22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Mají tam otevřeno každý den, jen nevím od kolika do kolika, tak budeme tam muset jet asi v tu sobotu,pže přes týden to M.z práce nestíhá a sama to asi neutáhnu.. Tak kdy se teda jde kočárkovat? když vám ta neděle padla? :-) kdybych měla čas, tak bych se klidně přidala.. 8-)
Profilova fotka
ahoj holky, tož jsem zpět. dneska jsem to nějak s tím cvíčem přepískla :-(
Profilova fotka
saly: no to je asi fakt... no já nevím, zkušenosti s tím nemám, já tvrdila taky toto a v jiné diskusi mě celkem smetly, takže se do takových diskusí raději nepouštím a je mi to jedno :-D no už vidím, jak se o ty kočáry ještě pobijete :-D :-D :-D vasha: jak to? :-o
Profilova fotka
Pan: Jsem si dala asi velkou zátěž a ted už to cítím :-S Dneska máš dlouho, co?
Profilova fotka
jj :-| je dlouhý den, ale horší je to ve středu.. no nic , pro dnešek mizím, než tu někdo vleze. jdu taky na cvičení na záda. no nesmíš to tak přehánět ;-) jak se říká, všeho s mírou.
Profilova fotka
tak se měj hezky!!!
Profilova fotka
tak ahoj :-) já tady ráno nebudu.Jdu s mamkou a s děckama ze školky do ZOO.Když jste mě minulý týden tak tlačily za těmi zvířátky, tak teda jdu... ;-)
Profilova fotka
ahoj holky, saly: no ono je od letoška proplácení na účet místo hotově snad všude, já jsem cvičení platila loni z ruky tak byl účet v pohodě, spíš myslím, že to chtěli jako že lidi mají cvičení a proplácí to na všechny členy rodiny jako třeba bratránek posilovnu na dědu :-D vasha: trenér Vám určitě dobře poradí, to je fajn, že můžete chodit s R. cvičit spolu, mi by se H. cestou dobu smál jak cvičím místo aby cvičil taky :-D pan: tak už jenom jeden úřední den tento týden a bude klid :-) já jsem šla dneska z němčiny 4 km pěšky (bus jel asi za 3/4 hodiny) a pak na mě čekal H. na zastávce, přivezl mi brusle, takže domů jsem jela já na bruslích a on na kole :-)
Profilova fotka
ahoj holky tak se hlásím z domu. Nakonec jsem se hecla a ž mamka odešla tak jsem si zacvičila nejprve 15 min. na orbíkovui na zahřátí a apak body building s Hufem se zítra zase nepohnu :-D teď jsem se namazala krémy a uvařčila si earl grey s medem a mlékem Saly: tak nezapomeň si pořádně přečíst ceduli u sloníků :-) já bych taky šla hned do ZOO 8-) Jija: tak to jsi měla super Vasha: už jsi začala s posilovnou?
Profilova fotka
saly: no tak my tě pak vyzkoušíme ;-) doufám, že budeš pozorně sledovat ;-) jija: jj to je fakt :-D ale dneska toho bylo tak moc, že jsem si chvilema myslela, že už je utery :-D :-D :-D katy: no taky tě zdravím z domu :-D
Profilova fotka
Pand: tak co u tebe noveho? dneska nemáš Růžovku co:-D
Profilova fotka
nee až zítra :-p jinak nového nic, co u tebe? Co dělá tvé zvířectvo???
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak mates už je v "pelíšku" a ryby plavou a somrují nítěnky, ale už dostali musí jim stačit. U mě jinak nového nic, jsem si zacvičila, teď jsem snědla ovčí sýr, ale byl chilli a hořím ;-(
Profilova fotka
a chrní? no hlavně aby neplavali ouško ;) jejda.. no to musí být u vás veselo :-D
Profilova fotka
tak já jdu na kutě, mám toho za dnešek už plné zuby... měj se krásně, dobrou a hezké sny :-)
Profilova fotka
Nestraš!!!!!!!!!!!!!!! Jedne je trošku poraněná škrábla se o škebli už jsem tu škebli zahodila rybka se zatím snaží být OK. Veselo jhako že hgořím? No to se směje cizímu neštěstí!!!!!! A MAtes si tu povídá o 100 péro :-D
Profilova fotka
dobré ranko :-) katy: no je fakt, že jsem si jednou barvila vlasy na červeno a zapoměla jsem na to, naši odešli někam na návštěvu a já se zakoukala na TV. Pak se naši vrátili a byli zvědaví jak to dopadlo to barvení a já to měla ještě na hlavě... no mladistvý nerozum :-D když jsem to pak smyla, tak jsem vypadala jak rudý indián hi h i hi... no do smíchu mi moc nebylo, ještě, že jsem na pul exhibicionista, tak jsem tak chodila... jako nebylo to extra strašné, ale víš jak no..
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím vás do krásného slunečného dne, sand to vydrží a bude i teploučko, ráno to zatím tak nevypadalo, kosa jak z nosa :-( Pand: tak rudý bratře ti budeme říkat :-D
Profilova fotka
ahoj!!!! Zima tam teda je pěkná, a to jsem jen otevřela okno!! :-D
Profilova fotka
Vasha: neměla jsi otevírat ráno jsem si taky říkala že je venku parádně, navíc mě špatně ukazuje teploměr - ukazovat 7C ,ale jak přišel P,. z nční a měl ledové ruce tak mě bylo jasné, že venku není 7C, ale tak max. 4C, do práce jsem šla rychlým krokem byla mi pořádná kosa, jen kr. rukáv a hodně teňoučká kořžená bundička do pasu.
Profilova fotka
Za musím za hoďku a půl na poštu, tak doufám, že se trochu oteplí ;-) Ještě se musím stavit k zlatníkovi, protože o víkendu švagrová slaví narozky a chtěla nějaké stříbrné náušnice. Beztak tam koupím i něco pro sebe - jak se znám :-D :-D :-D
Profilova fotka
Kam jdeš do zlatníka? Do Špalíčku? já už si dlouho nic nepořídila, ale pravda já nejraději zlato bižu moc nenosím a když tak tu dražší třeba od Swarowského se mi moc líbí, v Praze kolem jeho kvelbu se šátkem přes oči! :-D můj sen je souprava buď safíry v kombinaci s brilianty nebo smaragdy. Až jednou porodím tak doufám, že za odměnu je dostanu :-) už jsem ti to poslala tak pak dej vědět jak tě to zaujalo.
Profilova fotka
Ne, jdu jen do Kotvy do Chronosu - tam mají strašně hezké věci. Swarowski se mi právě líbí, jdu se tam na něho podívat - je fakt, že ty náušnice stojí 1200Kč :-(
Profilova fotka
Tam ho taky prodávají? Ale zase musíš uznat že jsou to hodně povedené kousky! já mám od něj křišťál na tenké niti. tak pak musíš poreferovat co jsi objevila a koupila. Včera jsi byla v té posilce?
Profilova fotka
To teda mají. Už mám doma pár šperků ;-) Byla jsem zase v nemocnici vrámci rehabilitace - dneska jdu zase. Chodím teď každý den, takže ještě 4x. V pátek končím.
Profilova fotka
A tam ti dali tak nafrak že tě bolely záda? Já myslela že jsi už byla v posilce. Nekecej a co od něj máš? pochlub se a popiš!
Profilova fotka
No, dali mi do těla :-D :-D :-D Mám jednu soupravu, která je z Avonu (dělá na ně reklamu Peštová), pak soupravu se srdíčky (tyrkysové) a ještě něco, ale nemůžu si vzpomenout co :-p
Profilova fotka
teď jsem se pobavikla v diskuzi první miminko po svatbě doporučuji :-D :-D :-D já ty holky fakt nechápu jsou tam 2 tábory a válčí proti soibě že je to baví, přece je to každíého cvěc, co dělá před otěhotněním, jak se stravuje, apod.
Profilova fotka
Hm, zajímavé. Jdu se tam kuknout.
Profilova fotka
tak co koukla ses? co na to říkáš?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?