8.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj. Budete se taky brát 8.8.2008 ? Máte už zamluvený termín na místě kde se chcete brát ? Mě řekli, že až od 15. 10. 2007 uvolní rezervaci termínů na rok 2008, tak čekám. Snad mi to vyjde. Držte pěsti.
Je to síla! Rychle to letí.....,začínám si to teď uvědomovat---- :-) Jjjjj, to znám.....takto jsem kupovala popůlnoční a nakonec mám troje..... :-D :-D jedny hezčí než druhé a potom jsem hledala a hledala a přitom už jsem jedny doma měla,a ty byli hezčí...a tak jsem je koupila a mám troje :-N :-N Teď už se bude řešit u nás jen pečení,krabice na výslužky,rozvoz oznámení a upravování hostiny...
Profilova fotka
tak to jsme na tom stejně.... koláčky a dorty mám zařízené, krabičky a košíčky jsem koupila včera, tak jen dělám zdobení na ně.... a pak rozvoz a detaily hostiny.... no já šatky na převlečení nemůžu sehnat takové, abych je unosila i pak... jedny se mi na líbily... bílé s černou výšivkou, za krk... ale 2500 se mi za ně nechtělo dávat....
No, já jsem chtěla jedině nějaké abych je mohla potom utahat do práce eventuelně normálně. Já ještě krabičky koupené nemám :-N a zatím to neřeším, boty také ještě nemám...ale už mám vyhlídnuté,ale není čas... :-)
Profilova fotka
tak já mám šatky i botky z ebay.... je pravda.. že botky unosím spíše jen na vyjímečné události - svatba, plesy.... ale jsem s nimi spokojená... už sháním jen vhodnou podprsenku.... ale nijak se nedaří...
tak s botkama to mám to samé. Ale stojí 399,-tak mě to zas moc trápit nebude,když je neunosím. Spodní prádlo jsem také sháněla,a když jsem konečně sehnala vhodný vršek,abych nemusela mít gelová ramínka a vše bylo ok, tak jsem si vybrala jiné šaty,kde vršek potřebovat nebudu... :-D
Profilova fotka
no já pořád s doplňkama také otálím, nemám ještě hotové šaty. Nechávám si šít dvoje, jedny by měly být koncem června a druhé první týden v červenci, tak uvidíme. Kytku bych chtěla ze zelených orchidejí, bílých frézií a smetanových růží, ale pořád čekám, jestli se bude hodit k šatičkám, k jedněm stopro a u těch druhých si nejsem jistá. Budou asi uvazane do biedermayera a nektere budou vice koukat ven, jako spíš převislé, ale převislou nechci :-), nejraději bych si ji uvázala sama, ale to prý nevěsta nemůže :-) To samé i s dortem, nechtějí se mi dávat takové prachy za ty dorty, ale je to jednou za život tak to dám, přitom peču pro celou rodinu dorty. Mám v rezervě jednu cukrárnu a ted zkousim oslovit novou, tak uvidíme. Chtela jsem dvou-tripatrovy dort potazeny marcipanem se zelenymi orchidejemi jako budou v kytce, ale ted to asi zmenim na ovocny, mozna jahodovy a na bocich budou platky bile cokolady....
Profilova fotka
klara: a jake saty mas usite a jake objednane z ebay a od jakeho prodejce?
Profilova fotka
mám ušité a už doma michelle od millybridal... a teď mám objednané od asapa, ale nevím, jak se jmenují....
Profilova fotka
tak to ja budu mit take od milly krajkove, myslim, ze je umi lepe nez asap a od asapa hladke :-)
Profilova fotka
a jak se šaty povedly? je něco, co by si jim mohla vytknout?
Tak dortík máme vybraný. Musel se udělat tří patrový na počet hostů k obědu.Bude potažený marcipánem a na tom kaly které budou od středu zelené až do bíla....a potom dolu s převysem....Už jsem si i v té cukrárně nechala dělat na zkoušku potažený dort s marcipánem a potom jsem měla na výběr a ochutnání krémy a byla jsem spojojená jak s chutí ,tak s cenou. Budu za něj dávat 2 500,- a to jsem počítala cca 4 500,- -5 000,-. klara: Máš ty šatičky v albíčku?? ;-)
Profilova fotka
mám šatky v albíčku... ale jen na modelce... své se tam nedávala, protože můj přítel sem občas jde juknout, tak aby mě v nich neviděl... nemůžu vytknout nic... jsem s nimi spokojená, opravdu jsou krásné.... ale pak jsem objevila ty od asapa a moc se mi líbily, dokonce i přítel na nich mohl oči nechat, tak jsem si je objednala, a podle toho, které mi lépe padnou se pak rozhodnu... možná sem pak dám na chvíli fotečky, aby mi tu nevěstinky poradily, které jsou lepší....
Článek se načítá
klara: Mě se líbí ty druhé,ale jak píšeš......záleží na tom, v jakých se budeš cítit.....Já jsem měla tolik šatů vybraných které byli na obrázku a na ramínku krásné, ale hlavní je potom když to navlíkneš...byla jsem kolikrát ne-mile překvapená.... :-) Tak přítel jsem chodí?? ;-) To jsi odvážná......,já mám tak zvědavého chlapa,že bych ho sem nemohla pouštět :-D
Profilova fotka
občas hledáme inspiraci co a jak, takže ví, že sem dosti chodím.... jsem asi praštěná, ale chtěla bych, aby vše bylo "tip ťop" jak já říkám... aby to bylo dokonalé... ale když se tak zamyslím, tak to asi chceme všichni.... :-)
Tak na inspiraci je to dobré..... No o tom ani nepochybuj, to je jasné,že chceme všichni aby to bylo eňo ňuňo a dokonalé,přesně podle představ a nejlépe objednat ideální počasí,viď? :-D Kéž by nám to vyšlo,ale nám to vyjde...to uvidíme ještě!!!!! Budeme zmoklé slepičky :-N :-N Néééééééé, to néééééé!!!!
Profilova fotka
Upřímně, já se bojím, aby nebylo moc velké teplo...... ale pořád lepší pařák než déšt... i když by pršelo štěstí, že.... ale necháme se překvapit, ale určitě bude krásně.... už jen kvůli nám nevěstinkám, že.... :-D
Profilova fotka
chtěla jsem se zeptat, nevíš, kde by se daly sehnat jednoduše zdobené ubrousky?? nebo do košíčku s koláčky ubrousek dávat nemám?? ale to je takové divné ne??
Profilova fotka
okka: a kde sis nechala pect dort, budes mit kazdy patro jine a jake naplne. ja jsem uvazovala o spodním čokoládovém, potom třebas limetkovy a jedno patro ořechový
Profilova fotka
klara: koupila jsem si jednoduse zdobene ubrousky v ikee, jsou bile a na krajich zelene carecky, jsou decentni, a nebyly drahe. Od kamaradky jsem ale nedavno dostala snad stovku ubrousku se zenichem a nevestou, co ji zbyly ze svatby, tak tam nakonec budu davat asi tyhle.
=-) já nějak nestíhám :-D
Profilova fotka
tak jsem hodila nějaký fotky v šatech, nějak jsem dostala chuť je vytáhnout :-D omluvte kvalitu a kvalitu oblečení, sama si je prostě nezašněruju :-p
klara: Ahojky, zrovna jsem se včera ptala mamky,jak tohle budeme řešit? Zda budeme do krabiček dávat ubrousky,nebo jsem viděla docela pěkný svatební alobal.......Ale když se koupí nějaké kvalitní ubrousky,tak si myslím,že to zas tak hrozné nebude.A viděla jsem hezký a i levné jsou. Dají se objednat poštou.
asanaa: Co děláš prosím tě,že nestíháš??? :-D :-D
irisha: Ten dort budu mít naplněný pouze jedním krémem. Mohla jsem si vybrat ze čtyř chutí. Nechala jsem si udělat čtyři takové bábovičky s každým jiným krémem,všechny polyté marcipánem a na každé bábovičce ještě jiná marcipánová kytka,abych viděla jak dělají růže,kaly atd....Klidně ti pošlu obrázek mého dortu a kalkulaci na něj....Krémy jsem měla na výběr - nugát,čoko,tiramissu,jahoda. Jelikož buchta není sladká pouze ten marcipán je jako cecek :-N , tak jsem zvolila tiramissu,takový lehký nesladký krém a dobrý....On ten marcipán stačí....
Profilova fotka
okka... a máš jejich obrázek?? já jsem koukala na netu, ale nic jsem neobjevila, co by se mi líbilo...
klara: Obrázek čeho? Ubrousků,dortu????
Profilova fotka
obojího....
Profilova fotka
dobré ráno, tak dort s medvědama nebude, že to nestíhají (málo lidí), tak jsme chtěli takovej ten šikmej, tak ten že by šel, ale zase chtějí cca 3000,- což mi přijde docela dost... Na kolik vás vyjdou dorty?
Profilova fotka
okka: muzes mi prosim te poslat obrazek dortu, díky moc
Profilova fotka
no já počítám, že dám tak 3-4 tis za třípatrovy marcipanem potažený, sice se mi to zdá nekřestansky drahe, radeji bych si ho upekla, ale to nevěsta nesmí, alespoň se nebudu honit :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?