28.8.2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vdáváte se někdy taky v tento den ? ;-)
Profilova fotka
socina: kdybychom měli doma pěkný oblek tak bych to taky neřešila, jenže petr má jeden strašně starej, je mu velkej a hroznej. Takže oblek stejně potřebuje. danuška: tak si to hezky užijte, my pojedem 28.3. na takovej menší veletrh tady na Hluboký, ale nepočítám, že by to bylo nějak veliký :-)
Profilova fotka
jako s tím oblekem, kdyby měl jirka pěknej oblek, tak bych žádný nehledala, ale ten jeho už je fakt hroznej... tak tenhle bude mít zase na nějakou chvíli... ale ted jsou to hrozný nákupy - jirka dělá od září obchodního zástupce, vydělává sice dost, ale toho oblečení co potřebuje!!! samé svetry, košile... a taky několikery boty... jako když chodil na školu, tak nosil mikiny a tak, ted to může nosit tak max o víkendu do hospody...
Profilova fotka
Honzu jsem donutila koupit si oblek, protože jsem se styděla ze ten jeho HNUSNEJ, i kamarád mu řekl že je fakt hnusnej. jen nebude mít vestu, ta by se mi docela líbila ale určitě to nebudu hrotit
Profilova fotka
socina: tak my vestu půjčíme, pokud jí na petra seženem. Kupovat jí určitě nebudem, peťovi se líbí ale takovouhle už by nikam neunosil... danuš: já sem ráda, že petrovi stačí do práce tepláky a mikina. kdybych měla prát a žehlit košile asi bych se zláznila
Profilova fotka
jako já jsem z těch košil na mrtvici... ale zas někdy nocí i ty trička s límečkem, kdyby chdil pořád v obleku, tak mě trefí...
Profilova fotka
jojo aspoň že nosí ty trička!!!:-)
Profilova fotka
ahoj holky, tak to o čem mluvíte naprosto dobře znám. Pepča má oblek po svém tatínkovi a je fakt příšernej. taky se budeme muset podívat po nějakém hezkém, i když v tomhle asi budu mít problém se skoro tchýní. chce synáčkovi koupit oblek sama a já se jenom děsím, co vybere. budu se tam na ty nákupy holt muset holt nějak vetřít. ;-)
Profilova fotka
Tak to já bych se určitě vetřela!!! Protože na mojí svatbě bude oblek, kterej já chci :-D
Profilova fotka
na tu vestu se někde zeptám!
Profilova fotka
tak holky! veletrh včera úspěšný!!! vybrali jsme konečněš prstýnky... dám do alba, ve skutečnosti jsou ale mnohem krásnější :-)
Profilova fotka
ty jo holky, tak tady to vážně úplně umřelo! už je to doba, co se sem psalo naposledy... :-S Zařizujete, nebo jste to zatím pustili trošku k ledu, jako já?
Profilova fotka
nnyha: já jsem pořád v srpnových nevěstách :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
holky jsem nějak na mrtvém bodě, už jsem dlouho nic nepořídila ani nezařídila. Potřebuju si vybrat šaty a prstýnky
Profilova fotka
ahoj holky, já chodím no jižních čech, ale teď se učím na zkoušky, takže svatba jde stranou a čekám na fotky hotových šatů
Profilova fotka
Ahoj všem! Tak koukám, kdo si také vybral datum svatby 28.8.2010 a přeci jen se někdo našel. 28.8.1998 jsme se s přítelem poznali, tak si po 12-ti letém vztahu v tohle datum řekneme i "ano". Tedy doufám... :-D
Profilova fotka
ahoj holky, já právě také vůbec nic nezařizuji a musím říct, že kolikrát na svatbu ani nepomyslím. právě, že je teď hodně učení a času málo, takže svatba šla stranou pavlinka001: vítám tě mezi námi. jsem moc ráda, že je tady taky nějaká nová tvář. A už máš něco zařízeno, nebo teprve začínáš?
Profilova fotka
Děkuji za uvítání... :-) No, abych pravdu řekla, tak už toho máme zařízeno docela dost. Rodině jsme to oznámili na 2. narozeninách - 12. února - naší dcerky Barušky (počkala jsem si, až trochu povyroste, aby nám šla za družičku :-N ) a průběžně jsme začali zařizovat. Máme zamluvený termín na MÚ Volyně, pak restauraci Hotel Ostrovec, taky fotografa - našeho známého a kameramana - dalšího známého. Hudbu máme zajištěnou z Husince - taky přes známého. Snubní prstýnky jsme vybrali minulou neděli v Hluboké nad Vltavou na svatebním veletrhu. Svatební šaty mi ušije skorošvagrová - je moc šikovná. A cukroví nám udělá jedna holčina tady ze Čkyně. Takže když si to tak čtu, tak už nám toho moc nezbývá, což jsem moooc ráda...
Profilova fotka
tak to ti závidím. mě to čeká až tři měsíce před svatbou. bude to honička, ale zase se na to strašně těším a fakt upřímně doufám, že to všechno stihneme...
Profilova fotka
Já myslím, že tři měsíce na vyřízení stačí, když máš opravdu čas se tomu věnovat. Tak neboj, určitě to všechno stihneš. :-) Ale pokud uvažuješ o půjčení šatů z půjčovny, tak ty bych si rozhodně zamluvila aspoň půl roku před, aby nebyly přebrané. Prostě něco je opravdu třeba řešit dost dopředu a některé věci stačí zařizovat až později... U mně je to spíš tím, že jsem doma na mateřské, takže si leccos můžu zařídit dopředu...
Profilova fotka
Ještě bych dodala, že pokud bych chodila do práce, rozhodně by to všechno bylo o dost složitější, protože jsem tam bývála od rána do večera...
Profilova fotka
tak to já zatím studuji a až do září budu mít úplný klid, takže na to čas určitě bude. Tedy, jak se to vezme, budu si muset k přípravám odskakovat od stavby baráčku, a občasné brigády v přítelově firmě. ale nějak se to bude muset stihnout... a šaty už mám předvybrané a zbývá mi je jenom zamluvit, tak snad na mě počkají
Profilova fotka
ahoj holky, nás teď v dubnu čeká zaplacení a vyřízení matriky a pojedeme si prohlédnout zámeček a sepíšeme asi nějakou smlouvu. Pak bych během května chtěla objednat prstýnky. A pak postupně šetřit a zaplatit fotografa, Dj atd. šatky už mám ušitý a jen čekám až dorazí ke mě.
Ahoj holky. Mám na 28.8. zamluveného fotografa Wagenknechta, ale protože jsme museli změnit termín na jindy a nakonec jsem si sehnala Bigoše, takže vám některé Wagenknechta ráda přenechám. Jde jen o to, že mám u něj zaplacenou zálohu 500 Kč, takže se to musí domluvit tak, že pokud některá budete chtít, tak se to s ním domluví tak, aby už po Vás zálohu nechtěl a místo toho ji zaplatíte mě. Kdo má zájem, tak mi písněte.
Profilova fotka
Včera jsme si vybrali prstýnky :-) Mám je v albu. Pořád jsem chtěla takové ty dva kroužky propojené ale když jsem je viděla na vlastní oči tak nic moc. A tenhle co se budeme mít se mi tak yhodně líbila ale na živo je fakt moc krásnej
Ahoj, hlásím se také do klubu :-) Termín máme zamluvený od ledna, postupně dáváme dohromady nezbytnosti... nejdřív jsem si myslela, že mě přípravy nechají klidnou, ale čím víc zařizujeme, tím víc se do toho dostávám... a je to příjemné bláznění :-)
Profilova fotka
ahok holky! koukám, že datum 28.8. je čím dál populárnější!!! :-D socina: gratuluji k prstýnkům!!! :-) my ještě s prstýnkama čekáme, vrhneme se na ně až v květnu... říkám si, že je na ně dost času :-)
Profilova fotka
pani nám k prtýnkům řikala tak měsíc, ale znáte to, mamina si takhle nechala dělat řetízek z vlastního zlata a čekala 4 měsíce, protože se jim tam něco po... a pak byli na dovolené. Já bych moc nečekla, za 14 dní je jdu objednat. jo a už jsem začala dělat vývyzky. jsem tak dobrá že si začínám myslet že to do toho srpna ani nestihnu :-D momntálně jich mám 15 :-N už jem 30 :-N (mám je v albu)
Profilova fotka
Ahojky všem :-) socina: moc krásné prstýnky :-) máme podobné ale bez kamínku
socina: Take jsme si v nedeli objednali prstynky :-) Mame uplne jednoduche - na internetu se mi libily zdobenejsi, ale na ruce to nebylo ono. Ty nase me zase na netu nezaujaly, ale na ruce byly krasne. Ty vase jsou take nadherne! :-)
Profilova fotka
ahoj holky, tak já už mám šatičky doma, prstýnky půjdem okouknout buď koncem měsíce nebo v květnu. na konci dubna ale pojedeme zaplatit matriku a domluvit se osobně na zámeček :-) takže se nám to posune dál...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?