8.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj. Budete se taky brát 8.8.2008 ? Máte už zamluvený termín na místě kde se chcete brát ? Mě řekli, že až od 15. 10. 2007 uvolní rezervaci termínů na rok 2008, tak čekám. Snad mi to vyjde. Držte pěsti.
Profilova fotka
také vás zdravím.... jak to tu pročítám, tak mám z toho počasí docela strach... kde jste to našly, že má být 15 stupňů??? to abych začala schánět kožich.... :-( :-D
Volaly mi to už 3 kámošky,že to slyšely v rádiu a jedna to prý našla i na netu,musim se jí zeptat na jakých stránkách.Doufám,že se teda spletli,nebo že jim to nevyjde,protože to by byl teda docela šok!!!!! schnek-myslíš ve fotoalbu??
Profilova fotka
jo, myslím tady v albu ;-)
Já teda moc nechápu co přesně ti nejde.A to ti nejde enter??
Profilova fotka
enter mi jde, ale ve výsledku tam nemám jednotlivé řádky, píše se mi to zasebou
musíš na to použít html znaky ;-)
aha no vida,já to ani nezkoušela tak pardooon :-N
Profilova fotka
co to je? jak se to udělá?
wéwéwéčko.jakpsatweb.cz/html/html-tahak.html snad ti to pomůže
taky nemám tucha jak se to dělá :-N
schnek-tak jsem teda koukala na ten odkaz a moc chytrá z toho teda nejsem,co ty??Asi mi to už vůbec nemyslí,ale to bude asi tím že jsem v šoku,skorotchýně se dnes poprvé zeptala na svatbu,to je teda pecka
asanaa - nic na tom není, prostě ty znaky použiješ k textu, když chceš odřádkovat (jako seznam) použiješ hranatou závorku a do ni "li" - text - hranatou závorku a do ni "/li"
Článek se načítá
:-D super díky moc
není zač
Profilova fotka
jo, mám to, funguje to x-) díky :-)
Krásné ráno :-) Koukám,jak jste to tady pěkně rozjeli :-) Hlavně to počasí..... :-( Uvažuji,že si půjčím asi kožich...,protože 15°c je na mě sakra málo!! schnek: už máš prstýnky??? A jsou krásné ??? Já už ani nevím jak ty naše prstýnky vypadají....,viděla jsem je naposledy v obchodě..a potom to přítel uložil. :-(
Profilova fotka
čauky :-) ještě je nemám. Včera byl takovej vypečenej den, všechno jsem dělala na tříkrát :-p asi tam stejně pošlu mámu a ať si je vezme k sobě, nějak mi přijde, že bychom je neměli mít doma ;-) podle mě jsou nejhezčí ze všech co měli ;-) :-D :-D :-D
schnek: Aha, já jsem myslela,že už je máte doma...ty naše jsou také krásné.....prostě každý má ty nej,nej.... :-D To je jasné!!!!! Nebudete je mít doma? Tak to já je doma mám,ale bohužel nevím kde...já jsem taková,že bych na ně chodila koukat,eventuelně ukazovat..... :-N :-N
okka: má být 15 stupňů??? :-)
No nepovidej.... :-) Co víc si můžeme přát.... :-N To je prima,ne??? Já už uvažuji o rezervaci kožichu.....a to myslím vážně! ]-(
Neee, počkej, já to neoznamovala, já se ptala :-) :-) myslela jsem podle toho tvého příspěkvu, kde jsi těch 15 stupňů zmiňovala :-)
Profilova fotka
ahojky.. už včera to tu řešily holky.... že to našly někde na netu... holky, asi zmrzneme.... já si také potrpím na teplíčko....
Tak to ja jsem asi jedina spokojena...ja jsem hrozne horkokrevny clovek, me je hned vsude vedro, takze me to vyhovuje, ze nebudu na fotkach cervena a upocena :-D Hlavne aby neprselo =-)
Našla jsem na netu tohle, tak nevím holky :-) : Polojasno až oblačno očekávají meteorologové od 1. do 10. srpna. Pršet by mělo jen ojediněle, řekla pracovnice hydrometeorologického ústavu. Noční teploty by se měly pohybovat mezi 18 a deseti stupni Celsia. Odpoledne budou podle předpovědi dosahovat 25 až 33 stupňů Celsia
Profilova fotka
já jsem na tom jako veronique, radši chladnějc, než abych byla celá rudá a spocená :-D ale pršet by fakt nemuselo :-p jdu se učit :-p :-p :-p
Profilova fotka
Ahojky, tak koukam, ze spousta novinek, co jsem tu nebyla. S tim pocasim bych si starosti nedelala. Vetsinou dlouhodobe predpovedi nevyjdou, takze snad to bude i v tomto pripade. My mame nastesti vse vevnitr, takze nam to max. zkazi foceni. Jinak jste me dostali s tema dortama. Ty polity marcipanem jsou pry strasne drahy, ja ho mam teda rada, ale uvazuju o tom dat ho na 3 patrovej tac a kazdy patro udelat jine.. napr kremove, ovocny s kiwi a nahoru treba polity cokoladou a na to marcipanove zabky. Nejak se nemuzeme dohodnout a hlavne nechci, aby to bylo moc strakaty. Tento tyden jsme objednali prstynky z epiercingu, meli by byt do 14 dnu. tak uz se tesim. Svadlena by mela mit nakoupenou latku, tak snad se brzy zacne sit. Domlouvali jsme menu v restauraci, jen nevim co vsechno na rautovy stul a jeste vymyslet dekoraci. Bohuzel nemaji vse podle nasich predstav, tak si neco budeme muset poridit. Uces jsem zatim neresila, porad dorustaji vlasy, takze zacnu tak tyden pred svatbou a chybi mi jeste vizazistka... takze i kdyz se to fofrem blizi, tak toho zbyva jeste spoustu zaridit.... :(
Profilova fotka
ahojky Pavlíci... jestli můžu poradit s tím rautem... my máme teplý a studený bufet... máme domluveny vepřové a kuřecí řízečky, ražniči a sekanou... (mohl být ještě guláš, ale ten zvažujeme) a studený ... obložené masové mísy - různé druhy šunky a salámu, sýrovouv mísu - různé druhy sýrů a pak ovocnou a zeleninovou mísu..... dle potřeby prý uvaří na přání různé teplé minutky.... ale myslím si, že ten raut je lepší... než před každého postavit talíř s večeří... takhle si každý vezmem co chce a kdy chce... :-)
Profilova fotka
ahoj, no to jste to pěkně rozjely :-). člověk chvíli pracuje a nemá čas se sem podívat a nestačí to potom číst. Doufám, že nám počasí vyjde, my máme obřad venku, sice v altánu, kam se vejde min 25 lidí, ale zbytek by musel být pod stromy :-) a potom máme v plánu také venku grilovačku, ale budeme mít i vnitřek restaurace se sálem.
Jdu si sypat popel na hlavu :-D Protože mě tu jedna nejmenovaná slečna /okka/ hned sepsula, že to je nějaká prehistorická předpověď, noooo :-) copak za to můžu, že jsem já chudák v takovém spěchu a chtěla jsem přispět svou troškou do mlýna a tak jsem jen zadala předpověď na srpen, ale už jsem nezkoumala pro jaký je to rok :-D Tak se všem omluvuju, nebudete se hřát, budete mrznout :-D
irisha: Souhlasím s tebou!!Člověk chvilku pracuje a nechá to tady bez dozoru a potom má co dohánět :-N Tak jsem to jen tak rychle projela.....co se týče počasí,tak závidím teplomilkám...Já musím mít aspoň 25°c abych se cítila fajn...Jinak větší teplo jedině vítám...A co se týče rautu a večeře,tak jsem zvolila také teplý a studený raut,ať si každý vezme a zasedne kdy chce a s čím chce......Moc se mi nelíbí takové to a teď všichni a dobrou chuť.... :-N

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?