22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
lun: no jo, ale clovek si asi nekdy nemuze pomoci , nebo se to da nejak regulovat ty chute?
Profilova fotka
katy: koule... no to jsi ji pěkně nazvala :-D no a uz vis, kdy pujdes s Lun a Lin na prochazku kocarkovat tetko?
Profilova fotka
asi pujdu babi udelat kiwicko, za chvilu jsem tu
Profilova fotka
Pand: tak jak ji mám nazvat? Myslím, že chutě se dají regulovat pokud se umíš ovládnout a neříkáš si jsem těhule tak můžu vše, kvůli miminu! To je úplná blbost. Nevím kdy s holkami půjdu kočárkovat - ruce mám jen 2, ale asi až bude trochu hezčí počasí.
Profilova fotka
Katy: byli jsme včera poprvé. malý hned usnul,tak byl spokojený. dneska jsme chtěli vyrazit znova, ale jaksik nám nedovolilo počasí:-( tak uvidíme zítra. ve čtvrtek tu byla dr ho zvážit a váží už 3,220 kg :-)
Profilova fotka
katy: jo přesně tak, já chutě třeba neměla žádné a jídlo sviňovat na těhtenství je blbost. není to pravda,že máš jíst za dva. má se jíst stejně a ty co se na to vymlouvají,tak pak dopadnou jako koule.
Profilova fotka
Lun: no vidíš jak mu šmakuje! :-) a kojíš nebo vůbec? a jaké to bylo poprvé na procházce s vl. kočárkem?
Profilova fotka
Kat: nekojím. mám málo mlíka, takže jednou,dvakrát za den něco málo odstříkám a jinak dáváme umělé. s kočárkem bylo super. už se těším na další prochajdu. jsem z toho byla hrozně nadšená. L. šel pak ještě sám, já šla vařit a on šel ještě na půl hodinky se projít sám:-), taky ho to bavilo:-)
Profilova fotka
Lun: máš jíst skoro stejně, možná ke konci trošku více ale než kvantita spíše kvalita ne?
Profilova fotka
Katy: ani ke konci nemusíš jíst víc. prostě ať každý jí jak mu vyhovuje. já toho moc nepotřebovala a nijak jsme nestrádala. a stejně jsem přibrala 15kg. a kvalita je asi lepší než kvantita. když se někdo bude ládovat 10ti koblížky každé ráno,tak je jasné,že pak na konci bude mít 30kg navíc.
Profilova fotka
Já ani nechápu jak mohla dát 10 koblížků? Vždyť z takového množství musí být každému šoufl! Ještě pochopím že tam dlubneš, tam, sladké na to slané, pak kyselé, ale takové kvantum no brrrrrrrr :-o
Profilova fotka
tak uz jsem here, babi u TV uz spala... tak si pochutnava ted na kiwicku. no ty koblihy bych nedala taky...
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky já bych někam jela za teplem k moři, včera už to vypadalo a jarně a teď zase takový hnus nad hnusy!
Profilova fotka
to já taky nechápu, já sndla většinou dva a byla jsem plná půl dne:-). a i tu moji kámošku s těmi 5ti rohlíky jsem nepochopila. ke konci jsem mívala větší chuť na sladké, to jo, ale zase jsem to nepřeháněla. stačil kousek čokošky a bylo po chuti :-D
Profilova fotka
Katy: jo včera bylo krásně a dneska mě to počasí totáně nasralo ]-( ]-( ]-(
Profilova fotka
Já koblížky ani moc nemusím jako raz za čas dostanu chuť vyberu tu nejvíce pocukrovanou :-D dám jednu a stačí mi to zase na nějakou dobu.
Profilova fotka
katy: no já bych jela zase na hory za čerstvým vzduchem jen tak se procházet. lun: no to je děs, zase chladno ... ale holky počkejte , jeste bude mrznout jak na zacatku ledna, pak si na mě vzpomente.
Profilova fotka
katy: no ja bych max tu čoko kobllihu to jo to bych si dala. :-) ale jak pises, taky staci jedna za pul roku :-D
Profilova fotka
katy, lun: a co domaci pekarna, pečete pečete?
Profilova fotka
Pand: už máme únor!!!!!!!!! :-D :-D :-D Jo pekárna jede furt, ségra si ji taky pořídila a je s ní max. spokojená, co tajky uvažuješ nad koupi? Už sis něco koupila v toim elektru kde jste dostali svatební poukaz?
Profilova fotka
Pand: no já z toho počasí nadšená nejsem. už jsme se těšila,že bude jaro a zase bude mrznout:-(. to často jezdit s kočárkem nebudu:-( Jinak v pekárně peču peču, ale spíš častěji v ní dělám kynuté těsto a peču pak něco v normálné troubě, rohlíky, housky, buchty atak.:-)
Profilova fotka
no nic holky, povinosti volají, já musím jít. tak zas někdy se tu potkáme jak budu mít časík:-)
Profilova fotka
Lun tak papá a pozdravuj malého hajdaláka od tet! :-) a zase se na nás brzy přijď podívat :-)
Profilova fotka
Fuj a zase tam sněží!!!!!!!!!!!! Jinak tu má jedna nevěsta šílené album, to musím sama uznat jsem zvědavá kdy ji tam někdo začne psát ty hnusy co někteří rádi píšou ubožáci jedni!
Profilova fotka
katy: kterou myslíš???? jj, malého pozdravím. ;-)
Profilova fotka
Lun: jmenuje se katka aondra a sedí v autě na 1 fotce mrkni
Profilova fotka
jo tak na tu jsem už taky koukala ;-) .
Profilova fotka
tak pa
Profilova fotka
katy: no s tím unorem jsem to nepochopila :-| jj uz jsme koupili robota - Bosch. Pekárna se zavrhla :-( tak u nas teda uz nesnezi. Taky jdu mrknout. lun: no ber to tak, ze aspon pak nebudou tak moc klistata ;-) tak papapa
Profilova fotka
Pand: beru zpět neumím číst já četla, že je na začátku ledna ne jak ze začátku :-D se omlouvám! Lun: papa

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?