22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Ivi: vůbec nevím co to je? možná nějaký černý igelit nevím, ale je to tak divně rozhozené jako tělo - rozročené nohy rozhozené ruce a taková koule jako schovaná schoulená hlava. Není tam nějaký chudák? :-N ale myslím, že z naší střechy to není že to přiletělo.
Profilova fotka
Kat- já už Štěpiho krmím kašema od jeho šestého měsíce:-), teď kaše ani nedostává, už to má jen pomačkané vidličkou a jí úplně všechno. mlíko už dostává jen ráno, večer před spaním a v noci:-) Fuj teda, co to na té střeše může být? a ty na to zrovna tak vidíš, jo? Iv- joo, kdyby jsme měli v dědině cukrošku, tak tgam určo zajdu :-D. U nás je taky šílený vítr, i včera byl. myslím, že přestalo i pršet,ale že by mělo svítit sluníčko tak to nééé
Profilova fotka
Lun: no je to hned nade mnou ]-( a myslím, že to tam bude tak dlouho dokud to zase vítr neodnese dále. Tak dneska asi na špacír se Štěpíkem nejdeš co? Jsem na chlapáka v pá zvědava :-)
Profilova fotka
Kat- nad tebou? jsem myslela, že to je někde naproti. tak to musí pak pořádně fouknout, aby to letělo zas dál. N ašpacír půjdem odpoledne, včera jsem byli taky, pokud nepadají trakaře, tak chdoíme každý den ;-)
Profilova fotka
Lun: pravda to bys za chvilku měla po špacíru, za chvilku bude sníh, větší kosa a sedět doma nejde to máš pravdu.
Profilova fotka
Kat- no přesně tak. jak bude sníh, tak to taky vadit nebude, pokud nebude chumelenice. jak se narodil, tak jsme taky byli skoro každý den venku, takže na zimu je zvyklý :-D
Katy, nj tak člověk to asi není - spíš je to kus nějaké izolace co odkudsi dorazil s větrem. Lun, tak ono je omezení jen když jsou veliké mrazy takk se nedoporučuje chodit ven, jinak v dešti, sněhu, větru ... dítku to jedině prospěje ;-)
Profilova fotka
Iv- jj, to máš pravdu, letos moc veliká zima nebyla, takže se kočárkovat celkem dalo. Štěpi se narodil v lednu, takže od půlky února jsme chodili ven, a když nebylo fakt 10 pod nulou a nebo chumelenice, tak jsme venku byli každý den skoro hodinu. ze začátku jen půl hodiny, aby si zvykl:-)
Profilova fotka
Ivi: člověk ne, ale vypadá to tak :-N Dítku prospěje je zababuchané, ale chudák mamina na kost zmrzlá :-N Lun: máš jegrovky? Letos má přijít zima dříve a bude prý studená!
Profilova fotka
Kat- jegrovky si budu muset teda půjčit od taťky:-D. tak to letos budem s kočárem teda zmrzat,jo? no paráda. uvidíme, uvidíme. JIank pro všechny holky. Pokud chcete, tak v pátek ke mě přijede Katy, takže můžete přijet taky, kdo bude chtít. jen upozorńuju hlavně maminy s dětmi, že jsme bohužel nachlazení, tak bych vám nerda dětičky nakazila. kdyby snad nám bylo lépe nebo hůř, tak do pátku pisnu. ;-)
Profilova fotka
Lun: prý bude i sníh tak je třeba napsat Ježíškovi o sáňky, pokud už nemáte a ty si písni o vl. jegrovky :-D to by se ti líbilo ty v teple a oťecko bude bude mít zmrzlé kosti co? ty jsi tedy dcéééééééérka! :-o
Profilova fotka
kat- no Ježíškovi o sáňky musíme napsat, ty naše, na kterých jsme jezdili my za mlada, tak už proletěly komínem:-). Však já něco ve skříni najdu, abych nemusela nechat zmrzat chudáka tátu :-D. Stejnak mi je nejlíp v zimě v klasických štramplích :-) Tak já děvčátka moje končím, malý se budí, dostane svačinku(jablíčko) a jdem vařit oběd, pro nás teda nevím co ještě vymyslet,ale Štěpík bude mít svíčkovou:-)í
Článek se načítá
Profilova fotka
Lun: tových těch co máš na zadku 2 pruhy? :-D sváču jsme měli stejnou se Štěpíkem jablíčko a na oběd mám mrkev s brambůrkem :-)
Profilova fotka
katy: no ohledně dr. mám na to svůj názor :-| dle toho co jsem zažila na vlastní oči. saly: no tak to jsou teda věci.. tak to budu raději taky kojit :-D no snad se mi to povede :-N jija: proč jako zalívat horkou vodou? co se zalívá horkou vodou? To bych jen ohřála.. určo ne do vařící ;-) tak tu byla taky kosa.. 4C pak tuším 6C.. no na chvilu jsme musely ven, protože doma malá furt kňourala a to se nedalo.. v kočárku spí krásně a vzduch ji prospěl.. tak jsme vyrazily... ale než jsme vyrazily, to raději ani nebudu popisovat :-N akce min na 2hod. ]-( jsme dojely a krásně začalo svítit sluníčko, tak jsem ji dala jeste na chvilu v kočárku na balkon. Ale už ji jdu raději vyzvednout.. jen co to dopíšu.. aby mi tam neumrzla :-D jinak já bych měla do OV dorazit první týden v listopadu, ještě bych to upřesnila, tak bychom mohly dát srazík, co vy na to? Ale nevím kde ho udělat.. to byste musely navrhnout vy.. kdyby to šlo, vzala bych i malou abyste se pokochaly taky.. nebo můžu případně si domluvit hlídání. Tak to bychom se domluvily.. no ještě ale termín upřesním, kdyby nebylo počasí a byla třeba ledovka (přeháním) tak bych se na cestu necítila a odložila, no snad ale bude pěkně, domů se těším :-)
Hlásím se od našich .... Katy, u brášky nemám skype tak pojď za mnou sem ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, hlasim svou pritomnost !!! Uz mam cas , dite zdrave mam vice casu tady zase chodit . Tak holky co tady noveho za tu dobu co jsem tu nebyla. kolik novych zamestnani , kolik novych tehuli , nebo maminek , kolik novych manzelstvi :-) :-) ne delam si srandu . Co u vas vsech noveho !!! U me dobry . Mala v poradku , doma klidecek a pohodicka . V sobotu jedu na muzikal Dracula do Prahy tak se dost tesim !! LUN : Jak delas malemu svickovou ??
Lin ahojky ;-) tak dítko zdravé???? No tak o manželství nevím nic, těhule asi taky nic ;-) :-x nové zaměstnání žádné zaměstnání a novopečená maminka je Pand, ale to ty víš ;-)) sem ti poradila co :-D ;-) U nás kosa jako blázen, dopo ještě svítilo sluníčko a azurko a teď hnus fialovej, co mě to žaby posíláte za marasty??? Jinak asi mám nemocného muže, už celý týden je nachraplej a asi to jen tak nepřeléčí. Zítra zajdu do lékárny a nařídím mu 2dny klidu a odpočinku. Tak hold budeme mít vše se stavbou opožděno o 2dny. Hlavně aby to bylo jen nachlazení co rychle přejde a né něco horšího. Já zatím dobrý, ťuky ťuk musím zaklepat ;-)
Profilova fotka
No to klepej a bud rada . Tak aspon vim co kde noveho a co kde stareho :-) No a co ty smajliky u toho tehotenstvi ? ;-) :-x Ze by ?? No manzelovi kup Coldrex ten zabree urcite a rychle !!
tak dřív sem zkoušela i Coldrex, Paralen Plus, Nurofen a nic. Koupím mu čerstvý zázvor a udělám čajík od Katy a to určo zabere!!! ;-) :-x x-) že býýýý????? x-) x-) x-)
Profilova fotka
No tak se nechame prekvapit ktera z vas na sebe praskne tajemstvi :-) Me vzdycky zabral Coldrex , i kdyz ted uz jsem se taky dlouh nelecila. jen antibiotiky, rptotze jsem mela anginu jak blazena s malou jsem si nemohla dovolit byt nemocna a lecit to jen tak .
Profilova fotka
ahoj holky, jo kosa je pěkná, musím najít zimní boty alespoň kotníkové, ale zatím jsem našla jenom kozačky :-D chce to líp hledat, H. je dneska na hokeji tak mám klidný večer teda do chvíle než pro něho pojedu :-) pan: no já nemůžu v pondělí a ve čtrvtek a pak ten víkend, jinak by mi to snad mohlo vyjít, ráda bych Tě zase viděla a Petrušku taky ivi: tak to mi dobře zabral paralen plus a H. potom taky lin: u mě taky nic nového, i když občas si říkám, že by to nějakou změnu chtělo tak uvidíme jestli časem nějaká bude
Profilova fotka
No Jitus ja myslim ze to prijde !!! a zmena bude :-) Tak holky, jdu krmit malou a dat ji pomalu spinkat . Tak papa
Profilova fotka
lin: tak my bysme i nějakou tu změnu měli v plánu, ale dokud to není vyřešené tak se zmiňovat nebudu, navíc nevím jak to dopadne (PS: těhotná nejsem ;-)) papa
Profilova fotka
ahojky a pěkný večer :-) lin: a zastavíš se u nás nebo jedete na otočku? Hlavně se teple obleč ;-) víš jak.. meze jsou chladné :-D jsem ráda, že už je malá zdravá :-) no u mě jinak nic nového, nic co bys nevěděla ;-) od tajemství tu je zřejmě někdo jiný :-x jak tak sleduji :-D my jdem taky za chvilu koupat, krmit, uspávat. ivi: no tak raději 2dny kurýrování než pak 14dní nemoci.. no víš jak.. tak máš doma maroda :-| tak snad bude brzo ok, ted to všude řádí, já raději s malou ani po obchodech ještě nechodím. týý jo že bych mohla ivi gratulovat? co?? jija: no co není, může být :-D no tak se necháme překvapit. Třeba na vánoce, co? :-N
Profilova fotka
Pan , ja bych rada se zdrzela , ale padlo nam prespani a ted nevime co budeme delat . Chteli jsme prespat do nedele a tak nevim co vymyslime !!
Profilova fotka
Jija : hihi ja taky ne :-)
Profilova fotka
pan: že by vánoční dárek :-D lin: jestli se spokojíte se spaním na kolejích tak Vám můžu dát tip kde přespat
Profilova fotka
Jitus urcite , jestli muzes hod mi info do IP .
Tak abyste věděly, znám jedno sladké tajemství a už poměrně dlouhou dobu .... 8-) ale neřeknu nepovím :-x :-x :-x ani kdybyste mne mučily!!!!!
Profilova fotka
lin: máš to v IP ivi: hele ať na Tebe nepřitlačíme ať nám to prozradíš, věř že umíme být urputné, já se pro dnešek loučím, jedu si pro H. hokej už skončil tak je třeba ho vyzvednout :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?