28.8.2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vdáváte se někdy taky v tento den ? ;-)
Profilova fotka
jinak určitě chceme svatbu venku, už máme dva tipy na místo, jenom čekáme na ceny, oběd sice budeme nejspíš dělat, ale jen neoficiální, aby nám příbuzenstvo neumřelo hlady (zatím to vypadá na řízeček se salátem a nějaký vývar), pak bysme chtěli obřad a rovnou raut s grilovačkou, všechno ideálně na jednom místě, já si to představuju ala "hollywoodská" svatba pro hosty chceme místo klasické výslužky dávat svatební vínečka a mandličky, koláčky asi jenom přímo na místě ke konzumaci (chtěla bych zkusit upéct sama, nevíte jak dlouho dopředu se dají připravit?) a teď jsem v časopise narazila na návod na úplně úžasný svatební dort, sama si na něj asi netroufnu, ale mám inspiraci co by se mi líbilo
Profilova fotka
vítám novou nevěstu :-) nnyha: který zlatník byl v tom pejru na svatebním dni? byl to mašek?
Profilova fotka
jj, byl to mašek. Proč, máte také prstýnky od něho? Jinak též vítám novou nevěstu.
Profilova fotka
no budeme mít... právě že se nám líbilo, že se přes něj dají vzít prstýnky od rýdla... ale nemohla jsem si vzpomenout, jestli to byl on na tom dni :-)
Profilova fotka
nnyha: a neznáš náhodou pavlu šustrovou z červené řečice? :-) ta nám totiž bude fotit :-)
Profilova fotka
tak to mi vůbec nic neříká. a to je profesionální fotografka, nebo to dělá jako koníčka? Jinak mě se právě také líbilo, že to jsou prstýnky od rýdla. Jinak bychom je asi neobjednali. Bylo to hrozný, strávili jsme u toho pultíku snad hodinu, než jsme vybrali ty pravé a nejkrásnější. Nakonec jsme si vybrali ty nejjednodušší a nejhezčí. :-)
Profilova fotka
ona je tak napůl... vyloženě profi nefotí (dělá nějakou uměleckou VŠ) mě to právě horzně překvapilo, že je možné dostat se k těm prstýnkům od rýdla i takto, nejen v praze... jaké mají číslo ty vaše prstýnky?
Profilova fotka
73/01. Dnes jsem je přidala do alba.
Profilova fotka
danuska: hele, já si to spletla. Ten zlatník, od kterého máme snubáky se jmenuje Evžen Reich. Omlouvám se za mylnou informaci.
Profilova fotka
dík za info :-)
Ahoj nevěsty, také se budeme brát v tento ten, 28. jsme se seznámili, začali v jiném měsíci chodit, tak nás ta 28 provází :-) Svatba bude v kostele (přítel je katolík, já tak nějak po svém), ale dnes jsem se dozvěděla, že kněz, na kterém jsem trvala, bude od nás odcházet, tak mě to úplně rozhodilo a nevím, co teď... on byl totiž "normální"... Budu to dlouho vydýchávat a doufat, že i když bude jinde, tak nás přijede oddat... a děsím, co za šoky ještě přijde... Jinak mám zamluvené šaty, ženich oblek šitý na míru v procesu, hotové prstýnky, zamluveného fotografa, vymyšlené výslužky (ty nám teda daly zabrat!!!)... teď už jen drobnosti jako vymyslet tabuli, kytku (v srpnu holt nebudou druhy květin, které chci), atd :-)
Profilova fotka
malinka.vila ahoj :-) ty jo, tak my ještě nemáme ani zamluvený termín na matrice, máme předvybrané dvě restaurace, vyhlídlé prstýnky a to je asi tak všechno, tak jsem zvědavá, jak to do toho srpna všechno stihneme a jestli vůbec :-)
Článek se načítá
hailie, času spousta... až mě to štve, že je to až za tak dlouho, teda spíš, že na to mám tolik času, protože pak pořád přemýšlím, vymýšlím a měním a měním a sama nakonec nevím, jak co vlastně chci. Takže jsem ráda, když už je něco hotové a už to můžu nechat být. Mít tak max 2 měsíce na přípravu, to by bylo :-)
Profilova fotka
tak matrika nás neoddá, není to úředně daný den pro svatby, takže sháníme někoho na "církevní" sňatek a pořád hledáme místo, máme sice dvě v užším výběru, ale ani jedno není úplně to pravé :-|
Profilova fotka
haillie: jak neoddá???To je v prdeli jak jsou líní. U nás když chceš svatbu v jiný den tak se prostě nějak třeba dá dohodnout. My se zase bereme v hodinu která už není matrikou dána a taky to šlo domluvit se. A vy jste pokřtěni?
Profilova fotka
no paní mi řekla, že pouze ve vyhrazené dny a šmitec, mám prý zkusit matriky jinde 8-( pokřtění nejsme, ale dá se domluvit s jinými církvemi, třeba unitáři můžou oddávat a nemusí být člověk věřící, ještě jsem našla pana Makovičku, toho tady hodně holek chválilo, že má krásné obřady jsem si říkala, že když se tak oddává v balonu, pod vodou atd. tak prostě vzít se v datum které jsme si vybrali nebude problém, klidně bych si za to i připlatila 8-( no ale nakonec máme v merku ještě jedno místo mimo prahu, tak zkusíme matriku tam
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, také s k vám přidávám..naše svatba bude 28.8.2010 na zámku v Průhonicích. Plánovat jsme začali v únoru a koukám, že jsem byla úplně zbytečně nervózní, že jsem v tu dobu nic neměla oproti jiným nevěstám, když teď čtu o hailliejade. Držím palce ať to všechno stíháte! :-) Matrika, místo obřadu, kapela a fotograf chce mít hodně dopředu, už v únoru mě tři kapely odmítly, že jsou rezervované.
Profilova fotka
Jinak hailliejade máš krásné šaty, které by sis představovala..já měla podobnou představu, pak jsem přišla do salónu, zkusila si pár "priinceznovských" a už jsem je nechtěla svléknout ;-) Uvidíme jak to dopadne u tebe :-)
Profilova fotka
tak tě tady moni vítám. já teprve ted začínám naplno žít svatbou a plánováním. Příští týden se chci konečně podívat na šaty, musíme vybrat oznámení, rozvést ho po lidech a ještě plno dalších věcí. Tak snad to všechno za ty tři měsíce stihneme
Profilova fotka
děkuji za přívítaní :-) Já jsem začala žít svatbou když jsem vybírala šaty, což bylo minulý týden :-) Od té doby stále někde něco prohlížím a zkoumám ;-) Oznámení také ještě nemáme, chceme něco originálního, ale nějak nevíme pořádně co, tak možná zkončíme u klasiky :-) Neměla bys nějaký tip?
Profilova fotka
No nevím, jestli zrovna já bych ti mohla poradit... Co jsem teď viděla samá svatební oznámení, tak to byla fotka snoubenců a na tom byl napsaný text. To jsem se ale se skoromanžou shodla, že nechceme, takže budeme mít asi nějakou klasiku. Jinak vím, že kamarádka, co se nedávno vdávala, miluje keramiku, takže udělala keramické destičky a v tom byl text. nevypadalo to špatně, měla to moc hezky udělané... Pak také příbuzná s manželem vyznávají přírodní styl, takže si někde z Jamajky sehnaly veliké listy ze stromu (byly to asi listy o rozměrech 30 cm*20 cm), na to napsali co potřebovali a navoskovali to. Také to nebylo špatné a hlavně docela levné. I když za ten adrenalin, co s tím měli, když na Jamajce trhali a následně pašovali v kufru, by mi to asi nestálo... :-)
Profilova fotka
to je úžasný těma listama! Budou mít úžasnou vzpomínku :-) Ještě před svatbou jedeme na dovolenou na Sardinii, tak třeba něco podbného objevíme taky :-) Máte krásné prstýnky, ty jsou z Prahy?
Profilova fotka
děkujeme. Jsou od Lukáše Rýdla, ale objednávali jsme je v Pelhřimově, takže putovaly z Prahy do Pelhřimova...
Profilova fotka
holky, tak dneska jsem dostala nápad na oznámení - udělat to jako pozvánku na divadelní představení (premiéra a zároveň derniera :-)), účinkují ... + k tomu volnou vstupenku jako pozvánku na raut, není to blbý??
Profilova fotka
nnyha: jojo k Rýdlovi máme taky v plánu vyrazit :-) hailliejade: je to výborný nápad, vtipný! Když to bude dobře uděláno, tak si myslím, že budou všichni koukat ;-) jen pozor abyste správně vybrali druh představení..komedie, tragédie..nic z toho mi k svatbě moc nesedí. Ale vlastně proč to tam vůbec psát, že? ;-)
Profilova fotka
no druh představení bych nechala na osudu, co nám nadělí :-) zkusím si s tím ještě nějak pohrát jinak holky ty oznámení na listech a na keramických destičkách jsou fakt super nápad, škoda že nebudu mít cestu na Jamajku 8-)
Profilova fotka
No to oznámení vypadalo fakt nádherně, ale nejlepší na tom bylo to, že nevěděli, jestli se to smí trhat, nebo ne. Takže v jednu hodinu v noci se jak lupiči plížili ke stromu a opatrně, neslyšně trhali. Když to natrhali, narvala si to nevěsta za triko, takže sice vypadala jako těhotná, ale tomu recepčnímu to pořád vrtalo hlavou. Takže pak radši chodila s vycpaným břichem. Ještě že tam byli už jen dva dny :-) a když přišli na letiště, měli nevětši strach, listy zahrabané pod oblečením a na rtech modlidby, aby je nechytli. fakt si oddechhli, když ten kufr donesli domů ;-) ale aspon mají vzpomínku, že...
Profilova fotka
tak ten adrenalin musel taky stát za to 8-)
Profilova fotka
vítám novou nevěstu :-) holky mi máme s oznámením pořád dilema...já nevím jaký. mám v albu teď 4 varianty, jedna vede.ale líbí se nějaké vám?
Profilova fotka
pell: mě se líbí to poslední :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?