31.5.2008 - venkovní obřad

Zobraz úvodní příspěvek
zdravím... vybrala jsem si (tedy vybrali... :-) ) termín 31.5.....i přesto,že prý květen přináší smůlu..... zvolili jsme taky venkovní obřad v krásném altánku.....i přesto, že může být v květnu příšerné počasí.... tak ted nevím, zda to nebylo unáhlené :-N snad nebudeme ale sami, co mají takové bláznivé nápady :-)
koukala jsem na modrou střechu nemáte tam byteček vyfocenej??? My ted děláme nákresy a plánujeme :-) po svatbě chceme kompletně rekonstruovat náš byteček bude to hrůza bydlim tam už deset let a mám spoustu krámu už vidim jak to všechno vyklízíme :-o
Profilova fotka
mám tam vyfocené bydlení: http://www.modrastrecha.cz/album/albu... http://www.modrastrecha.cz/album/albu... http://www.modrastrecha.cz/album/albu... ještě máme obývák, ale ten jsme teprv dodělali společně s chodbou takže to ještě nemám nafocené. tak my zatím předělali barák po babičce, ale nechcem tam zůstat na trvalo, chcem si zařídit něco úplně podle sebe, protože takhle nám do toho kecá tatík jako majitel a navíc to je spojené s výminkem, kde občas tatík přespí a pak je otravný :-( tak chcem nějaké to skutečné soukromí a rekonstrukci plánujete hned po svatbě?
jo mi bychom chtěli také hned po svatbě začít máme už naplánovanou kuchyň obývák koupelnu a předsíň, ložnici jsme dělali loni jen do ní ještě chceme dát vestavěné skříně. Už se docela těšim a hned jak bude byteček začneme pracovat na chaloupce, jestli se mi ji podaří odkoupit od strejdy, ale slíbil že jo, druhou polovinu má můj otec tak doufám, že mi ji nechá neboť se o baráček vůbec nestará a nejezdí tam :-(
jéé ty máš uplně stejnou postel jako já :-D
Profilova fotka
tak asi se ta postel fakt líbí, kamarádka mi taky říkala, když přišla na návštěvu že si objednala stejnou ;-). a nemáš k ní náhodou i noční stolky? my bysme nějaké chtěli, zatím máme po babičce, ale co jsme hledali tak jsme našli jeden stolek za 1600 což se mi zdá trochu moc :-(. snad bude tatík hodný a nechá Ti to když se o to nestará, hlavně aby nezačal jezdit až to budete mít všechno opravené :-(
Noční stolky mám a dokonce i komody :-) kupovala jsem ji asi před 7lety na Zahradě Čech v LTM je tam každý rok výstava Můj dům můj hrad a Interiér a bydlení. Byla to i super cena je to ale už tak dlouho že nevim přesnou částku :-D Jinak s tou chalupou doufám, že to vyjde já jsem tam strávila celé dětství a celý dům postavil můj dědeček, který tu již není a tak k tomu mám dost silné citové pouto :-)
Profilova fotka
aha tak to už je déle :-( my jsme právě postel koupili před loni (dárek za státníce ;-)) s tím, že pak se snad dokoupí zbytek a teď bysme rádi ty stolky a nemůžem je nikde pořádně sehnat :-( viděla jsem je v Polsku za poloviční cenu než u nás, ale nejsem si jistá, že to byly ty samé, dívala jsem se jen rychle tak to citové pouto chápu, taky bydlíme zatím v baráku po dědovi :-). hlavně pak si tam budeš vozit své děti aby měly krásné dětství ;-).
ahojky tak jsem se právě snažila najít ten paragon od těch postelí, ale bez úspěchu pokusím se o to ještě jednou a dám ti vědět co je to za obchod, vím že ho někde mám já nevyhodim ani lístek z nákupu jen nevím kam ho uložím :-D :-D
Profilova fotka
Tak jsem konečně nafotila věcičky, co jsem si zatím pořídila. Do konce měsíce bychom měli zajistit oznámení a ještě se půjdu podívat na nějaké botičky.
Profilova fotka
martina: moc pěkné, já na závoj teprve čekám, ale už mi poslala paní obrázek jak by mohl vypadat :-) velina: my máme postele ze sconta, ale viděla jsem je i v orfě a dalších obchodech, ale vždycky jenom bokem bez stolku, nikdy jako celou ložnici
ja myslim ze kveten neni spatny my mame termin 16.5.2008 vecer ve 21 hodin. chtela bych vas poprosit jestli mate nekdo zkusenost s vecernim obradem at aw mi ozve. dekuji :-) :-N
ahoj holky, dneska je krásně tedy aspoň u nás v Ústí n/L je po dešti a svítí sluníčkko :-) doufám, že nám v květnu bude počasí taky přát obřad máme venku na hradební věži tak snad nás vítr neodfoukne :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
tak u nás teda moc pěkně není, no včera mi už začala vyšilovat kamarádka co mě bude fotit že co když bude pršet a co když jí nějaké fotky nevyjdou co pak, tak jsem ji uklidňovala, že fotit se dá i v mírném dešti a když se něco nepovede tak si vyhraje ve photoshopu ;-)
:-D u nás šílí asi jenom moje mamina :-) má na starosti sladké a neustále mi volá, že sehnala tyhle zákusky a za tyhle ceny :-) jsem ráda, že su to užívá, protože moje ségra se jede letos vdát jen s nastávajícím někam k moři 8-) takže si užije aspoň jedny přípravy
Profilova fotka
já jsem mamce přenechala koláče a dorty a zákusky mi sebrala sama ;-) a taky už mi říkala, že teď na víkend objedná dort bráchovi k narozkám abysme věděli jestli tam mají dobré dorty, asi jí chudáka trefí až si přivezem medovník, ale já ji říkala že ho chcem a ona odsekla ať si ho koupím sama :-D mě svatba u moře moc neláká, já chci u toho mít všechny na kterých mi záleží :-)
no kdyby bylo na mě tak já bych k tomu moři jela, ale Jenda to chce klasicky a tak to bude klasicky. Segra ani nevim jak to chce jen mi stále řiká, že se tim moc nervuju a že ona odjede a pak nám jen napíše, že už se vzali za týden jedou do Dubaje a asi tak za dva měsíce plánujou Maledivy, kde by se asi rovnou vzali tak uvidíme :-D Já zatim počítám kolik koláčků a kolik vlizelinu, ale je to docela sranda :-D
Profilova fotka
no alespoň se pobavíš, mi jako spíš příjde, že když už bych chtěla svatbu jenom se svědky tak jdu normálně tady na úřad a neblbnu s nějakými formalitami a sháněním povolení pro svatbu v zahraničí aby to bylo i platné a ne jako celebrity, které se někde vemou a pak se diví že je to neplatné :-D
segra má zajištěnou agenturu, která se jim o všechno postará včetně všech dokladů šatů dortu atd.... stojí to sice balík, ale nemusíš se moc o nic starat :-D
Profilova fotka
to věřím že přes agenturu je to asi snazší, ségra je asi na exotiku co? ;-). já jsem měla vždycky jediné místo na svatbu tak jsem ráda že mi vyšlo :-)
:-D no ani ne na exotiku, ale nemá v plánu dělat rodinnou svatbu chce to jen ve dvou :-)
Profilova fotka
to já jsem měla chvilky, kdy jsem si říkala, že se na to vykašlu a uděláme svatbu ve dvou, ale nakonec jsem zjistila, že by mi to bylo líto a doma by to asi nepřežili, jsem jediná holka ;-) a berou na dovolenou i svědky nebo se tam seženou nějací úřednící?
jedou jen ve dvou i když kdyby brali svědky hlásim se dobrovolně :-D
Profilova fotka
mě včera večer pobavila mamča, že prý se s kolegyní bavily jak jsem já a dcera té kolegyně blbé, že se chcem brát a za ty prachy někam nejedem a nevemem se jen tak, hned jsem si vzpoměla jak mi mamka říkala, že potřebuje vědět min. 6 měsíců před svatbou že bude ať se všechno stihne nachystat a jak se těší na tu přípravu :-D neví co chce :-)
ono když se to všechno sečte starosti, přípravy a peníze tak ti vyjde, že je lepší vzít se jen se svědkama a rodičům to pak jen oznámit, ale zase přijít o to když mamka bulí do kapesníku o to přijít nechci :-D jsem štastná když vidim, že jsou štastni moji nejbližší a to o svatbách bývá, nic méně já jsem taková cíta, že se rozbrečim už když si mě ženich bude vyzvedávat doma :-D
Profilova fotka
tak já doufám že já brečet nebudu :-D hlavně mám hodně staré prarodiče a tak je to možná jejich jediná šance být na svatbě vnoučet tak i proto jsme se rozhodli pro kostel :-)
to bude hezké už se těšim na fotečky :-D
Profilova fotka
jo já taky, doufám že budu dost fotogenická :-D, hlavně mám slíbený jako vůz pro nevěstu traktor :-D tak to bude akce
Profilova fotka
ahoj tak hlásím doplnění svatebních zásob o 40 litrů vína :-D
Ahojky, tak to gratuluju vína není nikdy dost :-D my jdeme tento týden zamluvit prstýnky a doladit oznámení :-)
Profilova fotka
já bych už taky chtěla dolaďovat oznámko :-( ale pořád na to není čas :-( a prstýnky ty co máš v albu?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?