chcete brát ? Mě řekli, že až od 15. 10. 2007 uvolní rezervaci termínů na rok 2008, tak čekám. Snad mi to vyjde. Držte pěsti.
Profilova fotka
Holky, tak konečně máme předběžnou rezervaci na 8.8.08 v kostele na Staromáku ve 12.00.
Profilova fotka
Ahojky, my budeme možná mít taky termín 8.8. 2008 na zámku v Poděbradech. :-)
Koukám, že nám ta diskuze trošku vázne. No ono to vázne celkově. Já kromě data a místo nemám nic. Nevím co dřív....jestli pést cukroví, uklízet doma, nebo sedět na netu a řešit svatbu. Přítel to moc neřeší, nechává to všechno na mě, že si mám svatbu udělat dle svých představ a na peníze nehledět..... no jó, ale já potřebuji občas poradit a to neporadí. A jak čtu v mnoha diskuzí, měla bch mít už asi dost věcí zajištěných. Sce mi o toto datum příliš nešlo, chtěla jsem svatbu v červenci, ale to se bere kamarádka a nechci mít dvě svatby v jednom měsíci tak jsme to přesunuli, a když jsme měli možnost výběru tak padlo toto datum.... ale asi né to pravé....bude hodně svateb a tak musím řešit dopředu. No dneska snad zamluvím kadeřnici, přijela by k nám domů a učesala rovnou celou rodinu :-) . A jak jste na tom ostatní??
Profilova fotka
Puckal: tak to nejsem sama, kdo nemá nic čas. Přiznám se, že to zatím vůbec nejde podle plánu. Všichni mě děsej, že všude bude plno a obsazeno a kdesi cosi... snad to dopadne. Tohle datum si vybral přítel, mě na tom až tak nezáleží. Ale nevěš hlavu, ono to nějak dopadne :-) Jitka
jitkana: No nějak to dopadne. Dnes už mám lepší náladu, mám zamluvenou super kadeřnici(kamarádku) a dnes jsem rovnou zašla za vizážistkou, která s ní vždycky pracuje aby si udělala čas také. No sice se divila co tak dopředu ale mám to zamluvený :-) Obě dvě přijedou k nám, tak nebudu muset ani cestovat. Tak jsem další věc vyškrtla ze seznamu....ale je jich tam ještě dost..... :-(
No já musela z časové tísni plánování odsunout.Ale zatim to nejdůležitější mám.Termín,místo svatby a hostinu.Kadeřnici u nás na sídláku vždycky seženu,to samý kosmetika a vizážista a květinářství tady mám u baráku.Auto mi chce sehnat bráška.Takže u mě to propukne tak duben květen,možná červen.Ale šaty jdu vybírat už začátkem ledna.
ahoj nevesty, ja to mam 16.8.08, pac se nam nechce vyhazovat prilatek za obrad mimo oddavaci den. Ale hlavne DESIREE, ZIJES JESTE??? dlouho si mi nepisla, napravis to?
Holky.....už jen 220 dní :-D
No pěkně nám to utíká.... naštěstí jsou Vánoce za námi, neměla jsem nějak čas vůbec na nic, ale už je po svátkách, tak teď začnu už zase něco zařizovat. Chci teď v lednu objednat restauraci, tak budeme muset někam vyrazit. Co vy, jak pokračujete? ;-)
Já jsem si 27.12.zamluvila šatičky a zaplatila zálohu :-D
clinique • Včera ve 22:52 Zdravím všechny budoucí nevěsty..! :-D Bude se tu taky některá z vás vdávat v pátek 8. srpna? Jelikož už se ten termín nějak nebezpečně přibližuje, chtěla bych si popovídat, poradit.. Obřad máme už od loňského července domluvený na zámku v Rájci-Jestřebí, 2.ledna nám paní z matriky volala ohledně přesného času a posílá veškeré dokumenty a formuláře.. :-S Řešíte už něco víc?? Já mám koupené pouze šaty pro mě a pro dcerku, ale jinak se přiznám, že ještě ani pořádně nevíme, kolik nás na svatbě bude.. :-) sonulinka • Dnes ve 14:32 sice se nevdávám 8.8.2008 neboť už mám po svatbě, ale přípravy jsem dělala až tak půl roku předem, ty máš nějaký ten čas navíc. I když šaty a restauraci jsme už tuto dobu před svatbou měli zamluvenou, v restauraci zatím jen termín, ale měli. Radila bych Ti se v tvém případě na to už zaměřit teď, neboť máš termín, kdy se spousta páru bude brát a potom by to nemuselo dopadnout dle tvých představ. Radila bych tedy, co nejdříve začít....
Profilova fotka
Tak muj byl mezi svatkama omrknout penzionek na hostinu a byl nadmiru spokojenej, takze se na 100% domluvil s majitelem. V breznu tam spolecne doladime detaily a take nechame vytisknout svatebni oznameni. Takze zbyva koupit kravatu pro zenicha a botky neveste ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Jupííí, tak už máme zarezervovanou i restauraci.. x-) A holky, pokud jste nějaká z Brna, nevíte fajn půjčovnu pánských obleků? Z těch diskuzí okolo cen se mi maličko protáčí panenky a je fakt, že "koupený" oblek by po svatbě jen zbytečně visel ve skříni.. ;-) A ještě prosím o radu..: mám šampaň šaty a rozhodujeme se pro sladění do barvy oranžové nebo zelené.. Jakou barvu by tedy mohl mít pánský oblek? Černou asi ne, že? ;-)
Ahoj holky, tak se k vám přidávám - 8.8.2008, zámek Bruntál.Termín už máme na matrice rezervovaný. Šaty jsem byla omrknout už před Vánoci a kupodivu jsem si jedny hned zamluvila. S restaurací si hlavu nelámu, máme hostinu v kulturním domě, kde je i vlastní kuchyňka, takže no probléma. A jak pokračujete vy?
Profilova fotka
Ahoj holky, já jsem si řikala, že se na zařizování svatby vrhnu po svátcích. Tak mě to teď čeká. Mám obavu, že 8.8.08 bude hodně svateb a všechno bude obsazený a zamluvený. Je tu některá, která se v tenhle termín vdává v Praze ? Ahoj Jitka
Jituš,sice se nevdávám v Praze, ale řekla bych, že to je žádané datum a možná už ani neseženeš.
Ahojky tak já se také přidám.Máme termín 8.8.08 na Kunětické hoře.A jak to tak tady čtu tak začínám docela panikařit.jediné co mám je místo na party.Příští týden se chystám na šaty.Je tady nějaká nevěsta z Pardubic??
beluna • 19. leden 2008 ve 21:18 Co říkáte datumu? Máte někdo už tento termín? beluna • 19. leden 2008 ve 21:22 Snad nebudu jediná, kdo se bude se třemi osmičkami vdávat ;-) karkulinka • 20. leden 2008 ve 12:55 Ahoj,nebudes.Taky uz mame tento termin. Jak se tesis? asanaa • 20. leden 2008 v 16:16 Ahojky,také mám datum 8.8.2008.Svatba bude na Kunětické hoře. miriko • 20. leden 2008 v 16:22 sama asi nebudeš. na zámku Červená Lhota mají plno ( :-) 11 svateb) asanaa • 20. leden 2008 v 16:27 A jak jste na tom??Už máte něco zamluvené,vybrané,vymyšlené??? beluna • 20. leden 2008 v 19:01 asanaa - to jsem ráda, už jsem se lekla, že takové krásné datum nikdo nebude chtít. Termín už máme zamluvený od 2.1.08 a musím říct, že to bylo jen tak tak. Byly už jen poslední 2 termíny volné. A co ty? Už to máš taky zamluvené? Jestli ne, tak máš fakt co nejvyšší čas. Kde to vůbce plánujete? :-N beluna • 20. leden 2008 v 19:30 karkulinka - ahoj, kde budete mít svatbu? Já se těším, protože si budu brát super chlapa. Na všem se domlouváme spolu, a tak to má být. Na všechno by měli být dva... :-D A co ty? Taky se už těšíš? Co přípravy, jak to zvládáš? Mně příjde, že je ještě na všechno dost času. army • 20. leden 2008 ve 20:19 ahoj holky, přidávám se, taky máme 8.8.08 v 11,45 na Bruntálském zámku. S přípravama trochu dělám krůčky, protože tento rok mám celkem našlapaný (státnicuju na vysoké), tak chci mít něco málo nachystané dopředu. asanaa • 20. leden 2008 ve 20:43 beluna-no,já jsem datum zamlouvala 14.1.08,jelikož máme svatbu na Kunětické hoře tak jsme museli čekat až vypíšou termíny.Hned jsem letěla na matriku a vystála si pěknou frontu.Takže 8.8.08 ve 14h .Mám zamluvený i místo na party,jelikož jsem takticky zrušila hostinu,tak bude jen grilovačka,prasátko a tak podobně.Doufám že mě neukamenují :-| beluna • 20. leden 2008 ve 21:29 asanaa - O grilovačce jsme taky přemýšleli, ale nevím, co by nám na to řekli rodiče. Představa, že bychom je měli někde na zahradě, tancovat na trávě... Nám a mladým by se to určitě líbilo, ale rodiče nevím, nevím. Ještě uvidíme. A co šatky, už máš vybrané? My máte termín taky zamluvený, ale na matriku jdeme až v únoru. Máme to bloklý telefonicky. beluna • 20. leden 2008 ve 21:33 miriko - a jak jsi na tom s přípravama ty? A jak se těšíš na svatbu? Vám ten termín vyšel nebo už měli plno? beluna • 20. leden 2008 ve 21:37 miriko - mrkla jsem ti na album, máš tam krásné šaty a ty nehtíky jsou taky úžasné. Neboj, tvůj chlap ti určitě dá zásnubní prstýnek, jen ho vezmi kolem zlatnictví a řekni mu. Jééééééé, ten je krásný, ten by se mi moc líbil, třeba ti ho pak koupí..:-o) Držím palečky, ať ti to výjde. :-) beluna • 20. leden 2008 ve 21:38 army - ahojky, smekám před tebou klobouk, státnici, svatba... nečekáte ještě mimčo? :-) A jak plánujete hostinu, máš už něco zamluvenýho, pro kolik lidí to plánujete? army • Včera ve 13:58 beluna: dík, musím to nějak zvládnout, když už jsme si to tak "pěkně" naplánovali ;-) Tak státnice mám v červnu a pak ještě chvíli čas na konečné přípravy .. . nene, mimčo zatím ještě ne, to má přítel v plánu na příští rok, ale samozřejmě taky záleží na mě 8-) Hostinu máme na vesnici v "kulturáku", máme pronajatý sál, je tam i vlastní kuchyňka, takže vlastně všechno, co se týká hostiny, "na vlastní pěst". Plánujeme tak 40 lidí a rozpočet do 40.000,-, vlézt bychom se snad mohli, ptž hodně věcí se bude dělat v rodině (dort, hostina . . ), no a zamluvený mám hlavně termín a šaty, koupenou bižu a pomalu dokupuju zbytek věcí na sebe. ;-) asanaa • Včera v 17:00 beluna-No tak naši z toho byli docela nadšený,nemají moc rádi takový ty naškrobený svatby.Takže grilovačka je pro nás ideální.Pronajali jsme si hospůdku na hřišti,máme k dispozici sezení uvnitř,kde bude tabule i venku kde se bude točit prasátko.šatičky mám vyhlídnuté v jeanette,tam jdu ve čtvrtek,ale ještě chci zajet do Dolce Vita to si každý chválí.Co ty?? karkulinka • Dnes v 10:18 beluna: ahoj, budeme ji mit na Zamku Kozel. Ale zamlouvali jsme ji uz 1.8. 2007,kdyz jsme ji sli platit 14 dni pote,tak uz ten termin byl hodne plny. Takze jsme vcas zamluvili obrad. Saty a kapelu uz mame zamluveny. S kapelou jsme to meli take o fous, protoze puvodne nemeli volno na 8.8.08,ale smilovali se nad nami. :-)Kamaradka pece dorty a odleta 9.8. do Norska,take to vyjde jen tak tak.Snad se ji nezmeni termin. :-N Jinak zaciname koukat po prstynkach, ozdobach na auto atd. Sice se to muze zdat brzo,ale nerada bych pak honila veci na posledni chvili a radeji zatim v klidu premyslime a okoukavame. Jeste do toho vseho zacneme stavet,tak svatbu chceme mit ujasnenou. A co ty? Uz jsi po necem koukala nebo se na to vrhnes az pozdeji? Drzim palecky!
army - na 40 lidí mít rozpočet na 40.000 Kč, to si myslím, že nevyjdete. Jestli do toho teda počítáš i půjčovné šatů, prstýnky apod. V dnešní době bych to viděla navíc. My plánujeme menší svatbu, kolem 20 lidí a počítáme se 40.000 Kč. Ještě zvažujeme grilovačku, protože to by určitě vyšlo levněji, ale uvidíme. Jsi dobrá, my máme zatím zamluvený pouze termín a na šaty se teprve díváme. Zatím vybírám, aby to stálo zato. A jaké chcete prstýnky? My jsem uvažovali i o bílém zlatu, ale dočetla jsem se, že se za čas ošoupe. Nemáš s tím nějaké zkušenosti? Já jen, abychom se toho případně vyvarovali. Nerada bych pak chodila s nějakým hnusným šuntem na ruce :-D
asanaa - My ještě uvidíme. Grilovačka by vyšla určitě i finančně levněji a hlavně prasátko zbožnuje každý. A k pivu a tanci to prostě patří :-D Jinak na šatíčky už taky koukám, ale zatím vybírám. Chci vybrat ty nejkrásnější :-N Chtěla jsem se taky zeptat tebe? Nemáš náhodou zkušenosti s bílým zlatem? Prý se za čas ošoupe? Nevíš, co je na tom pravdy? Uvažujeme totiž i o bílém zlatu. Díky, ahojky.
karkulinka - Koukám, že termíny máš dost našlapaný, co. Držím palečky, aby ti to všechno klaplo. Termín koukám jste měli zamluvený už hodně dopředu, co? My to měli taky o fous. Volala jsem si tam koncem roku a paní mi řekla, že ji mám zavolat až 2.1.08, že dířve objednávky neberou. (Budeme to mít v Zákupech na zámku, je tam krásná zahrada :-N ) Tak ji volám 2.1.08 asi tak kolem 10.30 hod. a ona mi řekla, že má poslední dva termíny. Bylo to fakt o fous, takže jsem si ani čas moc nemohla vybírat. Ale naštěstí to vyšlo. My už taky koukáme po prstýnkách, uvažujeme i o bílém zlatu. Nemáš s tím náhodou taky nějakou zkušenost? Prý se to za čas ošoupe a je to zažloutlý, tak nevím. Zvažujeme, jestli do toho vůbec jít. Kdybys o tom něco věděla, dej mi, prosím, vědět. Jinak po šatičkách už taky pomalu koukám a i ozdoby na auta. Koukala jsem i na svatební albumy, vypadají moc hezky. Tak uvidíme, zatím to moc nehrotím, prostě když mám náladu, tak se jdu mrknout po městě. Přeju ti hodně štěstíčka, ať to všechno v klídku zvládneš.
Beluna: No tak chceme, většinu toho budeme mít svého, tak bychom se mohli vlézt. šaty mám za půjčovné 2.900,- a prstýnky by měli být za 6.000,-, ještě jsme se dívat nebyli, ale mám něco vyhlídnuté. S bílým zlatem zkušenosti nemám, bohužel :-(
Profilova fotka
Ahojky holky, taky se hlásím do klubu 8.8.08, jak jste daleko s přípravama. Já jsem terpve na začátku. Obřad už máme zajištěný, ale to je je všechno co máme. Potřebovala bych poradit, co je nejdůležitější. Díky Jitka
beluna-Já byla na šatičkách dneska v Jeanette a byla jsem docela nadšená,hned mi tam jedny nádherný padly do očka.Paní perfektní,hrozně ochotná.Ale jelikož se připravují na veletrh,tak tam neměli všechny,tak je tam půjdu v pátek omrknout.Na veletrhu určitě něco krásného vyberu. ;-) Jinak s tím bílím zlatem moc zkušenosti nemám,ale kamarádka má jen bílé zlato a je moc spokojená.Já jsem každopádně rozhodnutá pro titan,vypadá fantasticky,neošoupe se,nečerná a oproti zlatu vyjde podstatně levněji. :-)
Profilova fotka
beluna: Tak se docitam, ze jsi byla vcera na satickach. Jaky jsou? Vybrala jsem si je uz loni, ale ted jsem nasla saty na usiti na miru a jedny se mi tam moc zamlouvaji. Cenove me to vyjde o neco malo draz nez za pujceni. Takze zvazuju, ze je zmenim. Mam zatim vybrane bile s bordovym a tak chcem i vse ladit. Jinak s bilym zlatem zkusenost bohuzel nemam.Nam ani jednomu neslusi,tak jsme se rozhodli pro kombinaci zluto bile.Byli jsme na veletrhu ted v lednu a chystam se jeste v unoru take. Ten prvni veletrh mne trochu zklamal, tak snad se ten druhy povede. :-)
karkulinka - ahojky, šaty pořád zatím omrkávám, líbí se mi šampáňo a už mám asi 4 favoritky. Mají ještě dovézt nějaké novinky z veletrhu, tak počkám do února a pak už se pro jedny rozhodnu. Taky jsem se na to bílé zlato byla ptát ve zlatnictví a opravdu mi to potvrdili. Paní mi dokonce ukázala svůj prstýnek, co měla kombinaci bílého zlata a žlutého a to bílé už nebylo, bylo to spíše zažloutlé. Tak uvažuju, že zůstaneme u žlutého zlata. Taky jsem natrefila na krásné svatební album, tak jsem neodolala a koupila ho. Jinak to zatím pořád nějak nehrotím, ale v tom únoru chci zamluvit šaty a fotografa, abychom pak byli v pohodě. Kdy a kde ten veletrh v únoru je? Že bychom se případně taky jeli podívat. Třeba bychom se tam i potkali :-D
Ahojky všem.Tak jsem byla na veletrhu a bohužel jsem byla dost zklamaná. :-( Málo vystavovatelů,vůbec ne to co jsem očekávala.Jediné co jsem si tam koupila byli samolepky na poznávací značky s nápisem NEVĚSTA a ŽENICH :-D A zamluvila jsem si kameramana co nám natočí svatbu.Jinak inspirace žádná,málo šatů,žádná hezká výzdoba stolů,jen samé prstýnky.Prostě mě to nenadchlo.škoda
Profilova fotka
Jdem se podivat v Praze - Hotel Diplomat 8.2. - 10.2. na veletrh. Byli jsme v Holesovicich a tam to bylo nic moc. Ale tady toho snad pry ma byt vic. Tak uvidime. Ale ja jsem kazdy den v Praze, takze pro me to neni takovy problem tam zajit. Tak pokud by jsi tam nahodou jela,tak pisni. I kdyz ja tam asi pujdu uz v patek, mozna v sobotu. Holky musim se smat a podelit se o jednu perlicku. Chteli jsme s pritelem ututlat info o svatbe co nejdele,ale bohuzel uz se to na vesnici provalilo. Taky co tam utajit(povedlo se nam to 7 mesicu udrzet pod poklickou). A uz se vsazi, jestli budu tehotna do svatby. Neplanujeme to,az se postavi baracek,tak pak uvidime. Kolegyne ma svatbu 14 dni po nas a uz ma snad vse zajisteny, vetsi blazen nez ja. :-D
ahoj vsem. Ja vam docela zvidim, my mame zatim jenom datuma 8.8 a hledame vhodne misto na obrad. Tak kdyby mel nekdo nejaky napad neco v okoli Pisku v jiznich cechach nebo i v sirsim okoli tak dobredu dekuji za inspiraci :-( .Nechtela bych klasiku na urade a ani zamky ci hrady me moc nelakaj. predem diky :-D a co se tyka bileho zlata mam prstynek uz asi 4 roky kombinace bileho a zluteho zlata a zadne zmeny jsem na nem nezaznamenala a toho vubec nesetrim
Profilova fotka
Ahojky Nevěsty, tak koukám, že termín 8.8.08 je fakt žádaný!Naštěstí už mám tento termín zarezervovaný.Akorát ještě přemýšlíme, kde budeme mít hostinu.Nevíte o nečem V Litomyšli???

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?