31.5.2008 - venkovní obřad

Zobraz úvodní příspěvek
zdravím... vybrala jsem si (tedy vybrali... :-) ) termín 31.5.....i přesto,že prý květen přináší smůlu..... zvolili jsme taky venkovní obřad v krásném altánku.....i přesto, že může být v květnu příšerné počasí.... tak ted nevím, zda to nebylo unáhlené :-N snad nebudeme ale sami, co mají takové bláznivé nápady :-)
klasický žlutý zlato soudkový tvar můj se třemi kamínky a Jenda jen hladký
Profilova fotka
tak to bude vypadat určitě moc dobře a jasně chlapovi něco jednoduchého ;-)
Právě jsem se pustila do vývazků je to piplačka, ale jsou krásný mám šampaň zelený a uprostřed šampaň motýlka :-D
Profilova fotka
tak pak vývazky vyfoť ať Tě můžu pochválit :-) já nechci vývazky, já to chci živé a myslím, že se tomu říká vonička, akorát jsem se ještě nerozhodla jestli jenom okudlím nějakou myrthu nebo tam bude i něco jiného :-)
:-D vývazvky mám krásný,ale byla to fuška :-D dnes jsem koupila nějaké košíčky na koláčky a pár krabic na výslužky pomalu se mi to doma kupí, ale jsem ráda, protože se tím už nemusím zabývat :-)
Profilova fotka
mamka už včera taky chtěla ať dopíšu do seznamu koláčky pro koho potřebuju a jde je objednat, ještě musím sehnat nějaké krabice pro kolegy do práce (každému se to musí dát zvlášť a je nás 15 :-() tak asi až budu v pátek v centru tak na něco mrknu
Profilova fotka
ahoj v pátek jsem byla vybírat šaty na družičky, měla jsem sebou jenom tu nejmenší (12) a hrůza, vlezla jsem do salonu a říkám, že potřebuju šaty na družičky a chci aby byly alespoň podobné a nejdřív jsem slyšela hlášku že prý tohle je doufám ta největší družička :-( a pak na ni začali oblíkat šaty tak na 8 ]-( no děs a hrůza a hlášky jako no tak tu oblíknem do šatů pro družičku - to nevadí že jí jsou krátké :-( a těm větším dáre rlznobarvené společenské šaty :-( no hrůza a děs akorát v jednom salonu jí oblíkli to co jsem chtěla
ahoj jija, no to je tedy zážitek. taky už jsem se setkala s tím, že pokud nevěsta nemá ve svatebním salónu sama objednané šaty, ale chce jen doplňky nebo právě šaty pro družičku, tak je pro ně zákazníkem druhé kategorie... nu a v tom dalším salónu jste uspěly? moje družička naštěstí už šaty zamluvené má. Docela se nám to krátí, že? :-D už jsme se rozhodli pro svatební cestu, pojedeme v pondělí 2. června na Slovensko na pět dní, do Malé Fatry. Chceme si najít ubytování v privátu, protože to cenově vychází neskutečně příznivěji než pokoj na hotelu. neměl by to být problém, na internetu je plno nabídek a sezóna se bude teprve rozbíhat. kam pojedete vy, holky? :-)
ahoj holky, na svatební cestu taky už koukáme, ale zatím jsme si nic nevybrali určitě ale někam chci odjet a relaxovat jen ve dvou přemýšleli jsme také o slovensku nebo bulharsku a nebo egypt, ale ten bychom nechali až tak nějak na příští rok třeba v březnu :-D
Profilova fotka
ahoj holky, choco: tak to pojedem na svatebku ve stejný den, my taky odjíždíme hned v pondělí 2. :-) nikde zatím šaty vybrané nemáme, jdem až příští pátek, protože do té doby není čas :-( a když tak jedem do Polska, třeba tam něco bude velina: tak z těch míst co se rozhodujete jsem byla akorát na slovensku :-D
:-D jo já taky mě se moc líbí v chorvatsku, ale tam je to super jen když jede celá parta autama a hodně cestovat na svatebku se chceme jet někam plácnout k moři a jíst zmrzlinu :-D tak uvidíme kam pojedem každopádně nejedu nikam kde bych musela vařit ani za nic :-D
Profilova fotka
velina: :-D jasně na svatebce vařit ani náhodou, tam máme být hýčkané ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky holky, tak co už u Vás nastává předsvatební nervozita? Já si pořád říkám, že času dost, ale při pohledu do kalendáře už to zas tak růžové není. Včera jsem se šla domluvit s květinářkou na kytičce (pošle rozpočet tak uvidíme), oznámení je ve výrobě, koláčky a dortík budu zadávat tak příští týden a v sobotu si jdeme upřesnit poslední věci na odpolední raut.
ahoj holky, omlouvám se že se k vám takhle cpu, ale mám dotaz... Plánujeme taky venkovní svatbu ale nějak nevím jak vyřešit hudební doprovod na obřadu... na matrice nám nabízeli nějakou varhanici, ale venku mi to připadá divný...nebo reprodukovanou hudbu... nebo něco úplně jiného....netuším... jak to řešíte vy?
Profilova fotka
martina: na mě zatím nervozita nepřišla, spíš vyčerpání, protože toho už kolikrát toho mám dost :-( ale to se určitě poddá, už Ti toho moc nechybí, já jdu objednat kytku až na začátku května, oznámko máme zatím v kompu (není barva v tiskárně ]-( ), koláčky a dort má na starosti mamka, tak snad už to objednala nebo objedná co nejdřív
Profilova fotka
Dneska jsem ještě objednala výzdobu na auta (bude jen bílý a bordo vlizelín) a to samé i na stoly. Mám akorát nějak hrůzu z toho, že prostě na naco důležitého zapomenu - no ale snad se to nestane a den D bude alespoň trochu podle mých představ. Jitka 79: my máme obřad v zámecké zahradě a tam jsou přímo v trávníku zabudovány reproduktory, takže nastávající ženich akorát připravý CD s hudnou (cca 30-45 min.) - hrají jí tlumeně po celou dobu obřadu, gratulací, focení ...
Profilova fotka
jitka79: tak kamarádka měla svatbu venku a pouštěli jim hudbu co si přinesli z rádia, akorát že to nebylo vůbec slyšet, takže to tam klidně nemuseli pouštět a pak jsme viděli při odchodu, že další svatbu bude mít vlastní hudebníky, kteří budou hrát martina: výzdobu na auto jsem si chtěla nechat na květen, ale mamča už je akční a má vymyšlené kde to koupí, vzhledem k tomu, že jsem chtěla jenom tu bílou stuhu tak je to v pohodě :-), panenku budu mít buď moji když se jí koupí šatičky nebo půjčenou od tety
taky by se mi líbíla živá hudba, ale nevím kde ji sehnat.... :-(
Profilova fotka
jitka 79: a jaký typ hudby bys chtěla? že bys sis třeba domluvila kapelu z hostiny (teda jestli budete mít) i na obřad
Profilova fotka
Ahoj Holky, můžu se přidat? Nemám tedy svatbu 31., ale už 17. května, ale také venku. Co to tak čtu, tak začínám být zase nervózní, že mi něco chybí. Třeba zrovna ta hudba. Snažila jsem se z nich dostat, jak to mají ozvučené a z čeho můžu vybírat, ale odpověď byla taková nijaká. Hudbu mají prostě nějakou na výběr no. :-|
Profilova fotka
ahoj elizabeth, jasně že se můžeš přidat alespoň nás bude víc :-) tak to já zatím hudbu neřeším počítíám s tím, že když to máme v kostele tak že budou varhany a snad i něco na výběr v nejhorším prostě bude hudba taková jakou vyberou :-N mi právě příjde že venku se hudba moc nebere, teda když si nepřivedeš svou vlastní
Ahoj holky, tak já už mám téměř vše připravené vím vdávám se o týden dřív, ale o víkendu jsme byly na prezentaci na Hradě obřad bude venku s výhledem na labské údolí :-) bude nám hrát živá hudba saxofonový kvartet a kastelán mě odvede až na věž v dobovém oblečku bude to nádhera jen aby vyšlo počasí :-D
Profilova fotka
velina: tak to zní fakt krásně, hlavně ta věž a výhled, to by se mi taky líbilo my se snad příští týden sejdem s knězem abysme napsali dopis o povolení a pak proberem jak bude vlastně obřad vypadat, takže uvidíme
Profilova fotka
Tak jste mě nasadily brouka do hlavy a volala jsem na matriku. Takže zkušenosti s ozvučením venku mají vcelku dobré, hudba slyšet je. Bude tam přehrávač a repráky a hudba klasika. Ale prý není problém si vybrat cokoliv svého a donést jim CD. Jen to musí být pár dní dopředu, aby si to odposlouchali a nastopovali. Akorát je klasický problém v tom, že nebude slyšet mluvené slovo... tudíž ani to očekávané ano :-( . Ale co, uděláme krátký obřad, bez dlouhého vykládání. Stejně to podle mě nikdo moc nevnímá. Jen bude sranda, když polovina rodiny nebude vědět, jaké je naše nové příjmení :-D , necháme si totiž moje.
Profilova fotka
elizabeth: tak budete muset to ano pořádně vykřiknout aby Vás všichni slyšeli ;-). jak se Ti povedlo že si necháte Tvoje příjmení? já zkoušela ukecat že moje je hezčí a nevyšlo mi to už máme v papírech uvedeno přítelové příjmení
Profilova fotka
To abych začala trénovat. Bude tam asi 60-70 svatebčnanů :-D Přemlouvat jsem skoromanžílka nemusela. Byl to jeho nápad. Prostě své příjmení nechce a já jsem jenom ráda. Jsem zvyklá a vyhovuje mi...
Profilova fotka
elizabeth: to zvládneš natrénuješ to doma nebo někde v lese ;-) tak to já bych byla ráda kdyby se příteli jeho příjmení nelíbilo, má tam 2x "ř" a já ho neumím správně vyslovit :-(
Profilova fotka
Tak to raději ten les, sousedi by mě ukamenovali :-D Škoda, že to přítel s tím příjmením nepromyslel víc. Tohle mi přijde jako docela pádný důvod ke změně příjmení.
Profilova fotka
no jo, jenže on si myslí, že ho říkám dobře a navíc u nich doma mají všechno nejlepší i příjmení :-D
Profilova fotka
tak už máme za sebou i posezení s panem farářem a super, nakonec přesvědčil Honzu že slib budem říkat a nebudem akorát říkat ano, tak se už moc těším, bude to mnohem hezčí než ano :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?