4.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, ještě někdo kdo máte svatbu tento den? Kde ji máte a jak jste daleko s přípravami? :)
Profilova fotka
No ja zatim moc nevim kam za satama, urcite se pujdu podivat do Belly, tam maji dobry vyber a do Naive. Hrozne se mi libi saty od Maggie Sottero, ale ty v Brně nejsou.. tak ještě na ně si asi zajedu do Litovle. Jinak zatim nevim, co ty?
Profilova fotka
holky, pokud se k Vam takhle obcas primicham... tak - jsem Renča :-) ale to je dle nicku asi zřejmé... :-) Efe, prstynky - to byla opravdu super koupe, jen co budu mit v poradku fotak, urcite je vyfotim a vlozim do alba.. jsou z kombinace zluteho a bileho zlata, coz jsem si niky nemyslela, ze budu mit... nicmene toho zluteho je tam tak strasne malinko, ze to neni ani videt... :-) Carry: satky - ja mam favoritky v Oriele.. v Belle i v Naive mi prijdou ty satky nad nase financni moznosti, ale maji krasne, to nezastiram :-) satky v tom salonu, jak jsi psala, jsou prenadherne.... pevne verim, ze pochodim v te Oriele, vyrazim za mesic, az udelam /snad statnice... ja bych porad planovala, ale to uceni... :-(
Profilova fotka
Holky, prsteny jsou v mem albu... omluvte tu kvalitu, je to fakt z mobilu a ten to moc hezky nezabere.... zkusila jsem na netu najit jemu cca podobny, tak jsem ho tam take vlozila... ;-)
Profilova fotka
Tak jsem koukala a jsou pekne...maze oba dva bez kaminku? Ja bych prave chtela s kaminkama... Toho zluteho je tam fakt odcela malo, ale cena teda super. My jsme premysleli, ze bychom si koupili prstynky u Allure, meli tam na dny Marianne 40% slevu, al enakonec jsme si rekli ze jeste pockame.
Profilova fotka
Carry, dekujeme... jsou oba dva stejne, bez kaminku.. Take jsem chtela nejdrive s kaminky ci kaminkem alespon pro mne... jenze zasnubni mam temer cely z kamenu (po celem obvodu), tak zkratka... kdyz jsme ho navlekli na prst, uz jsme ho nesundali :-) a ta cena nas zkratka premluvila v rychlosti jednat! ;-)
Profilova fotka
ikdyby ste nasli nakonec nejaky lepsi, tak je neprodelecne muzete prodat :)
Profilova fotka
Efe, hm...taky dobry tip! :-) ale neee, my uz se jich nezbavime... jsou nase a moc se tesime, az je budeme hrdě nosit! :-) lepsi uz hledat nebudeme...
Profilova fotka
Holky uz mate predstavu o hudbe na obrad? To bude ais dalsi vec co je treba zaridit... nejak porad nevim...
Profilova fotka
carry: nam bude doufam hrad kamarad..jen kytara :) pristi tyden se ho zeptam
Profilova fotka
ale na hostinu bychom chteli francouzskyho harmonikare, toho jedem dnes do prahy proverit.. porad nevim nevim. chtela bych ho,ale hrat se bude tak dve hodiny a on si uctuje za vecer 8000 :-|
Profilova fotka
Carry: prosím tě náhodou ses neptala té agentky na ten koberec? No my hudbu asi co nám nabídnou v kostele, ale chtěla bych varhaníka. Na party máme Fireballs (rock´n ´roll) a pak DJ co hraje 80´s a 90´s. Efe: no za dvě hoďky 8tis, to je dost no...ale holt je to specifická hudba a ne každej to umí..
Profilova fotka
Jaj, promin, zapomnela jsem...hned ji pisu... No my mame na hostinu na dve hodky tu cimbalovku a pak mame taky DJ. A na obrad vahame...asi to nakonec bude nejake smyccove trio, ale radsi bych bud kytary jak bude mit Efe, nebo treba klavir, ale vubec nevim kde nekoho takhle hledat... a venku asi taky nejde vsechno :( Jinak se chlubim, koupila jsem si na Ebay zavoj za dolar :) Potrebuju nejaky na predsvatebni fotky, ten se bude hodit :)
Článek se načítá
Profilova fotka
Carry: tak to je hoodně dobrej kup!! Klavír je nádhernej, i kytara - mám ráda španělskou kytaru, to je romantika. No chce to asi nějaké reference, ale v tom ti neporadím :((
Profilova fotka
foto foto foto!!
Profilova fotka
Ten zavoj je uplne obycejnej, jen ho mam kvuli tem par fotkam, pak ho prodam... http://cgi.ebay.com/White-Bride-Brida...
Profilova fotka
Pak si koupim nejaky fakt hezky, teda zalezi podle satu samo...kamoska je fotografka tak nam nafoti nejake predsvatebni a zasnubni fotecky a taky neco co pak dame na ten nas web a na oznamko.. :) Hi hi mam radost :)
Profilova fotka
Tak to jo :-D ...budete dělat zásnubní fotky? A u koho?
Profilova fotka
Spis asi pujdem nafotit neco nekam ven do prirody...jeste uvidime :)
Profilova fotka
Aha, tak to jo :). Jsem zvědavá, pak musíš něco vyvěsit v albu :-D
Profilova fotka
Jsem si puvodne chtela nejaky obyc zavoj kupit u nas. ale ceny za ne moc hezky tak 300... tak jsem to vyresila na Ebay jako vsecko :) Nany jeste jednou dik za tip ;-)
Profilova fotka
Jj v pohodě hlavně že jsi spokojená. Jo taky se mi stalo, že mi něco nepřišlo. Napsala jsem to prodejci a hned mi vrátil peníze, takže je to 100% spolehlivé :-D
Profilova fotka
Ty jo holky uz mame 25 stran :) Chlap se mne porad pta co tu proboha porad resime... :-D
Profilova fotka
bavime se o fotbale, ne?! :-D
Profilova fotka
Já s ním o tom teda nemluvím, čekám až na 1.10. kdy mám povoleno referovat :-D . Jen jsme řešili peníze na kapelu a ubytko...
Profilova fotka
Holky, dneska už jsem poslala 4. odkaz na růženec z mého alba...sranda..
Profilova fotka
Hi hi asi je populární :)
Profilova fotka
Holky včera jsemlistovala novym katalogem IKEA, a v prosinci tam maji ty zahradni lucernicky na svicku jen za 29 Kč za kus...tak kdybyste některá chtěla :) Já jsem taky přemýšlela, že bych si je koupila...
Profilova fotka
No já ještě uvidím, jestli si neudělám lucerničky svépomocí..ale díky za tip :)
Profilova fotka
nanyska, to samy jako ty s ruzencem mam ja s tim pledem v mym albu :)) Ale objevilo se i uz asi deset holek kterym se moje album libilo,tak mam radost
Profilova fotka
Efe to jak mas v albu s tou tabuli a vzkazama od hostu to je bomba :) Asi neco takoveho taky poridim :) Na obrazky do svatebni knihy uplne supr!!! :)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?