8.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj. Budete se taky brát 8.8.2008 ? Máte už zamluvený termín na místě kde se chcete brát ? Mě řekli, že až od 15. 10. 2007 uvolní rezervaci termínů na rok 2008, tak čekám. Snad mi to vyjde. Držte pěsti.
Ahojky,tak jak jste pokročily v přípravách??Já jsem se nějak zasekla,pořád vybírám šatičky,to bude asi na dlooouho :-D
ahojky,mluvili jsme o tom dlouho,ale až včera jsme se rorhodli,že 8.8.2008 toplat a my se opravdu vezmeme x-) jsem štastna....
mailodterezky -tak to moc gratuluji,už máte vybrané nějaké místo na obřad?? :-N
Profilova fotka
Nazdarek holky, taky jsem se ted nejak zasekla v pripravach.Ale pristi tyden se na veletrhu kouknu na par veci a mozna se nekam pohnem dal. Jedine co jsme doresili byl seznam lidi ke stolu. Budeme si nechat pocitat hostinu ve 2 restauracich,tak jsem zvedava jaka darda to bude. mailodterezky: Take gratuluji!!! Snad jeste sezenes volny misto v tvem okoli. Dej vedet. Vsude je to jinak a u nas to bylo skoro plny hned loni v srpnu. Je zajimave jak se docitam,kde v jakem kraji berou zamluveni terminu na svatbu na tento termin. :-)
Já se taky sekla v přípravách.Nějak nevim co dřív a tak radši nic neřešim. Včera mě napadla myšlenka že oběd dáme v restauraci a pak by bylo fajn se přesunout na nějakou zahradu a tam si dát pěkně prasátko,ale nevim jako kde sehnat tu zahradu.Jediný co zatim mám jsou šaty a zaplacený poplatek za Vrtbovskou zahradu kde bude obřad.Jinak zatim fakt nic a to mě děsí :-S
ahojky,jsem tady uplně nova,rozhodli jsme se včera,takže Pavčíku bud v klidu ja nemam vůbec nic :-N
aha,tak to je taky dobrý :-D
jojo,a věř miže nam ten pocit:ja to nestihnu ;-)
no jestli to teda dobře chápu a včera tě požádal o ruku tak to je teda mazec.Je to dosti riskantní.Tohle datum je fakt žádaný.Ale při troše snažení se to dá.Nejdůležitější je teď pro vás vůbec vymyslet kde ;-)
tak tenhle pocit mam taky a to sem zacala o par dni driv. A jedine co vim, ze svatba bude do oranzova a to je asi tak vsechno. Takze nejsem na tom o mnoho lepe. Nevim do ceho se driv pustit
Profilova fotka
Taky zvazujeme, ze udelame obed a presunem se nekam k prasatku.Ale chceme nechat spocitat hostinu i v restauraci.Definitivne se pak rozhodneme,kde to bude. Bohuzel toho mam taky az nad hlavu a ted jsem musela odlozit svatebni pripravy, kvuli stavebnimu povoleni. Zacal nam soused delat problemy,a jsem z toho fakt na nervy. Ale hned jak to vyresime, budu se snazit vrhnout na svatebni pripravy zpatky. :-)
Ahojda holky,my jsme se nakonec rozhodli že oběd bude formou rautu a pak se bude grilovat prasátko.pokud můžu doporučit,tak na takové akce je nejlepší fotbalové hřiště někde poblíže města.Mi jsme si pronajali hospůdku na hřišti,sezení venku i vevnitř.Máme k dispozici kuchyň,výčep prostě všechno a to pouze za 500.A to hřiště je tak 5 minut od Pardubic,prostě ideální místečko.Tak doufám že budeme mít úspěch.Jinak já mám kromě tohohle zamluveného jen kameramana jinak nic.Šatičky pořád vybírám a na ostatní je snad ještě čas nééé?? :-N :-(
Článek se načítá
No jo ale já jsem z Prahy a o žádným hřišti k pronajmutí fakt nevim :-| :-( ]-( :-S ;-( :-. a ani žádný známý nemám co by měli známý :-o já se na to vyprdnu :-D
pavcik:No tak to jooo v Praze se hřiště hledá opravdu špatně :-D :-| leda že by sis pronajala Letnou :-D :-D
:-D
Profilova fotka
ahojte holky,můžu se přidat,právě jsme si potvrdili datum svatba na 8.8.08 x-) sice bydlím v Pze,ale vdávat se budu na západě, kousek od mého rodného bydliště... jak jste na tom s přípravama? ;-)
Ahoj holky,tak se k vám přidávám,termín máme zařízený na 8.8.2008,doufám že to bude šťastné datum. ;-)
Pavčik:Ahoj, koukala jsem do tvého alba a šatičky ti opravdu moc sluší :-) Já jsem už byla taky zkoušet, 2 šaty jsem vybrala, ale když se vidím na fotkách tak vážně nevím.... V salonu jsem byla přesvědčená, že jsou to ty pravé, ale na fotkách....váhám.Dám je do albíčka.
Profilova fotka
Ahoj holky,jdu se ted podivat o vikendu na svatebni veletrh. Okoukneme to tam s pritelem a bud nakoupime nejake veci tam a nebo se pak hned pustim do nakupovani drobnosti.Uz mame nejake tipy. :-)
Tak na veletrh bych se šla taky podívat,ale absolutně nestíhám :-( Já spíš vybírám věcičky na netu,ale to nevím co dřív,brala bych všechno x-) Co přípravy,jak jste na tom??
puckal tak se na ty fotky pořád nekoukej.Dej na první dojem a pocity v nich. Foťák může zkreslovat,důležitý je jak si se v nich cítila v den zkoušení. Asanaa a co jít tam v pátek večer.To mají až do 21h. Já taky moc nestíhám tak tam taky dorazim okolo 19h.Jinak s přípravama na tom nejsem ještě nijak.Nevim kde začít a když už bych se do něčeho chtěla pustit,tak si řikám že to je to zrovna nejmíň důležitý a nechám toho.Obávám se že to budu všechno řešit tak od konce dubna až mi fakt bude hořet koudel u zadku :-D
:-D Myslím že jsem na tom úplně stejně.termín,místo na hostinu,kameraman....to jest zatím vše :-N na oznámení se mi ještě zdá brzo,prstýnky zatím nehrotíme,výzdobu nakupuji postupně.Snad jen ty šatičky,k tomu se pořád nemůžu dokopat.ale snad už bude troška času tak začnu oběhávat salony a zkoušet a zkoušet.ale už to jasně vidím,všechno budu dodělávat na poslední chvíli a budu pěkně nervní!! ]-(
pavcik: uz je mam na papire, a vypadaji zase jinak. O víkendu jedeme na veletrh, potom ještě do salonu v Praze a když mě nezaujmou jiný tak je v týdnu zarezervuji abych měla jistotu. docela mě překvapilo, že už měli spoustu šatů na ten termín zamluvený. Já tam jela s kamarádou která má svtabu v červnu a je bez auta, spíš nakukačku, ale nakonec jsem se už do toho taky vložila:-)
No jsme na tom stejně. S výzdobou chci už začít taky něco nakupovat, můžu si jí udělat sami a v hotelu mi dají den předem k ruce 2 lidičky co mi budou pomáhat. Představu mám ale musím to pomalu začít nakupovat, aspon to nebude tolik peněz najednou. Jen se bojím co když t yšaty, co si zamluvím, třeba někdo mezitím zničí?? Nevíte jak se potom postupuje?
Profilova fotka
S tim casem jsem take na tom spatne. Ale na veletrh se mrknem. Na netu mam take vybrane nejake drobnosti, ale to postovny je taky zajimave. Kdybych na neco narazila o vikendu na tom veletrhu, tak si to koupim tam. Samozrejme se mi libi doplnky na ruznych strankach,takze na postovny naskace pekny balik. :-) Jinak koukam,ze nas tam bude spousta o vikendu.
Profilova fotka
Ahoj holky, já mám taky vybraný termín 8.8. 2008, místo mám už vybrané, teď ještě musím zavolat na matriku, jestli mi tam přijde i matrikářka. Předpokládám, že se mi vysměje do telefonu, že jsem si měla zavolat před rokem :-) Jinak taky půjdu načerpat inspiraci na veletrh do Diplomatu, výzdobu vím přesně jak chci, jen tedy doufám, že mi vyjde ta matrika :-)
Ahojky tak kdo jste byl na veletrhu???Podělte se jaké to tam bylo,já se tam bohužel nedostala :-(
Profilova fotka
Ahoj, byli jsme tam vcera a musim rict, ze se mi to libilo daleko vice nez v lednu. Sice hodne moc lidi kolem nas,ale i presto jsme tam. Koupila jsem si figurku na dort, pompadurku a podvazek. Tak mam radost, ze uz neco mam doma. :-) Dannna: Jak jsi dopadla na matrice? Snad ti to vyslo. Drzim palecky. :-)
Profilova fotka
Taky bych se jela podivat na veletrh :-( Ale do Prahy to mam ponekud daleko... Jinak kdyz jsem rekla holkam v praci, ze se bereme 8.8.2008, tak byly z toho datumu nadsene, ze pry tam jsou sama stastna cisla x-)
No já na veletrhu byla v pátek a jako je sice fajn že toho tam byla fakt kupa ale malej prostor a hafo lidí.To v tom lednu to bylo lepší že to bylo ve větším prostoru a míň lidí a fakt se mi tam každej pár desítek minut věnoval fakt jenom mě.Ale zase tam toho moc nebylo. Jinak k našemu datu. Někdo mi řiká že osmičky moc šťastné nejsou. Ale já se znepokojit nenechám. Spíš věřím těm co řikají že osmičky jsou šťastná čísla. A hlavně všechny důležité události v našem státě se převážně děly v datum kde nějaká ta osmička byla.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?