22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
tak já se s vama pomalu loučím, odcházím z práce tak za půl hodky.
Profilova fotka
Ta kolegyně taky měla velké břicho a není to brzy šla těch 10 týdnů před jak se chodí, má cca za 1 měsíc etrmín. Tak já už taky budu pomalu balit a pojedu domů tak pa a hezký víkend. Když tak se připojíme a pokecáme :-)
Profilova fotka
aha tak to jo,... no ja vubec netusim kdy se tak chodi... jasně hezký víkendík - všem papa
Profilova fotka
Pan: já k tomu i plavu :-) :-) mám teď 2x týdně hodinu cvičení, 1hodinu plavání a 1 hoďku přednášek..no ať se moc nenudím :-p Katty: u Bauhauzu je přece parkování dávno zrušené!!! max hoďku zdarma a pak platíš..a ty uličky kolem jsou všechny plné :-(
Profilova fotka
CHodí se ze zákona 6-8týdnu před porodem, pokud jdeš dřív, tak buď nemocenská nebo dovolená.. :-)
Profilova fotka
Takže taky přeju krásný sluníčkový víkend! Jdu vařit guláš :-)
Profilova fotka
ahoj holky, pan: asi si to už nepřečteš ale jako dárek bych mohla doporučit třeba konvičku na čaj, já jsem dneska jednu koupila tetě k narozeniná, kolegyně mě vzala do jednoho obchůdku ve F-M a byly tam fakt krásné konvičky, možná si tam zajdu i pro sebe nebo pro hrníček katy: s žaludkem a stresem je to na houby, H. to míval pravidelně, má za sebou i několik gastroskopií a stejně nic nezjistili, prostě stres, vždycky akorát dostane na chvilku prášky a pak nic jinak s kartářkou nevím, já na takové věci moc nejsem ;-) Lun: sotva doma a už tolik návštěv? dej malého do ruky návštěvě a máš chvíli volno já jsem se sem už včera nedostala, měla jsem poslední němčinu, teda v tomto semestru, příští lektorka posunula o 2 hodiny dozadu a tak jsem dneska napsala stížnost a poslala ji na jazykovku, nejsem patnáctiletý fakan aby se tak ke mě někdo choval :-S
Profilova fotka
ahoj holky, zdravím při sobotě :-) saly: plaveš jo? To se dá s tím břichem? :-N nejdeš ke dnu? :-D :-D :-D no ty budeš ale chytrááá a jak se povedl guláš? jija: jako keramické konvičky? No to by se mě líbilo... v OV něco takového není? no ja myslela, ze bys byla rada, ze nebudes muset v praci tak dlouho tvrdnout a čekat na němčinu. A ona si to posunula jako sama od sebe bez nejake vasí konzultace? :-o no uvidíš jak to dopadne ;-)
Profilova fotka
pan: v ostravě zkus v shopping parku obchod kouzlo domova, další stejný obchod je i v centru právě že já takhle musím tvrdnout v práci déle, místo v 4 je němčina až v 6 a posunula si to sama od sebe, nejdřív měla hlášky že prý když nám to bude vyhovovat a pak řekla, ať si to zařídíme jak chcem že jí to nezajímá :-(
Profilova fotka
jija: jejda :-( no a ted to chce zpátky na tu 4? ...
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím při so, ráno ztak hezky svítilo sluníčko a teď prd! Pand: velký výběr je na Sýkorově mostě, mají tak i speciální čajíky hned vedle knihovny
Profilova fotka
pan: nechce to přesunout nikam, řekla, že když mi to nevyhovuje ať jdu pryč katy: u nás pořád sluničko svítí
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj Jijo, ty jo to je přístup s tou NJ hnus, půjdete tedy jinam? Tady teď taky vykouklo sluníčko. Koukala jsem na album Lin má tam nové fotyk s malou
Profilova fotka
Pan :-) s jakým břichem? já žádné nemám..to všechno teprve přijde :-) Guláš byl výborný, nakoupila jsem nějaké přísady v tom Maďarském obchodě, tak byl originální :-p Holky ..nevím, nevím, ale myslím, že síť prodejen kouzlo domova je dávno zrušená, ty obchody už nikde nejsou...
Profilova fotka
Ahoj holky, to je dneska hnusně co? :-( Saly: taky si myslím, že ty obchody jsou zrušeny, v centru taky už žádné nejsou.
Profilova fotka
Ahoj Katty :-) co ty tak při neděli u PC? Taky jsme chtěli jít s malou na procházku, ale vyslala jsem muže samotného, mi se vůbec ven do toho hnusu nechtělo :-( A teď tu řeším co budu zas vařit, guláš už je snědený, tak musím zase něco vymyslet.. :-x
Profilova fotka
Ahoj Saly: no zapla jsem vyjmečně PC hledám nějaké inspirace a brouzdám. U nás je dneska rybka na kmíně, nic jiného bych asi nedala, jsem ráda, že už něco trochu jím, už jsem měla i třes v rukách z toho že nic nedostanu do žaludku, sice žáha pálí, ale už si "popíjím" anacid :-( A co zkusit nějakou tu kotletku co jsem posílala recepty? Některé byli dost zajímavé!
Profilova fotka
dobré ranko při neděli :-)
Profilova fotka
Ahoj Pand no za chvilku s etu sejdeme všechny :-)
Profilova fotka
fakt? kdo jeste má dorazit? Co dnes kuchtis?
Profilova fotka
No nevím kdo ještě dorazí možná Jitka, Dáša o víkendu nebývá a Leňa s Lin asi mají jiné starosti. U nás je dneska ta rybka s kaší, já jen na kmíně, zbytek ryb bude s kořením, ale u sebe nemám odvahu ještě tak já raději jen přírodní. co je u vás dobrého? mamka jistě vyvařuje co? :-D
Profilova fotka
a jakou máš rybu? no u nas brambory a smaž.řízky, k tomu zeleninka.. mnam mnam a odpolko kafíčko s dortíčkem... at jsme tlustí na 3 prsty :-D
Profilova fotka
Pangas bude a zeleninka možná taky nebo kompot. odpo taky bude kafíčko, u mě spíše kávová voda včera jsem si hooooooodně slabé udělala měla jsem už chuť i absťák, ale presíčko na co jsem zvyklá to nebylo samozřejmě a kupodivu mě žáha nezačala pálit. A koupila jsem na dnešek nanukáč - vaječný likér. TAky ať jsme tlustí na 3 prsty. A dala jsem si kousek čokolády - ta pohladí vždy na duši :-D :-D :-D
Profilova fotka
jj ten je dobrý... chutově a ke vsemu bez kostí. Já to mám ráda se smetanou a rajčaty :-) a zapéct. Doporučuji. jo to je fakt... hořkou? No tu já miluju.
Profilova fotka
No já taky hořkou miluji, ale tentokrát je mléčná, co se dá dělat. Tak jsem ho ještěš nedělala. někdy jsou dobré recepty a tipy v tom mini časáku za 5 kč, občas si ho koupím.
Profilova fotka
jj tak ten taky mi kupuje babička :-) občas taky nejaký receptík použiji
Profilova fotka
no nic... je tu rušno... asi se budu muset jit naličit a učesat :-D jak jsem vás tu spěchala pozdravit tak šlo všechno stranou a za chvili bude oběd a pak přijedou M. rodiče, tak at nevypadám jako strašidlo :-D
Profilova fotka
ale jeste dorazim ;-)
Profilova fotka
No já jsem taky jako strašidlo, ale dnes to prdím, nikam nejdu tak si budu strašit celý den :-D za chvíli začne mé oblíbená Pomáda, tak budu jedním očkem sledovat :-)
Profilova fotka
tak uz jsem tu. nekecej a na jakém programu?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?