4.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, ještě někdo kdo máte svatbu tento den? Kde ji máte a jak jste daleko s přípravami? :)
Profilova fotka
Carrynka ahoj :-) tak to je sranda, my strasne chteli Simcu na sobotu, ale uz byla plna, kvuli ni jsme to posunuli na patek, moc jsem ji chtela, je super. Vidim ze mas Leose Brabce, toho jsem taky moc chtela, ale bohuzel protoze uz mel plno v sobotu, nechtel praci i na patek. Hele tak kdyby jste si to nahodou rozmysleli s tou svatbou tak dej vedet :-D :-D :-D A DJ Sonyho budeme mit nejspis taky, mam s nich schuzku v dubnu, to je nahoda :-) Jinak obrad bude na Bouzove v rytirskem salu, byla jsi tam nekdy?Mas moc pekny album, bude to krasna svatba :-) Vidim, ze taky pises bez hacku carek, zijes v zahranici?Marketa
Profilova fotka
@marki28 :D ne bydlim v brne, akorat jsem si nejak zvykla psat bez hacku... Na Bouzove jsem byla hodnekrat, puvodne jsem totiz z Olomouce :) Tak to je sranda, ze mame takovy podobny vkus no :) A s DJem mate schuzku proc az v dubnu? Co ja vim tak ot ma vse dost plny uz ted..
Profilova fotka
carrynka aha tak to ja zase ty hacky na klavesnici nemam, bydlim v UK, proto taky mame schuzku s DJem az v dubnu. Budeme tam s pritelem na 14 dni, jsem s nim dopredu domluvena pres mail takze mi zatim drzi termin. Bude to celkem honicka musime behem tech 14 dni zaridit strasne moc veci, pak uz prijedeme az par dni pred svatbou. A to si porad ani nejsem jista se satama, jsem hrozna! Kazdy tyden se mi libi uplne jiny styl satu a nemuzu se rozhodnout !!! Tak doufam ze nemas ty samy problemy :-)
Profilova fotka
@marki28 no tak to budete mit fofr za ty dva tydny :) Jinak v UK musi mit spousta obchodu s krasnymi a znackovymi satami..narozdil od CR! Tak tam si prece musis vybrat, ne? :) Já mám jedny zamluvené, ale pořád hledám ještě nějaké co by mně uchvátily...takže taky ještě nemám jasno.
ahojte holky, taky se přidávám do spolku 4.6., my spolu chodíme 6 let, zhruba 5 let jsme bydleli u jeho rodičů a nyní bydlíme spolu a je to super. Šaty jsem si půjčovala v salonu Edis v Přerově, fakt pěkné, před tím jsem byla v Caxe a v Romantice, ale tam mi ty šaty přišly takové zašlé.... Jinač spoustu věcí ještě nemáme, ale už se to snažíme dávat do kupy....
Profilova fotka
ahoj děvčata, chodím sem dlouho, ale moc nepřispívám. Taky už se Vám o svatbě zdá? My máme snad všechno zařízený - přesto se v noci budím děsem. Můj nejčastější sen je o tom, že odjíždíme na obřad, já si uvědomím, že jsem vlastně před dvěma týdny nebyla na zkoušce účesu a že co mám teda vlastně na hlavě..a už se to hrne, nemáme prstýnky, ženich se ztratí...no prostě děs... Tak doufám, že v reálu bude vše ok :)
Profilova fotka
Ahojte, jsem tady nová. Včera jsem jenom nakoukla. Taky máme termín 4.6., ale marozdíl od Vás nemám ještě nic zařízené. Teda krom restaurace. Tak koukám, že je asi nejvyšší čas všechno zařídit, co? :-)
@nanyska Ahoj , my máme rovněž tento rok svatbu na zámku v Častolovicích, konkrétně 5.8. Zrovna sháníme nějakého fotografa, nemohla by si mi nějakého doporučit. Díky I.
Profilova fotka
@leeerinka ahojky no vidis, to ja jsem zas ve snech zjistila, ze pri obradu mi pritel chce natahnout na ruku prstynek a ten celej skroucenej, vubec to nejde nasadit, vsichni se divaj :-D no desny @lennn ahojky vitej tady mezi nami :) Neboj ono v jednu chvili nemas nic a pak se zacne zarizovat a je to hned, my v jeden den zaridili 1/3 vseho co mame ted :-D A co saticky?? Jakou mas predsatvu a kdy se chystas zkouset a kam??? Urcite dodej fotecky :) Cerven se nam holky bliziiii jinak se musim pochlubit, mam neskutecnou radost ze satu. Vybirala jsem si je na konci roku, od te doby se snazila shodit nejake to kilco, povedlo se jich 11kg :) a byla jsem zkouset me saty a hned jsme je vymenili na ty same o 2 cisla mensiiii :) Takze ted mam konecne sanci byt hezka nevesta :)
Profilova fotka
@mihsulka šaty mám už vybrané, budou to La Sposky Fanal. Láska na první pohled. Jiné nechci a už se ani nedívám :-) Byla jsem si je už i vyzkoušet, ale mají je jen ve velké velikosti, takže mi paní slíbila, že mi je ušije přímo na mě a pak si je nechají v půjčovně. Co se mi líbí, že je budu mít úplně nové. V pondělí se jdu poměřit. Gratuluju ke shozeným kilčům. Paráda! :-)
Profilova fotka
@mihsulka páni tak to klobouk dolů, jak se ti to povedlo? Já se pořád snažím, cvičím a držím diety a jen 4 kila dole :(
Profilova fotka
@lennn ja mam saticky pujcene abudu taky prvni kdo je ma na sobe :) @carrynka no je to desny, ale da se to, chce to se nejak snazit jist pravidelne, hoodne pit a jist podle vsech tech pravidel jak se rika, i kdyz to zni hrozne :-D. Ja to udelala jinak, ja jim uplne vse, jen davam bacha kdy to ji a kolik, takze si dam cokoli ale jen pulku..minuly vikend to byl bramborovy salat s rizkem k obedu :-D ..kdyz ho das na maly talir, tak to dokonce vypada, ze toho mas normalne :) Mam fotecky v albu v satech pred a po, tak me to motivuje dal, tech poslednich 5kg uz snad do cervna zvladnu, ikdyz uz to jde dost pomalu :) A moc dekuju ;)
Článek se načítá
Profilova fotka
@mihsulka Ty jo, holky, nehrotíte to moc? Já sice trošku hubnu, ale rozhodně ne plánovaně, to spíš ten stres dělá svoje. Ale nějakých 11 kilo, to už je týrání sebe sama, ne? Ale pravda, každýho věc. Já bych to nezvládla, chodím cvičit, to jo, ale ani doma nemám váhu a vůbec to neřeším. Co, hlavně, že se líbím snoubenci, ne? :)
Profilova fotka
@leeerinka vis ono kdyz nevis souvislost tak uznavam, ze se to muze zdat drsny...nehubnu nikterak drsne a rychle mi to jde z toho duvodu, ze jsem za posledni rok pribrala 15kg, mela jsem hodne narocny rok a jsem strasne stastna, ze jako takovy uz je za mnou. Ted chci jen jedine, vypadat zas jako driv, mela jsem svoji vahu pres 10 let stejnou loni se to az takhle strasne vysplhalo, ted uz jsem spokojena, i kdyby uz ta kila, ty 4 posledni nesla, je mi to jedno, ted uz mi je puvodni obleceni, prsa netahnu metr pred sebou a konecne je mi dobre...mam tu vahu po vic jak 2 mesicich, takze i kazda Malkova a vyzivovy poradci reknou, ze to ok, pac 1kg tydne je spravne...mimochodem dnes jdem na pizzuuuu :-D Takze ja drzim palce kazde, ktera ma podobny problem, protoze neni nic horsi nez se znat stihlou, ne podvyzivenou, ale stihlou a pak se videt takhle, nevejit se do niceho co mas a muset to cele dny tahat... :) Ty ocividne nic takoveho resit nemusis, takze Ti gratuluju :)
Profilova fotka
@mihsulka tak to chápu. Doufám, že jsem se tě nedotkla, to bych nerada. Vím o čem mluvíš, podobným obdobím jsem si taky prošla a nebylo rozhodně co závidět. A znám taky ten pocit, když se ti opět váha vrátí do normálu a ty už se zase cítíš jako ty. Takže beru zpět, co jsem napsala. A gratuluju Ti :) a přeju, ať už se cítíš pořád jen dobře. Mimochodem, příští týden budu mít šaty :)
Profilova fotka
@leeerinka vubec ne, nedotkla :) to je nevyhoda internetu, clovek nikdy nepozna ton, jakym by to dotycny rekl :) Gratuluju k satum, doufam, ze to bude presne to, co si chtela :)
Profilova fotka
@mihsulka mluvíš mi z duše, internet mate :) Taky doufám, že budou podle zadání, i kabelka, i kravata pro ženicha. Nějak se to začíná kupit, to co už mám domluvené a zařízené. Ale pořád je toho tolik. Ono se to vůbec nezdá, co musí nevěsta - většinou nevěsta - zařídit a na co vše musí myslet..
Profilova fotka
Holky já Vás obdivuju, jak už máte skoro všechno zařízené. Já teda dneska taky hodně věcí zařídila a o hodně věcech si aspoň udělala představu. Dneska jsem složila zálohu na šaty, snad paní příští týden pojede pro materiál a kousek mi dá a od toho se odpíchnu dál. Všechno budeme mít laděné do barvy šampaňské, možná trošku víc do zlaté, uvidíme, jak se podaří sehnat látka. Dneska jsem si vybrala boty. Jsem z nich úplně nadšená. Holky jak to řešíte z převlékáním? Nebo zůstanete v šatech až do rána?
Profilova fotka
Já právě začala zařizovat docela brzo, všichni se mi smáli, ale jsem ráda. Nesnáším stres. Je mi jasný, že stejně budu nervozní a spousta věcí nevyjde, ale nemám ráda zařizování na poslední chvíli, z toho je mi vždycky úplně špatně :) Tak proto tak brzo. Dá se to samo zvládnout i za chvíli, ale záleží na povaze každé z nás. Botky jsem byla kupovat nedávno a taky jsem z nich nadšená. Asi si konečně založím nějaký albíčko. S převlíkáním to mám jasný. My máme večer spíš grilovačku a raut na hájence totálně v přírodě, s podpatkama a dlouhýma šatama bych tam nešla. I když botičky si možná aspoň chvíli nechám. Pořídila jsem si šatky - krátký - na převlečení.
Profilova fotka
No my plánujem obřad tak na 14hod., než se vyfotíme, najíme, tak bude večer. Možná na převlíkání ani nedojde :-) A když jo, navlečem džíny, žabky (novomanželské, ty už mám objednané) a trika a budem pokračovat v zábavě :-D Já jsem typ, co nechává všechno na poslední chvíli a můj chlap dělá všechno chvíli po tom, takže všechno pozdě :-D Takže se vůbec divím, že jsme nezačali zařizovat v květnu :-D
Profilova fotka
@lennn jojo, takovýho chlapa mám taky, tak jsem to vzala do ruky. A ono se to zdá, že je toho hodně, ale když si na to člověk vyčlení jeden den v týdnu a vezme si dovolenou - tak jsem to udělala já - tak to jde. Teda taky s nějakou dávkou štěstí :) Taky pořád čekám, kdy se objeví něco, na co jsem vůbec nemyslela a všechno se to tím zhroutí. Ale tak nějak mám dojem, že snad máme všechno - teda to základní: rezervované místo na obřad, známého oddávajícího, restaurace na oběd, hájenku na večerní raut, fotografa, oznámení, oblečení na obřad i na večer, vybrané prsteny, zamluvenou kadeřnici, květiny, dort a koláčky...napadá Vás ještě něco???
Profilova fotka
Taky budeme mít známého oddávajícího. Teda doufám, zítra s ním hodím řeč. Já si jdu objednat vlasy :-D Chci vlasy do copu, tak ať ho mám delší a bohatší.
Profilova fotka
@lennn my to mame asi trosku specificke, chystame se totiz mit svatbu cca 50km od mista, kde bydlime, takze vetsina pojede autem, mame spolecny obed i pro kamarady a vecer uz zustaneme jen s rodinou, coz bude tak 20 lidi a prespime, Planujeme, ze rodina vydrzi tak do 2 hodina max, chcem si i uzit nejakou tu svatebni noc, kdyz uz dostanem darek od hotelu sapmano a rano snidosku do postylky :-D takze ja se prevlekat nebudu. Z satu jsem nadsena a chci si je poradne uzit, kdyz uz za ne davam ty prachy. V albu mam ale i populnocky, asi si poridim a vemu s sebou kdyby naaahodou, clvek nikdy nevi, ale porizuju si je spis z duvodu, ze letos jdeme na vic svateb i kamaradum a ja nemam zadne koktejlky, nic takze bych to vyuzila takto :) Jinak barvu satu mam latte coz je zlatava, je tmavsi nez sampan, tak mozna o te mluvis ne? :) mam ji v albu tak mrkni ;-) @leeerinka urcite sem pridej nejake fotecky, jsem zvedava :) Ja jsem z botek nadsena, konecne jsem sehnala, mam nohu 42 a tak sem zazrakem sehnala bajecne botky, jsem uplne zamilovana, jen me mrzi, ze nevim kam takove botky pak vemu, tolik prilezitosti nemam :( no a kratsi je co jeste nemame...nemame oznameni a z toho jsem trosku nestastna, mel nam ho delat kamarad, ale vubec se to nevede, uz to trva desne dlouho a tak zvazujem co dal. Ja studuju medicinu a co dva tydny mam az do kvetna zkousky, tak si tady s vami kratim chvile a oddaluju uceni :-D ale je to desne fajn. Hledame oznamko nejake bud vtipne nebo naopak elegantni, tak se nam libilo toto, vzhledem k memu studiu je to vtipne ale i roztomile a nejvtipnejsi je, ze se holky podivejte na datum :-D ktere tam firma dala :) neni to znameni? Jinak co si o tom myslite? http://www.budesvatba.cz/svatebni-ozn...
Profilova fotka
@mihsulka koukala jsem na to oznámení. Je vtipný - i vzhledem k tvému zaměření. Mě se žádné na internetu nabízené nelíbilo, proto mi ho taky dělal kamarád, úžasný, šikovný. Přesně takhle jsem si to představovala. Už mám ve svém malém albu :)
Profilova fotka
@leeerinka mockrat dekuju za hodnoceni...ja ho prave vubec nikomu jeste neukazovala tak sem porad nevedela, kamarad nam ho mel vytvorit podobne, ale nejak to nevyslo zatim, tak jeste tyden cekame a jestli nebude tak dame tohle nebo to co prikladam :) To se mi taky celkem libi. Jinak to vase je paradni :) Fakt jo :) to chapu, ze ste na netu nepochodili, je to originalni :)
Profilova fotka
@mihsulka :) jsem ráda, že se ti líbí, přítel je geodet, několik let spolu chodíme měřit, takže nás to hodně charakterizuje, tak jsem chtěla něco takového. Vytvořila jsem si nákres, podle kterého ale nikdo nepoznal, co to je...tak jsem raději oznámení vložila do rukou odborníka a za jednu noc nám vytvořil tohle. Prostě kamarád :) a z těch přiložených oznámení - které myslíš. Docela dávno tu někdo takové puzzlové hledal, to jsi byla ty? Já původně taky chtěla puzzle, ale opravdové - že by si to prvně museli složit, aby vůbec zjistili, že je to oznámení...ale nevyšlo to :( Z těch, co jsi přiložila se mi nejvíce líbí to první - s tím průhledem...
Profilova fotka
@leeerinka ja prave videla jak to nejaka slecna shanela, tak mi to prislo jako fajn napad...to skladani je super napad :-D...to prvni je moc pekne, ale neumim si predstavit kdo by to udelal, original jako kdo to vyrabi sem na netu nenasla..nasla jsem jen ty modrozlute puzzle
Profilova fotka
@mihsulka hmmm...to je škoda, ty modro žluté mě teda moc nezaujaly...Tak snad se to povede kamarádovi - od kamarádů je to vždy nejlepší, můžeš si vymýšlet trošku víc, než u firmy :)
Profilova fotka
@leeerinka presne...proto asi jestli se mu to nevyvede, tak pujdem do toho s fonendoskopem :)
Profilova fotka
@mihsulka jojo, fonendoskop je lepší než modro žlutý puzzlík :) A jak to máte s hudbou? Máš něco vybrané?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?