22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Vasha: a nelákaly by tě? Na tom jsem nikdy nebyla a jak to probíhá nejsi pak jak dalmatin flekatá? Saly: trochu z ruky ne? :-D a proč by ses nedostala, taťka pohlídá ne? ;-)
Profilova fotka
Katy: Flekatá jsem jenom někdy a trošičku, ale většinou vůbec. Záleží na tom, jak zaneřáděnou máš pleť. Obávám se, že dneska možná dalmatinek budu ;-) Vřele doporučuju hodně si u toho odpočinu. NO nic, letím ...
Profilova fotka
Tak že bych někdy zkusila? a jaká je cena jestli se mohu zeptat? a za jak dlouho ti ty fleky zmizí? tak si ji pořádně užuj a moc nahlas nechrochtej :-D
Profilova fotka
Vasha: no a mě právě nebolí :-D Já nejsem od mojí kosmetičky flekatá nikdy..taťka nepohlídá, pže chodí z práce v 17: 30 a to už tam nejsou...ani s holičem nevím jak to udělám, pže melír mi trvá 3 hoďky a to když kojíš tak to asi nestihneš..musím vše stihnout před..
Profilova fotka
katy: no já elektrický mám, ale já to pak taky zkoušela a taky nic... ale ten co se drží v ruce...asi jsem to dělala málo.. no nevím. vasha: no to si někdo užívá :-D ale bolest zad nezávidím... vím o čem píšu :-|
Profilova fotka
saly: no to budu mít jednou stejný případ... muž chodí domů taky tak... tu existují i nějaké jakobý hlídací školky nebo jesle.. kdyz potřebuješ k dr. a pod... tak na hodku dvě ti pohlídají... samozřejmě za to zaplatíš... ale když není zbytí. a nebo rodiče at ty nebo ty v důchodu jeste nejsou co?... event. by pohlídali oni ne? Urco chodí z práce dřív nebo ne? Já myslím, že to nějak vymyslíš.. nemám strach ;-)
Profilova fotka
Pan: jo já mám jednu super hlídací babičku, M.mamka bydlí vedle, tak to by šlo,spíš jen, že tam to strašně dlouho trvá...a děcko umře hladem.. :-) jo a moje mamka učí ve školce, ta má dětí plnou pr... ;-)
Profilova fotka
Saly: tak opdvezeš prcka do školky jedno navíc se ztratí ne? ;-) tak to já dámy budu v poho - naši oba důchodci cca 30 m vedle, tchýně důchodce zdravotní personál, cca 1 km od nás, ale není problém hlídat i x dnů třeba když bychom jeli na dovču. Navíc P. by měl mít volna teď se snaží až se vrátí z Prahy dostat zpět jen na denní tzn. do 14,30. Pand: tak až pojedu do Prahy tak ti to příjdu ukázut ju? :-D
Profilova fotka
jo v polední pauze jsem šla jsem do zdravé výživy a měřili tam tuk tam mám 18,7% tuku v těle ženy mívají 20-25% tak jsem "podvýživa" a 11,4 kg z celkové váhy :-)
Profilova fotka
O hlídání se nebojím, jen ze začátku bude asi problém..tak toho půl roku..ale v dubnu příští rok chceme jet do toho Holandska tak na týden, tak to si myslím, že už bude prcek na službě u babičky;-) Holky když tak chodíte po těch zdravých výživách..nevíte kde seženu lněné semínko? a kolik to tak stojí?
Profilova fotka
Katty jak děláš zapékanou brokolici? já ji teda nejím, ale M.si včera koupil a chce ji po mě udělat...poraď pls,myslím, že jsi to tady kdysi psala, že ji děláš..
Profilova fotka
Tož jsem zpátky, pěkně jsem si to užila :-) Je to vždycky super, pokud máme někoho, kdo nám může prcka na chvíli pohlídat. U nás taky problém nebude. Obě babičky v důchodu - to je výhoda. Saly: já tu brokolici trochu povařím, pak dám do zapékací mísky a přidám vajíčko, rajčata, sýr a trochu šunky. Můžeš tam vrazit, co tě napadne. Necháš chvilku zapéct a je to.
Článek se načítá
Profilova fotka
Saly: lněné semínko koupíš i v Kauflandu a 1/2 kg pytlík stojí do 30 Kč. A jak zapékám brokoldu? Uvařím ve slupce brambory, brokoldu v páře - aby se nerozpadlo. Do pekáčku mám brambory na kolečka, na ni nasekanou brokoldu, šunku a zaliji smetanou s nivou, 1 vakíčkem, pepř, muuškát a zapéct. Může být tento recept? Vasha: kolik tak stojí cca ta kosmetika?
Profilova fotka
Katy: dneska jsem za čištění pleti s masáží a úpravou obočí platila 467 Kč.
Profilova fotka
díky za recepty, vyzkouším.. :-) hned zítra... Včera jsem byla v Kaufu a na to semínko jsem koukala, ale nikde jsem ho nenašla :-( tak zas příště.. já platím taky tak 400-450 plus mínus
Profilova fotka
Saly teď jsi mě na tu brokolici úplně navnadila - asi si ji taky zítra udělám. Mám ji strašně ráda.
Profilova fotka
Ahoj holky. Dlouho jssem tady nebyla . Pardooon. mela jsem zavirovany PC . :-( No jeste teda je , ale uz se da spon dostat na internet Saly : Chces mit snadnejsi porod , jo ?? Tak pry lnene seminko je dobre, ale kup si i caj z maliniku a od 35 tydne ho muzes dvakrat denne pit . Pomaha to taky .
Profilova fotka
Ahoj Lin, jak se vám daří? Co malá nezlobí?
Profilova fotka
Ahoj Vasha : nene mala je zlato . Je hodnoucka . Neplace jen kdyz ma hlad nebo chce spat . Tak to je trosicku protivna, ale jinak ne.
Profilova fotka
Tak to je super. Minulý týden u mne byla známá a ta má kluka 1,5 roku a to je šílený ďábel. Neumím si představit, že jednou něco takového budu mít doma. Ten se na chvíli nezastaví, furt něco vymýšlí - minule nám z koupelny ukradl pěnu a vylil nám ji do obýváku na koberec :-D :-D :-D . Kámoška s ním má pěknou "vojnu".
Profilova fotka
No čau Lin, jsem na tebe zrovna vzpomínala, že už na nás obě s Lun prdíte :-) semínko kvůli porodu to jo :-) a maliník vím..ale jestli to pomůže... 8-( no co bych pro sebe neudělala, že? :-D
Profilova fotka
Jojo ja myslim ze to pomuze , ja to taky pila a mela jsem diky tomu podle me lehci porod. Lepe se cesty zmekcovaly . Jinak mam zniceny kocarek tak ani nikam nechodim. Ondra ho jede vyreklamovat zitra a maji na to 30 dni a nevi jestli maji nejaky nahradni . No des a hruza . Tak ted sedim doma. Upadli mu predni kolecka :-(
Profilova fotka
Tak to máš smůlu :-( . A nějakou kamarádku, který by ti kočár půjčila nemáš? 30 dní je docela dlouhá doba na to sedět jen doma, že?
Profilova fotka
ahoj holky, Lin: to je smůla s tím kočárkem, a nadávají třeba náhradní? jako třeba u aut nebo mobilů? vasha: snad Tě brzo bolest zad přejde nebo alespoň ustoupí abys měla klid pan: nezhubla jsem nic, jezdím na kondičku, jenom půl hodiny, akorát se mi změnily centimetry, na ty mám trochu míň a vlezu i do věcí co jsem na sobě dlouho neměla ;-) já chodím taky na kosmetiku (tak jednou ročně :-D), chodím u nás v Hrabové a většinou až večer, dřív to nějak nestíhám a flekatá jsem děsně, protože mám takové ty hnusné bílé tukové kuličky a to mi vždycky protrhne kůži, takže se mi to pak nějakou dobu hojí :-(
Profilova fotka
Jija: díky za soustrast ;-) , jak dlouho jezdíš denně na tom rotopedu? Já každý den víc jak 30 minut, ale druhý den tam skoro vždycky nemůžu usedět, protože mě bolí zadek :-D
Profilova fotka
vasha: no možná už měsíc, ale ne denně, protože když příjdu pozdě večer tak už na něho nelezu, ale když to jde tak jedu ;-). mě bolel zadek akorát asi první 2 dny, teď už je to lepší
Profilova fotka
No holky, je to pech . Tak jedna kamaradka mi pujci , ale vite jak to je .Stary kocarek a nebo vlastni . To je rozdil, no . Tak snad mi pujci nahradni tam, ale pani ma nemocenskou co to ma pod sebou a nevi jestli nejaky nahradni maji :-( Tak uvidime zitra jak se to vyresi .
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem z cvíča zpět bylo to super jsem spokojená. Teď večeřím rajčata s mozzarelou a olivy už bez chlebíka samozřejmě :-| Lin: ahojky no že se taky ukážeš :-) s tím kočárkem to máš naprd tedy o¨dkud ho máš? Jijo: ty jsi ďábel s tím rotopedem :-D Holky já chci už jaro :-) a teď začalo brutálně pršet! ]-(
Profilova fotka
Lin: jasně vlastní je prostě vlastní, to se ničím nenahradí, snad to bude brzo všechno ok Katy: já s rotopedem, Ty se cvičením, ale další jízda bude až v pátek zítra příjdu pozdě a pozítří jdu cvičit :-)
Profilova fotka
saly: no tak to tvou mamku chápu... moje mamka taky dělá s dětma.. takže pak je taky ráda, že má svůj klid :-N lin: ahojky, no to je síla s tím kočárem.. a nepůjčí vám místo toho nějaký náhradní??? A jakou jsi měla značku kočáru? Starý nebo vlastní to je jedno ne? Hlavně, že nějaký po dobu 30ti dní máš ne? ;-) Tak napiš jak to dopadlo. jija: no tak to je úspěch.. no blíží se léto.. tak na sobě člověk musí zamakat to je pravda :-) katy: ahojky.. já tě kapku pozlobím.. nevím jak je u vás, ale tu krásně sluníčko, azuro.. jen kapku kosa :-| ale snad už brzo přijde jaro... příští týden se to má kapku zlepšovat tak doufám, že už mrazíky nepřijdou..

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?