Menu Forum

4.6.2011

(Zamčená)
20. čer 2011
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
leeerinka (31 r.)
6
Registrovala se 9. května 2010 na beremese.cz. Přidala 43 příspěvků. Má 40 přátel. Brno, Region Brno.
  • Svatba byla 4. června 2011
    Tetčice, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
leeerinka (31 r.)
6
Registrovala se 9. května 2010 na beremese.cz. Přidala 43 příspěvků. Má 40 přátel. Brno, Region Brno.
    Tetčice, Region Brno
 @mihsulka Tak já mám jasno zatím jedině v tom, že nám tam bude hrát nejšikovnější klavírista (kamarád) na pianino. Bude to nádherné, těším se. A právě proto, že je to profík, tak ani moc o hudbě přemýšlet nemusím. On mi tam určitě zahraje něco, co bych si přesně přála.

Mám tip na dvě skladby - jednu od Roxette - naše oblíbená skupina, Sleeping in my car - na piano zní taky dobře...http://www.youtube.com/watch?v=JmLXgZ6ze2Q a druhou moji oblíbenou Everything I Do - taky samozřejmě verze jen s pianem
http://www.youtube.com/watch?v=81ovFRhQrYc

Jen nevím, kde k tomu sehnat noty, možná to taky nechám na něm emoticon Jen je průšvih, že můj pianista je z druhého konce republiky, tak nebudeme mít moc příležitostí se vidět, ale tak věřím tomu, že to nakonec bude dokonalé emoticon
13. bře 2011 v 11:26  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amaretka2208
Registrovala se 4. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 16 příspěvků. Má 4 přátele.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amaretka2208
Registrovala se 4. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 16 příspěvků. Má 4 přátele.
  • Neví, kdy bude svatba
 Tak my máme také 4.6. na zámečku v Libochovicích a už máme skoro všechno zařízené. emoticon , vletěli sme na to už začátkem roku, kdy sme hned začátkem ledna zamluvili místo, máme už doma prstýnky, veškerou výzdobu na hostinu, oznámení, už i většinu pití máme nakoupenou.. Svatební menu, místo na hostinu, fotograf, kameraman, vše zajištěno.. Už jen takové detajly, které nejde koupit dřív, jako jídlo a tak.. Tak teď už to doufám bude lážo plážo emoticon
13. bře 2011 ve 12:48  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
leeerinka (31 r.)
6
    Tetčice, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
leeerinka (31 r.)
6
    Tetčice, Region Brno
 @amaretka2208 Tak to už máte snad opravdu všechno. Aby ses teď nenudila emoticon Já taky říkám, že už by ta svatba vlastně mohla být teď, když už je všechno zařízené, teď už jen musíme čekatemoticon
Ale ono se pořád najde spousta maličkostí, které je potřeba vyřídit, pořád obnovuji seznamy s úkoly, je toho pořád dost emoticon
13. bře 2011 ve 12:58  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amaretka2208
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amaretka2208
  • Neví, kdy bude svatba
 Je pravda, že když už skoro všechno máme, vždy se něco najde.. emoticon Pracujeme na svatebních listech, chystáme se péct svatební perníčky, vždycky si na něco vzpomeneme, co bychom ještě mohli, i když by mě to na začátku ani nenapadlo.. No to asi proto, aby sme se nenudili a čekání nebylo tak dlouhé, co??? emoticon
13. bře 2011 ve 13:49  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mihsulka
25
Registrovala se 20. července 2010 na beremese.cz. Přidala 122 příspěvků. Má 128 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
mihsulka
25
Registrovala se 20. července 2010 na beremese.cz. Přidala 122 příspěvků. Má 128 přátel. Region Praha.
 @amaretka2208 vletli jsme na to UZ zacatkem roku? emoticon No vidis kolik toho mas, my na to vletlu UZ loni v srpnu, kdy jsme zamluvili datum a misto, pak byla dlouha pauza do prosince kdy prisly na radu me saty, Vanoce jsme vymysleli a ted postupne budem vse uvadet v realitu emoticon Na prstynky jsme pockali na svatebni veletrhy, pac ta sleva je bozska a ted si lamem hlavu s oznamkem coz je asi posledni. Mam domluvenou na duben zkousku liceni, domluvenou kadernici na zkousku a kolacky pece nejlepsi kucharka, ma maminka emoticon Takze to hlavni snad mame...uz jen kosili pro zenicha a bude hotovo emoticon

@leeerinka jeste by byt nemohla emoticon cekame na krasne teple pocasi
13. bře 2011 ve 14:37  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennn (36 r.)
5
Registrovala se 22. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 93 příspěvků. Má 2 přátele. Region Karviná.
    Ropice, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
lennn (36 r.)
5
Registrovala se 22. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 93 příspěvků. Má 2 přátele. Region Karviná.
    Ropice, Region Karviná
 My na to vletěli UŽ ve středu a tento týden všechno objedem a bude zařízeno emoticon Na první zkoušku šatů jdu asi tak za 5 týdnů. Ale nestresuju, věřím, že to všechno zvládnem.

@mihsulka oznámko s tím fonendoskopem se mi líbí asi nejvíc z těch, co jsi sem dávala.

Já jsem si oznámení udělala sama. Trošku šílené, leč pro nám výstižné emoticon Ještě ho teda nemám doma, napřed musím domluvit, jestli bude sedět ten čas na 14hod a pak to nechám vyrobit. Jak dlouho před svatbou se rozesílají? My nebudeme péct koláče, takže to budu všem posílat.
14. bře 2011 v 08:29  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mihsulka
25
fotoportrét
fotoportrét
mihsulka
25
 @lennn no u me lidi co se brali a co tak ctu tak rikaji 2 mesice pred...zalezi co mate za den, kdo ma patek tak si vetsinou lidi musi brat dovolenou a je lepsi to vedet, my mame sobotu a vetsina lidi to vi a pocita s tim, tak to nehori, ale taky to chcem nejak ty dva mesice pred rozdat emoticon
14. bře 2011 v 15:10  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
leeerinka (31 r.)
6
    Tetčice, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
leeerinka (31 r.)
6
    Tetčice, Region Brno
 @lennn
@mihsulka Holky, řekla bych, že čím dřív tím líp. Taky záleží na tom, jestli už to oznámení máte, že...My ho budeme tisknout teď v průběhu dvou týdnů, musíme vymyslet kde. Poslední víkend v březnu máme nějakou rodinnou oslavu, tak to tam rovnou rozdáme a nemusíme posílat po republice.
My jsme taky dávali vědět docela dopředu, takže i bez oznámení bych řekla, že s tím většina počítá. Zase, kdyby se poslalo oznámení moc brzo, mohli by na to zase zapomenout...
Tak nevím. My to budeme řešit tou oslavou koncem března. Rozesílat zbytek budeme začátkem dubna, tzn. taky dva měsíce předem.
14. bře 2011 v 15:49  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kalinkab (30 r.)
Registrovala se 7. února 2011 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků. Má 1 přítele. Klokočí, Region Přerov.
    Hranice, Region Přerov
fotoportrét
fotoportrét
kalinkab (30 r.)
Registrovala se 7. února 2011 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků. Má 1 přítele. Klokočí, Region Přerov.
    Hranice, Region Přerov
 ahojda, my oznámení teda ještě nemáme, bude nám ho dělat kamarádka a budem to rozesílat spíš nakonci dubna, začátkem května emoticon takže zhruba měsíc dopředu. Skoro všechno už máme objednané, až na hudbu, chceme ji živou, ale ne DJ a většina kapelníků co znám v tento termín už někde hraje, je to na houby....
15. bře 2011 v 18:05  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
leeerinka (31 r.)
6
    Tetčice, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
leeerinka (31 r.)
6
    Tetčice, Region Brno
 Holky, tak co je u vás nového? Já poctivě nakupuji různé maličkosti, vyrábím vývazky a dárečky (čokoládky) pro hosty. Dnes mi přijdou popůlnoční šatky, tak sem pak hodím názor na studio princess - hodně nevěst má v albech jejich šatky, tak abyste věděly emoticon Jinak oznámení jde dneska do tisku, tak se těším, jak bude vypadat na papíře emoticon
24. bře 2011 v 07:59  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennn (36 r.)
5
    Ropice, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
lennn (36 r.)
5
    Ropice, Region Karviná
 Ahojte, Vy jste všechny šikovné, vyrábíte si věci samy a už je dokonce i povětšinou máte. Já s tím moc nepohla emoticon Holt období daní emoticon Ale zítra jedem po obchodech, obkouknout prstýnky, obleky, boty, tak snad se nám už podaří něco zařídit. A v pondělí už musíme zajít na matriku podat žádost. Ale mám radost, máme už oznámení, v sobotu objedem známé a dáme jim to do schránek, protože neznáme adresy emoticon O svatbě ví jenom naši, budoucí tchýně ještě vůbec nic netuší. Ani nikdo se známých emoticon Bude to překvápko.
25. bře 2011 v 17:24  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mihsulka
25
fotoportrét
fotoportrét
mihsulka
25
 Ahoj holky,
chtela jsem se zeptat, nema nektera z vas nejaky typ, co udelat pokud budu mit otekle prstiky a nepujde mi natahnout snubak?? Je mi normalne uplne krasne, ale jak ho mam nove, tak jsem nadsena a dnes jsem si ho rano chtela opet zkusit emoticon a normalnesem ho nenatahla :( Co s tim??? Dat prst do studene vody???
31. bře 2011 ve 21:25  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
leeerinka (31 r.)
6
    Tetčice, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
leeerinka (31 r.)
6
    Tetčice, Region Brno
 @mihsulka Ty jo, tak to nevím. My je ještě nemáme. A jakože máš napuchlé prsty? Říkala mi kamarádka, co se vdávala v červenci, že měli při obřadu oba teplem trošku napuchlé ruce a že jim šlo špatně natáhnout prstýnek tomu druhému. Tak plánuju, že to budeme muset vyzkoušet před obřadem emoticon a když to nepůjde, tak půjdeme na obřad s krémem emoticon

Ale když to řešíš teď, tak zkus tu studenou vodu...nebo počkat do večera, to trošku ruce povolí...
1. dub 2011 ve 12:56  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mihsulka
25
fotoportrét
fotoportrét
mihsulka
25
 @leeerinka ahojky, no to ono je to vazne mirne oteklym prstikem, to vis, ze jiinak mi je v pohode, prave tam mam celkem i misto jeste, ale rano kdyz jsem vstala tak jsem mela ten prstik asi trochu otekly, to dela teplo a jak se v noci nehybes, tak me napadla situace, kdyz v cervnu bude teplo a ja budu mit otekle prsty, tak abych ho pak natahla...v to rano se mi totiz zasekl na kloubu a dal nesel ani ťuk. Voda normalne studena pomaha na otekle prsty, ale ten krem zni dobre emoticon, urcite ale tesne pred obradem ten prstynek zkusim
1. dub 2011 v 15:12  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
leeerinka (31 r.)
6
    Tetčice, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
leeerinka (31 r.)
6
    Tetčice, Region Brno
 @mihsulka ono je totiž taky rozdíl, jestli si ho navlíkáš sama, nebo někdo jiný. Musíme to nazkošet. Když si ho dáváš sama, tak víš, jak máš ten prst natáhnout, propnout a tak...tak aby nebyl při obřadu trapas emoticon
3. dub 2011 v 08:32  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennn (36 r.)
5
    Ropice, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
lennn (36 r.)
5
    Ropice, Region Karviná
 Zítra přijede tchýně (budoucí) emoticon Tak ji oznámím naše pojetí svatby. Snad to rozchodí emoticon Vynechali jsme totiž pár zvyklostí - žádné vývazky, žádné zdobení aut (vše máme v jednom místě, takže nikam auta jezdit nebudou a proto nám to příjde tak nějak zbytečné), žádné koláče, žádné dárečky nebo výslužky hostům, nebude tamtamtadááá, žádné rozbíjení talířů, krmení se z jednoho talíře (máme jenom raut emoticon ), noc před svatbou spolu normálně budeme spát doma v jedné ložnici (po 11 letech snad od nás ani nikdo nemůže čekat, že půjdem spát k rodičům emoticon ). A to si ještě na něco, co jsme zrušili, určitě vzpomenu emoticon Obřad máme v 15hod, pak bude raut a jenom a jenom zábava emoticon A komu se to nebude líbit, ten má smůlu. Je to náš den a tak ho chceme mít podle svého emoticon Uvidíme, co na to starší generace.
7. dub 2011 v 19:55  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennn (36 r.)
5
    Ropice, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
lennn (36 r.)
5
    Ropice, Region Karviná
 Prstýnky dneska nedorazily, tak snad zítra. A pak budem trénovat nasazování emoticon
7. dub 2011 v 19:56  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mihsulka
25
fotoportrét
fotoportrét
mihsulka
25
 @carrynka
@nanyska
@lucuschka
@rawenna

ahoj holky, mohly byste mi prosim trochu poradit ohledne bizuterky? Udelala jsem album, kam jsem dala varianty ktere mam a nevim. Ti strasovou s perlickama mam doma, je krasna, ta zlata je ted v bazaru, libi se mi a ta treti je z fleru, je uzasna, ale pani nedela celenky ani korunky a ja do vlasu potrebuju, strasne to ozivi muj uces...co myslite? Pripiste k fotkam prosim nazor...moc diky a preju krasny pokracovani v pripravach

7. dub 2011 ve 21:04  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
carrynka
174
Registrovala se 15. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 1950 příspěvků a 3 alba. Má 84 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
carrynka
174
Registrovala se 15. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 1950 příspěvků a 3 alba. Má 84 přátel. Region Brno.
 @mihsulka ja bych byla pro tu variantu 2 emoticon
7. dub 2011 ve 22:09  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mihsulka
25
fotoportrét
fotoportrét
mihsulka
25
 @carrynka Carry dekuju emoticon
7. dub 2011 ve 22:34  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
monyjon (29 r.)
1
Registrovala se 12. dubna 2011 na beremese.cz. Přidala 12 příspěvků. Má 2 přátele. Dobřany, Region Plzeň.
    Dobřany, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
monyjon (29 r.)
1
Registrovala se 12. dubna 2011 na beremese.cz. Přidala 12 příspěvků. Má 2 přátele. Dobřany, Region Plzeň.
    Dobřany, Region Plzeň
 ahoj nevěsty tak i já se budu vdávat 4.6.2011 ... máme to od 13h na radnici v Dobřanech emoticon)) nu oznámení jsme už rozeslali, aspon něco :D jinak v sobotu jedu do salónu do plzně mrknout na šaty a taky jedeme objednat prstýnky emoticon tak snad dobře pořídíme .

Jo a chtěla jsem se vás zeptat jestli náhodou některá nevíte nějakou dobrou inter.stránku kde prodávají figurky na dort .... jednou jsem totiž viděla nevěstu a ženicha ... on jakoby nechtěně padal z dortu a ona mu podávala ruku aby nespadl , vypadalo to mooooc hezky .... ale bohužel to už nikde nemůžu najít :((((
12. dub 2011 v 17:54  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennn (36 r.)
5
    Ropice, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
lennn (36 r.)
5
    Ropice, Region Karviná
 @monyjon ahoj, já jich viděla celkem hodně tady http://www.nejkrasnejsi-svatba.cz/svatebni-figurky-na-dort,119.html, ale jestli mají tu ci chceš Ty, to fakt nevím emoticon
12. dub 2011 v 18:38  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
monyjon (29 r.)
1
    Dobřany, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
monyjon (29 r.)
1
    Dobřany, Region Plzeň
 @lennn mooooc děkuji emoticon ale i tak tam není ta co chci ..... hm asi se budu muset rozhodnout pro jinou :D ještě jednou díky
13. dub 2011 v 09:10  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mihsulka
25
fotoportrét
fotoportrét
mihsulka
25
 @monyjon Ahojky, asi vim kterou figurku shanis, taky se po ni poohlizim, kdybych ji nebo podobnou videla, tak dam vedet emoticon
Jinak gratuluju ke krasnemu datu svatby emoticon emoticon
13. dub 2011 v 09:16  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
monyjon (29 r.)
1
    Dobřany, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
monyjon (29 r.)
1
    Dobřany, Region Plzeň
 @mihsulka Ahoj, opravdu nejsem jediná kdo takovou shání!!! no tak to mi spadl kámen ze srdce už sem si začínala řikat jestli jsem to vůbec někde viděla emoticon)))) nu pokud bys na něco podobnýho kápla tak dej určitě hnedka vědět emoticon)) a to samé já emoticon)) předem děkuji emoticon i já gratuluji k datumu emoticon))))))
13. dub 2011 v 10:24  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pepina271 (34 r.)
3
Registrovala se 8. září 2010 na beremese.cz. Přidala 145 příspěvků. Má 15 přátel. Region Hodonín.
    Dubňany, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
pepina271 (34 r.)
3
Registrovala se 8. září 2010 na beremese.cz. Přidala 145 příspěvků. Má 15 přátel. Region Hodonín.
    Dubňany, Region Hodonín
 Holky ... tak se přidávám k tomuto Datu emoticon Už nám zbývá jen 50 dnů..docela to letí emoticon Už máme téměř vše zařízené...tak už jen čekat...emoticon
15. dub 2011 v 19:44  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mihsulka
25
fotoportrét
fotoportrét
mihsulka
25
 @pepina271 ahojky emoticon
presne tak, uz to mame za chvilku...taky uz mame zarizeno, mne uz chybi jen doladit uces, cekam na sperky a pak hura na to a pak ted na konci mesice mam zkousku liceni, tak se tesim, snad to dobre dopadne emoticon
16. dub 2011 v 11:09  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pepina271 (34 r.)
3
    Dubňany, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
pepina271 (34 r.)
3
    Dubňany, Region Hodonín
 @mihsulka Tak líčení a účes moje kadeřnice nezkouší, jde do toho na plno až v ten DENemoticon ale je šikovná, má krásné fotografie, co už dělala...tak se toho nebojím...ví co se mi líbí, jaký účes a jaké líčeníemoticon tak budu mít takové překvápko emoticon

MI teť sepisujeme...alko nealko..pivo,víno...to je teprve fičák...emoticon kdo co pije...kolik se asi vypije..no hrůza emoticon

Ještě bych chtěla dokončit zasedací pořádek, ale nějak mi to nesedí, určitě budu sedět vedle svých rodičů...a svědků nebudu cpát mezi babičky...ale ke stolu, kde budou sedět všichni ostatní kamarádi...snad to nebude nikomu vadit...ani mi moc nevychází pořádek, holka, kluk, holka...a naproti sebeemoticon Když mají děti...a někdo je sám, těžko se to dohazuje...a nechci je zase až tak promíchat...aby seděl nekdo vedle někoho...kde si myslím, že by sedět nechtělemoticon
16. dub 2011 v 11:41  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mihsulka
25
fotoportrét
fotoportrét
mihsulka
25
 @pepina271 my mame na hostinu 40 lidi a mam to delane podle sebe ten zasedak, kaslu na nejaka pravidla a tradice ci co...mame tecko stul, v cele jen my dva a jedine co trochu drzime, tak je ze na me strane mopji pribuzni a u pritele jeho. Hned u nas rodina a za ni svedci a ostatni kamaradi...zasedak jsem nedelala holka kluk, ale tak, aby ti dva vedle sebe vzdy meli co povidat a aby se snesli...mame tam par problemacu, ktere nechci aby vedle nekterych lidi sedeli, ale to se vse udelalao a ted je to ok

k tomu ucesu...ja vedela co chci a jak to chci, nechala jsem si to ucesat a ve vysledku to nebude...z fotky vidim, ze se to k satum az tak nehodi a zmenim uces, takze pro me zkouska dobra...plus to liceni chci videt. Sama se moc nelicim, jen rasenka a makeup a tak jak sem tu cetla, nektere nevesty maj pak spatne zkusenosti, navic slecnu vizazistku neznam, je z Boleslavi a ja z Liberce, tak ji chci zkusit, snad vse sedne, nechci uz nikoho shanet emoticon
16. dub 2011 v 11:51  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pepina271 (34 r.)
3
    Dubňany, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
pepina271 (34 r.)
3
    Dubňany, Region Hodonín
 @mihsulka jj nás je cca 70 lidí...tak máme stůl to U. Já a ženich budeme sedět v čele, rodiče každý po svém boku + od ženicha synek 5 letý emoticon
Na mojí straně taky moje rodina a u ženicha jeho rodina, ale nás je cca 32 lidí a od nich jen 18 lidí, tak uvažuji, že na jejich konec dám od nás pár lidí, aby jsme měli délku obou stolů stejné emoticon

Pak máme ještě "bokem" stůl do I, kde budou sedět kamarádi cca 20 lidí + i svědci (jsou to kamarádi)emoticon a budou tam mít i své polovičky drahé emoticon

Tak držím palečky s novým účeskem a taky s líčením emoticon
16. dub 2011 ve 12:01  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.