22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
ale za chvili předpokládám ze bude obed.
Profilova fotka
co tvuj pangas uz je hotový? A co teda nakonec vymyslela Saly?
Profilova fotka
Je to na Nově tuším a oběd udělám asi až po POmádě nebo jak budu mít hlad. Nevím co Saly vymyslela, ale jelikož se nehlásí asi vyvařuje o 106
Profilova fotka
Nemám kotlety... :-( ani žádné jiné rozmražení maso,tak jsem vymyslela takovou pikantví směs ze sojového masa z fazolema a k tomu dělám bram.placky.. :-) Včera jsme byli na kukajdu v Polsku, ale nic tam nebylo jen vysové ceny...koupila jsem akorát prostěradlo do postýlky a to jsem mohla i u náš :-(
Profilova fotka
SAly: a jak to děláš z té soji? tu já mám ráda. A kde jste byli v PL? Měli tam nějaké ty koktejlky nevbšimla sis? Jinak my o vlku a vlk za dveřmi co? :-D
Profilova fotka
takové ty sojové nudličky (asi za 8kč balíček)povařím ve vývaru, vyždímám a pak do dělám jako jakékoliv jiné maso...Děláme sojové doma hodně..i na topinky a tak.. :-) Byli jsme v Těšíne, ale cíleně jsme chodili po dětském, na oblečení jsem se vůbec nedívala..já totiž když teď do ničeho nevlezu a ještě dlouho..tak oblečko nějak neřeším... ;-)
Profilova fotka
katy: ty jsi dnes sama doma? saly: my o vlku .. co? :-D mnam to bych si taky dala ty placky :-) tak to jsem překvapena, že jste tam nic nepořídili... a co jste sháněli?
Profilova fotka
saly: a jak to delate na topinky? My taky celkem děláme soj.maso, M. to nevadí, chutná mu to... kdyz se to dobře udělá. vzdyt jsi říkala, ze nemas zadne bricho :-D ani oblecky jste zadne neporidili?
Profilova fotka
tak uz se tu chystá na obídek... tak já se pomalu s vámi loučím... třeba se tu jeste pripojím... uvidím dle situace ;-)
Profilova fotka
Saly: no já jen jestli jsi náhodou nezahlédla, včera jsem chtěla s našima vyrazit do PL, ale nějak to nevyšlo, tatík hned po obědě šel na nějakou oslavu a tak se mu ráno nikam nechtělo a auto mi nechtrěl půjčit - nechtělo se mu jet pro něj do garáže a tím firemním harapákem bych se nerozjela. Já taky soju můžu mám spoustu receptů i P. to jí. Pand: jo jsem.
Profilova fotka
tak uz se to smažíííí
Profilova fotka
tak já se loučím, mějte se a nechte si chutnat, jdem na polivku.
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak dobrou chuť :-)
Profilova fotka
nemám břicho, ale na co budu něco kupovat..teď? když přece mi naroste..ne? Módu budu řešit až na podzim..jestli teda mi nezůstane 80 kg :-( Sháněli jsme všechno na co pomyslíš..pro mimino myslím..a je to ho teda fest :-( koupila jsem tam jen podprdu a košili na kojení, ale to jsou teda fakt sexy modely..to vám řeknu :-S Já se taky loučím..jdem papat.Ahoooj :-)
Profilova fotka
Saly: proč by ti mělo zůstat 80 Kg? Tak snad to shodíš ne? Zvláště když budeš jíst soju, apod. akorát si k tomu pak nedáš placek, ael rýži :-D
Profilova fotka
saly: co by ti to zůstalo ;-) to je blbé, že se nedá nic pěkného pro ty kojící maminky sehnat co? :-| ale třeba jeste neco sezenes ;) a tu v OV v krámech nic není?
Profilova fotka
tak já jdu poklidit po návštěvě, za chvilu sem zase mrknu ;-)
Profilova fotka
Tak jdu mrknout zda tu někdo je, před chvíli jsme ještě koukala na My všeichni školou povinni
Profilova fotka
ahoj holky, v rychlosti zdravím :-)
Profilova fotka
Saly: určotě se brzy vrátíš ke své váze před těhu, necháš dost kilo v porodnici,takže to neřeš. taky jsem se toho bála a už mi chybí dát dolů "jen" 5 kilo do původní váhy. a hlavně všechno zpevnit. do svých riflí se ale ještě nevlezu, jaksik mi zůstal zadek:-(
Profilova fotka
Ahoj Lun, jak se máš mamino? dnes se tu fakt všechny sejdeme :-) malý je hodný? S těmi riflemi, nedala jsi jen na 60°? :-D :-D :-D
Profilova fotka
ahooooj Katy, no mám se celkem fajn, ani moc unavená nejsem z nočního vstávání :-).malý spí jak se mu chce, někdy se budí po třech hodinkách a nškdy po 5-6 hodinách, takže se někdy i vyspím:-) No právě,že ty rifle nejsou ani vyprané a nevelzu se, teda jako vlezu, ale jsem v tom dost narvaná :-D
Profilova fotka
lun: no ahojky :-) neboj, to taky shodíš ;) jedna moje známá to shodila do roka a ted je jak lunt.
Profilova fotka
Lun: musely se scvrknout jak jinak :-D mě se zase v poslední době nějak oblečení natahuje :-D jinak jak říká Pand to dáš dolů, horšěí je to u těch co naberou přes 20 kg.
Profilova fotka
katy: no přesně tak.... no těch 20kg to bych teda nechtěla zažít... to ty maminy musí být jak kuličky.
Profilova fotka
no já taky ne, ale vesměs si za to mohou samy pač se přežírají, viz. mé kámoška ze školy nabrala 31 kg, byla jhako koule pak znova otěhotněla a je jako koukle dodnes a přitom já ji znám s 60 kg! Ale snědla klidně na snídani 10 koblížků a za chvíli valila znova do bufetu zas měla hlad nebo chutě.
Profilova fotka
Pand: ahojky. No já se nebojím toho,že bych to neshodila, ale musím po šestinedělí jen pomalu začít cvičit. abych nezůstala jako zulc:-( jop tak moje kámoška přibrala 23kg, a ta si taky dávala do nosu, na snídani 5rohlíků s máslíčekm a bílou kávu. a taky to shodila do roka. je zas hubená jako dřív.
Profilova fotka
já jsem ráda,že jsem přibrala "jen" těch 15kg. je to fakt o tom jídle.
Profilova fotka
katy: jejda to jde jo? :-o no to je sííííla ... a shodila to pak? jo.. tak uz ctu dále... hmm hmm :-| lun: hlavně to nepřeháněj, stačí pozvolna... a neboj jak začneš kolem malého běhat, tak to shodíš raz dva ;)
Profilova fotka
Pand: neshodila, už jsem ji neviděla 2 roky, ale myslím, že je pořád stejná koule, ona není ten tip co by se sna¨žila, možná je už po 3 těhule nevím. Lun: kolikrát už jsi byla na procházce s kočárkem?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?