22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Ivi: no jo s domkem máte starost, když se tak najednou změní počasí, budeš letos na dušičky dělat zase věnečky na hroby? Uvažuji, že bych se možná mohla pokusit něco vytvořit až budeme na chatě tak je materiálu dost
Katy jj určo budu - babičce a dědečkovi a pak druhé babi x-) ale asi zase umotám nějakou dekoraci ze slámy a na advent udělám něco vánočního ;)) jéé to už je fůůůra hodin, musím běžet. A zítra nevím zda tu budu, páč potřebuji na rychlo dovolenou. Páčko ;)
Profilova fotka
Ivi: tak utíkej měj se papa K.
Profilova fotka
ahoj holky, tak koukám, že jsem o hodně přišla, když jsem dneska v práci pracovala a nesledovala co se tady děje :-N ivi: myslím, že saly nikde nic nehledala záměrně, navíc kdybys tady včera večer nezačala házet smailíky s informací, že je někdo těhotný, tak by se nic ani nerozmazávalo a bylo by to tajemství, protože saly se o tom nikdy sama nezmínila žádnou narážkou a to že člověk občas něco zjistí i neúmyslně se stává a to nejen na netu kolik si člověk cestou v tramvaji vyslechne o soukromí někoho koho zná spoustu věcí i když to sám ani poslouchat nechce, ale holt kvůli tomu nevystoupí a nepočká na jiný spoj :-) saly: nikam nechoď, máme Tě rády a rády si s Tebou povídáme katy: tak moc gratuluju nejen k miminkám rybím ale i k tomu, že budeš mít i svoje miminko, moc Ti to přeju a doufám, že Tě netrápí nějaké ty nevolnosti a nechutenství a těhotenství bude pro Tebe pěkným obdobím a ne naopak a ráda vidím, že se tady pořád udržuje, že máme pořád alespoň jednu těhulku :-) a jinak teda ke mě ;-) :-D: dneska je teda počasí pěkný hnus, ale měla jsem štěstí, ráno jsem potkala souseda, který jel zrovna do práce do Těšína tak mě vzal sebou autem, takže jsem nakonec byla v práci dokonce už o půl šesté a teď si mě na nádraží vyzvednul H. ale teda pěkný hnus. hlavně lituju maminky s dětmi, které musí sedět doma a nemůžou nikam s dětmi vyrazit
Profilova fotka
Ahoj Jijo: moc děkuji :-) Jinak asi skoro jako každou i mě trápí nevolnosti, nechutenství a pořád jen spím :-N ale jinak se mi daří dobře. O počasí ani nemluv! Je to hnus co se venku děje! Možná kdyby padaly vločky tak by člověk řekl, že je to krásné ale ten déšt? :-p
Profilova fotka
katy: jo sníh by byl mnohem lepší než déšť, dneska jsem měla dokonce mokro v botech ]-( tak nevím jestli je mám rovnou vyhodit nebo jestli se dají nosit ve sněhu, no ještě že mám další dvoje zimní boty a nemusím chodit bosa :-) to je fajn, že se Ti daří dobře, s tím spánkem to je zajímavé, asi šetříš energii ;-) a nechybí Ti cvičení, když jsi byla zvyklá chodit cvičit tak často?
Profilova fotka
ivi: no to s tebou nemůžu souhlasit... když to někdo napíše na net, tak nemůže očekávat, že tam chodí jen lidi co tam prostě přispívají.. holt nesmíme být naivní. Ono by to sice bylo fajn, ale tady to prostě takto nefunguje, bohužel :-| .. a je katy věc, že nám to nechtěla říct či napsat... ale zase nemůže být dotčená, že jsme se to dozvěděly, když to psala jinde. Prostě je těhu, je to krásné a dal bych to nerozebírala.. a ke všemu bych se kvůli tomu nehádala.. jsou snad v životě důležitější věci ne? ;-) katy: no to vidíš to.. rukavice bych si měla nachystat.. dneska jak jsem kočárkovala, jsem i dost trpěla.
Profilova fotka
jdu do hajan.. odpo jsem spala přes 2,5hod, tak tu ted pobíhám a uklízím... jsem dala věci do pračky s naprogramováním a ráno jen pověsím.. nachystala jsem věci pro malou co ji zitra obleču a tak celkově.. :-) pro ten pocit, no znáte to ;-) a ted jdu do hajan, malá je nepředvídatelná, může se vzbudit ted nebo až ve 2h tak jdu raději spinkat.. pěkný večer a dobrou noc.
Profilova fotka
Ahoj holky, tak počasí se asi nehodlá umoudřit no co se dá dělat! ]-( Pand: myslím, že Iva to myslela úplně jinak, ale to je jedno, jen mě prostě mrzela něčí reakce a toť vše. Už bych to tu nerozmázala, nepitvala a je to jsou jistě zajímavější a důležitější věci než se tu v něčem pořád hnipat ne? ;-) JIja: cvičení zatím nijak nechybí, když jsi pořád unavená tak nemáš energii na cvíčo, ale už jsme 3x byla - 2x v bazénu to bylo fajn, pak jsem tam mohla i zůstat déle tak jsme si lehce zaplavala a 1x na těch balonech ale to mě moc nebavilo. Jinak jsou možno jogy, pilates, bř. tance, ale na tom jsem ještě nebyla. Ale to víš akčí kick box to není :-D
Profilova fotka
Dobré ránko, teda tady se to včeral rozohnilo :-o . No myslím, že Saly to nemyslela nijak špatně. Ivi- psala Katy rovnou do IP a potom se to rozmazávalo tady v diskusi. Myslím, že o tom kdo kam chodí do diskuze, o otm netgřeba mluvit. každý se podívá jinam do diskuze, když ho některá zaujme,když si všimla Saly na MK vedle v diskuzi nicku Katy007, tak hold tonenechá asi nikoho chladného a podívá se. byla překvapená a psala Katy do IP. no to je jedno, nechcete to tady rozmazávat a už určitě já nechci,aby se to tady rozhádalo. takkže konec,šmitec, finíto:-) Kat- no Štěpánek nevím jestli se někde nachladi, spíš to asi chytil od L., tak jako já. Myslím, že zítra to ale bude celkem v poho, že bys to od nás neměla chytit. ale uvidíš sama jak dlouho se budeš chtít zdržet ;-) to počasí je fakt hnus. včera jsme nebyli ani venku, no myslím, že nejdem ani dnes, blééééé:-( JIjo: únava v těhu je normálka, do čtvrtého měsíce, možná i dýl, prospíš snad všechno:-) Pand: tak to sis dobře pospinkala odpoledne:-). a večer akční. jj, já to znám, jak všechno nachystat a jít spát, protože u nás je to taky nepředvídatelné, kdy se Pip probudí:-)
Profilova fotka
Jo a Kat- ty štrample, přesně jak píšeš. s těma dvěma čárkama na zadku :-D . v těhu musíš být v teple a mě v ničem jinem teplo nebylo :-D
Profilova fotka
katy: jj přesně tak! a co těhu cvičení? Posiluješ tam i pánevní dno a celkově se připravuješ na porod.. to v OV není? Ale je fajn se udržovat v kondici, to ti chválím .. a neboj za chvili unava přejde ;-) a pak zase začne v posled.trimestru :-N jinak přeji pěkné ranko, už jsem stihla i snídani a pověsit prádlo, dát si sprchu a ted čekám kdy se malá probudí.. někdy je vzhůru jen co vytáhnu paty, jak kdyby cítila, že se ji vzdálila cisterna :-D a dneska nějak podřimuje.. no kdo by v tom počasí vstával co? :-D u nás holky sněží a je 0C co u vás? lun: no nějak nestíhám ani zavolat své babičce.. jak je chvila klidu tak rychle vymýšlím co dřív udělat a pak zas kojím.. no a pak zapomenu :-N taky pocituji jak jsem holky vygumovaná, to je děs.. ale za to už rozeznám co který pláč znamená :-) no prostě IQ tykve :-D holky poraďte mi, jak se léčí rýma u miminka? Léčí se to nějak? Mě to tak od včera připadá, že nějak chrochtá. Našla jsem ji nudli někde vzdadu, tak jsme museli použít odsávačku na ten vysavač - jinou nemáme.. ale tak jsme se báli ji použít ve strachu, že ji vysajem mozek :-D ale měla jsem strach aby ji to nesedlo na prudůšky, tak jsme šli do akce... no a nakonec to nebylo zase tak strašné, malá neplakala, tak strachy byly pryč. Ale pořád se mi zdá, že chrochtá.. víte jak to myslím.. a nevim co s tim.. odezní to taky jak u dospělého.. lečená a nelečená rýma?
Článek se načítá
Profilova fotka
Lun: dorazím neboj už se těším na štěbetání. Pand: já bych zatím počkala co se bude dít, zase abys hned kupovala nějaký sirup nevím, nebo zavolej své dr. co by poradila. A nemáš třeba doma suchý vzduch? I z toho někdy máš nateklou sliznici a vypadá to jako bys měla rýmu.
hola hoj ;-) tak i u nás dole začalo sněžit ;-) je to sice super, ale mohlo by začít fakt až v prosinci a hlavně vydržet přes štědrý den ;-)) Já mám dnes dovolenou, takže sem tam vyběhnu ven - ale to mám čepku i rukavice ;-) jinak sedím v teplíčku x-)
Profilova fotka
katy: no to mě nenapadlo.. no tak dnes mi tu visí ručníky, tak uvidíme.. vlhko tu je ted.. zkusím až se probere a zjistím situaci. ivi: no já myslím, že příští týden má být zase kolem 15C tak to všechno zase roztaje
Profilova fotka
Pand: kolem 15C? to zase budou chřipajzny, apod. no to se máme naco těšit! Jdu si dát mandošky :-) Ivi: a jegrovo prádlo máš? Ty jsi tušila, že budete mít dnes sníh tak beztak sáňkuješ a stavíš pidi huhuláky :-N
Pand, no bylo by jedině dobře kdyby roztálo a oteplilo se - bo chci sníh na vánoce, teď v říjnu ho nepotřebuji!!! Katy, nn nemám. A pidi huhuláky eče nestavím, páč to nějako taje :-(
Profilova fotka
Ivi: tak to pak chce čajík s rumem na zahřátí :-)
tvé přání je mi rozkazem :-D jen si místo rumu cvaknu ohnivé vody :-D :-D :-D ;-) jdu vařit houbový gulášek ;-))
Profilova fotka
Ohnivá voda? co to je? nějaká slivka? tak aby ses nezpumprlíkovala jistě je ohnivá voda home made takže žádný eierkoňak :-D :-D :-D Houbový gulášek? tak dnes nejdu kolem hřiby nemusím ani náhodou!
ále slivku do čajíku myslím ;-)) neboj nezpumprlíkuji, je mi chladno tak to se dá ukočírovat a nebutu to pít na litry,a le kápnu si na vůni ;-) takže tě na oběd čekat nemám?
Profilova fotka
Ivi: nečekej, jsem chtěla jít na oběd a nikoho v tom psím počasí neumím dostat ven tak skočím pro něco do Sparu.
Profilova fotka
ivi: ani já ne :-) ještě bych chtěla teplíčko :-) no slivku jsem si už taky dala.. kojení nekojení .. něco na mě lezlo tak pro jistotu ;-) tak to já bych si houbovku dala :-) mnam mnam katy: a máš na něco spešl chutě, nebo ti je furt zle?
Katy, no se divíš - kdo by do toho lezl a dobrovolně? I já bych raději zůstala o hladu než v tomhle počasí vylézat ven :-S Pand, nj prevence musí být. Dobívá se mi tu Bessouš sem jí začala učit povel sedni a lehni, sedni už umí a lehni pěkně fláká. Na obídek jí a Bobkovi udělám těstovinky ;)
Profilova fotka
Pand: absolutně na nic nemám chutě do jídla se nutím a co je to s chutí si pošmáknout už nevím, ale už jsme vychytala jídla co když sním tak ustojím a není mi z nich šoufl, zeleninu (já milovník rajčat) vůbec nejím max. dušenou mrkev, v polévce a jak vidím v obchodě rajče tak je mi zle :-N a ¨na sladké taky chutě vůbec nemám. Ivi: nakonec jsme šla na oběd tady dolů do Viktorky, jídlo nic moc, pidi porce jak pro vrabca a ještě předraženo, ale jíst se musí, dnes dojdu domů později tak už nic vyvařovat nebudu dám si akorát chlebík s něčím a grepa :-N
Profilova fotka
katy: no však já jak jedla na posezení sklenice okurek, tak ty jsem nemohla ani vidět.. a ani ted už mě zase tak nelákají.. jako sním jednu dvě ale to je konečná. A počkej... po porodu jak budeš ujíždět na sladkostech.. a těsně před porodem.. ono to asi tak to tělo chce se zásobit a obalit nervíky :-)
Profilova fotka
Pand: já to nevylučuji, ymslím, že se chuť k jídlu časem vrátí, i když pomalu už by mě mělo být fajn a furt nic, tak nevím tedy :-N
My máme po obídku, já nádobí umyté i uklizené, te´d jdu zapnout pračku, umýt vlas a pokračovat v práci ;-)
Profilova fotka
katy: kolik jsi přibrala? jestli to není tajné?
Profilova fotka
Ivi: ty jsi tedy z té slivovičky nějaká napružená! zastav se i ke mě potřebuji uklidit, pračku zvládnu, ale co pak to prádlo? Dám na min. otáček a pořádně vyvěsím :-N už se krásně topí tak to bude slušně schnout. pand: není to tajné, zatím nejsem mobydick tak to lze prásknout :-N pořád mám nahoře 2 kg, ale to mě naskočilo hned jak jsem čekala MS zadržuji vodu a už ta váha nespadla akorát se zadržení vody změnilo v naouklé bříško :-N kolik ty jsi měla v 14 tt? jestli to taky není tajné?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?