22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
No tak to je dobre :-) To ja asi taky :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, kdepak zaspat nebo se starat o "mimina" :-Djsme zvědavá zda z toho něco bude ;-) Dnes jsem šla k zubaři a zubař nějak závažně nemocen, je v nemocnici a dnes by měl být převezen na obyč. Pokoj, zaslechala jsem se sestra s někým bavila, tak mě posílala k jinému ale nevěděla jsem zda je dobrý a musela bych zaplatit 90 kč tak jsem volala kámošce a její mamka mě vezme, ona alespoň vím, že je dobrá zubařka. Když už mám tedy někomu zaplatit a taky mi zub opraví ne jen provizorně jao on, ke svému mám zkusit zavolat na konci května. No snad bude brzy v pořádku a není to nic vážného! Ale budu muset až do KI.
Profilova fotka
Ahoj Katy, to máš teda smůlu. Ale snad to dobře dopadne a doktor se uzdraví. Já jsem se dozvěděla pěknou jobobku, můj manža ztratil snubní prstýnek ]-( :-(
Profilova fotka
Vasha: jak to co dělal? A doma se někde nezakulil?
Profilova fotka
Prý si ho sundal v práci, když čistil zbraň. Ale kde to dal to neví. Hledal v práci, hledal doma. Je taky možné, že mu někde vypadl z kapsy a už se nenajde :-( :-( :-(
Profilova fotka
No chlapi! a proč to sundával když čistol zbraň to přeci nevadí? V posilce, apod. bych to ještě pochopila, ale možná se najde.
Profilova fotka
Asi si ho nechtěl zašpinit, nebo já nevím. Každopádně mi to je pěkně líto!!!!!!!!!!
Profilova fotka
no tak to je pech, moje známá ho taky ztratila a našli ho na zahradě až detektorem kovu..
Profilova fotka
Hm, tak to je zajímavé. Dneska nejdeš Saly plavat?
Profilova fotka
ahojte kočandy, zdraví vás stařena :-D :-D :-D
Profilova fotka
saly: no je fakt, že některé půjčovné vyjdou cenově stejně jako kdyby sis něco pořídila... ale pak je možno to prodat. No uvidíš... třeba porodíš jeste před svatbou, nevim kdy je TP a kdy svatba. Už jsem to zase zapoměla a dočítat to nebudu. katy: no to jsem taky zvědavá a hlavně nezoufej, když se to hned nepodaří... je to umění ;) ale držím palec. Oni si bránili své teritorium... rádi ukazují, že tam jsou páni v akvárku a to nejen když něco urodili ;) jija: jj ted už to bude pohoda.. zítra mám dovču jupíííí... Nooo tak to jsi byla fakt úspěšná :-) jinak tu taky ráno pršelo, ted stále zataženo... večer jak jsme šli z obchodu, tak uplna tma, černo, ale že by byla nějaká extra bouřka ani nevím, jsem ji zaspala :-N a je tu docela chladno oproti předcházejícím dnům.
Profilova fotka
Tady zlatý střed :-D opět nahlížím. Vasha: mžná se ještě najde, jinak chápu, že je ti to líto. Pand: jak jsem již řekla, každý jak se cítí ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
vasha: no ted jsem to teprve dočetla... nějak nestíhám... tak to by mě docela taky bylo hodně líto, ten můj když jde něco dělat, taky ten prstýnek sundává :-| aby ho nezašpinil apod. Ale zase můžu být ráda, že ho nosí, jsou chlapi, co ho mají max týden po svatbě a pak už ho nevidí. A nedá se udělat přesně stejný znovu? katy: no a já se cítím - noo jako kuře :-D
Profilova fotka
Možná, že by šel udělat nový. Museli bychom se zeptat. Jinak jsem teď pilně loupala brambory a obírala uzené koleno - už se na ty francouzské brambory těším. Mňam :-) Zítra už by podle předpovědi mělo být zase hezky, tak uvidíme.
Profilova fotka
plavat chodím jen ve středu,byla jsem včera.. :-) Pan: na svatbu jsme pozvaní 19.6. a TP je mezi 25.6 a 3.7.tak já pevně věřím,že na ni ještě půjdu.. já byla teď venku, tak tam neprší, ale je celkem chladno..a jde na mě z toho šera nějaká únava,musela jsem si uvařit kafčo..nějaké nové Nescafé Senasation..celkem dobré..má i pěnu :-)
Profilova fotka
Katty: ty jdeš teď na svatbu té Lucce z plavání? jo? =-) =-) letos je nějaký trend mít svatbu v květnu..nebo jich je tolik, že bylo volno jen v květnu...
Profilova fotka
Saly: aha. Tak ten termín máš celkem naknap s tou svatbou. Snad nebudeš mít obojí najednou :-D
Profilova fotka
nebo se tam tak přežeru až prasknu :-D :-D
Profilova fotka
Saly: jo té Lucce jdu na svatbu a dnes máme sraz na nehtech :-D dnes jdu do vínové budu mít vínové šaty. Vasha: já myslím, že vyrobit znova půjde neboj. Pand: kuře II.? :-D
Profilova fotka
Já musím na nehty příští týden, už je mám škaredé a jenom kvůli nehtům se mi do Bohumína jet nechtělo.
Profilova fotka
katty a kde to má tu svatbu? :-) já jdu na nehty zaky příští týden.Už na předposledy :-D
Profilova fotka
Saly: proč na předposledy? Má to ve Svinově v kostele a hostinu v bývalém Chemiku nevím jak se to dnes jmenuje. vasha: mi ani o tom nemluv, ruce raději nosím v kapse, 1 nehet už mám přelepený raději náplastí, ale jsem si říkala, teď vydržíma by na svatbu byly co nejkrásnější :-) proč chodíš v Bohumíně a ne v OV? Je tam lepší cena?
Profilova fotka
katty:jo už jsi to psala, ale nějak mi to vypadlo.. :-) no na nehty jdu pak ještě jednou v květnu a pak si kvůli mimča chci dát do podzimu pauzu..bude beztak takové droboučké jako štěpánek, tak ať mu třeba nevypíchnu oko.. :-( tak až pak zase v září si zajdu..
Profilova fotka
Saly: já myslím, že není třeba se jich zbyvovat stačí je mít je kratší. Ale to ty musíš vědět. tak Lucka už má jednu tlpku jsemzvědavá jaké to bude mít a jak s tím bude spokojena :-)
Profilova fotka
Katy: zrovna jsem si musela jeden nehet ustřihnout, protože se mi pěkně blbě nalomil. Chodím do Bohumína, protože to mám hned vedle práce, není tam plno (paní to tam má nově otevřené) a myslím, že má i dobré ceny.
Profilova fotka
Volal mi manža, že prstýnek je na světě!!! Chvála bohu. Prý ho našel v kapse, kam se předtím už asi 3x díval. No prostě chlap :-D :-D :-D
Profilova fotka
ahoj holky, vasha: to je dobře, že se prstýnek nakonec našel, zrovna jsem Ti chtěla psát, že se třeba ještě najde a on už je na světě :-) Katy: snad bude brzo zubař OK a byla jsi jenom na kontrole nebo Ti ty zuby nechtějí dát pokoj? Saly: neboj určitě malému neublížíš, ono to ani tak není o nehtech jako o šikovnosti celkově, já jsem právě ten nešikovný typ :-D normálně jsem dneska pro změnu zjistila, že mám diravé boty, než jsem došla do práce měla jsem je úplně mokré, takže jsem v práci sušila ponožky fénem a boty na topení a kdykoliv k nám přišel šéf tak říkal, že nám tam něco smrdí :-D :-D :-D a to jsem se prosím koupala :-D já mizím, H. přijede za půl hodinky na svinov tak si ho jedu vyzvednout a pak hurá na nákup :-)
Profilova fotka
Jijo, teda ty jsi agentka :-D :-D :-D Jsem moc ráda, že se ten prstýnek našel. Dneska mi přišly z Alexandrie katalogy, tak jdu študovat ;-)
Profilova fotka
vasha: no tak to je supéééér... no chlapi :-D ale musím říct, že mě už se to taky kolikrát stalo :-N saly: nooo máš to fakt těsně.. tak opatrně :-) jija: no to jsi mě teda pobavila :-D ale věřím, že v tu chvíli ti do smíchu jistě nebylo..
Profilova fotka
Pandi, podnikáte zítra něco, když máš tu dovolenou? Nebo budeš jen tak lenošit a užívat volna?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?