22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
tak my tu jdem taky něco pořešit... a pak asi do hajan, z toho blbého počasí jsem hotová.
Profilova fotka
No neco se nahralo asi 20 fotek zbytek tam neni tak zitra budu muset zkusit znova. Resite jo? Tak reste jdu se okoupat a pujdu si cist - o vikendu jsem docetla a vcera jsem zacala cist Gejsu. Tak dobrou noc a zase zitra pa :-)
Profilova fotka
katy: my jsme přivezli akorát 2 - jeden plísňák co si vybral H. a jeden nějaký místní vyhlášený, jinak mi sýry moc nechutnaly nemám moc ráda aromatické, radši holandského typu a cenově to vůbec netuším, vím kolik stály ty co jsem koupili, ale tím, že si sýry kupuju spíš jenom krájené tak nemám představu kolik to stojí tady, ale ten vyhlášený 100/10 kdg taky přeju dobrou noc, přesunuju se směr koupelna a postel
Profilova fotka
jj tak dobrou noc :)
Profilova fotka
ahoj holky, přeju dobré ráno, já se ještě flákám doma, protože na školení stačí vyrážet až za hodinu, takové akce by se mi líbily i častěji :-)
Profilova fotka
ahojky, taktéž přeji pěkné ranko :-) tak dneska jsme Katy předběhly co? :-D Jija: no to se ti nedivím... jak je u vás? Tu hnusně, chladněji než včera, cca 10C, prší ]-(
Profilova fotka
pan: tady je taky docela hnusně, jsem si chtěla vzít sukni tak asi nic :-|
Profilova fotka
jija: no se ti fakt nedivím ! :-N já bych ještě spala, uplně vidím jak bych se zavrtala do peří
Profilova fotka
Ahoj holky, Jija: a chlebíček dostaneš taky :-D ? já taky chtěla dnes v sukni a nic šla jsem raději v kalhotech a kožené bundě na teploměr jsem nekoukala, ale myslím, že více než 8C nebude i v kožené bundě co mám takovou tenkou mi nebylo 2x horko. Pand: haha tak si to užij, že jsi mě předběhla ;-)
Profilova fotka
Pand: ty bys byla furt zavrtaná, myslím, že až dorazí Saly tak to potvrdí být zavrtaná :-D
Profilova fotka
pan: tak já jsem si říkala co všechno neudělám než půjdu, tak jsem alespoň umyla nádobí a našla si něco co jsem potřebovala katy: já beru taky kalhoty, svetr a sako, teploměr nemáme tak nevím kolik je a doufám že nezmrnu, akorát musím cestou do obchodu, protože jsem zjistila, že doma nemáme náplat a když chci polobotky tak abych pak došla domů a nemusela po rukách nebo naboso :-D
Profilova fotka
tak já vyrážím, čau
Článek se načítá
Profilova fotka
Jaja: nové botky? Kup si takové gelové křidélka do boty to se nalepí a nic netkalčí je to super :)
Profilova fotka
Ahoooj :-) Katy mám na tebe dotaz: na jakou masáž jsi byla v té regeneraci u Vítk.nádraží,kterou bys doporučila? mamka má narozky, tak bych jí něco takového dopřála :-)
Profilova fotka
Saly: já u Vítkovického nádraží nebyla, já byla u UANU, ale výborná je lávová jestli ji tam dělají, to bude chrochtat moc příjemné, chci jít zase brzy :) a taky jsme byla na medové detoxikační, aroma je celkem o ničem akorát tě hladí voňavým olejem, škoda peněz.
Profilova fotka
a tu medovou jsi byla kde? a ta lávová byla teda u uanu,ju? chci jich pro ni objednat více různých..
Profilova fotka
katy: jj to jsem celá já, věčný spáč... když jsem studovala, tak jsem chodila si po obídku vzdy lehnout... nasi se divili a říkali co budu delat az budu chodit do práce... no dá se to... ale víte jak :-D aspon o víkendech si to vynahrazuju pokud je možnost :-N saly: taky se přikláním k té masáži lávovými kameny... to ti je balzam na nerviky a celkovou pohodičku :-) medová je super, ale prý trochu bolí, k narozkám bych dala kameny.
Profilova fotka
http://www.masaze-bastinska.cz/ tak to jsem našla, máme to kousek od domu a ceny se mi zdá přijatelné, tak ji objednám klasickou, lávové a medovou ..tak pak poreferuji..tu paní znám, chodím s ní na nehty..prý je dobrá..tak uvidíme
Profilova fotka
Saly: ta lávová probíhá tak, že tě natřou voňavým teplým olejem a pak masírují nahřátými kameny, fakt bomba nic lepšího jsme zatím nezažila :-) a ta medová je že tě napjagá medíkem a masíruje a a ten měd tě čistí a detoxikuje taky moc fajn, tedy pokud nevadí, že jsi ulepená od medu, ale oni tě zam potom omyjí do čista, na ni jsem byla jak jsem byla KO bez energie a od tama šla jako vyměněná, na medovce jsem byla na UANu a lávové jsem měla na welnessu. Pand: tak je mi jasné, lidé mohou rumlouvat po obědě klikou, nadávají kde je úředník a ty zalomená :-D :-D :-D
Profilova fotka
Saly: pokud by mamce nevadilo někam cestovat tak u nás mají výborný výběr i nějaké masáže křišťály, aura, apod. je to Body and hair studio na Nádražní mají web tak mrkni.
Profilova fotka
Saly: zkusila bych tu havajsou nebo indickou. POřád jsem si myslela že havajská = lávové kameny, ale není to tak :-|
Profilova fotka
Tak jsem zpět, tak nakonec jsem jí koupila :-(po konzultaci s masérkou) 1/celkovou klasickou masáž 60min 2/ lávové kameny šíje a záda 3/Indická masáž hlavy K té medové mi řekla, že ji nedoporučuje jako dárek, že nemusí každému sedět a že jedna kúra nemá význam, že nejlepší je více po sobě..tak sem vzala tu indickou místo toho..šeky má udělané moc hezky, tak snad bude mamka spokojená :-) Pro těhotné nedělá nic, říkala, že to může spustit porod,že to prokrvuje a prý se vůbec nemají masírovat chodidla a mi miláček každý večer u telky masíruje nohy a pak se můžu divit, že se tam malý furt vrtí :-)
Profilova fotka
Saly: tak pak musíš říci jak byla mamka spokojena a hlavně jaké jsou ty indické :-)
Profilova fotka
říkala jsem, že mamka učí ve školce a ona mi ji doporučila..že to je perfektní proti migrénám a uvolnění šíjového svalstva, tak pak poreferuji.. dnes jsem poobědvala v IKEA za 29 kč, nevím co měli za akci, ale kuřecí prsa v omáčce a hranolky za takovou cenu, to jsem celkem mrkala.. ;-) a navíc to bylo dobré..
Profilova fotka
tak jsem zpátky, školení docela šlo a dostala jsem blok a sváču, na oběd jsem nezůstala, makala jsem do vědecké a pak jsme jeli s H. do baumaxu, koupit muškáty a truhlíky ať máme květinová okna saly: to se bude mamce určitě líbit hele když jsme u těch dárků máte někdo nějaký nápad co k 85? pan: já spím po obědě co jsem s H. a teď alespoň cestou domů ve vlaku :-D
Profilova fotka
já byla taky dneska v Baumaxu na kytičky :-) nakoupila jsem nějaké na chaťulu,ať je to tam veselejší a mamce nádhernou slunečnici v Ikea jen za 59 i se žlutým květináčem, vypadala pěkně efektně... K 85? Dárkový potravinový koš :-D :-D :-D co tak člověk asi v tom věku může potřebovat.... :-N
Profilova fotka
Ahoj holky, posledně jsme na roleticu s ženskými řešily co koupit jako dárek kamarádce k 50 - tinám, vůbec jsme se neznaly, ale skvěle pokecaly a dala jsme ženské tip s masáží čokoládovou nebo ze zeleného čaje a řáíkala, že super nápad, že to koupí. Jijo: 85 bude slavit žena nebo muž? něco vym,yslíme neboj. Saly: tak za 29 Kč? ty jo =-) my byli v IKEI v so šli jsme tam pro cykas (kvítko) a kořenky a nedonesli jsme domů ani jedno, zato kramstva za 600 Kč :-D ale na takové ty drobné hlupoty je to tam fajn a za hubičku a celkem i výběr.
Profilova fotka
:-) Dobré ráno :-) Katty: no to jo, já tam šla nakupovat sklinky a nádobí na chajdu..sklinka 9Kč, miska 7 Kč..takové ceny se mi zamlouvají, navíc je to moderní a na chatu k ohni to stačí...měla jsem zaplněnou půlku vozíku a stálo to "jen"340 :-)
Profilova fotka
Saly: no my nakupovali obdobně :-D akorát místo masa za 29 Kč jsme měli za 10 bezedný kelímek :-D
Profilova fotka
:-) já dnes zase mizím, jdu na plavko, dorazím až odpoledne na chvíli..tak tu dobře poklebe´tte,ať mám co dočítat..ahoooj

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?