4.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, ještě někdo kdo máte svatbu tento den? Kde ji máte a jak jste daleko s přípravami? :)
Profilova fotka
prave.. :)
Nápad na náramek pro efe:-) http://www.lightinthebox.com/High-Qua...
Profilova fotka
Jo tak ta tabule je hooodně dobrá! Efe můžu si jí zkopírovat? To by se mi hrozně líbilo!! :-D
Profilova fotka
i já se hlasím o copyright :))
Profilova fotka
holky vy jo,ale bojim se ze kdyz to tam budu mit dlouho bude to mit kazda druha "pranicko s holubickama" chtiva vdavalka :-D
Profilova fotka
ok ja jsem si ot stahla k sobe...a nikam to davat nebudu :) Uz koukam kde si poridim tabuli :) stoji 200, to jde :)
Profilova fotka
neee neporizuj!! ja si koupila "tabulovou"barvu a tim muzes cokoliv natrit a je to tabule :) fakt!!!! stalo me to pade
Profilova fotka
aha, tak to ani ja nevim ze existuje :)
Profilova fotka
prodavaji to v kazdym obchodu s barvama, cernou, zelenou a tusim ze i modrou.. Reknes jim, na jak velkouplochu to chces a ni ti to namichaji :) Dobry,kdyz chce clovek hodne usetrit.. protoze "co pak s tabuli" zejo
Profilova fotka
Efe, taky si stáhnu k sobě :D...jinak o té barvě jsem taky slyšela, člověk si tím může natřít i stěnu v bytě :D...tak to já taky udělám. Super!
Profilova fotka
:) jo!! muzes si tim natrit treba i lednici a pak na ni psat :) jsem rada, ze sem vas aspon trochu inspirovala.. Myslim, ze pro mlady je to lepsi a milionkrat zabavnejsi nez psat papirky :-)
Profilova fotka
No my máme knihu hostů, tak hlavně využijeme tu - pro všechny povinně :-D , a pak pár lidí, který chci mít i zachycený na fotce :D s tabulí
Článek se načítá
Profilova fotka
efe, to je dobrý nápad s těmi zelenými klasy..a k tvé svatbě se to bude opravdu hodit... Jak budeš vyšívat ten kapesníček? Na to je nějaká metoda? Já znám jen křížkové vyšívání :-D
Profilova fotka
ja to umim..ehm ehm trochu :D ale moje babi vysiva pravidelne, tak ji reknu o radu.. jen si to predtim samosebou predkreslim a bude to jak rikam "s laskou delany" to znamena, mene vzhledny a kostrbaty,nez jaky by si to clovek koupil x-)
Profilova fotka
:-D tak to pak jo :). Jinak jsem koukala na tu tabulovou barvu, 100ml vyjde asi na 116 Kč a to je na metr čtvereční, takže ta tabule co psala Carry za 200Kč asi ani dráž nevyjde.
Profilova fotka
ja mam na metr a pul ctverecni za 50 Kc tady od nas z Colorway..tam maji celkove skvely ceny. rozhodne ne zadnej baumax
Profilova fotka
AHa, colorway..to si musím zjistit... :-D
Profilova fotka
jojo, pripadne ti to muzu privist do prahy az pojedu na vikend ;-)
Profilova fotka
No to je v pohodě...to zas nebudu takhle obtěžovat, to já si už poradím :)..ale díky moc, aspoň se budu orientovat v ceně :)
Profilova fotka
nanys nebo myslis, ze to mam nechat strojne vysit? prislo by mi to pak takovy "bez prace" :-| ale bylo by to asi hezci :-D
Profilova fotka
Já jsem nechávala vyšívat u jedné paní monogram na župan. Musí na to mít šicí stroj, ale není to stejné jako když vyšijí ručníky pro firmy např. U ní to bylo moc hezké, až na to že je ze Slaného, takže jen cesta tam mi trvala hodinu. A vyšití stálo 50Kč.
Profilova fotka
kontakt kontakt :-D
Profilova fotka
Mám doma vizitku (snad ji najdu)..pak ti to pošlu. Má tam krámek s kočárky, ale dělá i takové výšivky. Je fakt hrozně šikovná a ochotná.
Profilova fotka
už jsem ji napsala ;-) moc děkuju
Profilova fotka
Jo hele mě na mail nereagovala :-( , takže jí spíš zavolej. Já jí tenkrát volala a byla v pohodě :-N
Profilova fotka
dobre :) diky. Zitra ji zavolam..
Profilova fotka
holky vite co mi prijde? ze vetsina nevest jsou uplny modelky.. uplne koukam s otevrenou pusou. Me dneska svet zase proplesknul, protoze jak sme byli na ty nedavny svatbe kamaradu, zverejnili fotoalbum, sem tam jen na jedny fotce a vypadam naprosto ohavne!! :-( ja proste nikdy nebudu fotogenicka..to bude fiasko 8-)
Profilova fotka
Ty jsi tele...vzdyt jsi moc hezká :) Co máš... já zas potřebuju shodit ještě tak 8 kilo do svatby, jinak si tam budu připadat jak čuník... :) A i proot se bojím té zkoušky šatů...to bude :(
Profilova fotka
jo s tema osmi kilama na tom budeme stejne ;-) neboj, snerovacka to jisti..ikdyby si hodne zhubla ..
Profilova fotka
mne prave kila jdou spis nahoru nez dolu, tak mam strach ze v satech budu mit nacpany prsa, ruce jak spejle taky nemam tak jsem zvedava no...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?