31.5.2008 - venkovní obřad

Zobraz úvodní příspěvek
zdravím... vybrala jsem si (tedy vybrali... :-) ) termín 31.5.....i přesto,že prý květen přináší smůlu..... zvolili jsme taky venkovní obřad v krásném altánku.....i přesto, že může být v květnu příšerné počasí.... tak ted nevím, zda to nebylo unáhlené :-N snad nebudeme ale sami, co mají takové bláznivé nápady :-)
Profilova fotka
martina: stres na mě nezabírá :-( říkala, jsem si že určitě zhubnu, když jsem měla státnice, ale právě že naopak, 8 kg nahoru a těch se nemůžu zbavit ]-( super, že už všechno máš hotové a můžeš odpočívat ;-)
Profilova fotka
ahooj, tak s tím ubnutím to je asi všude stejné. Já už ubnu rok a po vánocích se to ne a ne hnout. Teď jsem se na to zase vrla, ježne když jsem ve stresu tak naopak jím. Takže to má přesně opačný efekt. Šaty mám taky na zip, tkaže si další kilčo navíc nemůžu dovolit... uvidíme :o) 8-( Jinak mě na ozdobu aut chybí přísavky ... chtěla bych kaly, jako mám v albu, ale ne na lepící pásku-nevypadá to hezky. Nevíte, jak se ty květiny na ty přísavky upevňují?? Přísavky snad koupím v domácích potřebách, že. :-N
Profilova fotka
Jo jo přísavky koupíš v domácích potřebách - v salonech pro nevěsty jsou hrozně předražené. Ohledně upevnění bych řekla, že by se mohli přidelat aranžérskám drátkem v zelené barvě - to by snad mohlo vypadat hezky. No já od první zkoušky zmenšila svou velikost asi o 1-2 čísla, takže teď by to mohlo být OK, ale popravdě jsem stejně zvědavá jak dlouho v šatech vydržím - plánuji celý den, ale pro případ máme trička na převlečení a k tomu asi normální sukni nebo kalhoty - dle počasí.
Profilova fotka
No, až koupím přísavky uvidím. Myslíte, že když koupím kytyky na výzdobu stolu a na kapotu auta v pátek ve velkoobchodě, vydrží do soboty hezké?? Já bych taky ráda byla v šatech co nejdéle, ale vzhledem k tomu, že mají vlečku a jsou dost drahé určitě se o ně budu bát. Navíc mi úplně stačila zkouška. Nemohla jsem se skoro nadechnout... :-| No každopádě mám na převlečení pohodlnější šatičky a jako nevsta budu pořád- jsou skoro bílé. ;-)
Profilova fotka
elizabeth: já myslím, že to kytky vydrží, když je dáš do vody tak v pohodě, doma máš taky kytku ve váze a je pěkná několik dnů já mám taky šaty s vlečkou a ta nejde připnout tak jsme s mamčou uvažovaly, že tam našijem šňůrku, protože zkrátit jde akorát podšívka a připnem to k ní, akorát že musíme se spoda, protože to není šité aby to šlo připnout nahoru :-S
Profilova fotka
Taky si říkám. Z velkoobchodu by navíc měly být čerstvější než v normálním obchodě, tak snad vydrží.... No vlečku máš celkem dlouho :-. , ale jestli jsou šaty tvoje, tak máš tu výhodu, že si s nimi můžeš dělat co chceš. Od kamarádky nevěsta vlečku dokonce ustřihla!
Profilova fotka
tak já bych si vlečku rána na obřad nechala :-D a stříhat pak by bylo divné ;-) jo hodila jsem do alba nafocené oznámko jaké ve skutečnosti všichni dostanou
Profilova fotka
Moooc hezký!! :-D
Profilova fotka
děkuju, musím H. říct že se všem líbí ať má radost jaký je šikulka, ale když to obstříhával tak dost nadával :-D :-N
Profilova fotka
No to se nedivím... ale ten můj šikula na tom byl stejně - my je taky vyráběli sami a vyřezávali jsme se z A4 na správnou velikost a odstupy od krajů... tak moc se snažil x-)
Profilova fotka
Jinak se splnilo nepříjemné očekávání... ještě před svatbou půjdeme na pohřeb :-( Příteli umřel děda. Snad to neovlivní náladu na svatbě a o to víc nerozohní tatínky to, že si nebudeme brát jeho jméno.. :-S
Profilova fotka
ahoj elizabeth, tak to je mi moc líto, že máte ještě před svatbou takovou smutnou událost :-(. a tatínci neví jaké bude nové jméno? určitě to zvládnou, a navíc s tím nic nenadělají ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
No nejsem si jistá, jestli to ví přítelův táta. Neřekli jsme mu to oficiálně, leda, že by mu to řekl někdo jiný :-S . A teď je zrovna nejméně vhodná doba, protože to byl jeho táta, kdo zemřel. :-| Trochu se bojím nálady na svartbě, protže pohřeb je příští čtvrtek a svatba v sobotu :-( :-( :-(
Profilova fotka
tak to máte teda hodně blízko za sebou :-(. třeba to zase na druhou stranu přivede všechny na jiné myšlenky a třeba to bude nakonec fajn. budu držet palce abyste to všechno zvládli můj děda měl letos v březnu problémy se srdcem,bála jsem se jestli to zvládne a dokonce jsem vyhrožovala, že jestli ne, tak ruším svatbu v kostele a půjdem na úřad :-(, nakonec to děda zvládne tak mám z toho radost
Profilova fotka
Tak to jsem ráda! Hlavně ať všechno dopadne dobře!
Profilova fotka
ahoj holky, hlásím že jsme postoupili s přípravami dále - v sobotu jsme koupili v Polsku oblek (za 2300) a v neděli v CaA košili a 2 kravaty (dohromady za 600) takže myslím, že nákupy byly úspěšné a taky jsem si domluvila hudbu v kostele na obřad a jestli bude mít houslistka volno tak budem mít na obřadu i houslistku
Profilova fotka
wow! Houslista bude dokonalá! :-. Do toho bych taky šla. No my to začali řešit trošku pozdě, takže bude reprodukovaná. Ještě ale musím sehnat originál CD, abych měla jistotu, že to věž přehraje... Jinak já už začínám být nervózní. Máme to za 5!!!! Včera jsme ženichovi pořídili košili na převlečení a prádlo, podpouri na výdobu stolů a nadepsala jsem obálky s oznámeníma pro ostatní rodinu. Pořád přemýšlím nad nějakýma hrama... alespoň do zálohy, ale nevím nevím. Nemáte tip, kde nějaké najít?? Děkuju!! |-|
Profilova fotka
elizabeth: tak to máš fakt za pár. tak já jsem počítala že v kostele seženu ten samý sbor co hraje v neděli na mších :-) tip na hry nemám, mi totiž většina těch her příjde trapná :-N, znám akorát tanec s koštem a tanec kolem židlí, ty ještě docela jdou ;-)
Profilova fotka
ahoooj! Jak se máte? Já jsem tak nervózní. Snad máme všechno. Ještě samozřejmě na poslední chvíli vymýšlíme hudbu na obřad a dělám jmenovky. Ale dnes jdu na poslední zkoušku šatů před úpravou, zítra manikůra, pozítří kosmetika a jedém. :-D ty hry ještě nějak musím dořešit. Taky se mi některé zdají hloupé, ale zase bez nich to nerisknu. Může se stát, že se lidi bavit nebudou a to bych nerada. Máme akorát svatební noviny, až se budeme fotit.
Profilova fotka
ahoj elizabeth: už to máš fakt za pár, tak držím palce a neboj určitě všechno máte a na nic se nezapomene.
Profilova fotka
jijo koukla jsem k tobě do alba a máš perfektně vypracovaný organizační řád. Šikulka!!! Máš takhle supr vypracovaný i rozpočet?
Profilova fotka
jo rozpočet mám taky, ale asi ne tak důkladně. já jsem totiž začala v lednu děsně stresovat, že nestíhám tak jsem si musela napsat rozpis co kdy ;-) znamení panna se holt někde ventilovat musí :-D
Profilova fotka
Tak to je supr. Já spolehám na svou chabou paměť a deníček. Ale rozpočet už jsem zpracovat musela, na to už má hlava nestačila. :-S Jinak se omlouvám, za případné překlepy. Už mám svatební nehtíky a drobet řekáží!!! :-D
Profilova fotka
a jaké máš nehtíky, nějaké barevné nebo jenom decentní? já jdu na nehty se sestřenkou až den před svatbou abych si je se svou šikovností ještě nezničila :-D
Profilova fotka
No já se taky dvila, že mě chtěla objednat tak brzy, ale alespoň trénuju. V pátek můžu ještě zajít na opravu, tak snad to nebude nutné. Mám decentní. Protože si teda všechny totáln olámaly, tak mám nalepovací, tak klasicky dlouhé s francouzskou manikůrou a nehty na prstech, kde budu mít prstýnky mám červené kamínky - protáhlé kosočtverce - dva na ležato a jeden uprostřed na výšku. Decentní a hezký. x-)
Profilova fotka
to zní pěkně, já si asi taky nechám udělat francouzskou a na ni nějaké čárky nebo tak něco, já si zatím pěstuju nehty svoje tak doufám že mi vydrží
Profilova fotka
NO já jsem na tom nějak obdobně, na nehty jdu tedy až v pátek před svatbou, ale snad to bude OK - mám dobré reference. Také bych chtěla jen francouzskou manikúru a na prsteníčku nějakou ozdobu. Chtěla jsem nejprve také jen bez gelu, ale to nevydrží moc dlouho a já budu ještě připravovat v pátek nějaké pohoštění, tak nechci o nechtíky přijít - nechám si tedy jen co nejtenčí vrstvu gelu (bez tipů) Jo a dneska jdu na barvení a zkoušku účesu, tak jsem zvědavá jak to nakonec bude vypadat
Profilova fotka
ahoj martina, dívala jsem se, že máš v albu stejnou kytku, jakou jsem chtěla i já, ale květinářka říkala, že to bude malé tak budu mít kytku ze slunečnic nezapomeň se pak pochlubit jak jsi dopadla u kadeřnice, já jdu na zkoušku až v pondělí tak uvidím, snad se to povede
Profilova fotka
jé, vy dete na zkoušky ke kadeřnici tak pozdě?? Nebo to je už druhá?? To já byla jednou a pak už rovnou na ostro! :-N
Ahoj, přidávám se k vám:) taky máme obřad venku poslední den v květnu. Co už máte anebo co vám ještě chybí, já teď marně přemýšlím nad výzdobou, mám pocit, že na něco zapomenu, už se to hrozně blíží :-o

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?