22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Jijo: se máš, že si můžeš ty přesčasy alespoň vybrat - u nás je neplatí a vybrat si je taky není kdy :-(
Profilova fotka
Holky co si o mě myslíte? J8 jsem slušná holka jste asi zapoměly co? :-D to je závist že nemůžete se mnou :-p
Profilova fotka
katy: seč jo? :-D nebo jako motat se? no nevim no :-D plést to vím... aha jako plést nohama no to je vtipné hi hi tak to jo. tak si dneska užij akcičku ;) jija: no to se někdo mááá :-) to já tu budu dneska asi do 16,20 :-( vasha: no vy tam máte docela ted krušno v práci celkově co? :-|
Profilova fotka
vasha: já je tam nenechám, teda občas jo, ale dneska se mi nechtělo, naštěstí šéf nic nenamítal, když jsem mu sdělila, že jdu domů, protože mám dost hodin ;-) Katy: jasně že je to u nás jenom závist, my budem sedět doma a Ty to budeš roztáčet ;-)
Profilova fotka
jija: a co mas v planu ted delat?
Profilova fotka
no v plánu je uklidit, vyžehlit a navařit na zítra, ale nevím jestli ho nepřehodnotím a nebudu se válet v posteli nebo u telky ;-)
Profilova fotka
no já bych to určo přehodnotila :-D a co mas v planu varit?
Profilova fotka
pan: no já zatím sundala prádlo ze sušáku umyla nádobí a peču buchtu, mám v plánu rajskou ;-) ale nevím jestli se H. neurazí :-D
Profilova fotka
jako omajdu jo? Nebo polidku? A proc by se mel urazit? Nooo tak to pěkně makáš.. ty mas PC v kuchyni? a co peces za buchtu?
Profilova fotka
protože tam není maso :-D. omáčku a musím se ho zeptat až příjde co za maso se k tomu dělá nene PC v kuchyni nemám, běhám k němu do ložnice, peču perník od vitany ;-)
Profilova fotka
a proc tam nebude maso? :-o tak muzes jak hovězí tak vepřové... z toho hovězího kolegyně říkala, že zadní, ale ja koupila predni protoze bylo levnejsi a taky se to dá... akorát to hovězí leze hodně mezi zuby :-D a kdyz ho uvaříš tak z toho vývaru muzes udelat polivku mnam. hmm a pak polijes polevou a posypes kokosem? mnam bych si dala taky
Profilova fotka
protože masa je málo :-D, super dík za instrukce, já jsem na vaření blbá ;-). zkusím nějaké to hovězí najít akorát dám doprostřed čokládu nebo povidla a uvažuju o té čokoládě nahoru, už skoro je :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
nejsi blbá, jen nemáš zkušenosti ;-) no nez to polijes polevou tak ja tam davam trochu marmelady.. nejlepe rybizovou at to neni preslazene ale je to jedno... a pak tu polevu, aspon se ti nevpije a zustane pěkně nahoře. A jak delas tu polevu?
Profilova fotka
rozpustím čokoládu :-D zatím mizím, mám tu chlapy (2 bratři +1 manžel) tak se jim musím věnovat krásný víkend
Profilova fotka
jasně, krásný víkend papa
Profilova fotka
Ahoj holky, jak se máte? Akcička byla suprová jak jinak, pořádně jsm e zapařili a nakonec ještě se šli vytrsat na Stodolní, chudák kolega ztatil klíče, ale naštěstí se v so zase našli :-) domů jsem dorazila jak jsem předpokládala ve 3 ráno, v so jsem odpočívala, P. mě vzal na pizzu, abych nemusela vařit :-p pak jsem si zase zdřímla :-D večer jsem koukala na Hádej kdo a zalomila jsem u konce a přitom se mi to celkem líbilo a nevím jak to dopadlo. Dnes jsem doma sama P. jel na výlet někam a čekám každou chvilkou že dorazí Lucka :-)
Profilova fotka
Dobré ranko při pondělku :-) katy: tak to jsem ráda, že se to nakonec vyvedlo a že sis to náležitě užila :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, zdarvím při po :-) dnes mi den super začal :-) Pand: akce byla fakt dobrá :-) doufám, že brzy bude zase nějaká akcička - vždy je důvod se scuknout ne?
Profilova fotka
nějak tu je v posled.době mrtvo co? co se stalo? Povídej, přeháněj :-) jj přesně tak... hlavně ten důvod najít hi hi a pak jde vsechno.
Profilova fotka
a co na šaty ses byla uz mrknout nebo vyrazíš tento týden?
Profilova fotka
Pand: jo je tu krápek mrtvo, Saly furt někde lítá, Lin také, Lun kojí a nestíhá, Vasha v práci neví co dříve, Jija může až z domu, no snad jsem na nikoho nezapoměla ;-)
Profilova fotka
Ještě nebyla nebylo kdy v so jsem byla ráda, že dopoledne žiji a mohla si ejště schrupnout
Profilova fotka
ahoj holky, já ne že bych nestíhala. ale jaksik ten čas už není co dřív. malý sice pořád spí,ale ten čas který spí se snažím využít nějak jinak. no tak mě musíte pochopit ;-) Já nekojím, mám málo mlíka, malý se nepřisaje, tak krmíme umělým:-(. dneska jsme měli docela probděnou noc, od půl 1 do půl 4 nespal. tlačily ho prdíky, no takže jsem celkem unavená. a to jsem si libovala jak krásně v noci spinká,jsem to zakřikla. Katy: tak zase nějaká povedená akce? to ti závidím:-) JInak pro všechny, tak zhruba za 14 dní až nám odpadnou ty návštěvy rodiny, tetitěč,strýčků a kamarádů tady z okolí byste se mohly zastavit i vy všechny:-)
Profilova fotka
Ahoj mamino :-) jasně že tě chápeme, tak ty vůbec nekojíš? A už se to ani nerozjede? Máš nějaké nové fotky? Jasně že se stavíme na vás mrknout zase jako sudičky :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj při pondělku :-) já dneska vyjímečně nikde nelítám, zařekla jsem se, že budu aspoŃ JEDEN DEN CELÝ DOMA.My jsme byli na plese v Kyjovicích a byl supe, tradiční lidový :-) Fajně jsem si zatancovala (poprvé i s malým) :-) dorazili jsme taky něco kolem půl třetí... Mamču zdravím..no co že nekojíš,aspoŃ bude prcek pořádně napapaný a já taky nejsem kojená(asi jen 6 týdnů) a nemocná a pohublá zrovna nejsem, alergie žádné..tak si myslím, že zase tak podstaný vliv to nemá.. ;-) kdyby sis našla trochu času, přidej nějaké fotky.. Na návštěvu už se mooc těším, ale zvaž si ty, až to zvládneš,až budeš mít od všech trochu klid.. :-)
Profilova fotka
Ahoj Saly, tak super že sis ples užila a že i malý zatrsal (jistě tě on ukecával, že chce jít trsat - ty jsi nechtěla co) :-D :-D :-D vyhráli jste něco v tombole?
Profilova fotka
V tombole prd :-) ale my máme přece štěstí v lásce!!! až začneme vyhrávat v tombole tak to bude začátek konce :-) znám to věř mi ;-)
Profilova fotka
Saly: ok tak já ti věřím, já taky vyhrávala prd v tombolách, jen 1x a ještě takovou blbost, ale potěšilo i to, když to bylo poprvé :-D
Profilova fotka
letos jdem ještě na ples ostravské university :-) a tam jsou ceny!!! tak si koupím losů více, fakt hodnotné.Vyhrála jsem tam jednou jazykový kurz a loni můj spolužák notebook a PDačko :-) už šetřím na losy :-) teď jsme vzali jen deset za 5kč, tak to se nedivím že jsme nic nevyhráli ;-)
Profilova fotka
a byli tam nějaké zajímavé ceny? nebo nebylo o co stát? Ségra teď byla na plese v Porubském zámečku a nadávala jak hrom, ples o ničem, vše předražené a ještě chudák ztratila klíče. Kolik stojí los na plese OU?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?