22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Saly: a s kým bych tak klebetila když jdeš plavat a Pand je kdoví kde a zbytejk nemá nějako čas? :-( takže pěkně zaplav a pak písni nebudu přeci držet bobříka mlčení celý den :-D
Profilova fotka
Tak včera se konečně povedlo stáhnout fotky z Medvědí soutězky: http://katy0007.rajce.idnes.cz/Medved...
Profilova fotka
Dneska tu toho asi moc nenakecáme, jdu jen na skok, za chvíli přijede M. z Prahy,tak se mu budu věnovat a pak máme tu mamčinu oslavu :-) ale zítra bych tu být měla.. jdu mrknout na fotky... jo a ten podnájem mi nedopadl,nechci je neposlali včas ani první část kauce...tak jsem se na to vyprdla..tak Pan pokud o někom víš, tak šup s ním...
Profilova fotka
Katty super fotky, alemě by odvezli nohama na před :-D :-D když vidím žebříčky,lavičky a podemnou nic, tak mi to nedělá 2x dobře :-| ale výhled nádherný.Fotky kvalitní..co máte za foťák? Ně´jaký ultrazoom?
Profilova fotka
Ahoj holky. Teda Katy , no krasne fotecky. Me by taky Saly asi odvezli s tebou . ja to teda nemusim vubec. Zvladnu to ale mam vb kalhotach !!
Profilova fotka
saly: jéééé tam je i ta čoko masáž :-) tak na tu bych šla taky :-) no já jsem ti říkala o té medové... tak jsem měla pravdu.. ono ne každému to sedí, slyšela jsem, že jak tě to detoxikuje, tak že to může být i nepříjemné... ale taky záleží, jak kdo má posunutý práh bolestivosti. Ale jako dárek bych to taky raději nedala. Vybrala jsi moc dobře :-) a je fajn, že dokážou tak pěkně poradit. Určo se ji to bude líbit, je to fajn dárek. katy: no tak nějak - s tou klikou :-D zrovna prohlížím fotečky :-) no náááádherná příroda, super adrenalin, pěkné kytičky a ještěrka nebo co to bylo... a tam jako byl ještě někde sníh??? přimomíná mi to Adršpach, tam jsi byla? jija: přesně tak jak říká Saly ;-) šla bych do potrav.koše, něco slaného,sladkého,vinko nebo co ten dotyčný event.pije,kafe... atd. A vlastně jak říká správně Katy... dle toho zda to je žena či muž. jinak my dnes měli dovču, zařizovali jsme a přihlašovali našeho žluťáska :-) přeji pěkný večer.
Profilova fotka
ahojky holky, Katy: no super fotečky:-). ale teda taky se přidávám k Lin a Saly, nic pro mě, nesnáším dřevěné žebříky,lana atd,jak se to s tebou houpe a podemnou voda nebo nic, brrr, tam bych nevlezla :-S , ale super, že sis to užila.:-) My kupili kámošce ke třicetinám čoko-medovou masáž,tak jsem zvědavá co na to bude říkat. Pand: ještě k tomu očkování - o očkování ti říká dětská doktorka a taky je to snad v každé knížce o dětech jakým projdou očkováním. Malý byl naštěstí v pohodě, žádná změna nálady, teplota, nic. ALe teďka je poslední týden nějaký v noci nespavý, přes den furt mrčí, chce se chovat, pořád s tebou blbnout, nosit na rukách - jsem celkem unavená. doufám,že to brzy přejde,jinak budu mít ruce jak opice vytahané :-D Mějte se tu krásně, jak bude zas chvilička, tak na vás mrknu Vasha: DODATEČNĚ VŠE NEJ K NAROZENINÁM. PROSTĚ NESTÍHÁM,TAK SE OMLOUVÁM. PŘEJI HODNĚ LÁSKY, ZDRAVÍČKA, ŠTĚSTÍČKA ........
Profilova fotka
ahoj holky, tak potravinový koš mě taky napadl a tím to skočilo, tak jsem si říkala, jestli máte lepší nápady a bylo by to pro dědu, dneska jsem viděla ve výprodeji knihy 1000 nejkrásnějších míst, tak jsem si říkala, že to by možná šlo, má to docela rád saly: jé já chci taky slunečnici, asi budu muset zajít na nákupy, my máme akorát v oknech od včerejška muškáty katy: super fotky
Profilova fotka
Ahoj holky, tak žebříky byli ještě OK, ale potom po těch kamenech se škrábat a být opatrný, aby noha neuklouzla a nezlomila se nebo ses někde neskulil trošku sjem strach měla a hlavně jsi dala 4-5 kamenů a musela jsi vydýchat jak to bylo náročné. Saly: foťák mám Panasonic Lumix. Zoom má hodně slušný, když nevidím co v dáli je za flek, přitáhnu a hnedka vidím - vrak lodi to bylo v Řec,ku takže já mám foťák a dalekohled 2 v 1 :-D Pand: nebyla ještě, ale až bude auto tak pocestuji hodně, pořádně mu protáhnu nožky :) Holky co tebn srazík?
Profilova fotka
Ahojky: :-) Tak mamka mi z dárku připadala nadšená, akorát jsem si všimla, že ji zarazila ta indická masáž hlavy :-D :-D tak jsem zvědavá co na to pak bude říkat...dobře jsme se napapkali,tak jsem spala dnes jak dudek..včera jsem byla v noci sama a asi nějak působí psychika nebo co, ale když nemám M.po ruce, tak vůbec nespím a furt se kontroluju jestli už nerodím :-D Katty: Panasonic Lumix jsme měli s manželem, ale zůstal mu, tak teď fotíme nějakým Sony a ten má 16+7 x zoom, tak to už nemá chybu, já mám ale pro potěchu tu novou Digi zrcadlovku..to mě baví to je něco úplně jiného.. :-) Já už jsem si taky zajistila dětskou doktorku, malý bude chodit k mojí dětské, se kterou jsem vycházela perfektně, tak to jsem moc ráda, že mi ho vezme a ještě to mám kousek.. A ten srazík jste chtěly realizovat přes týden nebo oo víkendu?já ty víkendy jsem totiž většinou mimo..
Profilova fotka
Saly: mě je to celekm jedno,a le Lun psala že spíše o víkendu, kvůli malému. A co ten podnájemník? tak jsi z něj byla nadšená? To nemáš nějak ošetřeno s RK? Nebo sis ho našla sama?
Profilova fotka
O víkendu se nepřipojím, ale přes týden určo jo... Nadšená? Vždyť jsem psala, že na mě nepůsobili nijak extra..je že říkali, že mají na vše dost peněz..ale skutečnost byla jiná, chtěli si na vše vzít půjčku, kterou jim neschválili,takže jsem okamžitě couvla..lepí dluh dluhem..psala jsem ti že rK ti nezaručuje nic, jen dovedou klienty..a ty si s nima uzavřeš svoji smlouvu..realitka tam pak už vůbec nefiguruje, skásne od nich jen poplatek za zprostředkování, ale to jde zas mimo mě..
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky. No srazik na ten uz se tesim !!! Me je taky jedno jestli je to pres tyden nebo o vikendu takze se prizpusobim. LUN : Mala taky nemela zadnou zmenu nalady a teploty . A po deseti desch po ockovani delala to saem co maly. jenze to zacina vypadat ze je spise nevrla ze zoubku , neji , v noci se co hodinu budi , takze jsem taky dost vyrizena. Ale da se to :-) Saly : Tak jsem se byla podivat na nove sestinedeli a parada . MYslim ze ted uz se ti socialky musi libit :-)
Profilova fotka
Saly: tak to já komunikovala s RK a jelikož máme zajímavý byt tak jsou ochotni ho vzít na x let do své správy a pronajímat, když tam nikdo nebude přesto budou penízky chodit, když někdo něco zničí, oni to na své náklady opraví, koupí, ale zatím jsme si neplácli nechala jsem to otevřené. Tak takové kunšafty bych nebrala ani náhodou. Ahoj Lin: problém nemáš, ale mě jsi dala v ne košem ;-(
Profilova fotka
Je ja cekala ze se ozves ??? Ja jsem myselela ze das vedet jestli budes moct a ty jsi nepsala, tak jsem myslela ze nemuzes :-(( Tak ja to spatne zase pochopilůa. To je des se mnou . Ja se asi pujdu lecit !!
Profilova fotka
Lin: no já taky čekala, že dáš, vědět, ale neozývalal ses tak jsem tě nechtěla nahánět, máš toho teď až nad hlavu a tak hezké počasí bylo! no tak snad do třetice se povede :-D ale tento víkend jsem busy ;-)
Profilova fotka
Lin: právě jsem se chtěla zeptat,jestli nevíš jak pokračují...tak už normálně přijímají pacientky,jo? a socky jsou pořád dohromady nebo to vymysleli nějak u těch pokojů? Katty: já si to chci řídit sama, jí RK moc nevěřím a hlavně, pokud bych nutně ten byt potřebovala třeba prodat, tak chci si ponechat to právo a nezavazovat se..takže zůstanu jen ať mi dohodí klienty a že si vyberu. Proč chce Lun ten srazík v týdnu? že chodí malý brzy spinkat? Můžeme to udělat třeba tak, že ty kkteré můžou se sejdou dříve a ostatní dorazí..stejně jsme buď na mateřské nebo na pracáku :-) tak asi se jedná o tebe Katty a JIju,ne? a v kolik můžete nejdříve? Můžeme to udělat třeba v Porubě a já klidně hodím pak Lun s malým autem domů..no nějak to vymyslíme..
Profilova fotka
Jasne Katy tak pak se domluvime az budes mit cas . Saly : Jo je to porad jako by pro pokoje . Ale jsou nadherne . Jeste stihni prohlidku . Nebo se muzeme domluvit ze se domluvime a prijdes se podivat na sestinedeli bez prohlidky jenom my dve tam zajdeme . Muzu to tak domluvit v praci . Aspon tam pak budes mit protekci , kdyz budou vedet ze prijdes jako moje znama . Muzeme se domluvit ze te provedu po tom sestinedeli pokud budes chtit ??
Profilova fotka
Lin, já už bych to nedramatizovala..díky za nabídku,ale už jsem rozhodnuta jet do Poruby.Chodím tam i na ten předporodní kurz, co zase vedou tamní PA, tak se tam celkem těším.Navíc tam rodí v této době hodně holek z kurzu a žádné negativní věci jsem neslyšela.Vítkovice si nechám do zálohy v případě stop stavu,ale když je teď už otevřeli, tak snad nával v Porubě nebude..To že jsou nové socky mě uklidnilo,aspoň nebudu na nervy, kdybych tam musela :-) Je ale zajímavé, že čím víc se to blíží, tím víc je mi fakt jedno, kde to bude..zrovna peru malilinkaté věcičky,tak toho mám plný byt je to celkem srandovní :-)
Profilova fotka
saly: jo kvůli malému, no mě to je jedno, já knčím v 15,30. My byt prodávat nechceme a můžeš tu smlouvu s nimi dát na rok a pak prodlužovat, ale jak jsme pochopila toto chtějí jen u některých bytů ne u všech.
Profilova fotka
tak jestli jen na rok, tak to je v pohodě..já bych to na dýl nedala...tak pokud to tak jde, tak to ber a nemusíš se starat..já ho teda taky prodávat nechci, ale nevím ještě jak dopadne M.s tím rozvodem,dnes údajně obdržel dohodu od své manželky a jen mi napsal, že jdou sporem,že na to nepřistoupí, tak uvidíme jak vše dopadne..
Profilova fotka
Katty teď mi volala ějaká realitka a nabízela mi taky tuto formu spolupráce"správu"tomu říkali, že si navýší nájem o pět set a že to tam budou chodit jednou msíčně kontrolovat..zítra mi někoho přivedou, tak jsem zvědavá
Profilova fotka
Proč sporem? Vždy jde řešit vše dohodou. Co je to za RK?
Profilova fotka
Všechno bohužel nejde vyřešit dohodou, má přehnané majetkové požadavky na které nemá nárok a chce ho jen dotlačit do dohody, ale to se mu nevyplatí, sporem ušetří spoustu peněz a zas tak na tu svatbu už te´d nespěcháme..pod nátlakem jednat nebude..spor zas tak nevadí.Oni tě rozvedou a do tří let musíte vyřešit majetek..jen, že nejsi prostě rozvedená na první stání..přece jí nedá všechno, to by byl blbec, navíc když bylo před svatbou skoro všechno jeho..to není moc výhodná dohoda :-( RK název si nepamatuju, budu vědět zítra, bylo to nějaké dlouhé..více slov..
Profilova fotka
Tak zase si myslím, že by měl být férový je to přeci i jeho dítě ne? Ale nebudu do toho vrtat je to jeho a její záležitost.
Profilova fotka
Férový si myslím je, když ji nabízí peníze na byt,ne? ale nechat se vydírat dítětem se mi zdá trochu nefér od ní... si představ, že by ti tvoji rodiče našetřili na byt a ty ho necháš celý vybavený (všechno bylo jeho, ona přišla s holým zadkem) svému muži, od kterého chceš odejít pže tě sere? A půjdeš na dlažbu, resp.k někomu do bytu, kt.tě může vyhodit úplně stejně? to by byl vůl a ani rodiče s tím samozřejmě nesouhlasí...vždycky je dobré si to vstáhnout na sebe, jestli by ses tak taky zachovala.. a jinak kdyby bydleli v podnájmu, tak se sebere ze dne na den a půjde..a nikdo to neřeší, jenže byt je jeho, tak si dělá každý zuby..já stojím pochopitelně na jeho straně :-D a navíc ona pochází z bohaté rodiny.peníze na drahého právníka mají, tak a´t ji konečně něco dají rodiče..nikdy nic ani utěrku do bytu..a teď chce všechno..no to mi nepřijde fér, d´tě nedítě..se mnou už taky čeká, takže nemá malá nárok na třetinu ale už bohužel jen na pětinu..no uvidíme jak to dopadne..já jsem ráda, že už mám svůj za sebou :-) :-) :-)
Profilova fotka
Nebudu to komentovat jak jsem řekla je to jeho a její záležitost a ani ty ani rodiče by se do toho neměli plést, i když je pochopitelné že zastáváte jisté názory a jste oporou svému dítěti/partnerovi. ;-)
Profilova fotka
Tak pro dnešek papa mizík ke kadeřnici :-)
Profilova fotka
já se do toho nepletu,to by se mi mohlo vymstít..já jen komentuju..stejně jí dá co bude chtít on..jen.že se teda letos asi nevdám.. :-( to byla podstata ;-) tak fič, ať jsi kočena,já půjdu za měsíc zas na melír...ať jsem hezká na tu svatbu a do porodky :-D ahoooj
Profilova fotka
ahojky holky, já v poslední době nic nestíhám, furt zařizuju a běhám po úřadech ,to je děs ]-( lun: no třeba si na to zvykl a ted už nechce jinak :-D bacha na to ;) katy: no tak o tom nepochybuji, auto když máš nemůže ti furt stát před domem ;-) tak to dorazíte i do Phy ne? ;-) no tak to je hodně zajímavá nabídka od RK... jen aby to byla i zkušenost, víš jak. saly: proč to mamku zarazilo? jinak já myslela, že jsi s těma podnájemníkama byla docela spokojená a měla jsi radost, že už je máš :-N tak já to ted nechápu... ty jednou napises, že to pres RK nechceš a pak že se s něma domluvíš.. nějak se v tom začínám ztrácet :-D asi jsem už unavená :-N no ohledně toho dělení to se jedná až při dědění ne? Ale ne u rozvodu si myslím. Není to lehká záležitost, snad to dobře dopadne ku prospěchu všech.To ona má tak přehnané požadavky? Noo zase to ber z její strany... kdybys ty zůstala s děckem sama, tak chceš mít to dítě taky zaopatřené ;-) Ale jak píše Katy, nebudem se do toho montovat, je to jejich věc, ty a rodiče můžete být max oporou, hlavně at to už máte za sebou, není to nic příjemného :-| držím palce !!! tak já si jdu dát sprchu at se trochu vzpamatuju, byl to náročný skoro týden.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?