4.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, ještě někdo kdo máte svatbu tento den? Kde ji máte a jak jste daleko s přípravami? :)
Profilova fotka
Sarpie: mne se nejvil libi ty prvni, treti a seste. Takze budes kupovat? Nakonec jsi si pri zkouseni zadne nevybrala?
Profilova fotka
Sarpie, taky jsem pro první, je tam hezká ta aplikace a i třetí se mi líbí :)...
Profilova fotka
Sarpie: A odkud budes objednavat?
Profilova fotka
Holky, koupila jsem si ve Vídni šaty na převlečení. Fotky sem hodím zítra, až je v práci stáhnu z foťáku. Myslela jsem, že nic nekoupím, pač oba krámy, kde jsem chtěla jít zrušili (že by taky krize?), ale v posledním mi padly do oka a byly jak šité na mě :). Takže ještě k tomu sehnat boty (asi dvoje, kdyby bylo teplo tak chci nějaké zdobené žabičky na zapínání kolem kotníku a když bude chladno tak s uzavřenou špičkou)...
Profilova fotka
Nany tak to je supr, a jakou barvu?
Profilova fotka
Je to něco jako cafe latte :). jsou hedvábné, takže leské. No budou choulostivé. Mamka si je zkoušela a hned mi je umazala od deo, tak je asi dá do čistírny, jestli se jí nepodaří skvrnu odstranit...
Profilova fotka
takt o budeš muset dávat bacha. Jsem myslela že budou nějaké v barvě svatby, růžové nebo zelené :) Ale latte barve je supr. A dlouhé nebo krátké?
Profilova fotka
Carry: Měla jsem v plánu si stejnak pořídit svoje, než půjčit. A už mě ani to běhání po salonech nebaví :-( Objednávat je budu z davidsbridal. To je ten výrobce od kterého se ti líbily ty první šaty. Pár jsem jich od něj zkoušela a jsou hezké, v USA je to dost oblíbená a známá značka. U mě vedou ty třetí a pak ty páté a ještě ty osmé. Ty první se mi původně taky moc líbily, ale bojím se toho, že mi nebudou držet a budou padat
Profilova fotka
JJ, takze objednas primo z USA? Koukala jsem pred par dny an jejich stranky, ale k prodeji maji jen nektere modely... ale tak ceny byly celkem fajn :) Tak to bych pak volili ty treti :) aspon za mne :)
Profilova fotka
Carry: jsou krátké, nad kolena...
Profilova fotka
Teda, Efe se tu ukaze a zase jsme se nic nedozvedeli :(
Profilova fotka
Objednám si je přes přítelova strejdu, který bydlí v USA. Některé mají jen v prodejně, tak kdybych si vybrala nějaké takové, tak má naštěstí prodejnu nedaleko domova :-) Nemůžu se rozhodnout, tak možná objednám dvoje a jedny pak třeba prodám. Ty ceny jsou právě super. Např. ty č. 5 vyjdou na 3200 Kč :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Njn poslední dobou nemá asi čas :(
Profilova fotka
Sarpie tak to je supr, za tu cenu to prodas vzdycky :)
Profilova fotka
No právě, takže není co řešit a budu objednávat. :-) V Adině je půjčují za 6500 Kč. Ty jsis už byla tamty v salonu zamluvit?
Profilova fotka
Mam zamluvene ty jedny v Kosicich, ale te ct a pa budu v Praze, tak se zajdu podivat jeste tam po nejakych salonech a uvidim.
Profilova fotka
Carry tak to pak dej vedet jak jsi uspela...a kam jdes?
Profilova fotka
Jeste jsem tam nevolala, chci volat zita tak snad budou mit volno. Libi se mi Nuance, Adina, Mia Solano. Uvidím zítra.
Profilova fotka
Jo já myslím, že teď už nemají tolik narváno. Kor když jdeš ve všední den.
Profilova fotka
Carry v Nuanci jsem byla v pátek a výběr nic moc, nebo v porovnání s tím co mají na netu, tam neměli skoro nic z té nové kolekce. Adiny doporučuji, moc milé slečny, ještě bych tebou zašla do Kleinodu a Andělského.
Profilova fotka
JJ ještě do Andělského jsem chtěla jít. Do Nuance jsem chtěla jít jen kvůli jedněm šatům, ale jestli tam nemají to co mají na netu tak nevím no.
Profilova fotka
No mě teda Klenoid moc nezaujal, hlavně jejich přístup..ale je fakt, že moc šatů jsem tam nezkoušela...
Profilova fotka
No uvidíš, třeba budeš mít štěstí a budou je tam mít. Tak to já měla na slečnu v Kleinodu štěstí, ale asi nejlepší pocit jsem měla z Adiny, jak z Holešovic, tak i z Pankráce. A pak i z Naive.
Profilova fotka
Carry tak na konci ledna letím do Milana na veletrh. Mám tam kámošku, tak to takto spojím :)
Profilova fotka
Tak to je supr, tak hodně zdaru tam, a kdy to presne je?
Profilova fotka
je to poslední víkend v lednu a první v únoru..pak jsem koukala bude velký v Římě přes Valentýna..
Profilova fotka
Takže tam už hodláš něco pořizovat? :)
Profilova fotka
No prvně to obhlídnu a pak se uvidí :)...každopádně sama pro sebe potřebuji ještě nějaké boty, tak v Itálii je snad seženu. Jinak se pojedu taky mrknout do dvou Outletů se svatebními šaty...pro zajímavost...
Profilova fotka
JJ to je supr nápad. Tak to bude fajn, to bych se taky zajela mrknout :)
Profilova fotka
tak jak pokracujou pripravy?:)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?