31.5.2008 - venkovní obřad

Zobraz úvodní příspěvek
zdravím... vybrala jsem si (tedy vybrali... :-) ) termín 31.5.....i přesto,že prý květen přináší smůlu..... zvolili jsme taky venkovní obřad v krásném altánku.....i přesto, že může být v květnu příšerné počasí.... tak ted nevím, zda to nebylo unáhlené :-N snad nebudeme ale sami, co mají takové bláznivé nápady :-)
Profilova fotka
Ahojky Misk, já se do diskuze vetřela i když mám svatbu dřív - tedy už tuto sobotu. Takže já mám snad vše. chybí mi akorát vyzvednout si čočky,abych na svatebčany lépe viděla a popsat jmenovky a zasedací pořádek a takové ty organizační papíry pro hosty až přijedou.... mapy, program dne a vymyslet nějaké hry.. no a můžeme na to! Dekoraci jsem si pořídila akorát podpouri na stoly a v pátek koupím kytky. Svícny s čajovkama a ubrosuky zařizuje restaurace. ;-)
xiii: no ja mám pořád obavy abych na něco snad nezapomněla...ty si jdeš koupit kytky už v pátek a svatbu máte v sobotu? já to mám taky tak, myslíš, že budou pořád tak hezké jako první den po uvázání?
Profilova fotka
No já jdu kupovat jen kytky na výzdobu stolů v pátek - z velkoobchodu - tam je skladují v chlaďácích, takže budou určitě v pořádku, navíc je dáme v restauraci do sklepa. Kytky svatební vyzvedává klasicky ženich v sobotu ráno, ale stejně je uvazují den dopředu a dávají do chladu, takže pokud je nenecháš někde u okna, kde na ně bude svítit slunko a nebude tam vyloženě teplo, tak vydrží. :-D
no doufám doufám ;-) ale stejně...v květinářství je taky netrhají ze záhonu v den svatby, tak doufám že to klapne. Mám kombinaci lilie s růžema, no uvidíme 8-)
Profilova fotka
Tak jsem do alba vložila slíbenou ukázku výzdoby i zkoušky účesu - ten bude akorát ještě ozdoben perličkami na skřipcích a asi i perličkami na silonu vzadu v rozpuštěných vlasech. Nám budou dělat kytičku až v sobotu ráno a přivezou nám jí až domů (za 60,- asi není co řešit) Na stoly máme jen svicínky a organzu do prostřed stolu - žádnou kytičku jsem nechtěla i z toho důvodu, že budeme mít oslavu na 2 místech
elizabeth: bohužel se musím připojit k nevěstám, kterým svatební den zatemnila smrt, v pondělí mi zemřel bratranec, rodina je úplně vyřízená a chtěli po mě abych zrušila kapelu a večerní raut prý abychom dodrželi smutek a že se stejně nebudu radovat a vlastně nikdo takže je to zbytečné vyhazování peněz jsem úplně vyřízená mám se vdávat už za 9dní ;-(
Profilova fotka
martinaj: účes je moc pěkný, jedoduchý ale se závojem krása. A s výzdobou sis teda dala práce. To já jen nakoupila nalepovací mašličky :-N
Profilova fotka
velina: to mě mrzí. :-( U nás to naštěstí nebylo tak zlé. Děda byl už dlouho nemocný, a očekávali jsme to, i když ne tak brzy. Nikdo nechce, aby to na svatbě něco změnilo. U vás to bylo nejspíš nečekané, o to to bývá horší. Chápu, že se nechtějí bavit, ale na druhou stranu je to tvůj den a je třeba ho oslavit. Nemůžete třeba udělat oslavu alespoń s přáteli, když rodina bude smutnit? Nebo přinejhorším to s nimi oslavit dodatečně, třeba týden na to.. opečené prasátko, pivečko a tak. Kamarádi smutnit nebudou a oslavite si to podle svého. :-Ono i těch 9 dní udělá hodně, uvidíš. Ta nejhorší bolest poleví.
No ono to tak asi dopadne kamarádi se těší a věřim že díky nim to bude nakonec i fajn, jen doufám, že to ustojim a nebudu celou svatbu bulet
Profilova fotka
Ahojky, tak jsem konečně přidala náhled našeho oznámka - trošičku netradiční, ale já prostě zbožňuji naší psici a můj nastávající zase motorky :-)
Profilova fotka
ahoj holky, martina: pěkný účes i závoj, a oznámko je taky super, netradiční jsou zajímavější ;-) velina: tak to mě moc mrzí co se Ti stalo, taky si myslím, že když tak to bude lepší zrušit akorát rodině a s kamarády to oslavit, určitě Tě to přivede na jiné myšlenky, což bude dobře elizabeth: gratuluju ke svatbě, doufám že Vám vyšlo počasí, u nás bylo celou sobotu moc krásně :-)
Profilova fotka
Ahoooj holky!! Tak už je ze mě paní!! Bylo to kráááásnýýý! :-D :-D :-D Fotky budu mít zítra, tak pokud manžílek dovolí, hodím něco do alba. Počasí vyšlo úžasně. Pršet začalo až v neděli ráno, sobota byla krásná, teplo jako v létě... až se nám totálně roztelk marcipán na dortě :-N a nespadla ani kapička. Všichni se výborně bavili, jídlo bylo výborný, nic nikomu nechybělo, prostě nádhera!! Ani jsme nepotřebovali žádné hry.
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj elizabeth: to je super, že Vám všechno vyšlo a bylo to krásné, už se těším na fotečky
Profilova fotka
To já takýýý! :-D
Profilova fotka
a jaké bylo focení? užili jste si to? a co hostina, všichni spokojeni a zábava se rozjela? já se začínám bát toho aby nebylo na hostině mrtvo, bude tam rodina i kamarádi tak aby pak všichni neseděli jako pecky :-(
Profilova fotka
Focení bylo super, ale dost nást to unavilo. Fotili jsme se 2,5 hodiny, utelko to ani nevím jak. Oba moc focení nemusíme, tak jsem opravdu zvědavá, co z toho vylezlo. Stihli jsme toho asi polovinu, než jsem chtěla. Když jsme skončili, tak mi teprve nasakovaly ty fotky, které jsem chtěla udělat. Takže nemám třeba vůbec podvazkovou fotku, a fotku s roztočenýma šatama, ale snad to nevadí. Jsem mooc zvědavá!! Já se taky bála, že se lidi budou nudit, proto jsem chtěla ty hry. Nakonec jsme měli nachystané čepení nebo cikánku, říkala jsem si, že hodíme i podvzkem a budme třeba hledat nevěstu a ženicha podle nohou, ale vůbec na nic nedošlo. Lidi se perfektně bavili i bez toho. Rodina uvnitř tancovala - a i podle majitele hotelu, jsme byli nejutancovanější svatba a kamarádi většinou seděli venku, pokuřovali, pili a povídali si. Manžílek nerad tančí, takže se převážně věnoval hostům venku a já zase skoro celý večer a noc strávila na parketě, ale spolu sme si taky zatančili. Předčilo to mé představy. hodně to bylo taky díky mmu bráchovi, který nám dělal DJ - hrál nepřekonatelně. Všichni si ho chválili.
Profilova fotka
tak to se Vám vyvedlo fakt perfektně, doufám že když začnem tancem ženicha a nevěsty tak to pak lidi rozproudí a bude se tančit, akorát musíme ještě doma nějakou tu klasiku natrénovat ;-) a kdy jste se fotili? my bysme asi šli po obědě, ale to asi není vhodná doba, to chce nejdřív všechny zabavit tancem a asi teprve pak jít ne? před obědem to nestihnem, kvůli bráchovi musíme mít oběd v jednu a obřad bude končit před 12 a ještě nějaké ty skupinky
Profilova fotka
My se byli fotit právě po obědě. Přišlo mi to jediný možný čas. Všichni byli dost unavení a přejezení, takže se byli projít do praku a do města... hodně jsme jich potkali, nebo si šli na chvilku lehnout na pokoje a ostatní už začali pít a pročítali si svatební noviny--- měly velký úspěch! Pravda je, že pak už byl taťka nervózní, že by bylo vhodné něco dělat, protože měl pocit, že se lidi přestávají bavit, takže jsme šli na dort, dárky a první tanec a pak už se to rozjelo...
Profilova fotka
my svatební noviny nemáme tak to teda nevím čím hosty zabavíme :-( asi to necháme na svědkovi ať něco vymyslí, ale asi se holt budou hodinku nudit
Profilova fotka
Neboj, lidi se zabaví i bez toho. Budou si povídat o zážitcích z obřad a vůbec. Vždyť si dají kafčo a u toho si popovídají o všem možném. Navíc se asi nebudete fotit tak dlouho, ne? ;-) Pravda ale je, že noviny šly na dračku. Měla jsem pro každý pár jedny, ale rvaly se o ně :-D
Profilova fotka
no na focení počítáme tak hodinku, bude to kousek, snad se zabaví já se spíš bojím proto že tam budou navzájem cizí lidi - moje rodina, H. rodina, moje kamarádky ze střední a kamarádky z vysoké
Profilova fotka
To my to měli přesně tak. Moje rodina se bavila spolu, jeho taky a kamarádi taky tak, jak se spolu znají, ale ono se to už během oběda rozpovídalo. Tím, že třeba má bývalá kolegyně seděla u manželovy rodiny, tak se rozpovídali a ke konci večera už si povídal každý s každým. Hlavně teda venku, kde se chodilo kouřit, tam se to mísilo- rodina kamarádi, přidávali se i nekuřáci, protože, tam bylo přece jenom příjemněji. Vůbec se neboj. Jen pokud chceš, aby lidi tančili, tak je nejlepší hrát něco, co je na ten parket natáhne - u nás fungovala odlies a třeba na Káju na Trezor přišli i kamarádi a pak zvolníš a na ploužák už jdou všichni. A já myslím, že hodně pomáhalo, že jsem byla taky pořád na parketě a manžel si povídal venku s ostatníma. Prostě jsme byli všude a všude se dobře bavili!! :-D
Profilova fotka
elizabeth: jo kuřáci ti se spřátelí rychle ;-) hudbu taky nejlépe vybrat něco na co tančí všichni, to uděláme o víkendu, to máme v plánu dát dohromady hudbu. včera jsme byli v makru koupit alkohol na svatbu a vyšlo to docela v pohodě cenově, tak snad to nebude málo
Profilova fotka
S alkoholem to nebylo u nás zlé. My si kupovali sami víno. A vypilo se ho hrzně málo. Zbylo nám asi 40 lahví ze 70, ale co šlo na dračku, tak byl šampus. Měli jsme 6 lahví růžového šampusu a ty zmizely okamžitě! Hodně se pilo pivo a panáky hlavně sladký vodky, Fernet a rum. Dali jsme pár lahví po prvním tanci a vypily se 2 Jelziny, Litr Ferneta a půl litru Rumu. No a při únosu nevěsty tak 1-2 lahve Jelzina! :-D
Profilova fotka
víno máme taky vlastní od kamarádky z jižní moravy a za super cenu, snad bude tvrdý stačit když bude i víno a pivo a kolik jste měli lidí?
Profilova fotka
Včetně nás a fotografa 44. Ale já teda neměla ani hlt piva ani vína. Akorát šampus při focení a při unosu teda asi 5 panáků. Jinak samé nealko.Víno jsme měli také vlastní přes net jsme kupovali Templáře a vyšli taky za výbornou cenu.
Profilova fotka
No mi budeme mít veškeré pití s té hospůdky - svoje máme ale zase veškeré jídlo. Objednané je víno - bílé, růžové a červené, nějaká ta bohemka a protože bude pečené prasátko, tak samozřejmě pivo. Tvrdé si platí každý sám, ale objednali jsme na bar nějakou lepší vodku, tequilu, bílý rum ... a co jinak, už začínáte být nervózní? Na mne to začíná nějak padat - včera jsem rozdala koláčky i v práci a nějak to ne mne padlo. No snad přežiju ještě týden :-)
Profilova fotka
elizabeth: tak to by nám taky mohlo ještě zbýt nás bude 50 martina: já zatím ještě nervozní nejsem a koláčky budem roznášet až příští týden v úterý a středu. neboj určitě to zvládneš
Podle dlouhodobé předpovědi na tento měsíc bude příštích třicet dní jako celek teplotně nadprůměrných a srážkově zůstanou pod průměrem. Do 10. května bude převážně polojasno až oblačno, místy se slabými přeháňkami a ojediněle s bouřkami. Noční teploty 8 až 3 °C, při vyjasnění mohou hlavně v horských oblastech přijít přízemní mrazíky. Nejvyšší odpolední teploty vystoupí na 16 až 21 °C, na konci období dosáhnou až 23 °C. Ve druhé dekádě, tedy od 11. do 20. května, bude oblačno až polojasno, na frontách až zataženo s deštěm nebo přeháňkami. Ranní teploty poklesnou na 12 až 7 °C, odpolední se budou pohybovat mezi 17 až 22 °C, na konci období se můžeme těšit na letních 25 °C. Do 31. května předpokládáme, že bude polojasno až oblačno, místy s dešťovými přeháňkami. Noční minimální teploty poklesnou na 14 až 9 °C a odpolední vystoupí na 19 až 26 °C.
Profilova fotka
ahoj holky, už jste slyšely o tom, že v pátek a sobotu mají být bouřky ;-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?