22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Katy, nakonec slivovička nebyla - ale byl čajíček - hruška Pickwick bo jak se to píše, kafíčko a dortíček x-)
Profilova fotka
katy: ty jo kdybych si na to vzpoměla.. ale dlouho jsem měla 1,5-2kg.. to pak začalo nabírat až druhý třetí trimestr. A celkem 11kg. Škoda, že jsem si neofotila těhu průkazku a tak jsem chtěla.. to mě jako mrzí no. ivi: neprovokuj s dortíčkem.. bo jdu zas na sladoura :-N
Pandi, tak šupajdi na slaďoura x-) x-) x-) cukříček teď potřebuješ ;-)) já mám zrcadélka vyleštěna, dveře umytá, lehce setřu prach a pouklízím tu, vyfouknu a vyžehlím vlas a pověsím prádlo a šupsnu tam bílé ;-) a zítra když bude mužíček v hokně, budu žehlit ;-) naplánované je to krásně, teď jen ta realita :-D ;-)
Profilova fotka
ivi: máš recht.. no ty jsi akční
Profilova fotka
Ivi- teda, tebe bych potřebovala někdy doma, jak jsi akční s tím úklidem:-). tak kdy už konečně dojedeš do té Ovy, ať si tě můžu rezervovat :-D. slivovičku máme taky a tož něco sladkého ti taky upeču :-D. Kat- jj, já se taky těším,hlavně na to tvoje břišenko a fotečku z ultrazvuku x-) . se někdy kochám i Štěpikovima(Sašenčinýma) fotečkama:-). hrozně to letí, tak si člověk i zavzpomíná, jak loni chodil s břuškem :-) Pand-taky kdybych věděla, že mi průkazku po porodu nevrátí, tak si ji doma ofotím. No nic,aspoň, že jsou fotečky z utz:-)
Profilova fotka
lun: no o ty jsem taky málem přišla... ale ted to tu nebudu vytukavat 1 prstem. Trápí nás rýmička :-( ted jsem ji vysála nos a docela plakala asi ji to hodne trápí ]-( tak ji tu mam na rukach
Profilova fotka
Pand- jj, rýmečku já znám. a žádnému miminku se nelíbí vysávat soplíky, to musíte bohužel vydržet,aby se jí lépe dýchalo. my taky jak byl Pip malý, tak jsme občas vysávali, taky u toho byly boje a ty boje jsou dodneska
Profilova fotka
a jak dlouho taková rýma u tak malého mimča trvá? taky 7dní?
Profilova fotka
Pand- je to jak kdy. někdy týden, nekdy pár dní. jak uslyšíš, že se jí líp dýchá, tak neodsávej. a v lékarně se kdyžtak dají sehnat kapičky nebo co to je Libenar na vytírání toho nosánku. oni ti kdyžtak poradí,kdyby to nepřestávalo. ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, konečně je pátek! Mě dnes bolí hlava jako střep i za krkem asi jsem měla nějak vysoko hlavu na polštáři. Ale alespoň venku nepší, nesněží, nefouká! :-) Holky proč mi zabaví průkazku oni ji pak vrací mému gynekologovi nebo co se s ní stane? Ještě že jste to řekly, to si ji budu muset ofotit! Pand: chudák Peťka že se trápí tak někde ji ofouklo, není to tedy ze suchého vzduchu, bem jak dospělého rýma otrápí copak takového špuntíka, který se ani nemůže bránit, nijak mu to nevysvětlíš a navíc jak se budou měnit tak divoce teploty to bude chřipek a nachlazení! Dost se toho bojím! Lun: už ho i kaťatech uvidíš neboj ;-) Ivi: Lun peče úžasnou bábovku tu musíš ochutnat! Ta opravdu stojí za hřích! :-) mňam, mňam
Profilova fotka
Dobré ránko, Kat- se těším:-). JInak dneska bábovku nestihnu asi upéct:-(. jedeme za chvíli nakupovat, halvně Štěpimu zimní oblečky, jaksik nemá co na sebe :-N Nevím proč těhu průkazku nenechávají, nechávají si je v porodnici a zakládají. nevím teda k čemu.
Profilova fotka
Lun: nevadí, že babajda nebude dáme jen horký čajík a babajdu až bude Ivka, ještě by mi záviděla, že já mlsán a ona prd :-N kam jedeš na oblečky? Holky nevíte jaké kočárky jsou PL?
Článek se načítá
Profilova fotka
´Kat- no myslím že by nezáviděla jen Ivča :-D :-D. Na oblečky jedeme za Futurum, tam je ten nový komplex, je tam obchod Kik a je tam někdy celkem i výběr na děti a i docela dobré ceny. Jinak pak ještě tesko, tam se dá taky vybrat. potřebuju hlavně pro malého nějakou bundu. Kočárky v PL, já myslím, že o.k., tuším Lin i Saly mají s PL a moje kamarádky taky. je to tam od dost levnější. ten náš je vlastně taky PL, jen jsme ho kupovali v Ově.
Ahoj holky, zdravím v rychlosti ;-) tak vy mě chcete vidět jen skrz úklid jo ]-( ]-( ]-( :-D tak to já asi tedy pravděpodobně nepřijedu 8-( :-D Lun, jakou pečeš bábovičku? Máš nějaký osvědčený recepis? Pokud ano, tak pošly dál ;-) Katy, u nás lehce pofukuje, ráno sněžilo a teď pro změnu prší :-(
Profilova fotka
Ivi: ahojky, recept chceš,jo? a na ten úklid nepřijedeš? no toto, jsem se těšila, jak si dám nohy na stůl a zas prd:-D Recept: 20dkg cukr moučka, 4 žloutky, 4 bílky, 28dkg polohrubé mouky, asi 2dcl vody, 2dcl oleje,prášek do pečiva. Cukr se žloutky utřít, pak postuopně vmíchávat mouku s pr.do pečiva, vodou a olejem a nakonec ušlehané bílky. pokud chceš dvoubarevnou, tak trochu těsta odlít do misky a vmíchat tam kakao. Formu vymazat máslem, vysypat strouhankou, nalít těsto, střídavě světléxtmavé, péct, asi 180°,nevím přesně, mám troubu na které nejsou stupně:-(. no a trvá to zhruba hodinu, jak to bude na povrchu prostě hnědé, tak je hotovo.
Profilova fotka
Lun: zrovna jsem chtěla napsat nic Ivce nepiš dostane až osobně, ale ty už ho práskla! Když budeš u Futura tak se zkus kouknout na Novinářské (jak jezdí trolejáky) je obchod nákupy pro celou rodinu či tak nějak sice to vlastní vietnamec, ale je to tam čisté voňavé a mají tam hezké dětské věci my tam posledně kupovali pro neteře takové ty osušky s kapucemi. Ivi: nechceme tě jen na úklid, ale když už tu budeš a tak moc tě to baví, přece nebudeme tak škaredé k tobě, že bychom ti odpíraly tvou vášeň :-D
:-D :-D :-D hele ostravačky, nejste vy kapáneček u jednoho konce přidrzlé??? ]-( Ráda přijedu ale bez úklidu :-D ;-) to bych se musela móc nuditi :-D :-D :-D Lun, děkuji za recepis - určo zkusím ;)
Profilova fotka
Ivi: zkus je moc dobrá, už jsem ji 2x pekla, vždy se povedla a jen se po ní zaprášilo (asi Mates byl při chuti :-D :-D :-D My přidrzlé???????????? :-o =-) 8-( jak jsi na to přišla? a Mat ti vzkazuje, že si můžeš vybrat menší (1,6m) nebo větší (2,1m) pelíšek a že běda jak budeš chrápat :-N
Mmch, kdo tady říkal že já rád úklid. Než se k tomu dokopu to se musím přemlouvat :-D ;-) Katy, já rači ten větší :-D :-D :-D a že Matymu vzkazuji, že nechrápu ;) a bábovičku udělám x-)
Profilova fotka
Ivi: ty nejen rád, ale tuze rád! :-D ok vyřídím mu to, zastele tě jako Gregora :-D a mat nevstává před 7,30 tak pokud budeš bantovat tak jako myšička a babajdu prý péct nemusíš, mu stačí piškot :-) občas mu i kupuji oplatky pro papoušky to jak vidí, když nesu tak dělá i kotrmelce od radosti :-D
Katy :-D :-D :-D babo drzá!!! :-p :-p :-p ;-) hi hi hi to budu mít společnost. A neboj se, já když můžu tak nevstanu dříve jak kolem 8hod ;-) tak babču péci nemusím? Ó tak donesu jiný pišingr x-)
Profilova fotka
Ivi: nic nenos! upečeme společně jak pejsem k s kočičkou a když s eto nepovede stavíme se za Lun do Kr. Pole. :-D
Katy, taky řešení ;-))) Holky a kdy že říkala P že pojede do Ovy? Že bychom se tedy mohly setkat všechny. Já můžu až druhá půle listopádu ;-)
Profilova fotka
Pand: psala že někdy kolem 1 týdne v listopadu a určitě se tu nějaký den zdrží taky s tím počítá že se všechyn sejdme i Petruškou :-) a budeme si ji všechny půjčovat, ještě že i holky mají mimča tak se nebudeme hádat než se se všema pomazlíme :-)
no nic, jdu pokračovat v práci ;-)
Profilova fotka
Ivi: já taky drbu se s odpady ]-( to já tak nerada dělám, ale už mám 1/2 ještě zobnu babajdu co jsem včra dostala od jedné moc hodné paní a je úžasná a piji lípový čaj s medem, bacily v okolí už čekají na svou příležitost! ]-(
Profilova fotka
katy: no nechají si tu průkazku v porodnici.. proč, netuším. ]-( jj bobek malý, večer vůbec nemohla usnout a já byla hodně bezradná.. nosánek jak knoflíček a nemůžeš ji pomoci.. tak jsem odsávala. Ještě, že mám odsávačku na ten vysavač, to jsem udělala fakt dobře.. kapala jsem kapičky a dneska i sterimar tu mořskou vodu.. a zdá se, že je lepší.. ted mi akorát zabrala :-) ale volala jsem dnes pro jistotu k dr. Musí si myslet, jaká jsem vyplašená matka.. ale kdo ví.. víkend před náma a přeci jen je maličká.. aby ji to nesklouzlo na prudůšky.. takto malinkaté děti to neumějí ani vykašlat :-( jj přesně jak píše Katy.. zřejmě první týden v listopadu, dle cest a pojízdnosti auta :-D pravděpodobně bychom jeli 30.10. do KM a pak v PO přejezd do OV a budem určo do dalšího PO nebo UT. O víkendu pojedem asi po rodině, v týdnu by to bylo OK, nevím jak kdo může. Navrhnete tip kam zajít posedět? Nebo bychom všechny přijely k Lun na bábovku? :-N
Profilova fotka
Pand: udělala jsi dobře že jsi dr. volala, taky bych volala. Jaká odsavačka vysavač? Co to je? Zní to děsivě =-) Navrhuji zase tu restauraci jak je Ledňáček Sareza v Porubě, moc tam není zahuleno a dobře se tam vaří, k Lun ... no nás musí ona pozvat :-N ale ne nebudeme se ji takový mega babinec hrnout do chalupy pak by manža otevřel byt a myslel, že má sen takový babský harém :-D
Profilova fotka
to se nasadí na vysavač a dáš tu násavku do nosu a vysaješ.. je to účinnější než ruční odsávačka nebo ty klasické balonky.. sice je to děsivé jak tu hučí ten vysavač.. ale pomáhá to. no já jsem to nemyslela zle s Lun... to je jasné, že by nás musela ona pozvat.. proto ten smajlik :-D
Profilova fotka
Chudák Lun ta zase k tomu příjde jak slepý k houslím co? :-N Na klasický vysavač na vysávání?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?