22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Prejeme Vam vse co se spatne bali, to jest klid, pohodu a zdravi! Hezke proziti vecera splnenych prani, svatku vanocnich a vse nejlepsi v novem roce2010. Krasne Vanoce a u stromku pohodu a stesti. A co pod nim? Alespon 365 darku a v kazdem jeden krasny stastny den. To vse a vice Vám přeje Linda , Ondra a Gábinka
Profilova fotka
Přeji všem krásné a pohodové vánoce.
Která pravidla porušuje: | Zruš ... KDYBY SE BŮH ZEPTAL CO CHCI NA TYHLE SVÁTKY ... ŘEKNU MU S LÁSKOU OCHRAŇUJ TY CO ČTOU TYHLE ŘÁDKY ... TEĎ ZAVŘI OČI ... JA K VÁNOCŮM TI CHCI PŘÁT, AŤ JE NAVŽDYCKY NABLÍZKU TEN, CO TĚ MÁ RÁD ... AŤ STAČÍ MU POHLED DO TVÝCH OČÍ, ABY VĚDĚL, JAKÁ PŘÁNÍ SE TI V HLAVĚ TOČÍ ... AŤ NIKDY NEPOZNÁŠ BOL ANI KLAM A O VÁNOCÍCH AŤ NEJSI NIKDY SÁM¨ ... AŤ ŠŤASTNÉ JE CELÉ ŽITÍ TVÉ ... TO VÁNOČNÍ JE PŘÁNÍ MÉ ************************************************************************************* TO VŠE A JEŠTĚ MNOHEM VÍCE PŘEJE IVČA
Profilova fotka
katy: no jo no :-D ale byl to nápad a hlavně to splnilo účel ;-) :-N jééé to máš krásné věcičky.. mě se líbí hodně ten koberec.. to je jako běhounek nebo po celém pokoji? Kde jsi ho sehnala? lun: no někdy mám pocit, že máme doma kluka.. když máme takové problemy s kakanim, bříškem apod :-D no ted je to lepší.. koupila jsem ty kapičky probiotika.. plácla jsem se přes kapsu a koupila je za těch 600,- no měla jsem je z Polska, ale než se dopravily sem, tak zřejmě ty potvory tam pochcípaly. A ted je to uplně jiná Petulka. Ale ke všemu ted začínají růst zuby ]-( tak je zase protivná z těch zubů.. a jak to tak sleduju to bude furt něco co? V lednu další očkování apod. ach jo. Jinak přeji Štěpánkovi k zítřejšímus svátku všechno nejlepšííí !!! ivi: no to je krásné přáníčko ;-) holky, nějak jsem tu nestihala napsat... každopádně taky všem přeji pohodové svátky a v novém roce hlavně to ZDRAVÍČKO!!!
Profilova fotka
ahoj holky, lun: taky přeju Štěpánkovi všechno nejlepší k zítřejšímu svátku doufám, že štědrý den jste prožily v pohodě a dárečky byly taky fajn. já jsem byla letos asi moc hodná :-) dneska jsme byli na návštěvě u jedné tety, takže zítra ještě navštívit druhou a babičku a máme vánoční návštěvy zdárně za sebou ;-)
Profilova fotka
Všechno nejlepší Štěpy :-)
Profilova fotka
ahoj holky, moc děkujeme za přáníčka Štěpánkovi k svátku :-). Pand- tyjo, už zoubky?? tak to začínáte brzy :-N . si to teda užíváte :-N JIja- jj, u nás taky dárečky super, taky jsme byli asi hodní a nejvíc Štěpík :-D jinak u nás vše v pohodě. vždycky jsme jeden den doma a další den jdeme někam na návřtěvu. zítra jedem k mamce od L. do Metylek na dva dny. no trochu mám strach,že si tam Štěpi natluče, mamka má všude dlažbu a jak se malý pořád někde staví, tak bude stále pod ostřím dohledem. tak nsad to přežijem ve zdraví. mějte se hezky, papa
Profilova fotka
Lun snad ho uhlidate!! My mame doma taky dlazbu a mala si zvykla nastesti v pohode, ale ma to doma. Ale nejvetsi sranda je ak chodi pres prah . To se pridrzi futer a az pak prekroci :-)
Profilova fotka
ahoj holky, lun: tak co jak jste to se štěpánkem a dlažbou zvládli v pohodě nenatloukl si moc? lin: teda gábinka je fikaná co se týče prahu ;-) já jsem byla dneska naposledy tento rok v práci :-) říkala jsem si, že tam radši na jeden den zajdu abych se v lednu z práce nezbláznila a teda dobře jsem udělala, jsem se dneska vůbec nezastavila, pořád v jednom kole
Profilova fotka
lun: no já nevím jestli to jsou zuby.. zatím nic necinká, ale furt strká prst do pusy a jakoby si masírovala ty dásně. Předtím strkala celou ruku nebo obě.. ale ted jen prst a strašně slintá a je protivná, tak jsem takto začala usuzovat. Ale tak na boku jsem začala pozorovat takový bílý flíček.. tak nevim. Ale nemají růst první ty přední zuby? tak nakonec jsem se rozhodla a jeli jsme na Moravu, ted jsme v KM a pak se chystáme do OV a budu tam ještě i první týden v lednu, tak můžem něco podniknout, jestli chcete ;-)
Profilova fotka
Pan : ja jsem urcite pro !!! Muzeme jit na prochazku nebo se stavis ke me a prijdou treba i holky !! jestli budou chtit ??? A mala mela na zacatku taky dva bile flicky, od 3 mesice na obou stranach i dr. si myslela ze ji narostou zuby na boku prvni . Ale pak rekla ze se to zastavi , ze to tak byva a vyrostou prvni jednicky . vetsinou rostou prvni dole, nam teda nahore. Ale prvni zoubek vylezl v 5 . mesicich .
Profilova fotka
Ahopj holky, tak u nás proběhli krásné klidné vánoce, doufám, že i u vás :-) Pand: jasně že se sejdeme. Jinak ten koberec je přes celý pokoj.
Článek se načítá
Profilova fotka
lin: oki ;) tak pak dejte vědět jak jste se domluvily :-) Tak to máme jeste čas... a odkdy začala být protivná než se prořezaly? katy: nekecej .. a kde jsi ho sehnala? To by bylo fajn.. já prvně chtěla běhoun, ale jak máme dětský pokoj u chodby, tak je tam docela chladno, tak celý koberec by se hodil.
Profilova fotka
ahoj holky, pan: já můžu první týden určitě v úterý a středu, pak nevím, protože možná pojedem do čech, ale zatím není jistý termín normálně jsem se nějak nachcípala, bolí mě v krku tak to likviduju střídavě horkem (horký čaj) a zimou (nanuk) :-D
Profilova fotka
Pan , tak navrhni termin. A ja se prizpusobim . A my se tady snad nejak domluvie a neco vymyslime , bud na kavicku zase nebo u nas doma se sejdeme .
Profilova fotka
Tak co rovnou to úterý? jija:ale koukej se vyzdravit !! :-D :-D :-D
Profilova fotka
ahoj holky, tak už jsme v novém roce :-) jestli něco v úterý spácháte, tak já zkusím taky dorazit, ale ne dřív než ve 4, tak spíš na chvilku na vás kouknu ;-)
Profilova fotka
a jak to vidíte ostatní? Já bych byla pro dřívější zcuk
Profilova fotka
Ahoj holky, já mohu po a pá, ale přizpůsobím si i to út. Kde by to bylo? U Lin? JInak přeji vše nej v novém roce ať se nám všem vše daří :-) Pand: my taky původně chtěli jen kusový položit na plovoučku co tam je, ale nakonec jsme si to rozmysleli. PAč koberec je koberec a jak se bude malé batolit bude mu na koberci jistě lépe. NAvíc ta firma nám to položila na nějaké suché zipy tak se ani nepoškodí plovoučka tak až se zničí za cca 6-10 let koberec tak ho vyvalíme a pak bude jen plovoučka a max. nějaký ten kuový.
Profilova fotka
No event. bych mohla i v PO, kdyby nešlo UT... pátek už bych nemohla slíbit. Tak se hlavně domluvte a dejte mi prosim vedět abych se mohla zařídit a domluvit si něco jiného, když už jsem tu, tak toho chci stihnout co nejvíce :-)
Profilova fotka
napsala jsem sms-ky lin, lun, katy pres skype i saly jsem napsala. Tak jsem ted zvedavá co vy na to.. na ostatní nemám tel. Vasha určo by nedorazila.. aspon si myslím, nevím kdy naposledy ji nějaký sraz vyšel :-N ale Katy jestli chceš tak ji pisni. A Ivi by dorazila? Přeci jen to má asi daleko co? No uvidíme. Tak jen dejte vědět zda v PO či UT. Díky
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem tady . Myslite pondeli utery ted zitra a pozitri ?? To bych mohla,tak mi staci napsat kdy a muzeme se sejit klidne u me . At nemusime s prckama do te zimy a zase mezi chripky :-) My jsme vsichni doma zdravi a Ondra je po, i utery v praci takze neni problem se k nam nakvartyrovat :-) jen mi napiste vkolik a ktery den .
Profilova fotka
Pand: Ivka tak na rychlo, že by zítra/pozítří dojela asi ne, ale v lednu mi slíbila, že dorazí, něco máme za lubem. :-N Vasha pochybuji že dorazí, sice napsat ji mail, nebo sms mohu, ale víš jak to dopadlo minule, ani nenapsala, že nejde. Jak jsem už psala, více by mi vyhovovalo to po ale dorazím i v út není problém. Jedenkrát cvíčo vybulím |-| nebo půjdy z Fifejd pěšky :-D Lin: ty jsi byla zelený barák že?
Profilova fotka
TAk pak neni problem v pondeli u me . Staci mi nasat . Jo jsem zeleny barak . A napiste mi holky, v kolik hodin tak dorazite ?? Pokud se domluvite ze to bude v utery , tak taky muzu :-) ted zalezi na Pan ?? A kdo teda dorazi ??
Profilova fotka
katy: aha, že by oslavu? :-N tak v pondělí? No to by bylo fajn. A co ostatní? Lin: no a to podstatné.. kde bydlíš? Já u tebe nikdy nebyla tak nevim. Mě by to vyhovovalo nějak kolem 14hod abych se mohla déle zdržet :-N ale klidně dorazim i později když to nebude vyhovovat.
Profilova fotka
ahooooj holky, vše nej všem do Nového roku, ať je úspěšný a klidný. JInak já na sraz taky můžu, Štěpi je zdravý, já taky. klidně můžem i k Lin,sice nevím jak tam MHD dorazím, autem nevím nevím jak bych tam dojela v tom sněhu :-N . Den je mi jendno, záleží na vás ostatních. Tak mi Lin napiš cestu MHD z vozovny a já nějak dofuním.
Profilova fotka
Jasne kolem dvou je to optimalni . Bydlim na Fifejdach kousek od Carefouru . Zavolame si a ja bych ti to vysvetlila , nebo ti to popise Katy jak se sem dostat ja s mym orientacnim smyslem bych to mozna ani nedovedla nasmerovat presne :-) Ale klidne zavolej . Dobre takze pondeli kolem dvou !!!
Profilova fotka
tak já vlastně můžu jet s Pand,aspoň si pomůžem s kočárkama:-). a kolem 14h mi taky vyhovuje
Profilova fotka
Nejlepsi je to ze svinova 39, nebo 37 ckou a jede to az k nam . 39 tkou prijedes na zastavkuSidliste fifejdy . A 37 na Ahepjukova pak by jsi zavolala a ja te nasmerovala . A pokud z Vozovny tak tramvaji ktera jede ke Carefouru - zastavka Dům Enegretiky . A pak zase nasmeruju .
Profilova fotka
Dobre dobre. ve dve vas cekam holky , dorazte jak chcete :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?