4.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, ještě někdo kdo máte svatbu tento den? Kde ji máte a jak jste daleko s přípravami? :)
Profilova fotka
Carry hlavní komentář máš v mailu. Ty z Košic jsou champagne?
Profilova fotka
Ty první jsou bílé, ty favoritky jsou ivory. Ještě se zajdu mrknout i do Prahy. Ty fotky jsou nafoceny hnusne, ale v tech druhych jsem se citila fakt dobre.
Profilova fotka
Carry myslím, že to je nejdůležitější...a slušely ti. I když máš větší prsa, tak to vůbec nevadilo...a mě se ivory líbí víc...no uvidíš ještě v pze...já jdu ve středu do klenotnictví kouknout na prstáýnky...uvidíme... Ahoj Svrcek,, retro šaty jsou zajímavé!!
nany: díky z přivítání...na šaty jsem zvědavá, jaké nakonec vymyslím, nechám si je po novém roce ušít... koukám holky, že máte obě taky celkem "jiný" styl svatby...:-) moc hezké fotečky a inspirace! tak 4.6. bude den originálních svateb, ještě Efe k tomu :-) nevíte jak je to, když ženich nebude v obleku? S naší příšernou "ochotou" na matrice se děsím toho, že kdyby nakonec nebyl v obleku, aby před obřadem neřekla matrikářka, že to nejde a zruší nám svatbu :-D radši se jí na to potom zeptám...
Profilova fotka
Já myslím, že je v podstatě jedno co máš na sobě, pokud je to čisté a slušné :)
já si taky myslím, ale tady na malém městě nejsou matrikářky příliš nakloněny nekonvenčním řešením... :-D (řečeno slušně)...chtěli jsme obřad v 16.hodin, ale to je na ně moc pozdě, chtějí mít volno v sobotu, takže max ve 14:00...ale což..
Profilova fotka
No s tím časem to bude asi horší všude...ale jinak myslím, že je jim to asi šumák :)
Profilova fotka
Ahojky holky, carry poslala jsem ti vzkazík jestli mi pošleš taky fotečky :-) Taky vítám scvrcka, my jsem taky přesunuli datum z 11. na 4. a jsem nakonec ráda. renik: mě se líbí ty poslední a pak i ty předposlední, ale poslední jsou lepší.
Profilova fotka
svrcek: My mame obrad v 15.00 a v poho...ale jak kde no. Nany: Jj mam spis vetsi vrsek nez spodek, ale ty v Kosicich byly prvni co se mi na mne libily...na fotce fakt nic moc.
Profilova fotka
carry: za mě rozhodně ty druhé, vypadají fakt moc hezky
Profilova fotka
sarpie: koukala jsem ze jsi byla zkouset nove satky...uz mas favority? ty z klenoidu se mi na tobe moc nelibi, pekne jsou ty 5 z Pankrace :)
Profilova fotka
carry: no do favoritek jsi se právě trefila, buďto ty č. 5 nebo č. 2 to jsou ty samé jen v bílém ale fotka je blbá tak to není znát, nevím jestli krémové nebo bílé. Ještě se mi líbí ty z Pankráce č. 3, ale musela bych si nechat udělat jiná ramínka, tyhle jsem měla zaříznuté.
Článek se načítá
Profilova fotka
Ty moje druhé jsou taky v barve ivory. Puvodne jsem myslela ze jedine bile, ale v kazdem salonu mi rekli z emi vic jde ta slonovinova...
Profilova fotka
já se právě taky přikláním spíš k té ivory
Profilova fotka
takze budes pujcovat nebo nechas usit?
Profilova fotka
radši bych měla svoje, ještě nevím, netuším na kolik by vyšlo ušití a bojím se toho, že to bude pak stát za prd :-( v Adině se mi docela líbíly šaty od značky David Bridals a našla jsem, že je prodávají z ciziny za levno, tak bych ráda našla nějaké vhodné tam.
Profilova fotka
jj vsak za pokus nic nedas...ja dnes byla jeste v jednom salonu, kde meli na netu stejne saty jako ty z kosic ale za pulku ceny. Tak jsem tam sla, ale byly to kopie originalu site podle fotky. A jak jsem je oblikla tak jsem hned citila, ze to neni ono jako ty prave, chybel jim ten smrnc co mely ty puvodni. Takze to siti podle vzoru taky neni buhvi co.
Profilova fotka
no z toho mám právě strach, že to ušití pak bude příšerný. Ty David Bridal prodávají přímo na jejich stránkách, takže tam bude jediný risk jestli by mi slušely.
Profilova fotka
tak kdyz vis typ jaky ti slusi, a trochu upravit se daji vzdy ne?
Profilova fotka
no to si taky říkám, tak do toho asi půjdu. Ze zvědavosti jsem se ptala na fóru "ve kterých šatech se Vám nejvíce líbím" a holky mi pořád tipují spíše ty korzetové a že mi ty antické nesedí :-(
Profilova fotka
jenze kazdy rika podle toho, jaky typ satu se libi jemu... ja taky nikomu nenapisu ze mu nejvic slusi saty s vysivkama i kdyz mu treba sedi, protoze podle mne takove saty nejsou hezke...to je vzdycky tak. A u nas vetsinou vedou princeznovske saty. Já myslím ze ti ty anticke sedi, ne teda kazdy typ, pac nektere maji moc nizky vrsek a to neni pekny kdyz to pak vypadá, že más prsa moc dole. Ale ty co jsem psala, ty upe prvni z Adiny a pak ty dvoje z Pankráce ti sedly.
Profilova fotka
to máš pravdu, takže na ně nedám a budu se držet svého. I kdybych s těch korzetový vypadala sebelíp tak takové šaty prostě nechci, nedá se v nich chodit a celou svatbu bych se necítila uvolněně.
Profilova fotka
to i já...tak ysi stojím za tím, že korzety ee. Teda ty co mám jsou taky korzetové...ale nechci prostě šaty ale šlehačka se spodnicema a nabíráním atd. Dneska jsem si zkoušela i nějaké princeznovské, a musím říct, že jsem byla i překvapená že mi celkem seděly...ale taky jsem si řekla že takove šaty ee, navíc je má každý :( nejdulezitejsi je to jak se v nich citis ty...jak budes mit neco co ti vsichni rikaji ze je super a ty budes mit alespon malou pochybnost a nebudes se v nich uplne citit, tak to pujde videt a svuj den si neuzijes.
Profilova fotka
tak uz mam objednanou krajku na svatebni saty a zacinam se bat a doufam ze nebudu muset shanet zalozni.. protoze sem se ted dovedela, ze presto ze vsechno bylo v pohode a da se to zaridit, najednou moje vize zustava nepochopena a nemozna na vyrobu.. Krejcova je jinak uzasna a mam ji rada jako zenskou, tak snad je to jen tim psanim po mailech a az prijedu tak si vsechno ujasnime :)
Profilova fotka
Carry, poslala jsem Ti mailik... :-) myslim, ze jsi vybrala moc dobre! :-)
Profilova fotka
sarpie never tem holkam z "ve kterych satech".. oni maji uplne jiny vkus a chteji uplne jinou svatbu..
holky, sice nejsem v cervnu, ale sama nejsem zrovna z tech, ktery by sarpii rikaly ze korzet jo, a byla jsem dokonce prvni kdo se presne trefil nevedome do satu ktery jo a i ktery sarpie chce :-p efe, ani me nema verit? :-D
Profilova fotka
tobe jo..ale ty si nebyla pro korzet, ne?:)))
efe, rozhodne nebyla! byla jsem pro adinu 3 z tech vsech co tam sarpie ma :-)
Profilova fotka
tak to pak jo :)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?