22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
ahoj holky, pan: děkuju, kamarádka se už na to těší :-) my jsme byli včera na návčštěvě u kamarádky a její 2 lůetý syn, mi sděl na klíně a děsně se mi začal tulit k hrudníku a prsám, tak si všichni dělali sradnu jestli nečekám a malý to nevycítil ale to bych snad o tom musela něco vědět i já ne? ;-) teda jestli neselhala HA dneska jsme měli odpočinkový den, jenom relax :-) jinak my máme internet o nějakého sdružení tady, bezdrátový, za 250 měsíčně, H. se nelíbí, že prý se nedá pořádně něco stahovat, ale já nic nestahuju a filmy po netu jedou a víc nepotřebuju
Profilova fotka
saly: jj to si taky myslím... uz dneska krásně svítilo sluníčko... uplně mě to nabíjelo.. ale za 3hod se zase zakabonilo a bylo jeste chladno :-( ale taky myslím, že koncem března už bychom event. mohli odhodit zim.bundy... teda ja bych byla pro. jija: ;-) no kdo ví jestli :-)
Profilova fotka
Dobré ranko kočandy... tak tu máme zase pondělí :-| a zas práce... teda jak u koho :-D co maminy? :-N bude dnes uz Katy?
Profilova fotka
kde jste kdo? vy snad ještě spíte ne???? :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem už here a už nestíhám, nemám čas vás dočíst tak snad kolem oběda nebo až z domu pokud se připojím. Cesta dopadla OK, smlouva podepsaná, podmínky vyjednány, dokonce mi ještě poskytli slevu na dílo 8-) no jo asi kouzlo osobnosti :-D tu něco smrdí co? :-D Jaký jste měli víkend? Já relax s knihou v ruce a v ne jsem vyrazila resp. se svezla s kámoškou do OL já šla do Olympie a ona si vyřídit nějaké osobní věci do centra, pak mě zase nabrala, ale nic jsem nenakoupila jen pár kousků, výprodeje už pryč kozajdy probrány takže cesta zbytečná.
Profilova fotka
Ahoj při pondělku :-) já byla přece už od čtvrtka slaměná vdova, tak jsem se měla moooc dobře, pže jsem nic nemusela!!! a to je úžasný pocit.. Katty akorát můžeš mrknout na fotky u Lun,odkaz je na min straně..
Profilova fotka
Saly: ahojky mrknu :-)
Profilova fotka
Jéééééééé malý je sladký, už se těším až se s ním pomazlím snad mi ho LUn půjčí. Jinak malá Gábinka má nápadníka :-)
Profilova fotka
dobré ránko, no spíš dopoledne. jsme zpátky z obchodu, malý dospává v kočáru. Fotky jsou skvělé,všem to tam sluší:-) KAty: to se neboj,že ti ho nepůjčím, máš slíbené i kočárkování, přece:-)
Profilova fotka
Lun: ahojky, no mám já si pamatuji, ale aby to i z tvé strany platilo. Víš jak se říká sliby chyby :-D ale je pravda možná ho ráda půjčíš, zvláště až bude starší - tedy pokud se mě - tety nebude bát a nebudu u něj za bubáka a nebude plakat. :-D
Profilova fotka
katy: no tak ses pěkně pochválila :-D no myslím, že to na Lun nestojí ;) ty sliby chyby :-)))) nevím kdo říká jak bude kočárkovat a jeste se nedomluvil :-)))) my byli v so na veletrhu v Letnanech se pokouknout po nábytku a pod. ale byla jsem děsně zpruzená z těch lidí... ty davy a vevnitř teda nic moc :-( no zklamalo mě to. saly: jooo takhle... tak proto to ponocování :-D
Profilova fotka
Pand: no tě jsi mi to natřela :-D ;-( jak myslíš! ;-) Takže na veletrhu nic ani žádné slevy, akce, slevové kupony? Já loni na veletrhu stavba dost zajistila - i slevy si vyřídila - zase jsem se dohadovala a tendrovala - deformace z práce, ale výsledek za to stál :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
já měla namířeno na dětský veletrh do Brna,pro Dítě či jak, ale asi na to prdím,stejně tam budou jen drahé kočáry, levné se prodávají samy..
Profilova fotka
Saly: to by se mi tak daleko tedy nechtělo jet a v tom počasí?
Profilova fotka
M.tam jezdí každý týden služebně, to bych se s ním jen svezla...jinak ani náhodou.. ;-)
Profilova fotka
katy: no jo.. .slevy tam nějaké byly... ale nevím no.. nějak mě tam nic nenadchlo jestli mi rozumíš.. saly: třeba získáš inspiraci ;-) zase dražší kočár se pak líp prodává :-)
Profilova fotka
ahoj holky, katy: no jo když Ty jsi akční a kdo Ti slevu původně dát nechce Ti ji stejně dá, když mu to všechno správně vysvětlíš ;-) saly: jo svést je s někým je fajn, jinak my taky s kolegyní, když chcem něco v Praze nebo tak, tak si musíme počkat na služebku, protože jet tam jenom kvůli tomu nemá cenu :-) dneska jsem měla první hodinu němčiny s novou lektorkou a fakt super, sice dražší ale stojí to za to, dokonce mi šéf nechal auto, tak jsem doma rychle a můžu se ještě projet na rotopedu :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím z domova. Jijo: no musíš se snažit jinak pak nejsou motivační prémie ;-)
Profilova fotka
katy: my nic motivačního nemáme, občas mi spíš příjde že máme demotivační věci :-D zrovna jsem dojela tour a jdu si dát sprchu :-)
Profilova fotka
Dobré ranko ;) jija: když vysvětlí a pěkně zamrká... no kdo by odolal no ne? :-D no tak to je super, že jsi spokojená ;-) a to auto budeš mít pokaždé když pojedeš na NJ? jsem zvědavá jak ti ta motivace s tím rotopedem dlouho vydrží :-p jak dlouho jsi jela? holky, já už vás nějakou dobu ani z domova nepozdravím... včera přijdu domů a PC ani neškytl ]-( vyzkoušela jsem snad uplně všechno... no zřejmě nám odešel zdroj :-(
Profilova fotka
Ahojky, zdravím než se pustím do práce a do dalších smluv, dneska tu mám 2 subky, musím je sklepat s cenou ;-) Pandama: vystihla jsi to - tak nějak to bude :-D
Profilova fotka
Zdravim vas holky a zase letim. Tento tydne mam dost hekticky . Je to silene s tim ditetem a tento tyden se mi sesli zrovna doktori , urady a plno veci k zarizovani .
Profilova fotka
katy: jj znám tě už nějaký pátek ne? ;-) lin: no ahojky :-) jejda... takže maraton... to ti nezávidím... tak pevné nervy !!! držím palečky ;-)
Profilova fotka
Ahoj Lin: na jaké úřady letíš? Nechodíš tam nějak častěji? Dají ti lidé alespoň přednost když jsi tam s malou? Pand: no právě ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky :-) mi zas včera kleklo auto, zas se mi uplně vybila baterka.4 dny jsem jezdila s Martinovým a moje teď ani šktyt. :-( teď jsme ji dávali nabitou, tak aspoň nemusím na cvičení pěšky.Mizím na bazén, přihlásím se po obědě.
Profilova fotka
Saly: Tak užij vodu . Nechtělo by to spíše koupit novou baterku než pořád nabíjet? To není přeci možné že za 4 dny když je venku teplo to ani neškytne.
Profilova fotka
saly: jestli včera nebyly nějaké erupce na slunci... tobě auto, mě PC ]-( jasně, užij si plaváníčko :-) tak já už po obídku... dala jsem si kance na smetaně s brusinkama ... no mnamka výýýborná, masíčko krásně měkounké... no jeste ted se oblizuju... No chtělo by to zákuseček :-N
Profilova fotka
asi mi to spíš nějak vyzkratovalo,když teď furt pršelo, jestli tam třeba nenateklo..ale už zas jezdím :-) Asi nás zase dneska cvičila ta tvá lucka Katty,myslím, že je to ona...(v bazénu) Normálně jsem dneska málem zdechla =-) na cvičení těhotnýcj nám přidělili 25 letého kluka a učila nás dýchat :-) normálně mi fakt už ty Vítkovice přijdou postavené na hlavu...asi personální nedostatky :-D
Profilova fotka
Pand: no tu si někdo dává do nosu a ještě i zýákuseček ....... hmmm ten bych si ale taky dala abych byla upřímná, dnes jsem neměla ještě ani kafíčko :-( za chvilku zajdu uvařit ;-) Saly: jo dnes mi Lucka říkala, že jde cvičit na bazén a mladého kolegu tam taky mají, ale já ho nikdy neviděla, za L. do práce moc nechodíma když tak jedině když má dlouhou.
Profilova fotka
Katty byl to nějaký wiaczka..ale přijde mi to takové zvláštní, když tě mladý kluk poučuje o porodu a jak máš hladit miminko v bříšku a tak..no dělal to hezky což o to..ale nevím nevím... :-) Nikdo se tam teda moc nepředře, myslím, že tam má ta Lucka super práci :-) místo 30 minut ,cvičí dest, pak se vypaří...nemají tam volno? :-D :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?