22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Lin: o.k., takže zítra kolem dvou. my to vezmem určo tramvají, takže ti pak zavolám ;-)
Profilova fotka
Já holky dorazím před 16 hod. doufám, že tam ještě budete! Já pojedu 54 a pro PAnd bude jistě od Alšáku taky nej ta 54. Vystoupí se u Aralky a pak ten vysoký zelený věžák jde dobře od zastávky vidět a je jediný a od Aralky je to cca 5 min. chůze. Tak jsme a zítřek domluveny u Lin :-) Já už vypínám PC, ale zítra budu. Už jdeme k našim na oběd a pak na Betlémy letos jsou práý moc krásné. tak zatím papa
Profilova fotka
lun: no jasně ;) a jak tam dojet teda MHD? aha .. už to čtu.. no 37čka jede kolem kostela že? Nechceš dorazit kočárkem k Alšáku nebo ke kulturáku a půjdem na 37čku? a nebo jestli by nejela nějaká nízkopodlažní tram.. jdu mrknout. katy: 54 tam taky jede?
Profilova fotka
tak jede nízkopodlažní tram č.8 ve 12,37 tam jsme 12,54 nebo až tram č. 9 14,03 a tam jsme 14,20. To by šlo tim pozdějším co ty na to? Jak ti jedou od vas busy?
Profilova fotka
a dneska odpo nechce nikdo se mnou zakočarkovat po Porubě?
Profilova fotka
Dneska bohuzel nemuzu Pan. Dobre takze zitra vas cekam po te druhe hodine . Tak zatim papa . A zitra mi volejte :-)
Profilova fotka
oki
Profilova fotka
ahoj holky, tak si to zítra užijte, já v pondělí zrovna nemůžu, ale doufám, že budete hodně fotit ať mám na co koukat. my jsme byli zrovna na lyžích když psala tak jsem se nemohla ozva, takže jsem se sem dostala až teď, když jsme dorazili domů
Profilova fotka
jija: tak to je škoda :-|
Profilova fotka
pan: no tak snad někdy příští buď v Praze nebo Ostravě ;-) však není konec světa :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak zase už v práci :-( ;-( už ve 4 ráno jsme se vzbudila a kulila se a pak ta kosa venku fuj! Ale už jen 14x vstávat :-N a doma jsme si celkem zvykla :-) Jija: to je škoda, že nedorazíš. :-(
Profilova fotka
jija: no další návsteva by měla být v první pol. února katy: no prý nedorazí ani Lun, psala mi sms-ku, že to vysvětlí tu na brms, tak snad se nestalo nic vážného. Tak jen už 14x jo? No to je paráda.. tak si to užívej, páč potom až se ti to narodí, tak už se nezastavíš :-N no holky, jestli se to nestáhne ta teplota aspon na -5C tak ven asi taky nepůjdu :-(
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj : TAk Lun copak se stalo ?? Dejte mi ale vedet jestli prijdete aspon vy Katty a Pan , at pak nejsem zbytecne doma :-)
Profilova fotka
mě taky psala, sms že nedorazí. Tak snad nic vážného. Lin: pokud pojede Pan tak se stavím, ale až po té 16 hod. nemůžu dříve z práce. Pand: do kolika se cca zdržíš, pokud dorazíš v tom mrazu? Abychom se nemíjely?
Profilova fotka
No tak mi pak holky dejte hlavne vedet , protoze pokud nedorazite , tak se kdyz tak mozna domluvim s mamkou ze prijde . Ma prijit asi zitra ale kdyz tak bych to treba prehodila. Podle vas ale samozrejme .
Profilova fotka
Lin: jak se jmenuje ten fotograf co tě fotil jako těhulku? A kolik to stálo jestli se mohu zeptat?
Profilova fotka
Katy jmenuje se Tomas Janecka , ale kolik to stalo nevim, fotil mi to jako kamarad . Ale mam pocit ze neco kolem 2-3000 . Ale ja bych ti doporucila sise nekoho jineho . Je to pani z Poruby - Ostrava . A bere si za takovych dobrych 30-50 fotek i ti je upravi 500,- Poslu ti do Ip jednu stranku a muzes se podivat na ni jak foti . Poslu ti i jmeno a cislo . Ale pokud chces tak i na toho Tomase ??
Profilova fotka
Lin: tak pošli jen na tu paní 3 tis. je dost. Jinak holky používaly jste Nanynku?
Profilova fotka
Ja ji mela pujcenou z prace ale vecne mi to pipalo doma, zapominala jsem to vypnout a pak i zapnout , skoro jsem to nepouzivala
Profilova fotka
Katy mas to v IP
Profilova fotka
Lin: díky kouknu na to.
Profilova fotka
katy: nanynkou se ted nezaobírej, jen pokud bude dítě menší, a nebo bude mít po narození rýmu tak pak jo a můžeš to koupit někde hned.. třeba to muž může koupit ještě než přijdeš z porodnice domů, ale jinak si myslím, že je to zbytečná investice. Párkrát vezmeš prcka a zapomeneš vypnout a vzbudí to celý barák :-D no já nevím, když tam pojedu takto brzo, tak to abych kolem 16h vyjela.. a nebo to udělat tu v Porubě. lin: pošleš mi taky fotku a kontakt na tu paní? Teda jestli fotí i miminka. Měla jsem 2 kontakty a ani jeden z nich ted nemůže, že bych ji zkusila, to je dobrá cena.
Profilova fotka
Pand: tak to se budeme míjet, tak to pak asi nedorazím. V tom případě pak až v tom únoru to by tu mohla být i ta Ivča a já už budu doma tak se kliďo sejdeme třeba hned po obědě ať máme všichni pořádně čas. Ty chceš nechat tady fotit malou nebo v Práglu?
Profilova fotka
Tak Prijed pozdeji Pan ke me a sehdete se i s Katy ??
Profilova fotka
nebo to zrusime teda ta vim ??
Profilova fotka
Lin: já dorazím, pokud Pand zůstane déle, jinak my dvě se můžeme sejít kdykoliv že? Třeba až bude tepleji a projít se navíc za chvilku už budu čerpat dovču tak to bude v pohodě. Zase abys čekala jen na mě je blbost, když můžeš jet k mamce.
Profilova fotka
katy: no radeji tady.. v pze to vyjde asi dráž.. tak to nechame na unor ;) lin: tak to rušíme a nechame na unor.. když mě nekdo bude chtít videt, tak chodim dopo i odpo ven pokud neni nad -5C, tak muzem po porubě zakočárkovat
Profilova fotka
Ahoj holky, nebojte nic vážného se nestalo. a vidím, že se to i ruší. my měli jen opět katastrofickou noc.spala jsem asi 3 hodiny. od vánoc se kolem jendé malý budí a skoro hodinu až hodinu a půl prostě nemůže zabrat. pořád se vrtí, mrčí, vrčí, už nevíme co s ním. no a teďka tři dny, je to už i víc jak ta hodina. dneska to bylo od půl 1 do skoro 4 byl vzhůru. nebo prostě že se pořád vrtěl. moje nervy. takže jsem celkem hotovka, proto jsem to zrušila. snad už příště to bude lepší a určo dorazím. Lin- a fotí ta paní i mimina, že bys mi taky písla prosíííím kontakt? Kat- teda,tak to ti už těch 14dní parádně uteče:-) a pak se budem scházet kdy budem chtít ;-)
Profilova fotka
Lun: tak to jsem ráda, že nic vážného se nestalo, už jsm eměly strach! Jasně necháme to na příště a bude to pak můžeme v kterýkoliv čas a kamkoliv. Pand: a kolik kočárkuješ? Třeba kdybys byla venku kolem polední pauzy můžeme vyrazit, ale řídím já! To víš musím si to nacvičit :-N A mám hlad jako vlk jdu vařit! :-)
Profilova fotka
lun: no tak to docela chápu... mala byla taky v noci protivná, ale já měla 3hod intervaly a to se dalo.. příště ji už zahluším :-D :-D :-D jsem měla strach jestli není něco malému. katy: jj to si užij v tom sněhu :-D :-D :-D jdu si ohrat jidlo, zatim pa

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?