22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
krásné sněhové pondělní pracovní poledne 8-) já už se nemohla dočkat pracovního procesu. To bylo nástrah : samé jídlo, dobré pití, cukrovinky :-N :-N :-N ještě že už je po svátcích. Jedninné plus bylo to, že sem nemusela vstávat kolem 6hod. ale i na to si opět časem zvyknu ;-) A jak jste se všechny měly? A jelikož sem tu nebyla, tak přeji krásný nový rok a spousty splněných přání!!!!!!!!!! x-)
Profilova fotka
Ahoj Ivi, i tobě vše nej v novém roce ať se vše podaří jak si představujete. :-) U nás Vánoce, svátky, i Silvestr v pohodě jsme si odpočinuli, pochodili po návštěvách, četli a bylo fajn, hned jsme si s mimískem zvykly, už máme i režim :-D kolem 7 hod. vstáváme do 7,30 snídáme a pak je do 9 hod. v postýlce čtenářský kroužek, pak mrkneme na TV nebo na net, jdeme se provětrat pak uvaříme obídek, po obídku bystření mysli = křížovky a pak znovu prochajda a pak už TV. No ještě že jsme tu v práci už jen na "skok" :-D a chci začít vyšívat vánoční ubrus, dle ¨prostírání co jsem sehnala, teď bude čas tak to musím začít, abych to pak do vánoc stihla :-D
Profilova fotka
Pand- 3h intervaly? tak to máte paráda. co já bych za to dala, a to už je nám skoro rok :-N . vyspat se tři hodiny vkuse si už ani nepamatuju kdy to bylo :-N . Kat- my Nany měli asi 4 měsíce. sem tam nám to taky pípalo, ale bylo to v pohodě. nekupovali jsme nový, máme použitý. kolem pátého měsíce,kdy jsem si postýlku přestěhovala k posteli, jsem ho už nepoužívala. myslím, že tak nejvíc jsme ho využili do těch třech měsíců. ten první měsíc to mimčo hlídáš pořád zda dýchá.dokonce se i udíš a posloucháš jestli dýchá :-D Ivi- ahojky, u nás vánoce asi podobné jako u Kat. návštěvy, jídlo, TV, na net teda nebyl moc čas. Štěpánek zabírá velkou část času. ještě,že byl aspoň L. doma, že jsme na něho byli dva, protože některé dny jsou s ním fakt na bednu,ale ve dvou je to daleko lepší.
Profilova fotka
Lun: a máš ji ještě? Nebo jsi ji už prodala?
Profilova fotka
Ahoj holky, tak konečně už není taková kosa. Ale stejně se mi už nechce vstávat. A bolí mě od včerejška záda, musím se objednat na těhu masáž. Už se na ni těším. Ivi: Míša včera v 12,30 porodila holčičku :-)
Hola hoj ;) tak u nás tedy zima je a festovní, dnes ráno -6° brrrrrr, ale zase je sníh a to je hned jinší, než bláto nebo holomráz =-) Katy, takže ty ses dala na vyšívání? Já sem jela křížkové - to mě baví hodně, sice teď moc času není, ale určo se k tomu někdy vrátím ;-) Jj od Míši mi přišla sms a sem vlastně ostuda, protože sem jí ještě neodepsala zpět. Musím to napravit. Doufám, že bude malá vpořádku a nečekají ji ty šílenosti jaké předpovídali lékaři.
Profilova fotka
Ivi: zatím jsem se k tomu nedokopala, ale hrozně ráda bych, už dnes poměřím stůl a v pá jak půjdu do knihovny tak koupím látku a bavlnky. U nás dnes bylo -4C a ráno i krásně sněžilo. A jak nakonec rodila císařem? Víš nějaké detaily co malá?
Katy, já myslela že už to vše máš hotové a nakoupené, a odhodláváš se jen na vyšívání 8-) tak to dobře pokud ;-) U nás po ránu byla fakt kosa -6° a odpo jak sem šla z práce tak tam bylo -5°C a teď k večeru asi -4,8°- ukazuje meteostanice. Jinak celý den bylo zakaboněno, mlhavo, nesněžilo a jak padala mlha tak to krásně namrzalo 8-( No domnívám se, že ji brali na sekci. Páč asi její známá psala na FB že půjde na CŘ - nejspíš to nešlo klasicky. Nevím zda byla malá velká, či bylo riziko. Míša nám to určo poštěbetá až dorazí s malou domů :-)
Profilova fotka
ahoj holky, katy: jo kosa včera teda byla děsná, dneska už to bylo mnohem lepší, včera se paní na zastávce bavily, že měly na teploměru dokonce -16 brrr lun: teda to musí být fakt náročné, když štěpánek skoro vůbec v kuse nespí, to já bych už asi spala i za chůze, spaní je jedna z mých oblíbených činností ;-) zítra chci jít konečně cvičit tak doufám, že mi to vyjde, jdu kouknout do fitka v hrabůvce co mám kousek od baráku, tak snad to tam bude dobré, nějak jsem líná a nechce se mi už nikde courat
Profilova fotka
Ivi: zatím nic nemám jen vzor na prostírání to obkreslím pomocí pauzáku a kopírováku a apk jak se do toho pustím tak jedu jako drak a pak bečím, že nemůžu s krkem pohnout :-D Jija: cvíčo je třeba už se těším až budu doma a začnu i 1-2x týdně se chodit placatit do bazénu a plavat.
Profilova fotka
Aktuální břušek 26 tt :-) http://www.modrykonik.cz/album/album....
Katy, ty jsi tedy akční ;-) to musí být pekelná piplačka - ale zase to budeš mít podle svých představ :-) no doufám, že když dojedu tak už budeš mít něco hotového :-N abych se mohla pokochat ;-) Jo a psala mi Míša, sice přišla jedna zpráva asi tak 6x a znění : Porod byl císařem takže nás bolí celej člověk. Malá je v dětské na pozorování tak musíme čekat a už se těším až za ňou budu moct jít. Takže tak ... víc nevím
Článek se načítá
krásné zasněžené středeční dopoledne 8-) tedy u nás je toliko sněhu ;-) a to sme jih Moravy a tam sníh moc není, je ho u nás více jak v Třebíči a to už je doopravdy co říci. No a co sever Moravy? Jak se vyrovnává s intenzivním sněžením????
Profilova fotka
ahoj holky, Kat- mám ji pořád doma, takže mohu klidně zapůjčit, ať nekupuješ ;-) . teda břušek moc krááásný:-). si už ani nepamatuju jaký jsem měla v 26tt břušek já:-), musím pohledat:-D . tak na vyšívání jsem se taky chtěla v těhu pustit, ale nějak mi to nevyšlo :-N Jija- tak spaní je taky jedna z mých oblíbených činností, jsem byla zvyklá spát 10-12h denně :-N a teď spím maximálně 5h. je to prostě záhul, ale za ten rok jsem si ti tak nějak zvykla a už jak mátoha nechodím, jen občas:-D. Ivi- tak u nás sněží a sněží, že ani neprojdu s kočárem, tak dneska jsem doma. je tam sněhu jak na horách:-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak už jsme zpět byla jsem na zátěžovém testu cukrovky, zase tak hrozná ta sladká voda nebyla, přečetla jsme 70 str. knihy a chtělo se mi spát |-| př. týden jdu na poradnu tak snad vše bude OK. Lun: je super to jsi moc hodná, že mi ji půjčíš :-) no já taky chci se pustit a uvidíme zda něco zrealizuji, však mě znáš ne? :-N Ivi: u nás chumelí a chumelí
Profilova fotka
Kat- tak mě ta voda teda nechutnala vůbec. a usínala jsem tam tenkrát taky:-D. JJ, půjčím. není problém. jak budeš mít pak už volno za těch pár dní, tak se sejdeme a vše ti nabalím:-)
Profilova fotka
Lun: no já neříkala, že jsme si pochutnala, ale jak to holky na MK popisovaly tak jsme to očekávala podstatně horší. Jo sejdeme se a konečně i pořádně pokecáme dorazím hned po obědě a odjedu jako obvykle, aby sis mě pořádně užila :-D :-D :-D
Profilova fotka
tak to bude super, už se těšííííím. to bude lepší, než jen ty tovje dvouhodinovky:-D no já musím zas jít, Štěpi je vzhůru, tak jdem obědvat. zatím pá
Profilova fotka
jo a samozřejmě jste zvány všechny ;-)
Profilova fotka
Lun: já už po obědě :-) a byla to mňamka, měla jsme červené zelí a výpečky vše samozřejmě home made :-)
Profilova fotka
Ahoj holky : Lun ja bychrada dorazila s Katy , ale je to problem . Mala chodi kolem jedne pul druhe spinkat . To tam Katy bude jeste chtit byt a ja ani nevim jak bych tam sama busem s kocarkem dojela ?? V takovem snehu . Ale prijela bych kdyby to slo nejak vykoumat :-)
Profilova fotka
Lin: tak pokud to Lun nebude vadit můžede dorazit ráno a kolem oběda jet domů, i tak se to dá domluvit - ale je to konceme ledna, teď ještě pracuji, aby sis nemyslela, že s Lun máme už zítra rande :-N A s kočárkem? Na saních ne? ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak včera jsme byla na prvním předporodním kurzu a bylo to super, por. asistenka byla úžasná tolik věcí řekla a ještě jsme celou lekci nestihli probrat. Byl tam se mnou i P. Bere to hodně do detailu a podrobně. Rovněž radí jak si bylinkami a aromaterapii pomoci od bolestí všeho druhu na co dát pozor a co hned na "uvítanou" připravit pro miminko. Fakt hodně dobrá jsem ráda, že jsem nešlápla vedle! Pand + Lun: jinak pro neklidné děti, co špatně spí, tráví, apod. doporučuje nějaké Bachnerovy kapky dát 2-4 kapičky na dudlík, do čaje a dítko je krásně klidné je to bylinné homeopatikum a moc pomáhá a pokud matka kojí a má nějaké obavy, stres, apod. tak užívat taky aby byla v psychické pohodě.
Profilova fotka
Ktay super konec ledna je vyhovujici :-) Tak to se pak urcite domluvime. Jooo , na sanich . Chteli jsme na sane dneska, ale bohuzel jsme vcera kdyz jsme chteli jit pridelat operku . ze nam je ze sklepa ukradli . Takze sane nemame . Ale mala je jeste mala na vozeni takze asi az pristi rok zase koupime nove , Ale stve me to .
Profilova fotka
Lin: tak to věřím, že naštve, že ti je ukradli! Ludry jedny. Tak pak se s Lun domluvíme a vyrazíme za ní dopo, snad ji to nebude vadit a nijak ji nenarušíme program. ;-)
Profilova fotka
lun: cože? :-O no to je děs !!! :-( kam jsme zvány? Něco mi uniklo? katy: kde máš tu aktuální fotku? Tu jsi už smazala? Jedu nakonec a nic tam není.. Jsem ti tenkrát psala o tom testu na cukrovku, že to bylo v poho ;) a jak ti dopadly testy? To se vlastně dozvíš až za nějakou dobu, že? tak ty kapky bych užívala přiměřeně, přiměřeně :-D :-D :-D ivi: taky tě vítám.. no jak se vyrovnáváme? No je to dobrá posilovna s tím kočárem ]-( ale jinak tu je parááádně :-) a co nějaké kočárkování když jsem v OV, kurňa! :-D :-D :-D tak Katy to navrhla.. tak možná zítra by to vyšlo, pokud nemá jiný plán.. jinak to neumím s Katy sladit, musím počkat až nebude chodit do práce.. ale co ten zbytek maminy?
Profilova fotka
Ahoj holky, Kat-tak já budu červené zelíčko a výpečky dělat zítra, jsi mi udělala chuťku:-),mňam:-). tak na ty kapičky se asi zeptám u nás v lékárně:-), díky za tip. teďka už je spaní zase trochu lepší, zlobí ho zuby, tak na noc dáváme nurofen a na dudlík clagel na zoubky, tak je to trochu lepší. Lin- jj, nějak se domluvíme, snad už nebude moc sněhu a dorazíme k tobě i my. v tom sněhu to je fakt makačka a cestování MHD taky. Dopoledne klidně můžete doarzit, uvaříme nějakz oběd třeba a Štěpík chodí spát kolem půl 11 do max 12, takže v pohodě. pak chodí spát odpo kolem půl 3,tak třeba pak můžem jít na procházku,když ti malá taky spí. aha, vlastně, ona spí dřívě, no neva, tak se se Štěpim vystřídají v postýlce:-D. Pand- no zvány jste ke mě, jak bude Kat už doma na dovolence ;-) . a ty budeš v Ově jak dlouho? já bych na procházku šla, jenže se mi nechce moc cestovat kočárem busem. jsem zhniláí, no:-D. rdaši trajdám tady po Kr.Poli,ale v té zimě a v tom sněhu je to fakt fuška se někde prodrat, a to máme velké kola :-N . no a sáně nemáme, jsem letos ještě nepořizovali, necháme to na příští zimu.
Profilova fotka
Ahoj holky, oprava kapky nejsou Bachnerovy ale BACHOVY. Lun: kdybys je nesehlana v lékarně u vás tak moje PA na kurzu je prodává tak ti je vezmu. Dneska mám sebou nudle s mákem, ale to ti asi chutě neudělám co? :-N Pand: no já celý týden čekala, kdy se ozveš buď v pauze nebo po práci a ty nic a písneš včera, když mám plavání a jogu. Ta joga je úžasná dělá nám s mimčem moc dobře a už nám to i dobře jde. Fotku tam mám pořád někde uprostřed alba řadím to mezi ty "bříškové"
Krásný páteční den ;-) venku nádherně sněží, pohodička .... jen kdyby člověk nemusel být v práci, ale někde na kopci se sáněma či na lyžích x-) Katy, na manželkách je vzkaz od Míši - malou převáželi do Motola na operaci. ...
Profilova fotka
Ivi: vím to někde jsem to četla na MK, chudák malá, doufám, že vše dopadne dobře a i Míša musí být v Brně chudák. Jinak tady taky sype a sype.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?