4.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, ještě někdo kdo máte svatbu tento den? Kde ji máte a jak jste daleko s přípravami? :)
Profilova fotka
@carrynka jo tobě to bude fakt slušet! :-) kor když máš tmavé vlasy, tak se v nich květy krásně vyjímají...
Profilova fotka
taky budu mit urcite kvitek... :-) na to se primo tesiiiim! :-)
Profilova fotka
@renik1986 tak jak budes vedet jestli kytku jo a budes chtit tu mou tak pisni, jinak bych ji prodala...
Profilova fotka
@nanyska a t yplanujes nejaky drdol? takovy jak mas v albu? Ja bych chtela jeste i zavoj, asp na chvilku, jen nevim jestli to k tomu jeste pujde...uvidim.
Profilova fotka
jj, urcite... behem ledna tida dam vedet, Carry.... ju?!?! :-)
Profilova fotka
ahoj holky, už mám doma šatičky a jsou moc krásný.. :-) až bude čas dám do albíčka..
@sarpie odkud je mas .....to ti zavidim ja si furt nemuzu vybrat
Profilova fotka
@johankakoz Z davidsbridal.com, no mám dvoje, nemohla jsem se rozhodnout :-)
no to jsem zvedava ....uz fot... :-) :-) :-) ja si totiz taky nemuzu vybrat :-)
Profilova fotka
@sarpie jeee supr, uz se taky tesim...a ktere zatim vyhravaji? :)
Profilova fotka
@carrynka Mě se líbí oboje, každé jsou jiné, ale přítel je pro ty první, ty bílé.
Profilova fotka
@sarpie bílé jsou ty s rukávkama nebo ty na ramínka? Takže žádné překvápko s celkovým zjevem nevěsty u oltáře? :)
Článek se načítá
Profilova fotka
@carrynka Ty na ramínky..ty druhé jsou spíš do žluta, ty se mi taky moc líbí, nejsou typicky svatební a to se mi u nich líbí. Nene, překvápko se u nás konat nebude..já na ty tradice nejsem a navíc se jedeme fotit ještě před obřadem, takže by to stejnak nešlo..
Profilova fotka
@sarpie my se taky uvidíme ještě před obřadem kvůli fotkám, al epřítel nechce vědět jaké budu mít šaty ani vlasy ani nic :) prý se nechá překvapit :)
@sarpie muzu se zeptat na kolik te vysly saty? :-)
Profilova fotka
@johankakoz Jasně..jedny na 170 a druhé na 215 dolarů, takže celkem přibližně na 7500 Kč :-)
to je pekna cena.............ja se furt nemuzu rozhodnout ..............ty jsi je mela nekde predtim vyzkousene? :-)
Profilova fotka
@johankakoz Cena super, za tolik je tu právě ani nepůjčují..jj skoro stejné jako ty první jsem měla vyzkoušené z Adiny, jinak bych do toho asi nešla, i když jsem se zkoušela přeměřit a šaty sedí perfektně
uz se tesim na fotky :-)
Profilova fotka
@johankakoz Musela jsem se na ně jít teďka ještě podívat jak jsou krásný.. :-) mám je pověšené v obýváku na okně, zítra je vyfotím alespoň na ramínku
ale koukala jsem na ty stranky a 1100 dolaru neni problem :-)
Profilova fotka
tak to je jasný, že všechny šaty tam nestojí do 200 dolarů, záleží jaký styl chceš, já mám jednoduché, tak ty vyjdou na málo než klasické korzetové..
Profilova fotka
@carrynka jj chci asi drdol, určitě chci vlasy svázané...a do toho jde právě ten závoj podle mě docela dobře
Profilova fotka
@nanyska jj ten zavoj je krasny kdyz mas vlasy vzadu...mne se taky zavoj libi a premyslim ze bych si taky poridila nejaky, jen treba na obrad nebo na par fotek...jen nevim jak by to vypadalo, bud do rozpustenych vlasu nebo kdyz je budu mit na boku...
Profilova fotka
@carrynka s rozpuštěnými určitě dobře...viděla jsem pár fotek a fakt to bylo romantické :)...jen nevím se živou květinou, aby to nebylo už moc překombinované...ale chce to vyzkoušet...
Profilova fotka
@nanyska jj uvidím...jinak jsem našla moje vysněné šaty že se dají koupit i v usa na netu, cena by vyšla asi na 17000,- což na originál Maggie Sottero zas není tolik... tak přemýšlím, že bych do nich šla, i tak dám za půjčení 430 Euro :( Tak yjsem přemýšlela, že si je nechám ušít v číně, tam by to vyšlo na 150 USD...ale bojím se jaká by byla kvalita... ale těch 17 tis. mi za šaty zas nepřijde tak hrozné...
Profilova fotka
jinak holky vás pobavím...byli jsme včera nakupovat a šli kolem ALO Diamonds...tak z legrace jsme šli dovnitř že se asp podíváme...no a už to bylo...tak krásné snubní prasteny jsme ještě nikde neviděli...to zpracování, diamantíky a všechno...prostě byly nádherné...a zase ta cena nebyla až tak katastrofická...ale i tak. Ale nemůžu řct, že bychom to úplně zavrhli...i přítel byl poprvé z prstýnků nadšený... ale je to 2x víc než jsme chtěli dát původně :( ale jak jednou dýchnete k tomu luxusu tak už to pak jde z kopce :D
Profilova fotka
@carrynka jj o alo jsem taky přemýšlela...ale myslela jsem, že snubní nemají...tak to se tam taky půjdu mrknout :-D ale oni mají asi jen bílé zlato, že? Jinak já bych asi do šatů z číny nešla...bude to znát na materiálu, pokuď ne na zpracování...
Profilova fotka
@nanyska mají tam z jakého zlata budeš chtít...my jsme si teda vybrali, ale cena 40 tis. :( Tak možná si zkusíme nechat vyrobit stejný někde jinde, uvidíme...
Profilova fotka
@nanyska jinak ALO má všechny modely na netu...www.alo.cz

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?