22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Lun: je je to 1 rázová akce odjezd z OV ve 3 ráno.ale myslím, že to bude stát za to! Vasha: no je to možné, že to budeš m¨ít neomezeně po dobu 1 měšíce. Pand: tak pa a dobrou noc ať tě blechy kušou celou noc :-D
Profilova fotka
HOlky, už jste viděly Nestydu s Macháčkem? Manža na to právě kouká a nehorázně se řehtá :-D :-D :-D
Profilova fotka
Vash: nooo, aspoň shodím přebytečná kila:-D Kat: určitě to bude stát za to:-). kamarádi byli teďka přesně nevím kde, myslím slovinsko? taky na něčem takovém a přijeli nadšení a spokojení.
Profilova fotka
Tak asi ani to Bartkowo v PL mělo by to být sice jezero někde za Krakowem ale bez auta? I když P. říkal, že to má být u Warszawy tak nevím, ale mě to na googlu našlo jen u Krakowa tak to asi poplet, ale lázně jsou lázně? Vstupy tam budeme mít zadara :-p
Profilova fotka
Tak Nestydu jsem ještě neviděla......
Profilova fotka
Kat: máš recht, lázně jsou lázně, vstupy zadara, co víc si přát :-D :-D
Profilova fotka
Katy: neboj, určitě to bude fajn!!!
Profilova fotka
jo a ještě jsme tě nepochválila za krásné zhrnutí našich narozenin. se musím podívat,zda jsem něco neprošvihla :-N
Profilova fotka
Já taky Nestydu neviděla! Lun: Slovinsko je nádherné taky jsme tam byla kdysi dávno jak jsme jeli s našima do CHorvatskla jsem tam na pár sdní zůstali a toulali se tam A co chceš hubnout jsme si nevšimla, že by ses po těhu nějak zakulatila!
Profilova fotka
áááááá, tak 9. a 19. se musím připojit:-) Kat: zakulacená jsem ještě od porodu :-D
Profilova fotka
jojo, musíme za ty narozky Katy pochválit před nastoupenou jednotkou!!!!!!!!!!!!!!!!
Profilova fotka
Lun: neprošvihla, taky jsem na číhajdě :-D Ale prd jsi zakulacena, aleda tak záda, ale to jsme si nevšimla :-D :-D :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
číháš číháš,jo?? no ještě že jsme mrkla, bych to prošvihla. tak záda mám kulaté od malička:-D:-D, ale po porodu mi zůstal velký zadek,nohy a trochu povislé břicho a ne a ne se donutit cvičit :-p
Profilova fotka
Tak si číhejte, no hold zase bude někdo o rok starší :-D
Profilova fotka
a Vasha je první na ráně:-D
Profilova fotka
no nic holky, já jdu asi spát, žehlení už teda prdím, ale jdu odpočívat do postele, papa a dobrou noc
Profilova fotka
LUn: s tím cvičením nepřeháněj. Já se nemůžu přinutit sama. A to momentálně k ničemu. Ještě mám 3 nevybalené krabice s věcma z práce a pořád leží a já na to kašlu. Nějak nemám náladu se v tom přehrabovat :-|
Profilova fotka
Holky tak já se taky loučím, už mi přišel chlop z práce. A vyhráli lázně , které máme zamluveny :) tak papa a dobrou noc
Profilova fotka
Vash: kašli na krabice, však oni nezdrhnou:-D
Profilova fotka
Kat: tak super, že to máte domluveno,. papá ja už taky letím do hajan
Profilova fotka
Katy: tak dobrou noc!!! A zítra, ať ti to rychle uteče v práci. LUn: já vím. Včera jsem například měla den "pána Prstenů: kámoš mi půjčil DVD všech 3 dílů, ale rozšířenou verzi. Každý díl má o půl hodiny víc a konečně jsem pochopila některé situace.
Profilova fotka
Hm, tak já jdu hrát... když jdete spát... Ozvu se až v pondělí, zítra budu mít napilno... tak krásný víkend, kočky!!!!!!!!!!!!!!
Profilova fotka
Ahoj holky, tak konečně krásné počasí co? KLepu na dřevo, abych to nezakřikla :-)
Profilova fotka
ahojky holky a dobré ranko :-) zdravím při malém pátku :-) no vy jste včera ještě krásně pokecaly :-) tady se někomu nechtělo spát :-D tak tu moc krásně není, tak Katy klepej klepej na to dřevo :-D nebo zítra tam máte co my dnes hi hi ... ale třeba se to vybere... říká se, že rozhoduje 9hod nebo 11hod? no aspon nefouká, tak dám prádlo ven.
Profilova fotka
No zítra musí být krásně hlavně v Rakousku na medvědovi si nedovedu představit že prší, i když jako nepromokavé bundy bereme! Ale vy byste neměly ty krásné jasné fotky a pak bvych náhodou musela jet zase :-D Pand: vůbec netuším zda 9/11 hod. jinak už do růžova? Vypadá to že dnes tu budeme samy, Lin s Lun asi nebudou mít čas ani nakouknout.
Profilova fotka
katy: no to by bylo neštěstí :-D :-D :-D :-D ale je fakt, že od pátku už hlásí krásné počásko... tak jsem na to zvědavá. Tak ho tam v OV hlavně nechte jo??? však se říká 9hod nebo 11hod rozhodne.. to neznáš? Jen nevím která :-| no co se dá dělat, třeba se připojí zase večer.. to bych celkem uvítala, protože můj chlop dorazí dnes až buhvi kdy :-( má poslední basket, tak si pujdou asi s chlapama sednout... pak začne basket tuším až zkraje října.. tak se dlouho neuvidí.. no nevím jestli to ti chlapi takto řeší hi hi
Profilova fotka
Pand: neznám :-( no já budu taky slaměnka, ale dnes musím hodně brzy na kutě, P. zase dorazí až kolem 20,30. možná zapnu PC až dorazím uvidím, nebo budu číst dnes musím do knihovny vrátit 2 knihy a přiberu ještě průvodce Finskem :-)
Profilova fotka
nee tak to zapni to PC ;) noo i když nám dnes asi pofrčí TV tak budu užívat u TV. Jen škoda, že ještě není ta sedačka :-| no to by byla uplna balada. jinak tam je taková zima brrrr... chystám se ted na poštu, tak tu chvilu nebudu.
Profilova fotka
Tak já na chvilku zapnu PC a až ti začne ta hlupotra Růžovka tak půjdu číst jo? nebo vezmu knihu sebou do autobusu, pokud tedy budu mít sílu číst. Abych pak nebyla jako šípková :-D
Profilova fotka
ahoj holky, tak my byli se Štěpánkem na KO tříměsíční. tak váží ve 3,5měsících 6,45kg a měří 63cm. to je kus chlapa,co:--:-D. a dostla první očkování, no to byl kravál, božátko malé, tak čekám za bude nějaká reakce, teplotka nebo tak. sestřička mi říkala, ať mu dám jak přijdeme domů nurofen sirup proti horečce,tak jsem mu dala a uvidíme. Kat: moc si to zítra užij, a dávej na sebe bacha a hlavně se pořádně drž ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?