22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
lun: tak to máš super režim, večer pak pro sebe a manžu ;-) vasha: no ahoooj :-) tak vidím, že žádný stres a pohodička... no pracák nikdy nic nevymyslel... tak jsem na to zvědavá :-D ale jak je vidno, tak to neřešíš a jsi v pohodě.. :-) a určo najdeš něco sama ;-) držím palce !!! jééé já už se taky těším na fotečky :-) katy: co ty tady tak večer??? :-D
Profilova fotka
Pand: no dobrý večer :-D čekám tu na vashu někde se mi ztratila, ale zase ty ss objevila :-D a co dělám na netu? hledám 3 rekreace co má v P. v práci co to je, kde to, co tam je :-D
Profilova fotka
pandama: díky za podporu Katy: mi to nějak nejede, manža zase stahuje, takže já to mám strašně pomalé
Profilova fotka
Katy: a co tam je?
Profilova fotka
No já si říkám kam ses ztratila? a co stahuje? V nabídce je na Slovensku Lázně kováčová a nějaké Omšenie a pak POlsko Bartkowa tak kukám co to je . O Omšenii mi to zatím nic než že je to Trenčianský okres nenašlo ;-( anebo neumím hledat
Profilova fotka
katy: ty ještě nemáš vybráno?? :-D holky, tak jsem dneska zkoušela naší novou pračku.... ten odsunutý start nebo jak se tomu nadává.... a super.. funguje to :-)
Profilova fotka
Pand: já to taky využívám načasuji a dopere se jak dojdu z práce. No zatím máme zamluveno to Kováčovo protožre na nic jiného si P. nevzpoměl, teď to opsal a je ještě možnost to změnit. A Mates zlobí půjde chachar do klece!
Profilova fotka
dobrý večer:-) Kat: jo na zahradu by to bylo fajn,kdyby bylo kde posedět:-(. na zahradě jsou jen včely a na dvoře se posezení teprve dělá:-) Vasha: ahooooooooooooooooooj. Je fajn,že jsi v pohodě,ani jsme nevěděla,že jsi v práci takhle dopadla, ale ty se ve světě neztratíš a brzy budeš mít dobrou práci, nebo ještě lepší:-) Pand: jojo,režim už má, tak je to fajn, dříve chodil spát kolem devíti a tak, čekali jsme vždycky ještě že bude kolem devíti jíst, ale tak jsme mu to zatrhli a spinká až skoro do rána, první jídlo od těch sedmi dostává tak kolem čtvrté páté
Profilova fotka
pan: já to mám na pračce taky, ale ještě jsem to nezkoušela. Hold máme pračku v kuchyni na plovoučce, takže by bylo docela blbé, kdyby to třeba vyteklo :-( Katy: o takových místech jsem v životě neslyšela. Už jste byli v tom RAkousku - Medvědí soutěska? Objevila jsem v Čedoku zájezd na 2 dny kolem 3 tisíc.
Profilova fotka
ahoj mamčo, vidím, že jsi stále veselá, tak to Štěpánek musí být pěkně hodný!!!!
Profilova fotka
Lun: no cusky tak jsme tu dnes všechny, co necestujeme ještě tedy Lin chybí ;-) Tak k tobě nejdeme, akorát bychom dostaly žihadlo ]-( Vasha: ted v pa tam jedeme a o víkendu se budu z toho léčit, celkem slušné převýšení :-o :-|
Profilova fotka
Katy: no to jsem četla, že se tam leze po žebříkách ... Pak musíš poslat foto!!! Jitka je v tom Švýcarsku?
Článek se načítá
Profilova fotka
katy: a copak dělá zlobidlo??? no fakt jak jsme měli x let starou pračku , tak to je ti uplna nadhera. lun: noo tak to je šikula... jasně.. výchova hned od začátku :-D tak to má být.
Profilova fotka
Jo leze se tak i po žebřících a fotky od tama jsou úžasné tak zase přihodím na rajče jako posledně už ses koukala? JJ Jitka je ve Švajcu a Saly ve Varech
Profilova fotka
Pand: no co tak může dělat? Zlobí o 106, ale už se koukám je v kleci sám sui tam vlezl a vyšplhal se na houpajdu = jeho pelíšek :-D
Profilova fotka
a co jinak holky s načatým večerem?
Profilova fotka
Jé, to mají super. Jen ať si Saly ještě pojezdí, dokud může ;-) Katy: moje příšery, taky zlobí, včera mi potvůrky vyletěly z klece, když jsem jim čistila a celý den strávily na garniži a nechtěly domů :-D
Profilova fotka
Vash: jj, já jsem vysmátá skoro pořád, pokud prďola neřve:-). ale jinak si fakt neztěžuju, je hodný. ale už se těším až mu polezou zuby, to si asi užijeme. no hold to je úděl mateřství:-) Kat: na jak dlouho jedete???
Profilova fotka
Pand: no já čekám chlopa, ale nevím kdy dorazí je ještě v práci má nějakou trhačku tak nevím v kolik se došine. Jinak jsme byla šikulka a uvařila si na véču úžasnou brokolici, vysala a uklidila (na vytření podlahy jsem se tedy vyprdla, o to důkladněji všechny kuty vysala) a peču chlebík a ryby mi tu žbluňkají tak nevím co se tam robí :-D
Profilova fotka
Lun: tak to je super, není nad sťastnou mamču!!! My jsme byli minulý týden neteři na narozeniny - měla 1 rok - a teprve teď jí roste první zoubek. Katy: tak jsem byla včera v posilovně se zeptat na toho trenéra. Docela mne to zklamalo, posillovna narvána stroji - jsou od sebe asi na 5 cm. Dostala jsem 2 vizitky s tím, že mám zavolat a informovat se sama. Měsíční vlezné stojí 650Kč. Je to dobrá cena?
Profilova fotka
Vasha: to znám, Mates taky nejraději utíká ráno jak ho krmím a ví že spěchám, nikdy neuteče přes víkend to je zajímavé a pokud se proletí tak sám zase zaleze do chalupy přes týden ani náhodou. Jednou byl P. doima takl mu říkám, pak zavři Matesa, M. už byl v kleci a lelkoval si o to byl více překvapen jak se tam P. objevila zavřel ho, to fakt něčekal, byl tak v šoku, že se ani nesnažil utéci :-D :-D :-D hold myslel, že tentokráte se mmu to povedlo ;-) Lun: kam? na medvěda? Je to 1 denní.
Profilova fotka
Pand: no já sedím teďka tady,ještě půjdu asi něco požehlit a chrnět, u nás totiž enní nikdy jisté kdy bude první vstávání nandávat cumel :-D
Profilova fotka
Vasha: no a kolik tam máš vstuupů? já byla posledně za 55 Kč/1,5 hod. déle jsem tam nevydržela, ale mohla jsem, strojů hodně, je to jen ptro ženy a byla jsme tam jen s 1 paní a pak dokonce sama a trenérka tam stojí tuším 100 kč.
Profilova fotka
tak Omšenie mi připadá něco jako na Bečvě, trošku příroda, ale jinak prd. Jdu teď pohledat to POlsko
Profilova fotka
Katy: vstupů? To nevím, já myslela, že zaplatíš a můžeš tam třeba každý den. Ještě se na to musím poptat. Stavili jsme se tam včera, když jsme šli k rodičům dělat špekáčky ;-)
Profilova fotka
Kat: jj, medvěda. jeden den? aha já myslela, že je to víkend. tak to jsme zvědavvá s jakou přijedeš:-). budeš vybitá a nabitá energií :-D Vash: jj, nemít hodné dítě,tak si to asi někde hodím z mostu :-D . ne vážně, jsme ráda,že je takový jaký je, občas si samozřejmě pořve,ale to jen proto aby jsme věděli ,že ho máme:-D
Profilova fotka
vasha: ty máš co za potvůrky? katy: no ty jsi šikovná dcérka.. a co ti teda provedl Mates? lun: no to je jasné, tak přeji pěkný večer a dobrou noc a zase někdy here ;-) já asi taky pujdu do hajan, chlopa už mám doma, tak at nestraším u PC .. no znáte to :-D
Profilova fotka
Pan: já mám 2 korely - páreček. No prostě příšery obecné :-D Lun: kamarádka má chlapečka a ten je opravdu hodně živý a někdy mi připadá, že by z toho mostu skočila. Fakt ten se za celý den nezastaví, pořád něco vymýšlí ...
Profilova fotka
Vasha: no já si taky moc přes den neodpočinu,taky vyžaduje pozornost ;-) , proto tady často přes den nebývám:-( Pand: papa a dobrou noc ;-)
Profilova fotka
lun: to věřím. Ale počkej až bude běhat! ;-) pan: dobrou!!!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?