22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
No tak moc lidi tady na vyber neni :-)
Profilova fotka
Dobrý večer:-). Lin ahooooj:-). to je fajn, že je malá už zdravá. zato my jsme teďka nemocní. Štěpi chrchlá čím dál víc a mi teče z nosa. No tu novinku co ví Ivča vím teda taky a už i Saly. jelikož dotyčná je vodět i na MK :-D . tož tak nám ot musí tady brzy vybalit 8-) . Lin: tu svíčkovou jsem vyčetla na MK. uvaříš mrkev a petržel(zhruba stejné množství) s masem jakým chceš,pak to rozmixuješ a dáš do toho bílý jogurt,aby to bylo smetanové. no a podaváš malé s čím cheš. ;-)
tak já se vzdávám .... sem to jááááááááááá x-)x-)x-)
Profilova fotka
Ahoj holky, včera jak jsme šla z práce tak pěkně sypalo jsme byla v šoku! a asi nějaký dopravní kolaps za Sparem pač cesty na Porubu tak zacpané, že tak nemají Pepíci ani Jižní spojku a bylo to totálně ucpané až na Aralku na Marianskohorské, no ještě že jsem jela opačným směrem, by mě jinak urvalo. Ivi: omlouvám se včera jsem to nějak nestihla, zapoměla jsme se u mamky :-N a dorazila až po 19 hod. a už jsme PC nezapínala, jinak hlásím už se mi vykulili rybí miminka! tak jsem zvědavá zda nějaký pidi skalár přežije :-)
Profilova fotka
Ahoj holky , dobre ranko !! Jak se vede ??
Profilova fotka
Ahoj Katy : Tak rybi miminka , jo ?? Ty mas rybicky ??
Profilova fotka
Tak ja po dlouhe dobe tady a nikde nikdo !!
Dobré ránko ;-)) Katy, jůůů miminkáááá ... takže ta supr tajná věc už je venku jo x-) x-) x-) x-) a kolik jich je??? Dají se spočítat nebo to jsou zatím pidi mimča???
Profilova fotka
Ahoj Ivi , no tak to tajemstvi je venku :-) Miminka rybicek :-) No ale my uz nekteri to tajemstvi stejne vime, ze :-) Kdyz je to verejne na MK :-)
Profilova fotka
ahoj holky, tak máme tady zimu, jak koukám. sněžíííí. to je masakr, brrrr ]-( Kat- jůůůů, miminka. tak snad se podaří nějaké odchovat :-) U nás vše při starém, jsme pořád nemocní. Štěpi v noci nemohl spát, takže jsme se moc nevyspali. ale teďka už dospává, tak jsem zvědavá jak dlouho mu to vydrží :-)
Profilova fotka
ahoj holky :) tak tu je tez kosa, ale teda nesněží :-) Dnes jsme byly u detske dr. na prav. KO a jsme vyloženě učebnicoví dle křivky :-) tak mám radost, musela jsem se pochlubit. Už vážíme 4120g a měříme 53,5cm.
]-( ]-( ]-( tak a teď jsem doopravdy vytočená, zklamaná, znusená a opět sem se utvrdila v tom, jaký paraziti jsou někteří jedinci ............. nechápu jak někdo může lést do soukromí cizího a vyhledávat a vyšťourávat zcela osobní věci. Když to budu chtít říci tak to řeknu veřejně a pokud ne, tak asi mám nějaký důvod !!!!!! Ať se jdou fakt všichni bodnout!!!!!!!!! :-p
Článek se načítá
Profilova fotka
ivi: o čem to tu píšeš? nerozumím
Profilova fotka
Holky, dnes je busy den, baby na MD please help me!!!!!!!!!!!!!!!!!! nevím co dříve, ale když to mezi všechny rozdělím půjde to jak po másle :-) Ivi: copak se zase děje? když tak písni do IP! Ale já dnes taky byla jedním dnešním "výrokem dne" velice překvapená, šokovaná a snad bych mohla být i uvažená, ale kašlu na to, mě může urazit jen inteligent což asi není že hodil takovou hlášku dne! :-D Tak klid Ivčo s blci ses setkávala, setkáváš a budeš se setkávat! Chovej se k jiným jak chceš aby se chovali oni k tobě (i když pravda, někdy to nejde) a nezapomeň na všechny jednou dojde a vše zlé se jim jako bumerang vrátí! Dej si nějaké kokino na uklidnění, dám si taky jdu na horkou čoku :-N :-p
Profilova fotka
Iv: rybky spočítat nejdou zase tak super nevidím a navíc někteé se stále kulí, jiné uhynou tak pokud z toho něco výjde tak cca za týden dám vědět kolik ks jich přežilo. Lun: kde se Štěpík nachladil? Pand: tak super, že KO je v pořádku a že jste učebnicoví jen ten spánek ještě vychytat co?
Profilova fotka
katy: s čím chceš pomoci? no jen ten spánek :-| to fakt nevím co s ní.. já se snad ani nenajím.. furt tu kňourá.. škoda, že neexistuje nějaký manuál ]-( :-D
Profilova fotka
Pand: když jsi první můžeš si vybrat zda chceš tendrovat, rozjet novou stavbu, dělat SAp nebo podklady odpadů :-N tak co bereš?
Profilova fotka
Jo a ještě třeba uzavírat hromadu smluv!
Profilova fotka
katy: jj beru ;-) tak nesurfuj a makej :-D :-D :-D hihihi ..
Profilova fotka
Pand: neserfuji, ale papám u toho ještě obědvat u práce no to tak! Venku je "úžasně" tak ani nejdu na špacír.
]-( ]-( ]-( ]-( Katy, nestačím se divit a už se musím jen smát :-D opravdu jsi mě pobavila - v poště :-D :-D :-D
Profilova fotka
Jen pro ujasnění ostatním nezúčastněným... příspěvek Ivi zřejmě patřil mě, a to pže jsem s údivem narazila na MK na téma kde nějaká KAty07 diskutuje, že je ve čtvrtém měsíci těhotenství a jen mě(jako všechny ostatní) mile, podotýkám mile překvapilo, že jsi to ty Katy... chci jen upřesnit, že jsem "nevyšťourávala zcela osobní věci", ale když přispívám do sousední diskuze a vidím, že je tam kAty i s fotkou a údaji o těhu, tak bych asi musela být slepá, abych si toho nevšimla,až budeš mít tříměsíční dítě pochopíš, že na pročítání cizích diskuzí a vyšťourávání jaksi čas není, budeš ráda,že si někdy odpoledne stihneš od rána umýt zuby.. Katy tvoji těhu průkazku jak píšeš v IP opravdu naskenovat nepotřebuji, měla jsem svoji, vím jak vypadá..naštvat jsem tě nechtěla,psala jsem ti to několikrát do IP,urážet se nemusíš,ale aspoň jsem teď pochopila proč jsi tak protivná v poslední době..asi to bude těmi hormony...jo a přímo jsem se tě snad ptala,tak nevím proč zmiňuješ, že ne..jen to celé rozmazáváš jak je tvým dobrým zvykem..prostě jsi těhule a je to..to je dneska každý druhý, tak z toho nemusíš dělat aféru a hlavně se nerozčiluj, když jde o ho... Kbybys to chtěla říct jen někomu chceš jak píšeš v IP, netroubila bys to na MK, pak se nemůžeš divit Jinak vzhledem k tomu, že jsem se nevdávala ani 22.9., ani v Ostravě,ani navíc už vdaná nejsem, tak dnes do této diskuze přispívám naposledy.Abych se tady s někým hádala,což nebyl vůbec můj záměr, na to už nemám čas, chuť a ani mi to nic nepřináší.. Takže všechny ostatní zdravím a možná zas někdy v jiné diskuzi, třeba na koníkovi :-) :-) Ahoj Saly
Profilova fotka
Saly, nikdo tě odtud nevyhání s nikým se nehádám a co si děláš je čistě tvá věc! Zda psala Iva o tobě nevím podle čeho soudíš, ale možná si píšete přes IP nevím a nezajímá mě to! Mě jen hodně od tebe zamrzelo, že jsi napsala, že jsem si těhotenství vymyslela, abych si jinde mohla (MK) povídat to se nezlob mi příjde hodně absurdní? Myslíš si že jsem nějaká Marionela či jak se jmenovala ta holčina co psala story že to není ani v červené knihovně? Já se nemám zač stydět, naopak jsme moc rádi a nevím o jaké "protivnosti" v poslední době píšeš já na nikoho protivná nebyla, s řečma o hormonech na tvém místě raději bych pomlčela a nemyslím si, že je fér ze mě dělat tu nejhorší co tě pomalu odsud vyhání. Nikdo tě nevyhání a kvůli mě nemusíš diskuzi opouštět.
Profilova fotka
holky, tak se tu nehádejte... a saly mě pobavila s těma zubama :-D to je pravda.. času teda moc není :-D :-D tak katy veřejně GRATULUJI, když ses už přiznala :-)
Saly, osobně : já tu nikoho nejmenovala a taky hovořím o těchle věcech obecně - protože se to tady prostě děje a štve mě že sem může koukat kdokoliv. A k druhé věci - tak pokud se Katy nezmínila, tak nejspíš vás chtěla osobně překvapit popř chtěla projít všemi zdr. testy a pak až by bylo vše 100% tak by to nejspíš oznámila, nemyslíš??? A rozhodně bych nelezla do diskuze kam nepřispívám. Mě to příjde jako narušování soukromí ostatních členek beremka, koně nebo i střechy. Pokud nemám důvod a téma k diskuzi tak tam prostě nelezu. A i kdybych narazila na kohokoli z domovské diskuze, tak prvně kontaktuji jeho. A nikdo tě tady nakamenuje .... je to veřejný web, tak si můžeš chodit a psát kam chceš.
Profilova fotka
Pand: moc děkuji :-)
Profilova fotka
Holky prosím nechte toho! nebo na nás příjde karkulka! :-N
Katy :-D tak jako příjít může ne? Ale je to diskuze jako jiná, tak co ? Max by promázla ;-)) Chjo tady je to počasko jako na houpačce : jednu chvíli sněží, pak svítí sluníčko :-S teplota je kolem 4 °C ale stále fouká :-p
Profilova fotka
Ivi: tak u nás pořád zataženo a déšť se sněhem občas jen sníh letos si ta zima nějak pospíšila, ale př. týden se má krápeček zase oteplit tak jsem zvědavá. Já dnes ráno si vzala už i rukavice, kupodivu hned jsme je našla :-N jo chtělo to ty skříně :-)
Katy, nj modlím se by příští týden bylo lepšejší počasíčko ;-) na zimu je ještě stále brzy :-p Já si je též musím nachystat. Dnes sem měla jet autím a nejedu, musím busem :-( asi tam umrznu, bo na autobusáku děsně fučí :-( :-p

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?