22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Ahoj kočky, tak jsem zpět z rehabek. Koukám, že jste moc v hovoru nepokročily :-o
Profilova fotka
ahoj holky, katy: já boty většinou takhle nekupuju, tyhle mám, protože jsem si zapomněla vzít boty na řízení, když jsme jeli kamarádce na svatbu tu pohádku nám pak musíš poslat ať se inspirujem, náš svědek řekl akorát: na novomanžele a bylo vymalováno :-D zítra bude fakt krásně to jim vyjde jdu asi venčit psa na brusle, H. tu má kamaráda tak ať můžou probrat ty chlapské věci ;-)
Profilova fotka
JIjo, máš pravdu - zítra bude určitě krásně. Svatba se určitě vydaří. Pohádku bych si taky ráda přečetla. U nás se všichni smáli, když ženichův svědek ve své řeči podotl - protože s R. si nechtěl hrát ani vlastní pes, tak nechápu, kde sehnal tak krásnou nevěstu... :-D :-D :-D Jijo, se máš. Já bych chtěla jít taky někam ven. Už mě to nebaví furt sedět doma :-(
Profilova fotka
já jsem byla v té porodnici :-) vůbec si nedovedu představit, že budu mít takového mrňouse za dva měsíce doma :-. malá plakala a já na ni akorát čuměla co asi tak chce :-D no nevím jak budu válčit...
Profilova fotka
tak jsem zpátky z procházky, sice pejsek chtěl občas čmuchat, ale přeprala jsem ho :-D prostě se umí zastavit rychleji jak já a já pak letím :-D vasha: neboj brzo se dočkáš, nemocenská skončí a půjdeš taky ven :-) saly: ale zase na druhou stranu, lepší mrňous než obřík, alespoň když půjde ven :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím z domova. Tak P. mi hodne zhatil tu pohádku tak ani nevím zda to budu číst mě naštval!
Profilova fotka
katy: no tak až to sem dáš, tak dej hned info abych mrkla.. jsem to ale zvědavec co? :-D musí si tě vykrmit, abys mu neutekla??? :-D :-D saly: neboj to zvládneš... ze začátku to bude jistě boj než se sladíte, než zjistíš proč pláče atd. ale pak už dle breku jako máma sama poznáš, jestli to je brek z bolesti nebo vynucovací ;) zajedete si nějaký systém, režim a pak už to bude pohoda... mluvím jak kdybych odrodila milion dětí co? :-D :-D ale vím jak jsem pomáhala sestře s dvojčaty a to byl teprve mazec, to mi věř.. a obdivuji všechny ženy co mají více jak jedno dítě zaráz. katy: ty jsi dneska asi už na svatbičce.. teda za chvili jim to vypukne, takže ted to je jistě v plném proudu... jééé vzpomínám jak to bylo u nás.. to tak rychle uteklo :-| a už budem slavit roč.výročí. Počasíčko je vyloženě objednané tak paráda. Pak napiš jak dopadl proslov ;-) Držím palec !!!
Profilova fotka
ahojte, zdravím při neděli :-) a hlásím, že tu je hrozný vítr :-| jak to vypadá u vás?
Profilova fotka
a nikde nikdo :-( Katy: jak dopadla svatba?
Profilova fotka
ahoj holky, teď jsem nestíhala, měli jsme tady na víkend H. kamaráda a včera jsme grilovalali u nás a dneska u taťky. včera jsme ještě zvládli zajet do tatry v kopřivnici a na oběd do pivovaru ve štramberku víkend utekl jako voda, naštěstí teď bude týden kratší a pak už máme relax :-)
Profilova fotka
Jijo, tak to jste si teda grilování užili až až. Já příští týden v neděli budu slavit s rodinou narozky, tak se chystáme taky grilovat, tak doufám, že vydrží počasí. Na štramberku jsem už dlouho nebyla, ale mám to tam ráda. Já budu mít pracovní týden ještě kratší - 2 dny. :-) Pandama: dneska u nás taky pěkně foukalo, ale bylo přesto moc hezky Katy ještě asi po svatbě dospává :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, tak zdravím opět v pr. týdnu dnes mi super začal! Ráno jsem se pořádně vylekala až jsme nadskočila 2 m jak P. zazvonil budík, pak se snažil P. uřezat čerstvě upečený chléb a nevšiml si že tam jsou ještě metličky, nejde mu to a furt tam, chleba tlačí a asi zkřivil nůž na kráječi ]-( A včera jsem nedospávala byli jsm ev ZOO a bylo tam hotové procesí a pak šli domů pěšky, vzali to přes Muglinov a zašli na hřbitov. A večer kafíčko a slaďurky ze svatby :-) Na svatbě bylo suprově, počasí jim krásně vyšlo. Lucka byla nádherná nevěsta moc ji to slušelo a brácha ji udělal hezké překvápko zajistil ji auto L. řekl, že to bude bílá A4 bílé sice bylo ale podle délky bych řekla alespoň A20 :-D byl to Lincoln limuzína, před barákem bafo drben a čumilů do aleluja, až to L. nebylo příjemné. ale jinak vše proběhlo na 1* :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
ODPOVĚĎ OD PANDAMY: no tak ted se tu vypisuji a někde se to ztratilo tak znova ach jo.. vasha: ty už chodíš do práce? Katy: tak to je fajn, že svatba proběhla tak jak proběhla a všichni jste si to užili. A jak dopadl proslov? Celou dobu na tebe myslím, až se mi v noci zdá i o zkouškách
Profilova fotka
A nikde nikdo :-(
Profilova fotka
Ahoj holky, mam toho ted tsrane moc . Tak vubec nestiham byt doma ani na PC . je to hruza . Zdravim vas a mejte se moc pekne , az bude vice casu tak se ozvu .
Profilova fotka
Ahoj já tu jsem, dnes jsme přijeli z chaty :-) byl tam teda šílený vítr, všude polámané větve a ani proud nešel :-( tak doufám, že to ustane, aby nám nepopadaly stromy na zahradě :-( jinak bylo počasíčko krásné.V sobotu jsme byli v Polsku a měli úspěšný den, konečně jsme malému koupili kočárek..tak jsme s ním celý víkend manévrovali :-D V neděli jsme byli v Mořkově na pouti, počasí jak vyšité, prostě super :-) Pan: s tím plakáním v té nemocnici: my věděliu proč brečí ..měla hlad, ale u orsu usla,kámoška ještě nemá mlíko jen mlezivo a tím se nezysytí a Beba nebo co to dostávala byl těžšký na žaludek, tak to vždy celé vyblinkla, takže nekonečný kolotoč a neuděláš nic..fURT HLAD :-) a to už je kámoška druhorodička, takže žádný amatér e stejně nepomohlo.. Katty hoď na web nějakou fotku, jsem zvědavá, jestli to je vůbec ona a jak jí to slušelo ;-)
Profilova fotka
Saly: až stáhnu ze svého PC něco vám pošlu, fakt byla extra nádherná (je krásná slečna - pardon mladá paní i běžně, ale v den D jako bohyně :-) Máš fotky kočíku?
Profilova fotka
Budu mít, fotit jsme ho fotili, ale má je M. u sebe na kartě v práci, říkal, že mi je pošle.Nakonec úplně jiný než byl původně v plánu :-D ale to se tak někdy přihodí ;-) hlavně, že splňuje mé technické předpoklady..to je podstatné, to že není črný ani trojkolka :-D už neřeším..tak snad aspoń do jara vydrží :-)
Profilova fotka
ahoj lin: a co pořád tak mimina dělá,že nestíhá? ;-) nedovedu si to představit :-)
Profilova fotka
mamina jsem chtěla napsat...
Profilova fotka
sakdjůlkasjfoa
Profilova fotka
huráááá tak už mi to funguje... nevím čím to bylo, ale prý jsem nebyla jediná komu to nešlo.. saly: ty už máš koupený kočárek? a jaký? z polska?
Profilova fotka
Pand: nějaké nové výrazy v 10,39 vymýšlíš? :-D no hlavně že už to funguje ;-) Saly: a jaké barvy?
Profilova fotka
hi hi .. no mě nebavilo vymýšlet nějaké sloh.práce, když to nefungovalo :-) tak v rámci rychlosti jsem to pořešila takto :-D prý došlo k selhání techniky.. ale jak je možné že někomu to šlo a někomu ne nevím..
Profilova fotka
nakonec modrý..pořád doufám, že to bude chlapeček :-D v kombinaci se šedou.Hodím pak ty fotky, blbě se popisuje, ale A)vleze mi do výtahu!!! B)je lehoučký C)obě korby jdou otočit i směrem na sebe D)má systém přehazování koreb a skládání do auta jak pro blbce(něco takového jsemm sháněla) :-D :-D E)byl jeden z nejlevnějších, stál jen 6700Kč.Takže za ty prachy jsem spokojená, to mi nesplňovaly ani kočáry za 15litrů-to že není černý rozchodím, modrou mám taky ráda :-)
Profilova fotka
Saly: ty jsi chtěla černý? Nebylo by malému tam horko? Tak hlavně že jsi spokojená a za rozumný peníz. Ještě něco jsi koupila? Pand: nevím co se stalo. Holky mě bolí ten zub ;-( ;-( ;-(
Profilova fotka
no chtěla jsem černou trojkolku.Oni třeba uvnitř ty kočárky jsou bílé, ne celé černé..já myslím, že horko ne, ti malí se stejně mají přioblíkávat.. jinak jsem nekoupila nic, už jsem nic ani nesháněla, skoro vše už mám..jen dneska v Albertovi jedny dupky s motýlkama :-D :-D jsem neodolala :-( A kdy jdeš s tím zubem? dej si nanuk nebo něco studeného..
Profilova fotka
Saly: no mě právě bolí jak sludené tak teplé, no jdu k mamce kámošky, můj zubař je v nemocnici a je dlouhodobě nemocen a na záskok, který ti to kdoví jak opraví nechci jít, u ní mám alespoň jistotu že se bude snažit a udělá max. ne jen provizorně, už mi dávala do pořádku 1 zub než jsem našlala nového zubaře a je dobtá, kdyby byla v OV chodím k ní, ale KI mám krápek z ruky.
Profilova fotka
no a kdy tam jdeš? když tě to bolí, tak by tě měla vzít hned,ne? já mám dobrého na fakultce v Porubě, máš to kousek, tak klidně skoč tam ...
Profilova fotka
saly: normálně nemůžeš jít k cizímu jen tak. Ten by byl ze mě tedy nadšený! Jdu k ní v př. týdnu jako to není bolest že bych nevydržela, ale vím o tom.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?