8.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj. Budete se taky brát 8.8.2008 ? Máte už zamluvený termín na místě kde se chcete brát ? Mě řekli, že až od 15. 10. 2007 uvolní rezervaci termínů na rok 2008, tak čekám. Snad mi to vyjde. Držte pěsti.
Profilova fotka
Holky, jak jste na tom z přípravama (tak nějak v průměru)? Já mám teprve rezarvaci restaurace, fotografa a na úřadě, není to málo? nějak se nemůžu dokopat na zkoušení šatů...
Tak já bych spíš spěchala na ty šaty. Jako teď začne plašit každá nevěsta a aby nebylo pozdě. Jasně šaty budou pořád,ale co když ne zrovna ty co se ti nejvíc budou líbit??? Já osobně být tebou tak to v nejbližší době oběhnu.
Profilova fotka
Já vím, když my se te´d stěhujeme, dělám tu autoškolu a je toho nějak moc - doufám že se nebudu vdávat nahá!!!
Já taky dělám autoškolu :-D
Profilova fotka
tak te´d jsem honem koukala, jestli jsi taky z brna :-D Jak jsi daleko?
No zatim mám za sebou jen trenažer a zítra ráno jdu na svou první (a poslední) jízdu :-D
Ahojda všem. Tak jak pokračují přípravy? Ještě žádná nervozita? To teprve příjde, 08.08.08 to je zaručené :-D :-D :-D
ahoj, tak jsem v sobotu byla také na veletrhu, ale bylo tam hrozně narváno. Potom jsme jeli do Salonu, no přidala jsem nové fotky do alba, tyto šatičky mě přímo okouzlily, ale cena mě přímo trošku srazila....13 000,-. To je trošku moc. No uvidím, pojedem ještě do 3 salonů, tak uvidím. A souhlasím s pavcik, je čas vybírat šaty, už několikrát se mi stalo, že šaty, které jsem chtěla zkusit byly už na tento termín zamluvené..... Beluna: nervozita ještě ne, to teprve příjde časem. V sobotu jsem byla na veltrhu s přítelem, a ten se příprav moc neúčastní.... ať si to zařídím a udělám dle svých představ. Ale jak jsme ho v sobotu do toho vstáhly, tak se mu zdáli sny o svatbě:-) Byl z toho úplně vyjukanej.....chudáček... ;-)
Profilova fotka
Nás teprve veletrh čeká, to jsem teda zvědavá jestli to s přítelem taky tak zamává :-D Mám štěstí že jsem z malé vesničky a kousek dál (taky v malé vesničce) je salon nejen svatebních, ale i společenských šatů. Mají velký výběr a svateb tady v okolí až tolik není, takže strach nemám (zatím)... ;-)
Tady kousek od nás je také půjčovna, tam jsem vybrala 2 šatičky. moc jich rezervovaných také neměli. Ale když jsem vyzkoušela ty poslední co mám v albu v Praze, tak to byla nádhera..... no uvidíme na co ještě narazím. Ale doufám, že do března vyberu, potom už budu mít taky trošku jíne starosti :-) No snad na něco nezapomenu. Budete mít někdo závoj? já pořád váhám....
Ahojky všem,tak u nás se toho přítel taky moc zatím neúčastní.prý je na vše ještě dost času a zbytečně prý vyšiluju :-D Těší se moc,ale na přípravy moc stavěný není tak mám jiné poradce.Maminku a hlavně kamarádky.Joo a už mám i paní co nám upeče dorty a zákusky takže hurááá,mám zase o starost míň.jen ty šaty,pořád to odkládám :-( A když píšete že už je nejvyšší čas tak se na to radši taky vrhnu aby pak nebylo pozdě.!!
Ahoj holky, pokud si nevíte rady s výrobou jmenovek, čokoládek nebo minivín, napište!Rádi Vám uděláme návrh podle Vašich představ nebo si můžete vybrat z malé nabídky, co máme v albu.Pro bližší informace napište do IP? http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Článek se načítá
Ahoj, tak jak pokračujete??? Já už mám zamluvený šaty!! Jezdily jsme s kámoškou po salónech, a v pátek jsem je našla.... nemohla jsem se ani dlouho rozmýšlet, protože do pátku měli akci tak jsem toho hned využila. Tak snad to nejdůležitější mám za sebou.... ženicha mám, šaty taky, obřad a hostina zařízená :-) Uff... to byla práce, sice mě to baví, ale už se musím trošku soustředit i na školu(prošvihla jsem díky tomu zkoušku z pedagogiky, ale jdu hned v dubnu na další ;-))
No vidíš,tak aspoň něco máš :-D
Profilova fotka
Ahoj holky,taky uz si delam sumar co musime zajistit a co uz konecne mame. Malinko jsme se uz pohnuli dal. Takze je zajistene misto obradu, kapela,predbezna zamluvena restaurace(nakonec),pompadurku,podvazek,figurku na dort,medvidka Me to you na auto, jeste nam chybi jeden,mam zamluvene saty (ale nasla jsem si jiny a v dubnu se jedu na ne podivat a pripadne zmenim, kamoska bude pect dort.V patek se chci mrknout na prstynky,tak snad neco vyberem.Kadernici a manykerku take mam zamluvenou.Predstava a temer jasny mame i oznameni. A jak jste na tom Vy? Na dnesek jsem mela uz nocni muru z toho.Zdalo se mi,ze nemame pripravene vyvazky a 3 hodiny pred obradem jsme je nahaneli.Jestli to bude takhle az od svatby, tak se budu desit na co opravdu zapomen. 8-)
karkulinka: :-o valím oči kolik už toho máš!!To já jsem teda pěkně pozadu.Máme místo obřadu,restauraci,paní na dorty,kámoška mi udělá nehty,druhá je kosmetička a kadeřnici si zamluvím příští týden.Dále máme kameramana,zítra jdu konečně na šatičky,oznámení mám jakž takž vymyšlené a prstýnky taky.No jen stále přemýšlím v jaké barvě bude výzdoba.Buď bordó nebo zelená,fakt nevím.joo a koupila jsem poznávačky na auto:nevěsta a ženich.To je vše,zdá se mi že toho mám nějak málo nevím co dřív :-(
Pommmooooc.Já nemám ani zlomek toho co vy tady ]-( :-(
pavcik: Hele, co jsem četla, tak to nejdůležitější už máš, šaty, místo a snoubence :-) To jsi na tom už dobře. Spíš bych ted hledala, kde hostinu, nebo ten večerní raut. Nemá někdo ze známých RD se zahradou?? Tam by se večír hezky sedělo ;-) Jo a co autoškola, už jezdíš?
jj,už jezdim.Byla jsem před týdnem poprvé a kupodivu žiju :-D tenhle pátek jedu znovu..je to docela prča.Učitel řikal ať se moc nekochám přírodou a koukám dopředu :-D jinak dobrý..nejdřív se mi zdálo hodně že jedu 5km/h a pak jsem dokonce jela 50km/h a byla z toho úplně hotová a on se jen smál až kuckal bagetu kterou do sebe soukal :-N
Profilova fotka
My mame svatbu v bordo bilem.Ale divala jsem se na tema Rok 2009 a tam uz holky resi a nakupuji, zamlouvaji ted.Vydesilo mne to i jsem se pousmala. Take jsem se pokukovala loni v cervnu.Ale nic jsme nekupovali takhle dopredu.Tak si pripadam, ze jsem nejak zaostala s pripravami.... 8-) Na prstynky kouknem snad o vikendu.Nejak si neumim vybrat.Z takoveho mnozstvi mi padlo jen par do oka, ale za 15 000,- se mi zda, ze je to docela dost.
Ahoj holky, přidávám se k vám, také se bereme 08.08.08 na Zámku v Nelahozevsi. Když se mi asi po dvou dnech podařilo přečíst si celou tuto diskuzi tak jsem se dosti vyděsila. Nemám skoro nic. Pouze zamluvený obřad v Nelahozevsi, snoubence (samozřejmě :)), restauraci sháníme (dnes se jdeme na jednu podívat) a prstýnky, které jsme objednali na veletrhu v Diplomatu. Ale děsím se kvůli šatům, protože to co jsem si tu přečetla mě fakt téměř omráčilo. Říkala jsem si, že půjdu na šaty až tak nějak v dubnu, ale když to slyším, tak snad budu už tento víkend :(
rutty:Tak moc gratuluji ;-) já taky ještě šatičky nemám,pořád nějak nemám čas :-p Ale už mám vyhlídnuté a ve středu jdu na ně.Je fakt že je asi o šatičky velký zájem,tak jde spíš o to,aby sis mohla vybrat to co se ti opravdu nejvíc líbí.
Tak já se přidávám a hlásím, že mám zamluvené místo obřadu, šaty,fotografa a kadeřnici....ještě se co nejdříve chystám na restauraci a potom to ostatní už tolik nehoří bych řekla...prstýnky, oznámení apod. to všude vyrobí do cca 14dní....ale jestli můžu radit, tak s šatama fakt pospěšte, já byla cca před dvěma týdny a už to bylo hodně zamluvené.... :-N
Profilova fotka
Holky, tak jsme uz vyresili dalsi nejvetsi problem. Ve ctvrtek jsme zamluvili restauraci. Jeste musime dohodnout hlavni jidlo, jelikoz se nejak nemuze shodnout. Ale jsem rada, protote jsem zacala mit hruzu z toho,kde bude hostina.Dalsi problem u nas je, ze nejak nemuze najit pekny prstynky. Jsou bud hrozny a nebo silene drahy.Jak jste na tom Vy s prstynkama?Koupila jsem si naramek na ruku a s kadernici budu vybirat celenku do vlasu. Preci jen bude ona tvorit nejaky uces,tak chci od ni poradit.Zacina se to pomalu,ale jiste rozjizdet s nakupovanim. Mam z toho radost.Ale nejsem snad jediny blazen, ktery ma radost.... :-)
Tak my máme rezervaci na matrice, na zámku, na šaty už od prosince, hostinu, kadeřnici, na fotografovi se pracuje. Jinak už máme hodně věcí na výzdobu tabule, přehled o zasedacím pořádku, jídle na hostině, ozdob na auta atd.
asanaa: ahoj, tak já jsem včera sehnala šaty a jsem z nich skutečně nadšená. Vzala jsem si včera na to den volna a řekla jsem si, že bez rezervace šatů prostě budu objíždět jeden salon po druhém :-D
karkulinka: prstýnky jsme objednali na veletrhu v Diplomatu a naštěstí jsme se oba na nich shodli. Máme je z bíleho zlata, přidala jsem je i do alba. Přítel je sice nechtěl tak jednoduché a chtěl do toho přidat ještě nějaké barevné zlato např. červené, ale to jsem mu rozmluvila :D
rutty: šaty jsou krásné, taky mám s krajkou ;-) ale nejsou v albu
Já jsem se rozhodla že si šatičky koupím.Dneska jsem se dohodla a šatičky mi brzy dorazí domů.Tak je hned hodím do alba :-D
ahojky lidičky, přidávám se k vám - 8.8.08 snad bude opravdu šťastné datum.Místo obřadu i restauraci máme zajištěnou, šatičky taky, tak ještě ten zbytek...mějte se x-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?