22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Ahoj Lun, je ten je krásný a já jsem první kdo ho vidí :-) :-p půjčíš mi ho někdy? :-)
Profilova fotka
a nějak se nám to tu zaseklo ;-(
Profilova fotka
Omlouvám se, že sem lezu, ale mám malé varování pro ty, co dnes v době krize hledají práci. HOLKY Z OKOLÍ OSTRAVY A Z OSTRAVY, MÁM PRO VÁS VAROVÁNÍ!!!!! V OV působí firma, která je značně nevýhodná, co se práce týče - je to chození po ulici a nabízení produktů různých firem (Generali, T-mobile, O2....), nabízejí místo na REKLAMAČNÍM ODD., nebo místo ASISTENTKY, na místě vám ale sdělí, že je místo obsazené a podobné výmluvy - já jsem na tuto firmu naletěla před 6ti lety, tehdy sídlila v centru naproti Českému Rozhlasu a jmenovala se SAWE MAX, teď sídlí kousek od Síkorova mostu v ulici Na Hradbách a jmenuje se RANGER!!!!!
Profilova fotka
katy: no já taky spím v klubíčku... tak to je asi ono :-N no mam skoliozu... a kdyz necvicím tak je to znát :-( ale nikdy jsem na to tak netrpěla jak v posled.době :-( asi spis posilovaci.. myslim si, ze kdyz zpevnim bricho, zpevni se i zadové svaly.. lun: jééé ten je ale krásňoučkýýý :-) musíš být pyšná máma ;-)
Profilova fotka
Lun : Jeste jednou gratuluji !! Je nadherny !! Uz se tesim az vyrazime na prochajdu :-) Poradne si to uzivej !!!
Profilova fotka
A vezmeme sebou i Katy a pujcime ji oba dva kocarky a budeme mit veget :-)
Profilova fotka
Lin: a myslíš, že jsem několiká ruká saň či co? :-D nebo mi je budete půjčovat v určitých intervalech? Pand: já buď jako emryo nebo na břiše. Ty máš skoliozu?
Profilova fotka
katy: jj mam... to si to na tebe holky pěkně vymyslely... hi hi .l... abys to stíhala pak tetko :-)
Profilova fotka
ja jsem holky dneska z práce nějaká zdrchaná :-( jdu si dát koupel a pujdu si odpočinout... uplne mě bolí hlava :-| z tech stresů v práci ]-(
Profilova fotka
Tak jsem tady jak jsem slíbila :-) Ale vy už tady asi nejste... :-( (jak jsem si myslela).. :-D V prvé řadě..Zdravím Štěpánka s maminkou!! Štěpánku jsi krásné ´miminko a vypadáš větší než čerstvě narozený, takový buclíček:-)) Lun: A fakt sis už pořádně prokontrolovala jestli je to opravdu Štěpánek? :-D :-D aby jste se nesekly podruhé..žádný důkaz na fotkách nebyl 8-) 8-) :-D Kozimura: dík za varování, save max znám, taky jsem tam byla na nějaký pohovor před sedmi lety.. ;-) ale teď snad následujících sedm let práci hledat nebudu..a v čem je jako ten podraz?Proč to dělají? Jo a holky kdyby jste šly kolektivně prochajdovat,tak se hlásím taky :-)
Profilova fotka
Saly : Bereme te za slovo a vezmeme te urco s sebou !!
Profilova fotka
pro Lunulu: gratuluji k narození syna je nádherný....
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím při pátku :-)
Profilova fotka
A zase nikde nikdo, holkyyyyyyyyyyyyyyyyyy hde jsteeeeeeeeeeeeeee? ;-( ;-( ;-(
Profilova fotka
Já tu jsem, jen na skok.Čekám kámošku a jdem okukovat kočárky :-) ti říkám, že program nemocných je pestrý a nestíhatelný :-D
Profilova fotka
Ahoj Saly no koukám, koukám a kde je zbytek? Lun asi kojí a šílí z nového maratonu.
Profilova fotka
NO to se nedivím :-) to asi všechny holky prvních 14 dní.Stejně je zajímavé jak takový malinký červík ti překope komplet celý život :-)
Profilova fotka
Saly: za chvíli taky budeš mít život vzhůru nohama :-D kam vyrážíte? do centra? a jak dopadly plesové nehty? Já včera musela jít na opravu, měla jsme nádherné, přetáhla mi je gelem a to neměla dělat, vždy mi to popraská a je to hnusné a dnes mám akci tak jsm evčera odstanily gel a opravovali :-)
Profilova fotka
ahoj holky, taky zdravím při pátku :-) katy: no ty budeš kočka... co mate dnes za akci? Jako z práce? saly: no za pár měsíců nam budes taky vykládat ;)
Profilova fotka
Ahoj PAn, jo akce je z práce 4 kolegové slaví nározky a budete to ve větším stylu a domů asi půjdeme s ptáčky :-D
Profilova fotka
no to se někdo má a co mas na sobě? Nějakou minisukýnku?
Profilova fotka
Ale kdepak, budou tak skoro samí chlapi a nebylo by to to pravé ořechové! NAvíc jsou tam hodně divoké schody, už teď se bojím, že pojedu po dupě. Mám normálka, džíny, černé tričko a kozačky, v minisukýnce by se špatně štrikovalo :-D :-D :-D si dělám srandu doufám, že skončím v pohodě :-)
Profilova fotka
nerozumím tomu výrazu "štrikovalo" co tím presně myslíš? no i tak jsi kočka ;-) tak hlavně nezapomen na slušné vychování :-D
Profilova fotka
mas dnes neco na obidek, nebo si das na akci? Ja dneska nikam nejdu, vsechny kolegyne bud maji svuj obed, nebo jiny plan v ramci obeda. Me se do mesta moc nechce.. i kdyz aspon na chvilu bych se provetrat mohla co?
Profilova fotka
Saly, omlouvám se, že už jsem se neozvala, ale jela jsem s malou pryč. Jde o to, že nejřív chodíš s někým, komu tě dají na starost po ulici a buď lidem na ulici, nebo ve firmách či domácnostech (neohlášená) nabízíš produkty různých firem (O2, T-Mobile, Generali....). Placena jsi pouze za uzavřenou smlouvu, ale do práce musíš jít každý den (kdybys dělala pro nějakou splečnost na ŽL - např. pojišťování - což je na podobném principu,tak se ohlásiš a domluvíš si schůzku, jak to vyhovuje oběma stranám), chodíš 12 hodin po ulici v kostýmku a lodičkách (musíš být totiž oblečena společensky). V době, kdy jsem chodila já, byla jedna smlouva 50,- Kč. Chodila jsem s nima týden a vydělala jen 50,- a projezdila 500,- Ti,co mě měli na starosti mi smlouvu nepustili a druhý den jsem dostala k sobě chlapa, kterého bolela noha a já s ním obešla asi jen 10 firem za 12 hodin a když uzavřel smlouvu, tak si ji nechal. Navíc jsem nesměla nikomu nic říkat, když mi někdo volal, okamžitě byli u mě a poslouchali. Poslední tečka byla smlouva, kde byly jen samé pokuty v řádech statisíců - za předčasné ukončení smlouvy, za přechod ke konkurence apod. Rovnou jsi v té smlouvě i podepisovala, že se nelze odvolat. Taky jsme si každé ráno museli házet při hudbě balónem a ukazovat jak jsme čilí (což byl pro mě záběr vzhledem k tomu, že jsem vstávala v 5 a domů dojížděla ve 22.30 a spát chodila kolem půlnoci) a večer se zvonilo na zvon a zase házelo balónem - no, šaškárna!!! Podvod činí v tom, že nabízejí neexistující místo (asistentak ředitele, reklamační odd. apod.), ale na místě ti tvrdí, že je místo čerstvě obsazeno - hrají divadlo, jak zrovna asistentku zaškolují a tobě nabídnou místo "obchodního zástupce"
Profilova fotka
no tak to je síla... :-| díky za upozornění..
Profilova fotka
i když mě se to zase tak netýká, ale info předám dále ;-)
Profilova fotka
Pan: štrikovat = jako motat seč! jaktože nevíš co to je? Štrikovat je taky plést - vždyť jsi OVačka! :-D Já dnes šala na oběd a jsem nabouchaná jak blázen, gulášovka a kuř. plátek s brambory a nějakou krustou, ale ta mi moc nejela tu jsme dala bokem a bramborům jsem takyn moc nedala. Kozi: tak takových znám a docela mě ti lidi na ulici obtěžují a dost! jsme k nim kolikrát i zlá, protože jsou extra vlezlí!
Profilova fotka
ahoj holky, kozimura: SAVE MAX znám, jsou pořád stejní podvodníci :-( Lun: koukala jsem na fotky a malý je úžasný, moc gratuluji!!!!!!!!!!!!! Katy: zase jdeš pařit?
Profilova fotka
ahoj holky, nějak jsem to sem poslední 2 dny nestíhala, ale teď už jsem doma, nějak se mi nakupily přesčasy tak jsem šla dřív, nakrmila jsem maroda, taťka mi zatopil v pecu a teď už jenom najít něco k jídlu ;-) Lun: Štěpánek je moc krásný, doufám že je taky tak hdoný jako na fotkách :-) Katy: tak to bude dneska ale akce, jenom aby nespadla Ova :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?