4.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, ještě někdo kdo máte svatbu tento den? Kde ji máte a jak jste daleko s přípravami? :)
Profilova fotka
@mihsulka jj nás je cca 70 lidí...tak máme stůl to U. Já a ženich budeme sedět v čele, rodiče každý po svém boku + od ženicha synek 5 letý :-) Na mojí straně taky moje rodina a u ženicha jeho rodina, ale nás je cca 32 lidí a od nich jen 18 lidí, tak uvažuji, že na jejich konec dám od nás pár lidí, aby jsme měli délku obou stolů stejné :-) Pak máme ještě "bokem" stůl do I, kde budou sedět kamarádi cca 20 lidí + i svědci (jsou to kamarádi):-) a budou tam mít i své polovičky drahé :-) Tak držím palečky s novým účeskem a taky s líčením :-)
Profilova fotka
Taky jsme o víkendu zkoušeli udělat zasedací pořádek. Porušila jsem hned první pravidlo, že vedle nevěsty má sedět otec ženicha. Vedle mě bude (kromě ženicha samozřejmě :-D ) sedět můj taťka a následuje rodina. Kluk holka jsme celkem i dodrželi, 95% máme v párech, tak to bylo jednoduché. Nás bude asi 50 a 15 dětí, z toho 10 dětí je ve věku do pěti let. No celkem masakr :-D
Profilova fotka
Holky s datumem 4.6.2011 nějak to tu vázne :-)))
Profilova fotka
@pepina271 No jo, už se to fakt blíží, tak nikdo už nemá tolik času sedět na internetu a přispívat :) Ale vážně, mám pocit, že je toho pořád tolik nezařízeno a nervozita stoupá...co vy?
Profilova fotka
@leeerinka ja mam pocit ze jak mame to dulezite tak ty nedulezite veci porad neresime :) porad nam chyb vybrat skladby na obrad, nebyla jsem jeste u kadernice, nemam hotove darky pro hosty, nemam spendliky na myrty a dalsi takove blbiny, na ktere urcite pak ve svatebni den zapomenu :D
Profilova fotka
Holky a usvatebniho stolu nevesta sedi vedle zenicha vpravo nebo vlevo? taky jsem se nejak zasekla u zasedaciho poradku.... a vedle mne budou urcute sedet nasi, to mi prijde takove divne aby to bylo opacne...
Profilova fotka
@carrynka nevěsta by měla sedět po pravé straně ženicha. U nás to bude se zasedacím pořádkem taky boj. Rozhodně chci sedět vedle svých rodičů, ale ti od přítele jsou rozvedení, maminka má novou rodinu. Tak nevím, jak to udělat. Navíc, rodiče se docela nemůžou vystát, asi by to na svatbě vedle sebe vydrželi, ale kam dát jejího nového manžela? Je to boj...ještě mě napadlo, že by v čele rodiče vůbec nebyli - jen my dva a svědci. Ale zase nevím, jestli to není vůči rodičům neuctivé...
Profilova fotka
@leeerinka tak to prober primo s nimi...a uvidis. Kdyztak tam das jen jednoho s partnerem a druhy bude sedet s ostatnima ale co nejbliz... a vysvetlila bych jim to aby se jich to treba potom nedotklo...
Profilova fotka
@carrynka no, budu to muset s nima probrat. Nebo spíš přítel. Taťka je v pohodě, s maminkou to bude složitější - nemají moc dobré vztahy ani s tatínkem, ale ani právě s přítelem. Ale nechci se jí dotknout. Probírala jsem to s našima a těm by prý nevadilo nesedět v čele, ale zase moji rodiče budou mít přípitek. Achjo, to jsou složitosti...co všechno my nemusíme řešit :) Jinak mi taky připadá, že jak jsou dořešené zásadní věci - jako šaty, oblek, boty, zamluvené místo a zaplacené a matrice, tak se nějak přestává řešit. U nás je to taky tak. A ony pořád vyplouvají další věci, co je třeba udělat. U nás bude složitý hlavně ten večer, chtěli jsme si vše udělat sami, ale teď nějak nevím, kde a kolik vzít vína, kde koupit kýtu, kdo ji bude dělat a tak všechno...máme vlastně jen prostor a všechno si zařizujeme sami a je toho najednou nějak moc :)
Profilova fotka
@leeerinka tak to mas dost narocn...o jidlo se aspon starat nemusim :)
Profilova fotka
@carrynka No jo, vybrali jsme si to sami :) Původně měl ten večer zařizovat přítel a já ten zbytek. Ale přijal teď hodně časově náročnou zakázku, v podstatě ho do svatby skoro neuvidím, takže je to na mě :)
Profilova fotka
@leeerinka asp si to udelas podle sebe :P To je nejlepsi :P
Článek se načítá
Profilova fotka
@carrynka jo, to je pravda. Asi se moc stresuju. Nějak to dopadne :)
Profilova fotka
@leeerinka No já jsem docela v klidu...ale ono to na mě taky dojde:-) Máme teť hodně práce (v práci), víkendy docela rušné, samé oslavy apod...takže nemám nad tím tak čas přemýšlet...Nám už zbývá jen nákup piva, vína a lihovin...a jinak je docela vše zařízené:-) Já se zase spíš zaměřuji na KG :-D ... ale jde to dobře, ještě nějaké to kilčo bych shodit chtěla:-) Taky chodím do solárka...chytnout po zimě do bílých šatků trocha bronzu... Jen to počasíčko mě trápí...pořád přeháňky..už jsem cestou z práce do práce..nekolikrát zmokla..:-) Třeba povyrostu :-D
Profilova fotka
Já jsem taky pořád v klidu. Včera jsem byla domluvit kytičku pro družičku a domluvila jsem se s paní, že ji přinesu kousek látky z mých šatů a ona mi do ní obalí moji i družičkovskou kytičku. Mám radost, bude mi to hezky ladit. Šaty už mám taky doma. Zjistila jsem, že vůbec nebudu potřebovat podprsenk, šaty jsou hezky vycpané a není třeba ani spodnička, protože mají všité 3 vrstvy tylu, což je super. Taky jsem už začala chodit na solárko, asle shazovat už nemůžu, jinak budu muset nechat zúžit šaty :-)
Profilova fotka
@lennn No vidíte, další věc co nemám je pěkné spodní prádlo. Nevíte v Brně o obchodě, kde prodávají pěkné podprsenky ve větších velikostech? A taky sháním podvazkový pás? Nemáte některá tip, kam zajít v Brně?
Ahoj, 4.6.2011 máme svatbu v Železném Brodě v kostelíku "na Poušti". Všem nevěstám držím palce, ale nejvíc asi sobě. Vše si zařizuji sama a už nevím, co dřív. Zdraví Maja
@leeerinka ahoj,jsem na tom teď úplně stejně,šaty se šijou,boty koupený,už teda máme i objednané jídlo a nějak už se mi přestává chtít cokoli dalšího řešit :-) taky si děláme všechno sami,už bych to asi neudělala-řešit kdo bude obsluhovat,jestli bude všeho akorát,kdo nám bude pouštět muziku,kam všechny ubytujem atd.,je toho hodně...ale snad to potom bude stát za to!kolik máte hostů?
jinak teda ještě vůbec nemám objednanou kytku a dort,tak snad jsi na tom líp ;-)
Profilova fotka
@zejan my oběd máme v restauraci, takže aspoň tu hostinu nezařizujeme, na oběd bude 50 lidí...večerní raut bude větší, rodina a kamarádi, pozvaných je 110 lidí. Otázka je, kolik přijde, ale 80 počítám, že ano... Včera jsem odjela k našim na "venkov" z Brna pryč a celkem jsem se uklidnila, teď už to beru tak, že co se stihne, to se stihne. Co ne, tak nebude :) Svatba má být příjemná a nechci se zničit. Teď pracuju na svatebních novinách, ale oproti většině nevěst jsem to pojala jen jako pár stránek informací o tom, co svatebčany během dne čeká, jaké je menu, zasedací pořádek a jen pár fotek z našeho společného života... Jinak u našich relaxuju, nijak extra přípravy neřeším :) pokud bude svítit sluníčko, budu se trošku opalovat, protože jsem bledule bledá, ale do solárka mě nikdo nedostane. Jo, a kytku i dort už mám zamluvené :) Tak přeju, ať si to brzo taky můžeš škrtnout ze seznamu :)
Tak na hostinu 40 a odpoledne zhruba 90 lidí = jestli teda dorazí všichni pozvaní. Jinak boty, spodní prádlo mám, na posl.zkoušku šatů jdu v půlce května - musí mi změnit barvu výšivky z černé na fialkovou a zúžit vršek, tak jsem na to zvědavá. Budoucí dětský pokoj mám plný výzdoby, děti zatím nemáme = teď by neměly ani kde hajat :-). V sobotu odpo jme měli zkoušku pečení koláčků a večer jsem u hokeje plnila obálky oznámením. Hostina je naplánovaná ale s kuchařem se ještě musím domluvit co a jak. Dort a kytky - objednáno. Zatím nemám popsané kameny jmény jako zasedací pořádek a to už jsem je z Jizery lovila před měsícem :-( Nemám staženou hudbu na obřad + nevím kdo mi to v kostelíku pustí. Prostě nestíhám :-(
teda holky,doteď jsem si říkala,že zas tak malou svatbu nemám,když budeme mít 40 lidí a to je bráno jen na večer,protože obřad máme v 16:00,ale jak tak koukám,ještě že toho příbuzenstva tolik nemáme :-D ale máte krásné originální nápady @leeerinka svatební noviny a @majadan kamínky jakozasedací pořádek to zas až takové starosti já nemám,udělali jsme si vlastní oznámení a to asi stačí,už jsem si užila dost ;-) a vlastně si nechávám dělat šaty,tak to mám místo toho... @madajan neboj,on se někdo na pouštění hudby najde,tam na to musí být vybaveni...mě nemá kdo pouštět hudbu na hostině a ještě ji ani nemám vybranou,nemám objednanou kadeřnici a kosmetiku + další resty,co už jsem zmínila,takže nestíhám víc :-) nemáte někdo tip,jak vybírat na svatbě peníze,ale tak aby to nepůsobilo blbě?něco jako vybírání do střevíčku,nebo "cikánce" do peřinky?
@zejan Tombola prý bývá velice výdělečná. Je tu k tomu někde samostané téma, tak si to kdyžtak najdi. některé holky tam i psaly, kolik vybraly.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@netacek děkuju,zkusim to najít :-)
Profilova fotka
No děvčata já už začínám bejt pěkně nervní :DDD taky si říkám že toho spoustu nestihnem a tak .... tak snad to vyjde co nejlépe a to přeji samozřejmě i Vám ostatním nevěstám. Aby se nám ten den D s datumem 4.6.2011 vydařil a aby nám přálo počasí protože podle dlouhdobé předpovědi to nevypadá moc slavně :-/ no ale uvidíme :)
Profilova fotka
@monyjon počasí pravda nevypadá...ale musíme věřit. Já už mám nervy v kýblu, nějak jsem se zasekla, spoustu věcí nemám, ale jak nad tím vší pořád dumám, jen mě z toho bolí hlava a už se mi ani nechce nic dělat.... Tak strašně to letí, už aby to bylo za náma. Moc se těším, ale je to teda stres :)
Profilova fotka
@leeerinka No já jsem na tom úúúplně stejně .... myslim že tohle k tomu prostě patří a nejedna nevěsta tím prochází :D no dneska jsem byla tady u nás v dobřanech v galanterce že koupím už konečně taky nějakou výzdobu na auta, vývazky, organzu, stuhy atd.... no a samozžejmě tam pomalu nic z toho neměli .... tak musim zajet do plzně ... takže další starost kterou jsem už mohla mít dnes odbytou :-/ no tak snad v plzni seženu vše co potřebuji :)))
Profilova fotka
No holky...na mě už to taky nějak vlezlo:-))) a to jsem docela kliďas, už se mi teda i o svatbě zdálo:-) No taky si pořád myslím, jak mám všechno...a jak tak pořád něco kupuju a dokupuju..zdá se mi, že nic nemám :-) a ani nevím, jak to všechno dám do kupy...jako dekoraci :-)
Profilova fotka
@monyjon a jak to máš namyšlené s výzdobou aut? Já pořád nevím, rozhodně nechci panenky ani cilindr, jen organzu ve dvou barvách. To asi nějak zvládnu. Ale, jaká se kupuje stuha na ostatní auta? A kolik jí tak bude potřeba? já vůbec nevím...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?