22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
pošlete odkaz, taky se pobavím ;-)
Profilova fotka
jinak tu už se to vybralo, je krááásně :-)
Profilova fotka
Tady taky pořád krásně, ale nevím jestli tam není chladno
Profilova fotka
Ahoj holky :-) tak v ZOO bylo dneska nádherně :-) počasí úplně úžasné...lidí jak psů, prý je dnes den Země, to jsme nemohli tušit :-( děcka úžasné, měla jsem malou třídu, takže prcci tak kolem tří let ..sice jsem jim tou jejich mluvou moc nerozuměla,ale byla sranda :-D
Profilova fotka
jo a já si taky na burze koupila nové náušnice, sice nebyly os Swarovského, ta to stály pajdu :-D
Profilova fotka
ahoj, tak jsem zpět. Nakonec jsem si koupila ne Swarowského, ale takovou imitaci za 500Kč :-p , jsou moc krásné a k tomu samozřejmě přívěšek na řetízek - když už budu mít ty narozky.
Profilova fotka
já si na narozky přeju elektrické zahradní nůžky BOSCH na obstříhávání keříků..vždycky mám z obyčejných mozoly ;-)
Profilova fotka
Já mám slíbenou žehličku na vlasy. Příští týden se zajdu objednat ke kadeřnici a nahodím nějaký jarní střih :-) Saly, kdy mám narozeniny?
Profilova fotka
jak mám vědět kdy máš narozeniny? :-D
Profilova fotka
Já jsem vůl, chtěla jsem napsat máš :-D :-D :-D To bych mohla vědět, že?
Profilova fotka
:-D já až v druhé půlce května, ale už teď vymýšlím co bych chtěla... ;-)
Profilova fotka
ahoj holky, saly: takže jsi už dneska trénovala na školku do budoucna, jo? ;-) jinak výhodné nákupy tak miluju :-) vasha: tak je potřeba si něco k narozkám koupit stejně se nejlíp oceníme samy ;-) já jsem se dneska cestou domů stavila na svinově pro auto, H. jel na služebku tak jel ráno autem a já si vzala druhý klíč :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Jijo, máš pravdu. Nejlépe si vždycky vybereme samy. Jen je potřeba sehnat sponzory ;-)
Profilova fotka
vasha: přece jsme samostatné vydělávající ženy, my to zvládnem i bez sponzorů :-) ale když se hlásí proč jim bránit ;-)
Profilova fotka
ahojte holky :-) zdravím při středě... sice dnes úředně den ]-( ale aspon už se láme týden a víkend před námi jupííí 8-)
Profilova fotka
Ahoj holky, mě bolí celý člověk! včera jsem se konečně dokopala do posilovny a dala si pořádně do těla a ráno jsem už valila pro Magnesii a banány :-D ale zase ty nožky a zadek jak dva kmínky budu mít :-p ....časem .... snad.... někdy :-D Vasha: tak to jsi super vybrala a co nakonec jsi koupila té kámošce nebo setřence pro kterou jsi úpůvodně kupovala dárek? Saly: tak jak je to s těmi sloníky? Nastudovala jsi pořádně? My bychom vyrazili v ne pokud si P. zajistí na ne volno, v so jdeme na svatbu tak se mu moc v ne na 5 ráno do práce bechce což chápu ;-) Pand: no konečně ;-) se týden zlomil
Profilova fotka
dobré ráno :-) sloníky jsem moc nestudovala..ono s tolika trpaslíkama nebyl nic moc čas na nic... :-) kampak jdete na svatbu? mi se vdávají 2 známé páry tuto sobotu..teď to letošní svatbové šílenství a si vypukne.. :-)
Profilova fotka
Obřad je v kostele na Svinově a hostila v Chemikovi či jak se to dnes jmenuje. Tak já ti budu muset nějaké info o slonících tedy poslat :-D a já myslela že jste dětem předčítali. Kolik jste seou měli cvrčků? A jen ty a mamka? ty jo zítra se u Impulsových hraje o 270 tis. kdyby mi tak cinkli bych se nezlobila :-)
Profilova fotka
20 kolem tří let a 25 do šesti,ale bylo nás celkem 7,to by se nedalo, ti malí neumí ani ve dvojstupu, chodí si kam je napadne :-D já jsem se chtěla jet podívat známým do staré vsi(zavzpomínat)ale asi vyrazíme do polska na ten kočár,pře pak jedem do půlky května na dovku a pak už je to dost na doraz...
Profilova fotka
A kam jedete na dovču? Ses nepochlubila že někam jedete.
Profilova fotka
nazdárek!!! My jdeme na svatbu až v červnu. Katy: jak dlouho jsi cvičila, že tě bolí celý člověk? Nakonec jsem koupila krásné stříbrné náušničky se zirkony. Doufám, že se jí budou líbit.
Profilova fotka
A kde to budou mít v červnu? No my letos jen tady tato svatba. No cvičila jsme cca 1,5 hod. ale jako jinak to bylo fajn a padla jsem do pelíšku ani nevíš jak, ani na Šípa jsme nevydržela ;-)
Profilova fotka
ještě to nemáme naplánované,M.teprve včera si potvrdil dovku v práci, chceme jet někde naposledy ve dvou, tak jsme vybrali lázně,jedemeKarlovy Vary,Mariánky,Františky až po CHeb a nějaké hrady a zámky k tomu..to už je tak jediné co mě asi bude v osmém měsíci zajímat :-) ahoj Vashi, ma jdem toho 19.června na svatbu k Holubům na Čelanou tak se těším, doufám, že to ještě stihnu :-)
Profilova fotka
Saly: náhodou to je moc pěkné, my chtěli loni takto cestovat po jížních Čechám,a le jaksi pak nebylo čím tak jsem jeli na last do CHorvatska
Profilova fotka
Ahoj holky, dobre ranko . Saly : kdy mas ten terminek toho porodu ??
Profilova fotka
Ahoj Lin, jsme se tu hezky sešly co? ještě Lun a Jija a jsme tu ráno všechny , Pandama jistě taky nakoukne při úředním dnu - ji znám nevydrží nenakouknout :-D
Profilova fotka
Katy: to věřím, že jsi padla jako zabitá ;-) My jdeme na svatbu 13. června ve stejném scénáři jako jsme měli my - Slezkoostravská radnice a pak Slunečnice. Už se moc těším!!!!!!!!!!!!!
Profilova fotka
ahoj Lin: od 25.6 do 3.7.ještě 10týdnů. já vás za chvíli opustím valím do Impiku plavat
Profilova fotka
Já jdu plavat zase až v poledne - už jen 3x. ahoj LIn, jak se daří? je Gábinka zdravá? Teď se ti musím chodit krásně s kočárkem, když je venku tak nádherně, že?
Profilova fotka
tak já se loučím, přihlásím se zase až po obědě.ahooj :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?