31.5.2008 - venkovní obřad

Zobraz úvodní příspěvek
zdravím... vybrala jsem si (tedy vybrali... :-) ) termín 31.5.....i přesto,že prý květen přináší smůlu..... zvolili jsme taky venkovní obřad v krásném altánku.....i přesto, že může být v květnu příšerné počasí.... tak ted nevím, zda to nebylo unáhlené :-N snad nebudeme ale sami, co mají takové bláznivé nápady :-)
Profilova fotka
Tak já si jdu za chvilku pro prstýnky... čekali jsme na ně dloooouho (objednali jsme si je totiž na svatebním veletrhu). Jsem moc zvědavá, tak napíšu a hodím fotku do alba ;-)
Profilova fotka
ahoj holky, martina: určitě dneska najdeš něco moc krásného, ty jo u Vás se koláčky dávají docela brzo, u nás až v týdnu před svatbou, tak ještě máme čas ;-) elizabeth: tak to určitě prstýnky přidej, my je máme taky z veletrhu a měli jsme je hrozně rychle, akorát mi nejdou vyfotit, děsně se mi to odráží :-( včera jsem byla na kosmetice - vyčistit pleť tak teď vypadám jak po nějaké tropické nemoci, ale do svatby se to zahojí a pak budu krásná :-D
Profilova fotka
no my budeme rozdávat koláčky teď i se svatebním oznámením, protože je tam i odkaz na svatební dary a tak, tak aby to všichni nevěděli až na poslední chvíli. Týden před svatbou je budeme dávat do práce. Ohledně prstýnků - my měli slevu také ještě z veletrhu, ale mohla se uplatnit ještě do 14.2. a ještě jsme dostali slevu za to, že jsme byli ochotni čekat skoro 2 měsíce - no a nakonec byly hotové za necelý měsíc, ale sleva nám zůstala :-)
Profilova fotka
martina: tak to je docela dobré, slevy se hodí ;-) včera jsem si byla vyzvednout košilku na svatební noc a je moc krásná ;-). hned jsem si ji vyzkoušela, ale zamkla jsem se v ložnici aby ji H. neviděl dřív než je třeba :-)
Profilova fotka
Tak prstýnky jsou doma (foto v albu). Jsou krááásné! :-D :-D Přesně tak jsem si je představovala. Masivní jednoduché, na první pohled jako chirurgická ocel, ale vlastnosti zlata! Jsem nadšená. Jen trošku posunuli háček nad mým jménem,ale ženichovi to nevadí. Tak to nebudeme hrotit. horší je,že je mu velký. Od zkoušení drobet zhubl a na prstech to je dost poznat! Asi to už do svatby nebudeme řešit, ale potom si ho bude asi muset nechat zmenšit :-(
Profilova fotka
jija: košlku teda ještě nemám... nestíhám, ale nějakou by to chtělo ;-)
Profilova fotka
elizabet: tak to budeš mít snad jediného chlapa, který se nebude vymlouvat že nemůže nosit snubák protože je mu malý :-D ale že je mu velké ;-). tak v nejhorším kdyby padal tak to půjde určitě upravit. dívala jsem se do alba, prstýnky jsou pěkné, fakt docela masivní já právě taky nestíhám tak jsem ji objednala přes net a pak jsem se dočetla že si ji můžu vyzvednout osobně a ušetřit na poštovném a bylo to zrovna při cestě do práce (což jsem ani nevěděla) ;-)
Profilova fotka
Ahojky holky! Tak co už máte nového? My to máme za 19 dní... začala jsem pracovat na svatebních novinách, neboť počítám s dlouhým focením a chci mít jistotu, že se svatebčani nenudí. Zatím mám pár našich fotek a historek z dětství. Jo a o víkendu jsme si byli vyzkoušet hotel, kde budou všichni svatebčani ubytovaní :-D . Bájo! Včetně snídaně, nechala bych se takto obletovat i dýl. Zvládli jsme i zkoušku účesu, konečně jsem spokojená!! A vyšlo to mnohem levněji, než ta zkouška v Brně, která byla úplně k ničemu!
Profilova fotka
ahoj elizabeth: tak Ty už pěkně finišuješ :-). to my máme ještě nějakých 33 dní :-) (myslím). my jsme udělali pozvánku ke svatební tabuli, ale zjistili jsme, že i když tiskárna píše, že má barvu tak nemá :-( tak dneska pro ni skočíme do teska a už to snad vytisknem a v úterý nebo středu pošlem :-) já bych se taky nechala obskakovat, to by se mi líbilo :-)
Profilova fotka
Tak děvčata - opravdu už se nám to blíží co? Kromě půjčení nádobí na odpolední párty a objednání kytičky už mám snad všechno. Akorát tedy musím přeměřit auta a dodělat na ně výzdobu, ale to snad nebude trvat tak dlouho. Dneska jdu na poslední zkoušku šatiček (viz album) musí mi je jen o něco zkrátit. Zkouška účesu mě čeká za 14 dní a kravatu pro ženicha jsem koupila už minulý týden. Jo také už máme trička na převlečení (kdyby k nemu náhodou došlo)
Profilova fotka
ahoj holky, martina: Ty se máš že už máš všechno, já se chystám zavolat kadeřnici na další zkoušku a chystáme se dodělat a roznést oznámka tak snad už nám to klapne. už se těším až to bude všechno za námi (díky H. rodině se už na svatbu vůbec netěším a těším se až bude po ní a oni vypadnou :-N )
Profilova fotka
Hele nenech si to nikým zkazit - je to asi jen jednou za život a nikdo ti nosetojí za to, aby sis to kvůli němu pokazila. Ignoruj všechny negativní názory a připomínky a udělejte si prostě vše podle svého. I kdyby ses 100x snažila, tak se stejně nezavděčíš všem. No my roznášeli ta oznámka teď od středy do pátku a už jsme toho měli opravdu plné kecky - jsme rádi, že už je to za námi a teď už nás snad čekají jen méně náročné věci :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Jo, nenech si to zkazit! Užívej si! Tenhle den má být přesně podle tebe a pro tebe! Nám to taky drobet komplikujou přítelovy rodiče, respektive taťka, ale snad to nějak dopadne. :-| Jinak se mi včera podařilo konečně ulovit ozdoby na svatební auta! Jsem spokojená. Jen pořád nemůžeme sehnat tu rozhalenku pro ženicha :-| Už jsme se smířili s kravatou, ale ještě to zkoušíme...
Profilova fotka
no já si říkám, že jeho rodina bude naštěstí v menšině (12 lidí z 50 :-D) takže je když tak někdo zpacifikuje, ale příjde mi že se neumí vyjadřovat jinak než rozkazovacím způsobem a nejlépe když ho řvou do telefonu, no myslím, že si to užiju s mojí rodinou ;-) než přijedou zmizím k našim a po svatbě mizíme na svatebku tak se docela vyhnu ;-) je vy jste proti mě hrozně dopředu holky, asi budu muset sebou pohnout ;-)
Profilova fotka
Tak jsem začala stresovat a jela nakoupit dalších pár věcí, co mi ještě chybí: a ukořistila jsem hromádku dekorativní kosmetiky - bude mě líčit kamarádka a nádhérnou noční košilku! Hurá! A konečně jsem narazila i na pěkné samodržky! No ale pořád nemám to prádlo... nemůžu najít hezkou bezramínkovou podprsenku... Triumf mě moc nezaujal, Dim taky ne, no kam ještě? Napadá Vás nějaká firma?? Jo a musím koupit deštník!! Velikej, na focení, kdyby pršelo! :-.
Profilova fotka
elizabeth: tak zkus: daniela-pradlo.cz mám odtamtud košilku na svatební noc nebo luxusnipradlo.cz jinak nevím my jsme včera dodělali pozvánku ke stolu a dneska je budem posílat a zítra asi i něco roznášet :-) konečně mám pocit, že to stihnem :-D
Profilova fotka
Když já nerada kupuju něco, co si nemůžu vyzkoušet :-( . Nevadí, Brno je velký... něco najít musím! To víš, že to stihneš, pokud máš obřadní místo, prstýnky a platné občanky, tak všechno ostatní je nepodstatné! :-D 8-)
Profilova fotka
jo taky to tak beru, ale zase jsem si říkala, že ty oznámky by se asi vzládnout měly, aby někdo došel na tu svatbu :-D tak koukni na ty odkazy ode mě, daniela prádlo má obchody určitě a budeš vědět jestli má cenu do nich chodit nebo ne ;-)
Profilova fotka
:-D :-D No pozvání musí být! Jinak by nebyli dary a nebylo by s kým oslavovat :-D :-D No já se tím akorát uklidňuju, že bez těch ostatních věcí by to taky šlo. Ale bez nich to prostě není ono, že jo!!
Profilova fotka
A pochlubíš se nám oznamkem, nebo je to tajný??? Budou tam ty fotečky z alba??
Profilova fotka
pochlubím, dám ho tam asi v pátek, nejdřív ho musíme roznést po nejbližší rodině, protože jinak by se rodina urazila že to třeba bylo dřív na netu, protože někteří z rodiny mají adresu alba ;-)
Profilova fotka
Vážně o tom albu ví??? Já se to vše snažím udělat tak, aby o něm nevěděl nikdo a pokud možno mě ani nepznali. Pár lidí už některé z těch fotek vidělo, takže pokud by si dali tu práci, tak to najdou, ale snad ne. Chtěla bych, aby to bylo pro všechny překvapení :-)
Profilova fotka
tak já jsem jim poslala odkaz, protože všichni pořád otravovali že chcou všechno vidět co máme a takhle to bylo nejjednodušší ;-), tak já mám pocit, že stejně moc věcí v albu nemám, v šatech tam nejsem, mám tam účes, který rozhodně mít nebudu, akorát tam jsou šaty na modelce a na mě zkouška líčení a jinak všechno hodně obecné ;-)
Profilova fotka
To máš pravdu... moc toho nenakoukají. Já je ale stejně nechám překvapit. Pár vyvolených ví, jak vypadají mé šaty, ale ti většinou na svatbu nejdou, tak to je OK. Ale jinak chci aby to bylo překvápko! No konečně se mi podařilo sehnat to prádýlko... byl to jeden z těch obchodů, o kterých si psala... myslím, že to luxusní prádlo. Paní tam ale měla ještě jedno... přesně tak jsem si ho představovala, prostě láska na první pohled, ale by mi malý :o(((( Je to loňská kolekce, ale já bych moooooc chtěla, jen nevím kde se ještě dá sehnat - je to od firmy Lievante. Na internetu ho nikde nemají - maximálně na slovenských bazárcích... :-(
Profilova fotka
elizabeth: super, že jsi to prádélko už sehnala, já potřebuju ještě sehnat nějaké kalhoty, protože mám akorát košilku a ta je hodně krátká ;-) už jsem hodila oznámko do alba, ale akorát verzi z počítače, protože to hotové jsem nestihla nafotit
Ahoj holky já už to mám za 22 dní :-D
Profilova fotka
velina: a už jsi nervozní? nebo všechno v pohodě?
Profilova fotka
jija: hezký oznamko.. solečný boj s osudem :-D :-D velina: já za 15 a nervózní už teda jsem!!! Včera jsem začala stresovat kvůli počasí a kuopila obrovský rodinný deštník na focení. Prostě varianta prší musí být nachystaná! :-(
Profilova fotka
už jsem konečně objednala dorty :-) normálně jsem si zkoušela sv. šaty a zjistila jsem, že jsem přibrala 2 kg a do šatů se moc nedostanu, tak musím nasadit urychleně dietu :-D
Profilova fotka
Ahojky, no podle zkušeností ostatních nevěst před svatbou zhubneš asi i necíleně - stras dělá většinou své. Já si zkoušela šatičky minulý týden znovu na zkrácení a protože jsou jak na zip tak na šněrování, musím také zůstat u velikosti co mám teď - zip bych prostě už nedopnula. V pátek jsem byla objednat kytičku - nechala jsem to čiště na květinářce - jen má zadání, že spíše malé květy a kombinace bílé a bordo, ženich do klopy také spíše něco drobnějšího a maminky a svědkyně budou mít po jedné ozdobené růžičce. Začala jsem také chystat výzdobu na auta - akorát tedy musím ještě dovyzvědět, kdo jakým pojede. Také jsem dokoupila nějaké jednorázové nádobí na odpolední párty a tím už by snad přípravy měli končit. No tak uvidíme co jsem ještě zapomněla :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?