28.8.2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vdáváte se někdy taky v tento den ? ;-)
Profilova fotka
ahojky já se vdávám 28.8.2010 ve 12:00 ;-)
Profilova fotka
ahoj holky, tak máme také zamluvené prstýnky! Hurá! takže další věc z krku. Holky, a můžu se zeptat těch, co je mají zamluvené, nebo už doma, kolik jste za ně daly? ¨ Danuska: byla ses podívat na veletrhu v Pelhřimově?
Profilova fotka
ahoj holky, tak dnes mi volali že prstýnky jsou na prodejně, už za týden!!!! nnyha: zítra tam musím zavolat a na konečnou cenu se zeptat, ale cena zlata teď stoupla, takže počítám, že nás tak 10tis stát budou :-(
Profilova fotka
Ahoj holky, nnyha: nas vysli prstynky na 10tisic
Profilova fotka
nnyha: tak jsem dnes volala do zlatnictví kolik tedy prstýnky stojí, kolik budem doplácet a strašně mě překvapili, když mi řekli že asi 7500kč...doufám,že to nespletli!!!
Profilova fotka
ahoj holky! pell: o těch tvých prstýnkách jsem četla na jižních čechách a myslela bych si, že prostě stojí 7 300... což je fakt super!!! nnyha: jj, byla jsem se podívat... celkem mě potěšilo, že prstýnky od rýdla se dají objednat u Maška... a vybrala jsem si vizážistku :-)
Profilova fotka
danuš: no z ceny jsem fakt nadšená!!!Ještě aby nám prstýnky byly a bude to super. já se chystám do konce května zaplatit nájem za zámeček, pak bych chtěla zaplatit dj a zálohu fotografovi, o sladký se snad postará moje mamka a pak už jen šetřit na útratu v hospůdce
ahojik holky, přidávám se do klubu :-) taky mě to čeká 28.8. ve Znojmě
Ahoj Nikazn, to je super, ze je tu nekdo novy! Ja jsem se taky pridala teprve nedavno :-) Jak jdou pripravy?
Ahojik Peti, přípravy jdou, ale je toho moc a navíc ještě hodně v práci a doma, takže toho už mám plný zuby :-D v uvozovkách samozřejmě :-)
Profilova fotka
no holky... nějak se nám počet nevěst na toto datum rozrůstá :-D
to jo, na beremse je nás celkem 181, mazec
Článek se načítá
Danusko, koukala jsem ten na tvoje album, krasne! Chteli jsme puvodne hnedo-kremovo-bilou svatbu, ale zrovna tento tyden jsme taky zacali uvazovat o te zelene... nejak se nemuzu rozhodnout :-) Ach jo, vsude je tolik krasnych veci a barvicek, jak si ma clovek vybrat...
Profilova fotka
to jsem moc ráda, že se rozrůstáme a diskuze se rozpohybovala. jeden čas to tu fakt umíralo. dunuska: no mi tam právě vybrali ty prstýnky. Jelikož jsem měla podmínku, že musí být z bílého zlata, vybrali jsme si prstýnky za 8 500. Skoromanža trošku nadává, ale já si myslím, že je to docela hezká cena
Profilova fotka
já myslím, že cena je uplně v normě... my budeme mít za 10 tis., protože přítel chce ten svůj mít mohutnější, tak se to projeví na ceně... jo a nechám si udělat nehty - na tom svatbním dni, jak byla ta ukázka, tak majitelka je dobrá kamarádka skorotchýně - a ten nehet, co mi udělala na zkoušku, fakt perfektně drží a vypadá super, i když jsem s ním byla na stavbě :-)
Profilova fotka
pet: děkuji za pochvalu :-) já zas uvažovala o té hnědo krémové výzdobě dřív, protože se mi tato kamobinace taky líbí :-D
Profilova fotka
já si taky nechám udělat nechtíky, ale od kamarádky. Ta samá mě i učeše a nalíčí, takže to budu mít vše najednou a docela i levně. Takže s tímhle jsem spokojená. Ted jen ty šatičky a doplnky a mám z poloviny hotovo.
Profilova fotka
ahoj holky, tak zítra jdu pro prstýnky!!! nnyha: 8500kč je krásná cena, já sem se bála, že prstýnky pod 10tis. neseženem, protože když sem procházela zlatnictví tak sem brečela jak je to drahý!!!
Profilova fotka
tak to jsi měla úplně stejný pocity, jako já. Když mi kamarád, co se nedávno ženil, řekl, že za 10 tisíc najdu jen ty nejobyčejnější prstýnky a at si pripravím minimálně 15 tisíc, byla jsem z toho nešťastná. Tak jsem ráda, že jsme sehnali za tuhle cenu.
Profilova fotka
nnyha: jasně, záleží na váze prstýnku a já nechci mít na prstě tolik zlata, ani nechci tak drahej, ztloustnu bude mi malej, nebo ho ztratím a to bych se zbláznila!!! V jednom zlatnictví u nás nám nabízeli jen obyčejné žluté kroužky za 10tis. a taky mě překvapilo že není téměř žádný rozdíl mezi prstýnky ze žlutého a bílého zlata...
Profilova fotka
pell, koukám na ty tvoje prstýnky... prvně mě to trochu zaskočilo... pak jsem si nemohla zvyknout na kombinací s tím zasnubáčkem... a čím víc na to koukám, tím víc se mi to líbí dohromady... prostě mají svůj styl a jsou originální :-)
Profilova fotka
danuška: jojo jsou takový moderní docela, ale jsou krásný, podle nás...fakt se mi hrozně líbí!!!A na chlapovi to vypadá dobře.. jinak konečná cena byla 6.998kč ;-)
Profilova fotka
ta cena je super... a vážně se mi líbí!!! :-)
Profilova fotka
pell: jsou moc krásný a za krásnou cenu. Máte dobrý vkus ;-)
Profilova fotka
nnyha: kdo tě bude vlastně česat na svatbu? někdo z pejru?
Profilova fotka
ne ne, bydlí a češe v Hořepníku. Taková mladá holčina
Profilova fotka
Ahojky 28.8.2010 zámek Mirošov :))
Profilova fotka
holky moc děkujeme, jsem ráda, že jsme si vybrali tyhle a cena nás fakt potěšila!!!!!! lucy: vítej u nás :-)
Krásnou neděli všem, připojím se také do diskuze, ať je nás ještě víc :-D . Vdávám se 28. 8. 2010 v Bečově nad Teplou. Vdáváte se některá někde v okolí - západní Čechy? Potřebovala bych tip na svatební video;) Díky moc.
Profilova fotka
ahoj mma :-) já jsem z jižních čech, takže neporadím :-( holky v kolik máte obřad??? A máte všechny tradiční oběd? My jsme ho kvůli financím zrušili a teď jsem byla na svatbě a jsem ráda, že to tak mít nebudeme. Polívku si ale ujít nenecháme :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?