22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Ahoj Jijo: já se nezabouchla na balkoně! ale v pokoji. :-D Kde máte to školení v OV? Tak povídej a přeháněj jaký byl Švajc? Kde jste byli ubytování a jaká byla průdkyně/dce?
Profilova fotka
aha, no já jsem trouba :-D ale naštěstí z pokoje taky vyskočím :-D v hotelu Harmony u futura švýcarsko bylo super a úplně nejlepší byl Racklet - sýr se nechal rozpustit teplem, seškrábnul se na talíř a snědl se s bramborou :-), ubytování jsme byli celou dobu ve stejném hotelu ve výšce asi 2000 m, nebylo to žádné vyhlášené středisko, ale to neva, průvodce byl fajn, hodně toho věděl nejen o to co tam je, ale i o tom jak se tam žije a tak, ale jinak na nás hodně hektické, takže příště zase sami, ale chtěli jsme vědět co tam všechno je a co je nejzajímavější tak to nám dalo hodně
Profilova fotka
Takže ubytko žádná F1? A vy jste to měli s jídlem nebo jste to okošztovali někde v hospůdce? A počasí vám vyšlo? kdy budeš mít fotky?
Profilova fotka
bylo to s polopenzí, ta byla super, předkrm-hlavní jídlo-zákusek, ale ten sýr jsme zkoušeli v restauraci, chtěli jsme zkusit i fondy, ale ty zrovna neměli počasí bylo super, pršelo nám až poslení den a poslední město, jinak i na triko s krátkým a sluníčko fotky budou někdy koncem tohoto týdne, ale to já budu zase v Praze a příští týden bych je mohla zkusit naskenovat, ale nic neslibuju
Profilova fotka
No a nevezmeš je na srazík?
Profilova fotka
jo na srazík jo, kdy bude? já to mám teď nějak moc, tento víkend jsem pryč a v nedělí H. narozky a příští sobotu jedem do vídně a další víkend budem mít výročí ;-) ale v týdnu by to možná šlo, zatím vůbec nevím
Profilova fotka
přeji pěkný večer :-) katy: jo ahááá no vidíš to :-D asi budem muset změnit lokál .. s tím jídlem. jija: jééé kdy budeš v Pze? Zdržíš se? když jo.. fotky sebou ;-) jejda.. to už bude za chvilu výročí co? Budete si něco dávat? My jak furt kupujem něco do bytu, tak to asi moc řešit nebudem, já dostanu kytku a zajdem někam na véču a asi hotovo.
Profilova fotka
tak je třeba zkusit hodit nějaké datum, já nmůžu jak přes týden, tak i někdy o víkendu. Lun říkala, že raději víkend kvůli malému.
Profilova fotka
tak nahazujte, nahazujte :-D už jste jedly?
Profilova fotka
pan: bohužel v Praze se moc nezdržím :-( snad příště já jsem koupila H. zájezd do vídně na jeden den, něco přes 500 na osobu, dám mu to už teď v neděli, protože je to týden před výročím a aby to stihl vstřebat katy: co příští úterý nebo čtvrtek, dál nějak nejsem zatím schopna nic říct jdu na víno (chardoney) :-)
Profilova fotka
Jija: ut nemůžu chodím cvičit čt by se dal. Pand: už dávno dělali jsme si krupici, ale před chvíli jsme měla chuť na slané tak jsem si tak light polizovala svou domácí bulharku a chuťové pohárky jsme uspokojila :-D
Profilova fotka
jija: to je škoda :-| to říkáš pořád :-D kdy jdes na vino? katy: tak krupici a pak bulharku jo? :-D no já si ted ohřívám na páře brokolici
Článek se načítá
Profilova fotka
Tu jsem dnes měla na oběd a krupice byla kolem 17 hod. bulharka před cca 30-45 min. neboj zase tak divoce nekombinuji :-D
Profilova fotka
tak to jo :-D a kde se nám ztratila Jija? Nebo že by šla žehlit?
Profilova fotka
Myslim ze si dava do sosacku, psala ze jde na vinko ne? ;-)
Profilova fotka
jitka bumbá víno :-D, pan, vína máme dost nikam na něho nemusíme :-) katy: uvidíme co na to holky, jinak to vymyslíme někdy jindy krupici bych si dala taky, zrovna u oběda jsem si na ni vzpomněla, že bych si dala, budu to muset doma nadhodit
Profilova fotka
katy: no jo máš recht jak tak sleduju :-D jija: no to se někdo má.. něco slavíš, nebo jen tak pro náladičku a pohodičku ? nějaký sýr by se k tomu hodil taky ;-) mnam.. jdu na brokolici. ja bych si dala krupici ale tu rýžovou.
Profilova fotka
Jija: no my si dali po strasne dlouhe dobe a byla suuper i s kravickovym pravym masilkem :-p ale s nastrouhaným perníkem by byla lepší :-( Já jsme taky dnes donesla víno a dala bych si ale sama pro sebe otevírat asi nebud. Ale strik bych si fakt dala!
Profilova fotka
pan: jen tak, no sýr máme nějaký ze švýcarska, ale ten teď otvírat nebudu, apíš jsem uvažovala že jsem viděla ve skříňce telku ;-) :-D
Profilova fotka
no vy děláte holky chutě... tak si dej s Jijou ;) at v tom nejsi sama.. takový mejdan po netu.. no proč ne?
Profilova fotka
Mejdan po netu? To ještě neznám :-D nebo alespoň černý kozlík kdyby byl. Ach jo nic takového nemám a tvrdé nechci.
Profilova fotka
Jijo: a jaké sýry jste ochutnali a jaké jste dovezli? A jak vychází cenově?
Profilova fotka
jééé černý kozlík, to bych si taky dala říct.. :-)
Profilova fotka
no ale ja ho nemam ;-( ;-( ;-(
Profilova fotka
hmm tak to teda bude mejdan, panečku.. co fotky?
Profilova fotka
No pockej stahuji se uz 85% nevim co je to take pomale, ze by vsichni chteli vkladat fotky z medvěda? :-D
Profilova fotka
a nebo je máš takové velké.. ale to je asi blbost co?
Profilova fotka
velke nebudou mam dost plnou kartu tak je to 100% v mensim rozliseni na Pobalti, Rusko a Finsko si koupim jeste jednu at muzu fotit na max. rozliseni :-)
Profilova fotka
no dnes asi z fotek nic nebude haze mi to nejakou chybu a nebudu tu sedet cekly vecer
Profilova fotka
tak to pak nebude mít chybu ;-) tak to je škoda, tak snad se to brzo podaří... už se nemůžu totiž dočkat..

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?