4.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, ještě někdo kdo máte svatbu tento den? Kde ji máte a jak jste daleko s přípravami? :)
Profilova fotka
@nanyska ja se k tomu zas vratim a doufam ze jeste neco shodim do svatby :) kdyztak to nejak zamaskuju :) ale i tak jsem byla celkem nastvana z toho jak malo satu maji ve velikosti 40...Pak nechapu ty co maji reba 42 a vic kde vemou saty...
Profilova fotka
@carrynka no pak mají holt prapodivné šaty...takové pytle... :-(
Profilova fotka
taky jsem uvažovala o tom, že budu držet nějakou dietku, ale jsem líný prasátko a tak se teďka radši láduju krtkovým dortem :-) ještěže mám takové volnější šaty ;-) koukala jsem na vaše fotečky holka a musím říct, že jste fešandy..taky bych sem nějaké šoupla ale asi nemáme žádné použitelné :-)
Profilova fotka
@sarpie všechny fotky jsou použitelné :-D
Profilova fotka
holky vy co platíte přes ten paypal, funguje Vám to normálně na noťasi? Já se na ty stránky nemůžu vůbec dostat, dneska jsem to zkoušela u rodičů přes normální comp a to šlo, tak jsem se tam konečně zaregistrovala, ale přes noťas mi to prostě vůbec nejde, nevíte čím to může být? Když si něco koupím a budu to chtít zaplatit, tak se stejnak musím přihlásit na ty stránky co? :-(
Profilova fotka
@sarpie Tak třeba ti to nějak blokuje firewall, jinak nevím. mě to šlo v poho. ne při placení jen zadáš mail, který máš na paypalu a heslo. Na ty stránky vůbec nejdeš.
Profilova fotka
@nanyska To mě taky napadlo, pověřím přítele ať najde tu chybu :-) Tak to super, tak to můžu nakupovat jak divá, akorát anglicky umím prd, tak jsem zvědavá co mi nakonec přijde :-D A jaký jsis při té registraci dávala účet, já ten druhý s tou kreditní kartou, je to dobře? Tomuhle vůbec nerozumím :-S
Profilova fotka
@sarpie Já už to dělala hodně dlouho zpátky, to si bude pamatovat carrynka...ale asi to tak je...já už budu muset platit poplatek, pač jsem utratila hodně, tak se to pak nějak platí....ale jen50 nebo 150 Kč...
Profilova fotka
@sarpie možná to může být ještě tím, že máš tu stránku blokovanou kvůli bezpečnosti....zkus si tu pay pay stranku pridat k bezpecnym zdrojum (pres moznosti internetu v nastrojich) a tam das povolit. jinak nevim :)
Profilova fotka
@nanyska nany teprv teď? :D ja to musela udelat uz pred dvema mesici :D
Profilova fotka
@carrynka tak jsem to zkusila a nic..vůbec se to k té stránce nepřipojí jako kdyby nešel net..no tak to neva, zaregistrovaná už jsem..a jak to funguje, tam nemusím poslat žádný peníze..ukazovala mi tu 0 Kč. @nanyska Za to se pak platí? Někdo mi psal, že mi akorát na začátku strhnou 50 Kč a to mi pak vrátí
Profilova fotka
@carrynka @sarpie Jj mě to na začátku taky strhli, ale teď už tam budu mít nákupy celkem za 20tisíc...za celou historii (ani nevím za co bože)..
Článek se načítá
Profilova fotka
@carrynka Jo ale já neměla verified adress víš...a pak už to asi musí být no...
Profilova fotka
@sarpie jj mne se zda ze mi strhli tak nejak kdyz jsem mela utracene pres 10 tis. pak to tam musis potvrdit kodem podle vypisu z uctu az ti to strhnou...jinak tam nemusis posilat nic.
Profilova fotka
@carrynka Jj tak to je přesně ono...tak to ještě nemám 8-)
Profilova fotka
ty bláho holky..takový šílený peníze :-) kdeže to pracujete? nemají někde u Vás volný flek? ;-)
Profilova fotka
@sarpie Ono se to nastřádá...já už to mám několik let. A když přes to koupíš třeba hodinky, tak to máš hnedle pár tisíc..
Profilova fotka
no já si to založila někdy v září nebo kdy a už mám utracených asi 14 tis. :( to se ti nastřádá raz dva...
Profilova fotka
právě...se to nezdá, ale já tam nakupuji i spoustu jiných věcí než jen na svatbu...hodně vánočních dárků atd...
Profilova fotka
tak to věřím..ono to naskáče..taky bych byla schopná utratit nehorázný prachy třeba jen za svatební dekorace, bohužel s mojí výplatou to nejde :-p jé a co vůbec holky děláte? carry ty studuješ viď a co?
Profilova fotka
@sarpie já studuju dálkově práva, ale je to moje druhá vysoká a mám to tak nějak aby se neřeklo...nějak mně to nebaví ani se tam nějak nesnažím, porstě to chci jen dodělat a už mít pokoj :) mám už vystudovanou ekonomii a dělám konzultanta a monitoring dotací z EU pro firmy.
Profilova fotka
@sarpie a co děláš ty? :)
Profilova fotka
@sarpie já marketing ve farmaceutické firmě...taky spíš kancelářská práce a dost mimo obor mého studia...
Profilova fotka
no holky ja taky zjistuju ze to co jsem vystudovala mne nebavi a nebavi mne ani to co delam :( ach jo
Profilova fotka
@carrynka tak to jsme na tom velmi podobně :(
Profilova fotka
utikam na to cukrovi :) pak si vas doctu :)
Profilova fotka
ta já mám dostudovanou akorát vošku v oboru prevence kriminality :-D a pracuji taky úplně v ničem jiném, v nápojové firmě jako fakturantka, takže kancelářská krysa..ale aspoň mám zajištěné nealko na svatbu :-N @carrynka Tak to tě obdivuju, že takhle studuješ..Já už bych se k tomu nedokopala, měla jsem v plánu si dodělat alespoň Bc. ale teďka si říkám, že by mi to bylo stejnak k ničemu. @nanyska A co jsi studovala?
Profilova fotka
@sarpie VŠCHT
Profilova fotka
@efe ty prodáváš ten šál?? :-o
Profilova fotka
ahoj @nanyska ... jojo.. nemam penizky a navic je docela teply, takze na nej stejne bude v cervnu horko :-|

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?