4.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, ještě někdo kdo máte svatbu tento den? Kde ji máte a jak jste daleko s přípravami? :)
Profilova fotka
@efe aha, tak to je škoda...tak ať brzy najdeš kupce!
Profilova fotka
@nanyska diky diky.. za tu cenu se trochu bojim..ale vic uz slevnit ani nemuzu
Profilova fotka
@efe no jasně, pak to zkusit dát ještě na aukro...já jdu koukat na Casablancu :)
Profilova fotka
@efe a za kolik ho prodavas? ja jsem ten sal videla u nekoho v albu a psal tam ze takovy shani, ale nevim uz kdo to mel :(
Profilova fotka
@carrynka koupila jse, ho za 1600 prodavam za 1200..nenoseny..
hoj @efe ten sal na svatbu?
Profilova fotka
@gepe oui oui
Profilova fotka
@efe aby te to pak nemrzelo kdyby nahodou byla zima :(
ahoj slecny a vdane paní-) my se berem 4.6. 2011
Profilova fotka
@ibisek81 ahoj, tak te tu vitam mezi nama :) honem sem dej nejake info o vasi svatbe...jsme zvedave :D
Profilova fotka
@ibisek81 Jj my už se tu spolu skoro nudíme ;), tak potřebujeme nové podněty hihi :D
@efe to je škoda, že prodáváš ten šál, je moc hezkej.. :-(
Článek se načítá
Profilova fotka
@scvrcek on je ale opravdu dost teplej :(( urcite by mi bylo vedro.. a navic- bude prece krasne pocasi ne?:)) Musim to brat tak. Jinak holky uz konecne vim, kde koupim v praze krasny a jedinecny a ne moc drahy nausnice a naramek na svatbu jaky se mi libi :)) jupi jupi..dam vedet jak to dopadlo :) v utery tam jdu
Profilova fotka
holk ytak jediné co mi ještě chybí zařídit na svatbu je nějaký cukrář, hudba na obřad a kadeřnice...jinak bychom měli celkem domluvené vše (když teda pominu že nevěsta ještě nemá šaty ani boty)...pořád se nemůžu nějak rozhoupat do té hudby na obřad...přijde mi že vše je takové nezajímavé...co byste daly vy na venkovní obřad v moravském duchu? to houslové trio se mi hodí spíš někam na zámek nebo tak... a reprodukovaná hudba je taková ble :(
Profilova fotka
@carrynka my budem mit toho harmonikare plus kontrabasistu a houslistu, ale vylozene na obrad nam bude hrat jen houslista.. takovej ten nemozartovskej repertoar..spis neco lidove irrsko smrncnuté :)
Profilova fotka
@efe ja prave vubec nevim...hlavne nic z toho so se mi libi se moc sehnat neda...uz jsem fakt zoufala :(
Profilova fotka
@carrynka a co by se ti libilo? urcite se to sehnat n e j a k da :) pomuzu jak budu moct
Profilova fotka
@efe mně by se líbil klavírista...jenže to jaksi nepřipadá v úvahu tam někam ven stěhovat klavír...a klávesy už jsou zas takové "jiné". Přítel zas navrhoval nějaké kytarové duo, které jsme nikde nic takové nesehnali :( Jinak nám nabízí tu cimbálovku i na obřad, ale to di nějak nedovedu představit, leda vzít jen někoho (já ani pořádně nevím co tam je za nástroje :D)... a nebo ten saxofonista...jenže co jsme našli jednoho v Brně tak ten nekomunikuje :(
Profilova fotka
@carrynka Carry, muzu doporucit: http://aristoquartet.cz/
Profilova fotka
@renik1986 ty uz jsem videla...ale 8 tis. se mi nechce davat za to ze zahrajou tri songy :(
Profilova fotka
@carrynka aaaha, tak to jooo... :-( to jsem netusila.....
Profilova fotka
@renik1986 ja uz na ne narazila a psala jsem jim ohledne ceny, a napsali mi ze 8 tis :) coz mi prijde trochu moc.
Profilova fotka
@carrynka To máš pravdu... neboť ten obřad není nijak dlouhý..... chápu!!!
Profilova fotka
@renik1986 a jak ty pokracujes s pripravama?
Profilova fotka
@carrynka Carry, ted jsem mela od zamluveni tech satecek trosku pauzu.... musela jsem se venovat jinym vecem.... ted si tak nejak delam predstavu o vyzdobe a o kytkach, obepisuju ruzna kvetinarstvi, atd. a zjistuju ceny.... ale jinak si myslim, ze nam v podstate chybi uz jen oblek pro zenicha a boty... ale to vse budeme kupovat az na jare... jeste zkusim obejit pra vizazistu... ale to uz jsou vsechno takove detaily.... to podstatne mame! :-) Zenich vymysli slib, co si chceme rict... :-) a vybirali jsme hudbu k obradu a na prvni tanec atd... a uz asi mame! :-)
Profilova fotka
@renik1986 ja uz vizazistku mam, jestli chces kontakt tak ti poslu :)
@carrynka tak jakou vizazistku nakonec mas? ;-)
Profilova fotka
Nám ještě chybí všechno na ženicha. Taky doufám, že mezi svátky domluvíme i kostel a s tím spojenou hudbu. Musíme se taky naučit walz na první tanec...Mezi svátky domluvíme květinářství. Dorty tak 2-3 měsíce předem stačí. Jo a koláče...musíme jet prvně ochutnat... @carrynka Jaké budeš mít vlasy?
Profilova fotka
@nanyska no já budu mít buď vlnité rozpuštěné s kytkou ve vlasech, a nebo na boku v nějakém volnějším drdolu taky s tou kytkou... jinou variantu neplanuju :)
Profilova fotka
Carry, jeee, to bys byla hodna za ten kontakt... budu rada! :-) taky mam uz nejake typy, ale.... za kazdy dalsi budu rada... :-) ty ucesy, jak planujes, to je super... i k sateckum, ktere planujes.... :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?