22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
je mi škoda dávat peníze za krátké nehty, myslím, že 3 měsíce se nic nestane, když je mít nebudu..navíc jsem slyšela že v porodnici mají por.asistentky stejně alergii na maminy s umělými nehty :-) tak si to tam nebudu´komplikovat :-D
Profilova fotka
Saly, je fakt, že je zbytečně provokovat nemusíš :-D :-D :-D Asi závidí :-p Kdy zase jedete na chatu do Kunčic? My asi o tom víkendu od 7. do 10.5. Asi uděláme výšlap na Pustevny a chceme se jet podívat do skanzenu. Teda jestli budeme schopni. Mají se tam slavit 4 narozeniny :-N
Profilova fotka
vasha: tak já říkám H. že se mnou se nikdy nudit nebude :-D, ale už říkal, že by se občas i radši nudil pan: tohle ještě šlo, ale když jsem byla v pátek v praze za kamarádkou tak jsem promokla taky a musela jsem si za 200 koupit nové boty a ponožky v hypernově a pak jsem se před ní přezouvala, jsem si připadala jako nějaký bezďák :-N
Profilova fotka
jija: takže u vás jsi to ty, kdo je samé překvápko, jo? U nás to je R., to je přímo expert. Hlavně teda, když jsme na nějaké akci s bandou, tak se někdy nestačím divit, co to mám vlastně za manžela :-D :-D :-D
Profilova fotka
no překvápko to prý už není, H. říká že se už ani nediví :-D alespoň se taky nenudíš a nelze aby Tě omrzel ;-)
Profilova fotka
To máš teda pravdu. Dneska se se mnou nebaví, studuje tam nějaký spis do práce a je pěkně protivný :-S
Profilova fotka
tak to chce nekrmit nedráždit ;-)
Profilova fotka
Já si sedím u počítače, hraju si svoje Heroesy a jsem spokojená. Zítra mám konečně poslední rehabilitaci!!! Jupííí.
Profilova fotka
takže od pondělí zase do práce? nebo nemocenskou budeš ještě mít?
Profilova fotka
Ne, do práce jdu až ve středu. V pondělí mám kontrolu u primáře - myslím, že už mi to ukončí. A v úterý jdu ke svému obvoďákovi ukončit nemocenskou. Už nemocenskou nechci, přišla jsem tím o dost peněz a to mi dodneška žádné peníze od státu za březen nepřišly :-( .
Profilova fotka
Ahoj holky, Jijo: ty jsi expert, možná se vyplatí investice do kvalitnějších bot ;-) Vasha: jsem ti říkala, že se brzy najde a už je to tady :-) Včera jsem s Luckou byla na nehtech a paráda, Lucka má klasiku francii s kytičky a perličky a já mám vínovou francii s perličky a zlatým zdobením, fakt moc hezké se povedly!
Profilova fotka
ahoj :-) Vasha: my jedem do Kunčic teď a příští víkend, ten co píšeš jsme zrovna v těch Karlových Varech.. No s těma nemocenskýma to říkali v televizi, že lidem nechodí prachy..to mi jak hodinky..ještě se nestalo aby mi něco nezaplatili..já už teď jdu asi pro předposlední lístek na peníze..pak jen pár dní v červnu a pak hurá na mateřskou :-D Katty a není to moc brzy když má svatbu příští týden? já bych si určo nějaký udrbla.já šla až v pátek před svatbou nebo to má teď v sobotu?
Článek se načítá
Profilova fotka
Saly: svatba je teď v so = zítra :-) jak jako nechodí peníze? To snad zasílá stále zaměstnavatel na účet ne? Nebo je to jinak? My př. prodloužený víkend jsm ena chatě a ten další v Rakousku :-) Saly: nebyla jsi někdy na korsice, Sardinii nebo na Sicílii?
Profilova fotka
ahoj holky, Katy: tak to máš před sebou náročný víkend. Určitě se už moc těšíš, že? Nemocenskou ti prvních 14 dní platí zaměstnavatel a pak sociálka. Je to na prd. Měli to nechat, jak to bylo.
Profilova fotka
Katty: Aha :-) tak to jo..se mi to nezdálo :-) ale vypadá že budou mít na svatbu nádherné počasí,pošli pak nějakou fotku jak to nevěstě slušelo- tam kde píšeš jsem nebyla,ale Martin byl loni na Sardinii služebně..Korsiku chválí všichni, sice je šíleně předražená(patří ještě pod Francii)ale prý je tam úžasná příroda.. Katty a kde máte chatu? Vasha:sociálka, ale přes zaměstnavatele? nebo to posílají oni přímo? mi chodí nemocenská od zaměstnavatele normálně ve výplatním termínu na účet.. ;-)
Profilova fotka
Vasha: a oni ti pak ze sociálky posílají složenku nebo na účet? Saly: jasně pošlu nějakou fotku nevěsty budu brát foťák tak snad i něco vyfotím :) Na Slovenské straně pod Bílým křížem. Takže kdybyste si s M. chtěli udělat výlet na B.kříž tak se můžeme sejít a dát pivko na Sulově třeba, nebo se můžete spustit dolů z kopce, sice budou tam i naši ale snad to neva ne? Ale aby ses pak vykrábala zpět do kopečku ;-)
Profilova fotka
P. totiž říkal, že bychom v září ještě někam mohli vyrazit a to jsou tipy jinak ještě padlo i Maroko, ale to je celkem dost drahé, ale letadýlkem jsme už dlouho nejela ;-)
Profilova fotka
Holky, tu nemocenskou platí přímo sociálka a záleží na Tobě, jestli to chceš na účet nebo složenskou. Saly, ty máš nemocenskou ještě postaru, takže na Tebe se to nevztahuje. Já jsem taky zvědavá na fotečky ze svatby!!! Vždyť mě znáte ;-) Kámoška byla na Korsice - nádhera. Kamarád zase na Sicílii utíkal před sopkou :-D :-D :-D a to doslova. Prý je tam krásně, ale nejlepší je tam jet autem a celé to sjezdit. Ale cesta prý trvá 2 nebo 3 dny.
Profilova fotka
No s tím škrábáním zpět do kopečku už to není růžové :-S ale zatím jsem vše dala :-) M.říkal, že Sardinie byla krásná a náš bývalý šéf tam jezdil každé léto na yachtu,že je to jak v Karibiku, tak já bych se toho nebála, ale asi až na třetím místě bych volila sicílii.. a není Maroko spíš nebezpečné?
Profilova fotka
Já jsem taky slyšela, že párkrát v Maroku unesli turisty. :-|
Profilova fotka
Jestli tam pojedete, tak si najmi nějaké bodyguardy, abys neskončila někde v harému :-D :-D :-D
Profilova fotka
Saly: proč by mělo být nebezpečné? A byklo by to s CK tak bych tam jistě nebyla jediná ženská :-D a navíc kdo by chtěl takovou starou baterku? a vorvaně v jednom :-D :-D :-D Vasha: turisty unesli v Egyptě a v Keni a postříleli! a vždy to byli němečtí turisté.
Profilova fotka
Ale taky to mohli být jen řeči a pojedeme do dupky a zpátky, mám slíbené lázně na Slovensku přes P. práci tak jsem zvědavá zda to výjde :-)
Profilova fotka
jija: no ty jsi teda ero.. vasha: máš v IP ;-) no nevím zda je na záda sezení u PC a hraní her uplně ideální :-p katy: A MÁŠ foto nechtíků?
Profilova fotka
Pand: zatím ne, včera fotila p. manikérka na svůj,a le tedy vyfotím, když jinak nedáte,a le nezaručuji, že naše zapálená nová adminka je hned nevymaže!
Profilova fotka
dneska odpo jdu na fakultku do porodnice mrknout na kámoščinu malou Aničku co se narodila v úterý, tak už se nemůžu dočkat takové malé mimi :-) právě jsem dovařila na víkend, budeme celý víkend jíst dušené maso na hříbkách :-D mám toho kotel :-N
Profilova fotka
Tak jsem po obědě a nemůžu dýchat :-D P. mě vzal ještě do cukrárny a dala jsem si velký košíček s pudingem :-p a ovocema P. pařížský dort tak jsem se kulila zpět :-D Saly: to já budu papinkat na svatbě :-D
Profilova fotka
ten P. si tě nějak předchází :-D :-D :-D
Profilova fotka
Saly: to víš musí si mě vykrmit :-D :-D :-D
Profilova fotka
Tak vy tu na mě prdíte a jste beztak někde venku! No tak já mezitím byla básnické střevo a vymyslela pohádku lásky pro novomanželé :-p a celekmvtipně jsem šla za kolegyní co na to a moc se ji to líbilo :-) tak sjem zvědavá co na to doma P. možná to ještě krápek vyšperkuji, je to hrubý nákres :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?