4.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, ještě někdo kdo máte svatbu tento den? Kde ji máte a jak jste daleko s přípravami? :)
Profilova fotka
Já je neměla z katalogu. Koupila jsem je rovnou se šatama, ale museli mi odstranit výšivku, tak ho poslali až dnes..
Profilova fotka
jj taky na to zdobeni nejsem...ach jo, bojim se ze ani nesezenu saty co by mi slusely :( Kdybych mela asp 10 cm navic bylo by to jednodussi. ]-(
Profilova fotka
ten bude peknej :)
Profilova fotka
Carry tak si právě musíš vzít ty vysoký boty :-D
Profilova fotka
jenze ja se v 10 cm botkach zabiju...jsem zvykla max na 8 cm, vic uz bych asi nezvladla...
Profilova fotka
8 je taky dobrých :)...a neboj určo ti nějaké padnou do oka...
Profilova fotka
Ahoj holky, hlásím se po delší době. Mám za sebou už zkoušení šatů ve třech salonech, fotky jsem dala do alba. Nikde ale žádné podle mých představ. Co na to říkáte?
Profilova fotka
Vidím, že se ti líbí obdobný styl šatů jako mně :) Mně se na tobě moc líbí hned ty první šaty z Adiny, a pak ty andělské č. 2 ti moc hezky sedí...
Profilova fotka
Právě naopak to není můj styl, ale paní ze salonu mi je nosila, tak jsem zkoušela. Příteli se nejvíce líbí právě ty první z Adiny, jenže jsou mi volnější, nejsou přesně upravené, tak to nevypadá tak hezky, ale takové se mi právě líbí více než ty korzetové. Holky z jiného fóra mi zase psali, že mi ten antický styl nesedí a já právě myslela, že ano.
Profilova fotka
Mně přijde že jo, mně se takové šaty líbí moc...ty princeznovské Ti sedí taky moc hezky...akorát já nejsem na ten princeznovský styl... A šaty ti upraví na tebe, toho bych se nebála... pro mně asi ty první vedou. To jsi zkoušela v Praze? Že bych si tam taky zajela? :)
Profilova fotka
já chtěla i třeba krátké šaty, a to mi přítel řekl že se mu to nelíbí :( Ach ti chlapi :)
Profilova fotka
tak krátké se mi taky moc líbí, ale ještě jsem na žádné v salonu nenerazila. Jj zkoušla jsem to v Praze. Zítra se ještě chystám do Adiny na Pankráci a do Kleinodu. Ty první jsem našla na netu z Ameriky nové za 300 dolarů, to je skvělá cena, tak uvažuju, že si je koupím, protože i příteli se líbí nejvíce.
Článek se načítá
Profilova fotka
Sarpie, já se přidávám, nejvíce Ti pasují hned ty první nebo andělské č. 2, souhlasím s Carry.. taky se mi v nich nejvíc líbíš.... tak šťastný výběr.... :-) těch šatiček je tolik, že člověk neví, jaké si má vybrat..... také se pořád rozhoduji... a nevím... :-(
Profilova fotka
Já pro změnu zase nenarazila na žádné co by mi seděly :( Snad zítra v Košicích to bude lepší.
Profilova fotka
Tak 300 USD je dobrá cena...:) Takže ty první z Adiny?
Profilova fotka
To je právě super cena. No ještě uvidím co vyzkouším jinde. Chtěla bych nějaké jednodušší, v těch korzetových se vůbec necítím. Nešlo mi v tom si ani sednout :) Tak pak taky přidej fotečky. Mě jich právě taky moc nesedělo tak jak by mělo, některé ve vel. 36 mi byli volnější a zase 34 malá.
Profilova fotka
Tak jsem dneska rano sla vyzkouset tu v Kosicich, a dvoje satky se mi tu zamlouvaly :) Jeste chci jit zkusit ty svoje favoritky co mam v albu a pak uvidim. Z tech dvou se mi jedny libily vic, ale druhe byly zase pohodlnejsi a lip sedely...tak nevim.
Profilova fotka
carry: a co fotky? :-)
Profilova fotka
já tu moc nechci svoje fotky vystavovat :) tedko tu nemam kabel, ale treba v pondeli je tam pak muzu na chilu dat a pak zase smazat :)
Profilova fotka
to chápu..taky ty svoje smáznu..líbí se mi více ty druhé jak píšeš, že lépe seděly
Profilova fotka
ty první byly takove víc slavnostnější a byly hezčí zezadu, protože měly vlečku...ale byly celkem těžké (nevím, jak bych zvládla nějaké nabírané pronceznovské šaty když už tyhle mi přišly těžké :)), a ty druhé byly lehounké a pohodlné...
Profilova fotka
já jsem pro tu jednoduchost, takže hlasuji pro ty druhé ;-) No ty co jsem zkoušela já mi taky přišly hodně těžké a to jsem měla prý poměrně lehké šaty, říkala paní ze salonu. Špatně se mi v tom pohybovala a navíc v tom bylo šílený vedro. Tak pak dej vědět až je budeš dávat do alba.
Profilova fotka
jj určitě dám. Jo já jsem taky pro jednodussi. Ja na sobe teda takove ty "velke saty" nikdy nemela tak nevim, ale staci spodnice a nejaky tezsi material jako saten, a na mne uz tak je to dost...kdyz si predstavim v tom byt cely den a hybat se :)
Profilova fotka
jé tak to jsme na tom stejně. Když jsem si musela obléknout spodnici tak se mi už chtělo utéct :-D Zkoušela jsem se v těch šatech posadit a to byl nadlidský výkon, teda aspoň pro mě. Slečna ze salonu mi říkala, že pro krásu se musí trpět, tak to jsem zase jiného názoru. Nevím proč bych na své svatbě měla trpět kvůli šatům a cítit se nepohodlně, nechápu nevěsty kterým to nevadí. Chci se cítit uvolněně.
Profilova fotka
a ty jak jsi měla ty první, pod těmi není spodnice? Já jsem měla spodnici pod všema šatama, akorát nebyla tak velká.
Profilova fotka
myslíš ty z Adiny? Ne, to je bez spodnice, tu jsem si tam vzala akorát na ty č. 4. Třeba s tou tylovou spodnicí by to bylo jiné, ale ty kruhové se mi vůbec nelíbí, jak jdeš tak to tak trčí, přijde mi to nepřirozené.
Profilova fotka
jj, i se v tom špatně chodí a sedí...natož tancuje... já v nich měla taky kruhovou, ale hned jsem si řekla o tu nejmenší co tam měli..
Profilova fotka
tak jsem o těch šatech ještě přemýšlela, a udělám si rezervaci a zaplatím zálohu...byly fakt pěkné, a kdybych náhodou našla ještě hezčí tak s zamluvím jiné...ale asp mám jistotu že jedny krásné a pohodlné mám zamluvené :) takže hurááá
Profilova fotka
myslíš ty druhé? a kolik chtějí za půjčovné?
Profilova fotka
nadherny saty devcata!!!! nadherny!!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?