22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
http://www.novinky.cz/krimi/163647-by... dost drsné co? si vždy vybavím naivní Mariolu nebo jak si říkala, jak tu bojovala za svou lásku s Makedoncem .
Profilova fotka
ahojte holky :-) jija: tak to netuším... ale jak to zjistis.. dej vědět... taky budu muset vyhodit pár věcí.
Profilova fotka
katy: no tak to musel být super kult.zážitek... já bych asi čuměla na toho Nohavicu :-D no s tou čistírnou jsem to taky slyšela... myslím, že to řekli babičce.. když tam nesla věci.. tak pak šla a hodila to do popelnice.. no to je síla s tím makedoncem.... :-o
Profilova fotka
ahoj holky, zase se hlásím se služebky, takže to bude jenom na rychlo :-) s tou čistírnou jsem to slyšela taky a už jsem chtěla i něco dát do sbírky co se sbírá u nás na úřadě, ale byly to halenky a tak a o to prý nestojí tak fakt nevím jestli to má cenu aby byl člověk ochotný se o něco podělit jestli není lepší s tím zatopit nebo to vyhodit do popelnice :-( katy: tak to muselo být fakt super představení, já jsem byla naposled v divadle před rokem a půl asi jsem ostuda co :-N
Profilova fotka
Jo holky divadlo bylo fakt super, ale dneska se těšíám jak brzy lehnu do pelíšku a budu spinkat a luštit a číst v pelíšku :-)
Profilova fotka
Ahoj melír dopadl dobře, dala jsem si nakonec dvojbarevný(bílý a takový červenohnědý) sice po vyfoukání jsem vypadala jako blbka =-) ale to vždycky,ale teď už jsem si umyla hlavu a nafoukala sama a myslím, že je to OK,jsem tmavší, tak aspoň změna.
Profilova fotka
Jo a musím se pochlubit, že jsme ráno přivezli postýlku, přebalovák a vaničku, tak budem večer montovat :-N
Profilova fotka
Saly: tak se vyfoť a taky věci pro mimino kde jste nakupovali?
Profilova fotka
Ahoj holky, konečně pátek co? Jsem nějak bez sil, už chci jaro ty sněhové vločky mě už pořádně .... dnes jdeme opět do divadla tak doufám, že to bude hezké a já nebudu KO a trápit se. Včera jsnme byla s mamkou a kámoškou cvičit, ale nic moc tato cvičitelka byla slabá. tak v út (ta byla hodněš dobrá) budeme chodit i s mamkou na body styling a v ne na kickbox s kámoškou to by mamča nedala. Máte nějaké tipy co dělat o víkendu? Na Černé louce je výstava Sport a zdravý styl a slušný doprovodný program tak nevím možná tam kukneme.
Profilova fotka
Ahoj Katty: Byli jsme to nakoupit ve Frýdku, ve velkoskladě, kt.dodává pro chicco.tak třeba tu postýlku, kt.na netu koupíš za min 2600 a poštovné, mám za 1900 a tak a to když nakoupíš více věcí, tak se to vyplatí. No o víkendu má být 12 stupňu, tak jsem zvědavá, chcem jet na chajdu a nechci tam přemrznout. Cvič Katty cvič, od září se možná k vám přidám...budu to potřebovat :-(
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album.... Dala jsem tam nějaké fotky..
Profilova fotka
Ahoj SAly: tak vidím miminko už v zavinovačce teď nevím jestli celý tatánek nebo maminka :-D legranda při pá musí být ;-) No zatím to nevypadá, že by o víkendu mělop být jaro
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky, hlásím se při pátku :-) katy: no ty jsi samá kultura jak tak sleduji :-) ale to je dobře.. na co jdete? no o víkendu jedu do OV... asi relax nebo navsteva rodiny... máme jednu smutnou záležitost.. tak nevím jeste co bude. saly: jééé tak to je pěkné co jste pořídili :-) a tu opičku máme v OV taky a říkáme ji Žofinka.
Profilova fotka
My jí říkáme Opka :-D a přinesl si ji Martinjako majetkové vypořádání při rozvodu :-D jde se mnou i v Ponděli na kurz,máme si přinést panenky na nácvik manipulace, tak jdem spolu :-D
Profilova fotka
Pand: teď o víkendu? Plánovaná akce nebo to vyplynulo ze situace? Já opici Žofku doma nikdy neměla ;-) Saly: tak celý tatínek jo? :-D
Profilova fotka
jojo :-) já mám schované zase úplně jiné příšerky :-D ty budu vytahovat až později :-) My dnes jdem na véču, tchán má narozky,zítra jedem na chajdu, večer máme "hrací večer" s kámošema a v neděli nevím, to musí M. za malou, měla narozky, tak se budu drbat v nose.. Holky kde je v OV nějaké pořádné hračkářství? Musím ji koupit nějaké hezké odrážedlo..
Profilova fotka
Saly: co tak Dráčím u KAuflandu v Zábřehu tak je prý velké a dobře zásobované. Já dnes divadlo, zíátra večer bowling a co během dne v so a ne netuším, možná se zítra svezu s našimi do PL pokud pojedou a taky bych konečně měla přesadit chudáky kytky ;-)
Profilova fotka
Dík za tip, zkusím ,mám to kousek..no kytky ani nemluv, taky bych měla :-( ale když nemám ten balkon, tak se mi s tím doma nechce babrat :-( jdu do toho hračkářství, zatím
Profilova fotka
saly: vy si tam berete opičku? Tak to je vtipné :-) katy: no vzdyt jsem to tu pár stránek dozadu psala... ze prijedu kolem 13tého ;-) ach ta paměť co hi hi :-D ale vzhledem k té akci vůbec netuším jak to bude.. tak raději neplánuji a dozvím se vše až doma. no na kytky taky v posled.době nemám vůbec čas :-( ale i tak začínají normálně kvést.. potvůrky :-D
Profilova fotka
kde jste?
Profilova fotka
tu ted pred chvili vysvitlo krásne sluníčko... ale nez jsem to tu napsala tak zase zalezlo :-|
Profilova fotka
tady jsem :-) Pand: to víš už hjsem koza stará mám na to nárok jo? :-D mě taky fialky kvetou no snad jak je přesadím tak se květy nezrtatí naopak ještě více se jich objeví :-) Holky nemáme nějaký dobrý recept na vepř. kotlety? Hoďte inspiraci na zítřejší oběd. mooooooooc děkuji :-)
Profilova fotka
katy: a proč chces fialky presazovat? Neměly by mít moc velký kvetináč.. neboj, zase tak stará nejsi ;-) uz máš v mailu
Profilova fotka
vy uz jste asi všechny na víkendu co? tak taky přeji příjemný víkend.. jija: dostala to tvá kámoška?
Profilova fotka
ahoj holky, zdravím při neděli :-)
Profilova fotka
Taky zdravím, jdu právě zkoušet upéct tu výbornou bábovku co jsme konzumovaly u Lun, tak jsem zvědavá, jaká bude :-)
Profilova fotka
ahoj holky, pan: nevím jestli se mi neozvala, asi to má ještě její maminka :-) saly: já jsem ji taky dneska pekla, brácha má narozky tak jsem mu jí udělala do formy traktor tak jsem na ni zvědavá, hlavně kluci tam chcou pořádně ten traktor dokreslit ;-). postýlka vypadá moc krásně, to byl super nákup :-) katy: Ty jsi kultura sama :-)
Profilova fotka
Tak bábovka se povedla a byla moooc výborná :-) jen musím vychytat na kolik stupňů a jak dlouho se peče..co myslíš jijo? Ještě mi pls poraďte jak nejjednodušeji udělat to mramorování..naliju bílá, hnědá bílá a projedu vidličkou nebo jak? Já totiž pekařka moc nejsem, byla to moje první bábovka :-D já jen vařím...
Profilova fotka
saly: taky se mi docela povedla, já pekla 150 a pak 170, protože to bylo u bráchů v troubě jinak peču v remosce :-) a mramorování cíleně neumím, jenom naliju nejdřív bílé a pak hnědé :-)
Profilova fotka
Ahoj, a jak dlouho? já tak 35 minut, ale to bylo myslím málo...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?