22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Mam pustenou malou bambulu a zase zlobi ach jo. Mela bych na zitrek pripravit svacinky, kdo to bude ve 2 rano chystat ze?
Profilova fotka
Udelala sis ten puding?
Profilova fotka
jaká bambulka? jako TV? no to bych se ráno na to vykašlala... neudělala.. drbu se tu se zaclonama
Profilova fotka
Mates je bambula mala :) a říká si koblížku nebo kobli :-D
Profilova fotka
aháá hi hi .. tak to jo.. :-D :-D :-D a když zlobí, to jako dělá co prosím tebe?
Profilova fotka
no litá ti na hlavu, zlobí a dělá naschvály, když s zlobíš tak tím tuplem to dělá.
Profilova fotka
Talk pro dnesek se loucim jdu udelat na rano svacinky a supajda na kute, zitra me ceka velky a narocny den. tak papa a dobrou noc.
Profilova fotka
no to je ale potvůrka !!! :-D jasně, měj se krásně , dobrou a užijte si to tam ;) a opatrujte se ;-) papa
Profilova fotka
ahoj holky, tak už jsme zpátky a bylo to super, sice jsme neprošli to co jsem nejvíc chtěla, protože jsme neměli čas na to zajít si do muzea, ale stihli jsme toho hrozně moc v úterý jsme byli u rýnského vodopádu, pak zürich a lucern, ve středu hrad chaute de ville (snad to píšu dobře), ve čtvrtek vláčkami do zermatu a na výhled na matternhorn, v pátek zase vláčkama na jungfrau, výhled byl super a všude spousta krásného sněhu a včera grundenwald, frisbourk, bern a basilej, počasí nám přálo akorát včera večer v basileji šílený slejvák, ale to už bylo poslední město, a akorát když jsme šli v bernu na medvědy tak jsme zjistili, že nám před10 dny chcípnul poslední medvěd :-| katy: jak bylo na medvědí soutězce? Lun: se někdo má, když má hodně dítě ;-) saly: doufám že jsi nepotkala ve Varech moji tchýni :-D :-D :-D pan: odložený start na pračce nemám a ani bych ho nezkoušela, protože tam není tolik hodin, kolik bych potřebovala (alespoň co jsme viděla) potřebovala bych tak 12 aby bylo prádlo když dojdu z práce, což mi připomíná, že zrovna peru :-D
Profilova fotka
jija: tak to je fajn, že jste si to tak pěkně užili :-) už se těším na fotečky... teda aspon v tom albu no :-D no já jsem to dala na 11hod a v pohodě ;-) takže 12hod tam je taky určo... myslím že tam je 24hod ;-) takže máme asi dobrou pračku :-N katy: tak co, proběhlo kočárkování s Lin? Nebo jste se domlouvaly na jindy? Já už nějako ztrácím přehled. a jak jinak se máte skoro po prodlouženém víkendíčkU?
Profilova fotka
pan: tak to máš fakt nějakou dobrou pračku, na pračce u našich je akorát 3 a 6 hodin. tak já na to zatím využívám H. dám prádlo do pračky a prášek a řeknu ať to zapne až příjde z práce a je to vypráno když dorazím ;-) fotky snad budou, ale zatím ještě nejsou vyvolané ani filmy, zítra by je měl H. odnést nechat vyvolat a do konce týdne budou :-) co Ty a prodloužený víkend?
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravim vas po vikendu . Ja bya scely vikend doma a nebo u nasich na zahrade. Uzivala jsem si slunicka. A dneska uz od rana . Tak co srazek ??? Kdy neco podnikneme ?? me to tento tyden vubec nevyhovuje ale ten dalsi uz by to slo . Bude hodne volneji ??
Článek se načítá
Profilova fotka
lin: no cestovatelky už jsou zpátky tak to určo vyjde ;-) si myslím, ovšem nemůžu mluvit za ostatní, že? :-D jija: tak to máš fajn, když chodí dříve domů z práce než ty... no tak to mám asi dobrou pračku... ale Katy by mohla potvrdit, že jsou i lepší... a i lepší ledničky.. to bys koukala! :-N
Profilova fotka
vasha: dodatecne vsechno nejlepšííííí k Tvým krásným narozeninám, hlavně hodně zdravíčka, štěstíčka.. hlavně při hledání práce či tvorby miminka .. no zkrátka jen a jen to nej a at se ti splní všechna přání.
Profilova fotka
dobré ranko kočandy :-) vítám při pondělku.. tak tu celou noc pršelo i ráno, ale jak jsem šla do práce, tak suchou nohou, ale pod mrakem je a je příjemně 15C... teda na bundu :-D jdu snídat
Profilova fotka
Ahopj holky, zdravím při po. Já se měla o víkendu super, na medvědí soutěžzce bomba fakt to stálo za to, ale je to dost náročné, hlavně tedy ta cesta, výstup byl pro mě celkem OK i když tak náročné, ale dala sjem to, hodně lidí to před koncem vzdávalo a vracelo se, my jako kamzíci vyšpljhali po sklalách a odměnou nám byl úžasný výhled, vše zdokumentováno, ale včera zradila technika a net tak snad dnes :-) V so relax a včera zážitek ... :-D Ráno jsem se rozhodla, že konečně uklidím bordelárnu, bylo to nadlidský výkon musela jsme si to rozdělit, hic jak prase už od rána a tak jsem makala jen v kalhotkách a podprdě a všude otevřená okna, už mám uklizeno, jsem na sebe pyšná a jdu pro vysavač že to tak prvně ten prach vysaji a průvanem se mi zaklaply dveře od pokoje a jaksi byla pokažená klika tak mi to nešlo otevřít! Prvně jsme klela o 106, Mates začal hlasitě v OP vřískat, jako by mi chtěl přivolat pomoc. Pak jsme uvažovala čím to otevřu, chytrák jsme už vše uklidila, dokonce i kabelku, kterou tam normálně mývám a v které byli klíče od bytu i mobil že a tak uvažuji, že rozbiji sklo ve dveřích,ale bylo mi to líto. Tak pak jsem zkoušela přes okno klepat na okno sousedky ať mi podá šroubovák, tím by to možná šlo,ale neslyšela, pak šel dole nějaká klučina tak jsme na něj volala, zda by na ní cinknul a baba doma nebyla, tak na mě pak volal do okna, že jde pro Pechance že je hasič a vyprostí mě. Já rychle na sebe natáhla zaprášené špinavé tílko po P. co jsem tam nechala na utření parapetů (ještě že tak) :-D a hasič mě vyproštoval, jsem mu říkala, ať na to kašle, že mi poničí dveře že jsou bezpečností a on hned jste zamknutá máte klíč ve dveřích a já že ne a on že to půjde a nic neporuší a tak se dostal do bytu a otevřel mě – no trapas jak prase a já ještě polonahatá :-D dnes mu musím zajít koupit flašku a klučinovi bonbonku ach jo, ale jinak pokoj prokoukl :-D a to je hlavní. Kdyby hasič nebyl doma tak bych asi ve finále to sklo rozbila, bych tam neseděla do 18,30! Takže rada na úklid jen s mobilem, klíči od bytu a šroubovákem :-D Jinak Vashi taky přeji vše nej k narozeninám :-)
Profilova fotka
Ahoj, taky se hlásím zpět z dovky :-) stále jsme 2 v 1, takže změna stavu neproběhla :-) měli jsme se výborně, strašně moc jsme toho stihli projezdit a prochodit,tak mám nohy jak báně, doufám, že to splajskne :-( počasí vyšlo, ubytko krásné,tak jsem moooc spokojená sposlední dovkou ve dvou..jo a mám od pondělí zas 2 kila nahoře, ale je fakt, že tentokkrát bohužel vím z čeho :-D :-D
Profilova fotka
Saly: ale copak že by šmakovalo? :-D
Profilova fotka
katy: no ty máš ale věci :-N saly: tak to je taky fajn, že jste si to tak užili ;-)
Profilova fotka
tak já jdu na obídek, taky si nechte chutnat.
Profilova fotka
Pnad: to víš, abych se doma nenudila :-D :-D :-D Už tak brzy na oběd?
Profilova fotka
no klasicky... to víš, než někam dojdeš, než ti to přinesou :-D ale ted jsme si s kolegyní moc nepochutnaly... bylo to nějaké přesolené :-( tak jsem si po cestě koupila špičku - na chuť. :-N
Profilova fotka
Je fakt, že 2 teplá jídla denně s polívkou je na můj pupek dost :-) nasadila jsem jablkovo mrkvovou dietu, tak uvidíme.. ;-)
Profilova fotka
saly: z extrémů do extrémů jo? :-D nezapomen na to, že aby se ti vstřebal vitamin k mrkvi je důležitý tuk !!!
Profilova fotka
:-) jo ale nezapomeň, že v těhu vitamíny z mrkve nesmíš!! takže právě bez tuku ;-) poškozuje vývoj zraku..vůbec se A čko nedoporučuje,spíš úplně vynechat... :-) tak pa, jdu si nakoupit mrkev :-) a pak jdu cvičit a plavat :-)
Profilova fotka
Holky vy jste odborncie na výživu :-D pand: tak jedna trápí žaludek k prasknutí, druhá dělá z ledvin rozinky :-D
Profilova fotka
saly: nesmíš a ty ji papáš? katy: ted ti nerozumím... jsem už asi KO.. při tom ured.dnu a debilním počasí.
Profilova fotka
Pand: reaguji na to tvé přesolené jídlo, ledviny z něj asi radost neměly! A Saly tam nedává ten tuk ;-)
Profilova fotka
Ahojky je tu někdo?
Profilova fotka
ahoj holky, katy: koukám, že jsi taky šikulka ;-) já se naštěstí na balkoně zabouchnout nemůžu (nemáme) a skoro ze všech oken jde vyskočit ven :-) saly: to jsem ani nevěděla, že v těhotenství se tolik věcí nesmí, to si určitě všechno nezapamatuju tak jsem přišla dneska po týdnu do práce a hned mi šéf řekl, že zítra mám školení, je to v ostravě takže super, bude to trvat asi jenom 5 hodin a nebudu muset daleko domů :-) dneska to byl ale liják, H, mi volal, že pro mě přijede na nádraží abych moc nezmokla a dneska jsem mu objednala dort k narozkám tak doufám že mu bude chutnat

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?